Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva JmKAS

Vyškov (13. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.21 qA
2 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.74 qA
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 07.96 qB
4 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.30
5 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.55
6 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.66
7 Ftantišek VybíralFtantišek Vybíral 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.08
8 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 BYAC BrnoBYAC Brno 8 09.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.48 qA
2 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.83 qB
3 Michal VaněkMichal Vaněk 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.29 qB
4 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.32
5 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.63
6 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.70
7 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.14
8 Adam ŠafářAdam Šafář 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.41 qA
2 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.76 qA
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.98 qB
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.46
5 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.47
6 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.53
7 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.79 qA
2 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.91 qB
3 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.20 qB
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.52
5 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.55
6 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.58
7 Štěpán MokrýŠtěpán Mokrý 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.21 qA
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.41 qA
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.48 qA
4 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.74 qA
5 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.76 qA
6 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.79 qA
7 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.83 qB
8 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 07.91 qB
9 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 07.96 qB
10 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.98 qB
11 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.20 qB
12 Michal VaněkMichal Vaněk 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.29 qB
13 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.30
14 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.32
15 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.46
16 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.47
17 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.52
18 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.53
19 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.55
19 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.55
21 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.58
22 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.63
23 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.66
24 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.70
25 Ftantišek VybíralFtantišek Vybíral 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.08
26 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 BYAC BrnoBYAC Brno 8 09.11
27 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.14
28 Adam ŠafářAdam Šafář 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.43
29 Štěpán MokrýŠtěpán Mokrý 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.48
30 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.69

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.25 11.00
2 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.41 9.00
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.61 8.00
4 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.80 7.00
5 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 07.88 6.00
6 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.88 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:20) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 07.90 4.00
2 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 07.97 3.00
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.03 2.00
4 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.07 1.00
5 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.19
6 Michal VaněkMichal Vaněk 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.24
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.08 qA
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.55 qB
3 Nikol FajtováNikol Fajtová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.73
4 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.90
5 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 08.92
6 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.14
7 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.34
8 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 09.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.28 qA
2 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.52 qA
3 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.76
4 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.01
5 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.01
6 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.27
7 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.66
8 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.25 qA
2 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.54 qB
3 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.80
4 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.97
5 Eliška BrázdováEliška Brázdová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.15
6 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.21
7 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.26 qA
2 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.65 qB
3 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.95
4 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 09.18
5 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.27
6 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.30 qA
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.62 qB
3 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.74
4 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.95
5 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.16
6 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 06 JAC BrnoJAC Brno 8 09.83
7 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 13.6.2020 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.53 qB
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.62 qB
3 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.88
4 Viktrorie KlimešováViktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.89
5 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 JAC BrnoJAC Brno 2 09.47
6 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.48
7 Sofie SmutnáSofie Smutná 06 JAC BrnoJAC Brno 1 09.59
8 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.21
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.08 qA
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.25 qA
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.26 qA
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.28 qA
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.30 qA
6 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.52 qA
7 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.53 qB
8 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.54 qB
9 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.55 qB
10 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.62 qB
10 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.62 qB
12 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.65 qB
13 Nikol FajtováNikol Fajtová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.73
14 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.74
15 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.76
16 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.80
17 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.88
18 Viktrorie KlimešováViktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.89
19 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.90
20 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 08.92
21 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.95
21 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.95
23 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.97
24 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.01
24 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.01
26 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.14
27 Eliška BrázdováEliška Brázdová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.15
28 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.16
29 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 09.18
30 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 09.21
31 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.27
31 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.27
33 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.34
34 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.43
35 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 JAC BrnoJAC Brno 2 09.47
36 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.48
37 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 09.55
37 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.55
39 Sofie SmutnáSofie Smutná 06 JAC BrnoJAC Brno 1 09.59
40 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.66
41 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.79
42 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 06 JAC BrnoJAC Brno 8 09.83
43 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.93
44 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 10.21

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 13.6.2020 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.07 11.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.18 9.00
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.21 8.00
4 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.31 7.00
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.34 6.00
Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.6.2020 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.45 4.00
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.55 3.00
3 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.57 2.00
4 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.59 1.00
5 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.64
6 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.64
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 16.64 11.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 17.07 9.00
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 17.35 8.00
4 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.64 7.00
5 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.55 5.00
6 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.70 4.00
7 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 18.95 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 18.45 6.00
2 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.75 3.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.12 1.00
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.33
5 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 19.53
6 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 19.67
7 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 19.85
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.80
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.92
3 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.24
4 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.30
5 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.76
6 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.77
7 Adam ŠafářAdam Šafář 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 22.97
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.50
2 Aleš MarekAleš Marek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.34
3 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.05
4 Ftantišek VybíralFtantišek Vybíral 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 22.80
5 Štěpán MokrýŠtěpán Mokrý 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.35
6 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 16.64 11.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 17.07 9.00
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 17.35 8.00
4 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.64 7.00
5 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 18.45 6.00
6 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.55 5.00
7 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.70 4.00
8 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.75 3.00
9 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 18.95 2.00
10 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.12 1.00
11 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.33
12 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.50
13 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 19.53
14 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 19.67
15 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.80
16 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 19.85
17 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.92
18 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.24
19 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.30
20 Aleš MarekAleš Marek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.34
21 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.76
22 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.77
23 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.05
24 Ftantišek VybíralFtantišek Vybíral 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 22.80
25 Adam ŠafářAdam Šafář 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 22.97
26 Štěpán MokrýŠtěpán Mokrý 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.35
27 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.67

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.58 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.99 9.00
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.48 8.00
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 19.59 7.00
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 19.64 6.00
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 19.91 5.00
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.93 4.00
8 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 20.35 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.29 3.00
2 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 20.46 1.00
3 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 20.49
4 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.85
5 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.95
6 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 21.25
7 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.30
8 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.16
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 21.40
2 Nikol FajtováNikol Fajtová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.52
3 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.65
4 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.90
5 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 21.97
6 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 22.06
7 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.40
8 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.95
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 21.49
2 Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 21.70
3 Viktrorie KlimešováViktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 21.80
4 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 22.40
5 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 22.43
6 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.46
7 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.64
8 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.34
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.29
2 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 22.61
3 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.84
4 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.90
5 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 23.38
6 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.62
7 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.88
Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.58 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.99 9.00
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.48 8.00
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 19.59 7.00
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 19.64 6.00
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 19.91 5.00
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.93 4.00
8 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.29 3.00
9 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 20.35 2.00
10 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 20.46 1.00
11 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 20.49
12 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.85
13 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.95
14 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 21.25
15 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.30
16 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 21.40
17 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 21.49
18 Nikol FajtováNikol Fajtová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.52
19 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.65
20 Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 21.70
21 Viktrorie KlimešováViktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 21.80
22 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.90
23 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 21.97
24 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 22.06
25 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.16
26 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.29
27 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.40
27 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 22.40
29 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 22.43
30 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.46
31 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 22.61
32 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.64
33 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.84
34 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.90
35 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.95
36 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.34
37 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 23.38
38 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.62
39 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.88
Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.96 11.00
2 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.46 9.00
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 39.86 8.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 40.26 6.00
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 40.88 5.00
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 40.89 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 40.21 7.00
2 Damián SüsenbekDamián Süsenbek 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 42.31 3.00
3 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 42.91 2.00
4 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 44.16 1.00
5 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 44.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.96 11.00
2 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.46 9.00
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 39.86 8.00
4 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 40.21 7.00
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 40.26 6.00
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 40.88 5.00
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 40.89 4.00
8 Damián SüsenbekDamián Süsenbek 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 42.31 3.00
9 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 42.91 2.00
10 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 44.16 1.00
11 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 44.87

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 40.84 11.00
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 41.29 9.00
3 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 43.00 8.00
4 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.76 7.00
5 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 43.83 6.00
6 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 44.41 4.00
7 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 45.32 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 45.93 2.00
2 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.31 1.00
3 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 46.83
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 47.26
5 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 47.72
6 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 47.78
Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 44.17 5.00
2 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.65
3 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 48.15
4 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 50.25
5 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 51.14
6 Eliška BrázdováEliška Brázdová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.08
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 46.73
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 48.95
3 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 JAC BrnoJAC Brno 4 51.47
4 Anežka ŘíháčkováAnežka Říháčková 06 JAC BrnoJAC Brno 6 52.13
5 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 53.12
6 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 57.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 40.84 11.00
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 41.29 9.00
3 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 43.00 8.00
4 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.76 7.00
5 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 43.83 6.00
6 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 44.17 5.00
7 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 44.41 4.00
8 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 45.32 3.00
9 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 45.93 2.00
10 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 46.31 1.00
11 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 46.73
12 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 46.83
13 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 47.26
14 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.65
15 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 47.72
16 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 47.78
17 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 48.15
18 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 48.95
19 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 50.25
20 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 51.14
21 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 JAC BrnoJAC Brno 4 51.47
22 Eliška BrázdováEliška Brázdová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.08
23 Anežka ŘíháčkováAnežka Říháčková 06 JAC BrnoJAC Brno 6 52.13
24 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 53.12
25 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 57.20
Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS

800 m - Žáci

(so, 13.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:08.77 11.00
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:10.90 9.00
3 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:13.41 8.00
4 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:13.66 7.00
5 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:13.77 6.00
6 Jan KoutnýJan Koutný 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:14.03 5.00
7 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:16.91 4.00
8 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:28.93 3.00
9 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:52.55 2.00
10 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 BYAC BrnoBYAC Brno 8 2:55.37 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:17.25 11.00
2 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:25.98 9.00
3 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:30.05 8.00
4 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12 2:31.79 7.00
5 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:36.13 6.00
6 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:39.28 5.00
7 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 2:41.17 4.00
8 Dagmar PeštováDagmar Peštová 06 JAC BrnoJAC Brno 13 2:42.05 3.00
9 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:49.26 2.00
10 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 2:56.79 1.00
11 Kamila GrossováKamila Grossová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 2:59.78
12 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11 3:04.85
13 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 3:13.88
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 5:36.18 11.00
2 Patricie PitrunováPatricie Pitrunová 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 5:39.52 9.00
3 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:45.17 8.00
4 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 5:56.45 7.00
5 Sofie SmutnáSofie Smutná 06 JAC BrnoJAC Brno 8 6:17.24 6.00
6 Karolína DiasováKarolína Diasová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 6:26.52 5.00
7 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 8:07.52 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 13.93 11.00
2 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 15.83 7.00
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 16.84 4.00
4 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 18.07 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.58 9.00
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 15.55 8.00
3 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.98 6.00
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 16.40 5.00
5 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.72 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 13.93 11.00
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.58 9.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 15.55 8.00
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 15.83 7.00
5 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.98 6.00
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 16.40 5.00
7 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 16.84 4.00
8 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 6 18.07 3.00
9 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.72 2.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 15.10 11.00
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 15.83 8.00
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 16.03 7.00
4 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 17.30 5.00
5 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 18.69 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.61 9.00
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 16.27 6.00
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.47 4.00
4 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.78 2.00
5 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 19.95 1.00
Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 15.10 11.00
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.61 9.00
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 15.83 8.00
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 16.03 7.00
5 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 16.27 6.00
6 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 17.30 5.00
7 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.47 4.00
8 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 18.69 3.00
9 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.78 2.00
10 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 19.95 1.00
Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNS

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.03 9.00
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 29.50 8.00
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 29.61 7.00
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 29.83 6.00
5 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 30.03 4.00
6 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 30.27 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 26.67 11.00
2 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 29.93 5.00
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 34.98 2.00
4 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 35.11 1.00
5 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 38.30
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 26.67 11.00
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.03 9.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 29.50 8.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 29.61 7.00
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 4 29.83 6.00
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 29.93 5.00
7 Kryštof KroupaKryštof Kroupa 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 30.03 4.00
8 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 30.27 3.00
9 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 34.98 2.00
10 Dominik ŠvecDominik Švec 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 35.11 1.00
11 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 38.30

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 14:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 30.16 11.00
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 31.09 9.00
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 33.04 7.00
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 34.70 3.00
5 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 35.73 1.00
6 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.40
7 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 39.36
Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 31.65 8.00
2 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 33.27 6.00
3 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 33.52 5.00
4 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 34.09 4.00
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 35.16 2.00
6 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 6 36.29
7 Tereza TočíkováTereza Točíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 37.27
8 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 38.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 30.16 11.00
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 31.09 9.00
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 31.65 8.00
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 1 33.04 7.00
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 33.27 6.00
6 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 33.52 5.00
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 34.09 4.00
8 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 34.70 3.00
9 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 35.16 2.00
10 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 35.73 1.00
11 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 6 36.29
12 Tereza TočíkováTereza Točíková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 37.27
13 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 38.31
14 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.40
15 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 39.36
Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS

1500 m překážek - Žáci

(so, 13.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 5:01.47 11.00
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 5:30.30 9.00
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 5:45.60 8.00
4 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 8 5:46.14 7.00
5 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 6:06.50 6.00
6 Aleš PomajbíkAleš Pomajbík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 6:13.34 5.00
7 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 6:34.12 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(so, 13.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špinár, Toužín, Matějka, Horáček Špinár, Toužín, Matějka, Horáček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 29.53 11.00
2 Bednařík, Achrer, Holzer, Süsenbek Bednařík, Achrer, Holzer, Süsenbek TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 30.17 9.00
3 Holík, Sedlecký, Fic, Hanek Holík, Sedlecký, Fic, Hanek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.71 8.00
4 Bílek, Lopour, Navrátil, Pavlíček Bílek, Lopour, Navrátil, Pavlíček BYAC BrnoBYAC Brno 3 32.04 7.00
5 Vaněk, Rotter, Simon, Marek Vaněk, Rotter, Simon, Marek BYAC BrnoBYAC Brno 7 32.27 6.00
6 Ambros, Ambros, Koutný, Přikryl Ambros, Ambros, Koutný, Přikryl Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 33.42 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohdálková, Krejčiříková, Grzybová, Šťastná Bohdálková, Krejčiříková, Grzybová, Šťastná TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 31.63 11.00
2 Nollová, Šebková, Dobrovská, Jandáková Nollová, Šebková, Dobrovská, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 7 31.88 9.00
3 Bauerová, Juríková, Mašková, Orlová Bauerová, Juríková, Mašková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 32.26 8.00
4 Bukáčková, Fajtová, Böhmová, Mádrová Bukáčková, Fajtová, Böhmová, Mádrová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 33.10 7.00
5 Horáková, Hudečková, Matyášová, Tešnarová Horáková, Hudečková, Matyášová, Tešnarová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 33.71 4.00
6 Budínová, Bartůňková, Tondlová, Černá Budínová, Bartůňková, Tondlová, Černá TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 34.55 1.00
7 Kružíková, Machů, Smutná, Bryšová Kružíková, Machů, Smutná, Bryšová JAC BrnoJAC Brno 2 35.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hajná, Svobodová, Jurigová, Igazová Hajná, Svobodová, Jurigová, Igazová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 33.13 6.00
2 Eliášová, Vrzalová, Vacková, Vepřeková Eliášová, Vrzalová, Vacková, Vepřeková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 33.16 5.00
3 Brázdová, Dančáková, Grossová, Klimešová Brázdová, Dančáková, Grossová, Klimešová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 34.13 3.00
4 Hrdová, Hošková, Macharáčková, Štenclová Hrdová, Hošková, Macharáčková, Štenclová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 34.41 2.00
5 Jadrná, Miková, Kutějová, Šetlová Jadrná, Miková, Kutějová, Šetlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.09
6 Peštová, Kulheimová, Říháčková, Zapletalová Peštová, Kulheimová, Říháčková, Zapletalová JAC BrnoJAC Brno 2 36.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohdálková, Krejčiříková, Grzybová, Šťastná Bohdálková, Krejčiříková, Grzybová, Šťastná TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 31.63 11.00
2 Nollová, Šebková, Dobrovská, Jandáková Nollová, Šebková, Dobrovská, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 7 31.88 9.00
3 Bauerová, Juríková, Mašková, Orlová Bauerová, Juríková, Mašková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 32.26 8.00
4 Bukáčková, Fajtová, Böhmová, Mádrová Bukáčková, Fajtová, Böhmová, Mádrová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 33.10 7.00
5 Hajná, Svobodová, Jurigová, Igazová Hajná, Svobodová, Jurigová, Igazová Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 33.13 6.00
6 Eliášová, Vrzalová, Vacková, Vepřeková Eliášová, Vrzalová, Vacková, Vepřeková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 33.16 5.00
7 Horáková, Hudečková, Matyášová, Tešnarová Horáková, Hudečková, Matyášová, Tešnarová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 33.71 4.00
8 Brázdová, Dančáková, Grossová, Klimešová Brázdová, Dančáková, Grossová, Klimešová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 34.13 3.00
9 Hrdová, Hošková, Macharáčková, Štenclová Hrdová, Hošková, Macharáčková, Štenclová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 34.41 2.00
10 Budínová, Bartůňková, Tondlová, Černá Budínová, Bartůňková, Tondlová, Černá TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 34.55 1.00
11 Jadrná, Miková, Kutějová, Šetlová Jadrná, Miková, Kutějová, Šetlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.09
12 Kružíková, Machů, Smutná, Bryšová Kružíková, Machů, Smutná, Bryšová JAC BrnoJAC Brno 2 35.48
13 Peštová, Kulheimová, Říháčková, Zapletalová Peštová, Kulheimová, Říháčková, Zapletalová JAC BrnoJAC Brno 2 36.15

skok vysoký - Žáci

(so, 13.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.611.661.691.721.751.781.801.851.871.901.92 Body
1 Jan DonnebergerJan Donneberger
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 10 1.90 -----ooooo-xoxo-oxxx 11.00
2 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 11 1.72 -----ooxoxoxxx 9.00
3 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 1.69 oooooxxoxoxxoxxx 8.00
4 Ivar AchrerIvar Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 4 1.66 -ooooxoxxoxxx 7.00
5 Kryštof KroupaKryštof Kroupa
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 1.61 oooooxox-xx 6.00
6 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 6 1.61 -ooxoxoxxoxxx 5.00
7= Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 7 1.56 -ooooxxx 3.50
7= Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC BrnoBYAC Brno
05 9 1.56 -ooooxxx 3.50
9 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 3 1.56 -xooxxooxxx 2.00
10 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 5 1.51 --ooxxx 1.00
11 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 1.36 oxxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.311.361.411.461.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 1.60 ---ooooxoo-xxx 11.00
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 17 1.57 --oxoooxooxxx 9.00
3 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 1.54 --oooxoxoxxx 8.00
4 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 14 1.51 ooooxoxxoxxx 7.00
5 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 16 1.46 --oooxxx 6.00
6 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 1.46 -oxoooxxx 5.00
7= Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1 1.41 ooooxxx 3.50
7= Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 9 1.41 ooooxxx 3.50
9= Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 15 1.41 ooxoxoxxx 1.50
9= Viktorie KřížováViktorie Křížová
JAC BrnoJAC Brno
05 12 1.41 oxooxoxxx 1.50
11 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 10 1.41 xoooxxoxxx
12 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 13 1.36 -ooxxx
13 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 1.36 ooxoxxx
14= Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC BrnoJAC Brno
06 8 1.36 ooxxoxxx
14= Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 7 1.36 ooxxoxxx
16 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 1.31 oxoxxx
17 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 6 1.26 oxxx
Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 5 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 13.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.841.942.042.142.242.342.442.542.642.742.842.943.043.143.243.344.364.524.61 Body
MS Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 6 4.52 ----------------xoxxoxxx
2 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 4 3.14 ---------ooooxoxxx 11.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5 3.14 --------xoxxooxoxoxxoxxx 9.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3 2.84 ----ooooxooxxoxxx 8.00
5= Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 2.44 ooooooxoxxx 6.50
5= Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 2.44 ---oooxoxxx 6.50
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.841.942.042.142.242.342.442.542.642.742.842.943.043.14 Body
MS Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 7 2.94 -------o-xoxoxoxxx
2 Barbora ZlámalováBarbora Zlámalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
07 6 2.64 ----xoooxooxxx 11.00
3 Romana GlosováRomana Glosová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 5 2.54 ---oxooooxxx 9.00
4 Tereza RačanskáTereza Račanská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 2.34 oooooxxoxxx 8.00
5 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 2.24 xooxooxxoxxx 7.00
MS Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 3 2.14 ooxxoxxoxxx
7 Romana NeduchalováRomana Neduchalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 2 2.04 -ooxxx 6.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 13.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 12 5.93 +0.0 m/s x5.79  +0.8x5.79xx5.93  +0.0 11.00
2 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 11 5.80 +0.0 m/s x5.80  +0.05.55  -1.35.80x5.79  +0.2x 9.00
3 Jan DonnebergerJan Donneberger
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 13 5.54 -1.1 m/s 5.22  -1.35.42  -0.15.40  -1.25.425.54  -1.15.21  -0.1x 8.00
4 Martin MartečíkMartin Martečík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 9 5.29 -0.8 m/s 5.28  +0.84.98  -0.25.20  -1.45.284.63  -0.95.29  -0.85.06  +0.4 7.00
5 Michal VaněkMichal Vaněk
BYAC BrnoBYAC Brno
06 6 5.02 +0.2 m/s 4.62  +0.84.85  +0.44.92  -0.44.924.67  -0.24.76  -0.95.02  +0.2 6.00
6 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC BrnoBYAC Brno
05 7 5.02 +0.0 m/s 5.02  +0.0x4.63  -0.15.024.25  -0.24.36  -1.43.07  +0.9 5.00
7 Aleš MarekAleš Marek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 4 4.88 +0.5 m/s 4.69  +0.44.88  +0.54.38  -0.74.884.57  +0.44.76  +0.44.66  +1.0 4.00
8 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1 4.85 +1.3 m/s 4.85  +1.3x4.80  +0.44.854.85  +0.34.48  +0.2x 3.00
9 Filip ŠpinárFilip Špinár
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 8 4.77 +0.0 m/s 4.41  -0.54.77  +0.04.72  -0.64.770.00.00.0 2.00
10 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 4.34 +0.0 m/s 4.17  +0.44.11  +0.14.34  +0.04.340.00.00.0 1.00
11 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 2 4.13 +0.9 m/s 4.13  +0.94.11  +0.03.93  +0.94.130.00.00.0
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 10 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 26 5.53 +0.5 m/s 5.13  +1.15.26  +0.15.42  +1.05.425.53  +0.55.42  +0.65.51  +0.0 11.00
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 24 5.29 +0.1 m/s 5.02  +1.14.68  +0.14.80  +0.85.025.29  +0.15.13  +0.35.12  +0.7 9.00
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 23 5.17 +0.7 m/s 5.02  +0.2x5.04  +0.15.045.17  +0.7xx 8.00
4 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 22 4.96 +0.6 m/s 4.05  +1.04.79  -0.4x4.793.14  +0.54.96  +0.6x 7.00
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 25 4.92 +0.3 m/s 4.87  +0.54.92  +0.3x4.924.57  +0.63.67  +0.64.78  +0.4 6.00
6 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 21 4.63 -1.2 m/s 4.51  +0.74.49  -1.94.63  -1.24.633.38  +0.7x4.60  +0.6 5.00
7 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 19 4.54 -0.1 m/s 4.52  +1.64.45  +0.64.42  -1.34.524.54  -0.14.39  +0.13.93  +0.4 4.00
8 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 5 4.49 +0.1 m/s 4.49  +0.14.33  +0.14.38  -0.54.494.40  +0.13.58  +0.34.45  +1.4 3.00
9 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 18 4.48 +0.4 m/s 4.41  +0.94.48  +0.44.09  -0.14.480.00.00.0 2.00
10 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 16 4.44 +0.9 m/s 4.32  +0.84.44  +0.94.34  +0.04.440.00.00.0 1.00
11 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 17 4.37 +0.6 m/s 4.18  +1.14.37  +0.64.30  -0.54.370.00.00.0
12 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 15 4.32 +0.6 m/s 4.32  +0.64.27  +0.64.18  -0.54.320.00.00.0
13 Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 6 4.32 +0.1 m/s 4.32  +0.1x3.96  -1.04.320.00.00.0
14 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 9 4.21 +0.2 m/s x4.21  +0.23.97  +0.34.210.00.00.0
15 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 4.18 +0.9 m/s 3.78  +0.43.85  -0.34.18  +0.94.180.00.00.0
16 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 4.13 +0.4 m/s x4.02  +0.54.13  +0.44.130.00.00.0
17 Klára MatyášováKlára Matyášová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 10 4.06 +0.7 m/s 4.00  +0.24.06  +0.73.91  -1.54.060.00.00.0
18 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 14 4.04 -0.1 m/s 3.54  +0.6x4.04  -0.14.040.00.00.0
19 Tereza TočíkováTereza Točíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 20 4.02 +0.5 m/s 4.02  +0.53.88  +0.0x4.020.00.00.0
20 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 12 3.99 +0.6 m/s 3.82  +0.43.99  +0.63.94  +0.03.990.00.00.0
21 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 7 3.99 +1.1 m/s 3.99  +1.13.93  +0.63.79  +0.03.990.00.00.0
22 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 3.86 +0.0 m/s 3.47  +1.13.86  +0.03.84  -0.63.860.00.00.0
23 Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC BrnoJAC Brno
06 4 3.79 +0.1 m/s 3.79  +0.13.71  -0.33.59  +0.73.790.00.00.0
24 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 3 3.67 +0.5 m/s 3.56  +0.2x3.67  +0.53.670.00.00.0
25 Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1 3.38 +0.6 m/s 3.33  +0.43.38  +0.6x3.380.00.00.0
26 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 8 2.82 -0.1 m/s xx2.82  -0.12.820.00.00.0
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 21 10.46 09.3309.1809.3209.3310.0009.7010.46 11.00
2 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 14 10.41 10.0509.6209.6210.0509.5909.4410.41 9.00
3 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 20 10.34 09.99x09.8109.99x10.3409.63 8.00
4 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 18 09.68 07.8008.4509.1409.14x08.4409.68 7.00
5 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 13 09.64 08.6608.9009.6409.6408.4309.0208.48 6.00
6 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 19 09.37 08.7109.28x09.2808.8009.3709.05 5.00
7 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 15 09.35 08.9009.2008.9109.2008.7608.9809.35 4.00
8 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 17 09.32 x08.2309.3209.3209.1808.6808.63 3.00
9 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 12 09.12 09.1209.0708.9609.120.00.00.0 2.00
10 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 11 08.68 07.8507.9208.6808.680.00.00.0 1.00
11 Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 08.64 08.0308.6407.9508.640.00.00.0
12 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 16 08.53 08.1308.2708.5308.530.00.00.0
13 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 10 08.18 07.3308.1807.5908.180.00.00.0
MS Lucie JelínkováLucie Jelínková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 2 07.73 07.2607.6207.7307.730.00.00.0
15 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 9 07.67 07.6707.2807.2707.670.00.00.0
16 Klára ZapletalováKlára Zapletalová
JAC BrnoJAC Brno
06 8 07.56 07.5607.2507.4407.560.00.00.0
17 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 7 07.42 07.2706.8807.4207.420.00.00.0
18 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 6 07.27 07.2706.7206.8407.270.00.00.0
MS Tereza SvobodováTereza Svobodová
Orel VyškovOrel Vyškov
06 4 06.99 06.1506.9906.5506.990.00.00.0
20 Tereza ŠetlováTereza Šetlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5 06.86 06.1006.8606.6706.860.00.00.0
21 Anežka ŘíháčkováAnežka Říháčková
JAC BrnoJAC Brno
06 3 04.78 03.9904.7804.6104.780.00.00.0
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 13.6.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3 11.94 11.8711.7911.9411.9410.0610.6410.12 11.00
2 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 11 10.50 10.5010.21x10.5009.2709.96x 9.00
3 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10 10.18 09.0209.6509.9009.9009.4608.9810.18 8.00
4 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 09.75 09.3109.0409.7509.7509.2709.07x 7.00
5 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 09.52 07.4608.7909.5209.5208.7509.0208.38 6.00
6 Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 8 09.18 09.18x09.0409.18x0.00.0 5.00
7 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 6 09.04 08.6308.3209.0409.0408.8608.5709.04 4.00
8 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 7 09.02 08.6208.80x08.80x09.02x 3.00
9 Pavel BabyrádPavel Babyrád
BYAC BrnoBYAC Brno
06 5 08.55 08.0208.5508.1208.550.00.00.0 2.00
10 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 07.86 07.5007.3707.8607.860.00.00.0 1.00
11 Daniel PasekaDaniel Paseka
BYAC BrnoBYAC Brno
06 2 06.60 06.6006.4906.5306.600.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 2 30.80 x28.13x28.1327.1530.8028.16 11.00
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 15 26.31 x23.6626.3126.3125.7525.5525.80 9.00
3 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 6 25.74 22.2820.7225.7425.7423.0423.2822.14 8.00
4 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4 24.60 xx24.6024.6021.04xx 7.00
5 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 7 23.29 22.3019.7519.8122.3023.2922.3320.74 6.00
6 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 14 22.65 19.0222.6521.5822.65xx21.64 5.00
7 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 12 22.55 19.4220.3322.1322.1322.1219.6322.55 4.00
8 Tereza ŠetlováTereza Šetlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 8 20.56 20.24xx20.2420.56x18.40 3.00
MS Lucie JelínkováLucie Jelínková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 13 20.47 18.3620.4719.1120.470.00.00.0
10 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 9 19.66 x19.66x19.660.00.00.0 2.00
MS Tereza SvobodováTereza Svobodová
Orel VyškovOrel Vyškov
06 11 18.35 17.2117.4018.3518.350.00.00.0
12 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1 18.01 16.3618.0116.3818.010.00.00.0 1.00
13 Klára ZapletalováKlára Zapletalová
JAC BrnoJAC Brno
06 10 17.82 x17.8216.7317.820.00.00.0
14 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 5 12.82 12.3212.5512.8212.820.00.00.0
Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 13.6.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 4 33.29 22.6117.2719.3822.6124.8529.6533.29 11.00
2 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 6 31.82 28.45x27.9328.4530.6430.2331.82 9.00
3 Pavel BabyrádPavel Babyrád
BYAC BrnoBYAC Brno
06 8 25.46 xx23.5923.5925.46xx 8.00
4 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 24.63 23.8924.5323.5924.5322.4624.63x 7.00
5 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5 20.68 19.4420.1820.0420.1820.68xx 6.00
6 Tomáš HruškaTomáš Hruška
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 1 19.77 17.24x17.6517.6519.2819.7719.77 5.00
7 Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 19.05 19.05x18.9719.05xxx 4.00
8 Daniel PasekaDaniel Paseka
BYAC BrnoBYAC Brno
06 2 16.50 13.2216.13x16.1316.5015.7916.04 3.00
9 Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 12.74 12.7410.8912.0712.740.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 5 29.12 29.1228.26x29.1219.2927.91x 11.00
2 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 6 27.87 24.0923.5123.2024.0920.1923.5427.87 9.00
3 Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 25.36 x24.4124.4924.4924.9524.4325.36 8.00
4 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 22.76 20.15x22.7622.7621.19x20.86 7.00
5 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 18.67 15.9118.6717.3518.6717.5313.2016.69 6.00
6 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 2 18.07 17.3217.9417.5717.94x18.0717.83 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 13.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 8 43.85 41.7343.8543.7043.85x40.18x 11.00
2 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 28.12 x28.1224.0628.1226.4124.8925.42 9.00
3 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 24.37 21.46x23.0423.0424.3722.1824.00 8.00
4 Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 20.23 xx18.9818.9817.8920.23x 7.00
5 Dominik ŠvecDominik Švec
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 19.44 x18.3017.3418.3018.1617.6519.44 6.00
6 Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 17.61 15.7515.2415.3615.7516.3316.5217.61 5.00
7 Michal SlezákMichal Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 17.60 xx14.6614.6617.6011.5516.26 4.00
8 Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 5 17.60 17.60x15.0817.60x15.3614.98 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 13.6.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 18 33.31 32.9027.6133.3133.3132.05x32.22 11.00
2 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 17 32.65 31.6332.6531.3532.6529.7729.3327.78 9.00
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 19 31.34 30.9830.6129.9930.9829.6128.7031.34 8.00
4 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 30.09 23.4627.72x27.72x30.0925.85 7.00
5 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 16 29.92 29.9225.1428.7329.9226.32xx 6.00
6 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 13 28.36 26.5625.2725.5926.5623.0926.7028.36 5.00
7 Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1 28.03 28.0326.3825.6428.0324.7427.3025.38 4.00
8 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 6 26.32 26.2220.2424.4826.2226.3216.98x 3.00
9 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 14 24.89 23.8624.8923.0624.890.00.00.0 2.00
MS Lucie JelínkováLucie Jelínková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 10 24.42 24.3124.42x24.420.00.00.0
11 Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC BrnoJAC Brno
06 4 24.33 x24.3321.6224.330.00.00.0 1.00
12 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 22.90 22.9022.6121.0722.900.00.00.0
13 Vendula HrudováVendula Hrudová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 22.61 22.6122.3618.6322.610.00.00.0
14 Tereza TočíkováTereza Točíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 8 20.10 20.1017.0717.2320.100.00.00.0
15 Adéla KůřilováAdéla Kůřilová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 7 18.06 18.0616.83x18.060.00.00.0
16 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3 15.40 11.6413.6215.4015.400.00.00.0
17 Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová
JAC BrnoJAC Brno
05 5 14.99 13.78x14.9914.990.00.00.0
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Hana ChramostováHana Chramostová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 13.6.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 12 41.99 35.4341.9938.4041.9938.9439.9638.71 11.00
2 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 11 37.17 28.3330.5630.5430.5627.8237.1733.11 9.00
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 2 36.69 34.7431.7730.1934.7436.6926.7433.83 8.00
4 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 35.82 34.4330.8832.2634.4332.9735.82x 7.00
5 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 34.51 34.5133.6532.1034.5129.5834.4830.52 6.00
6 Pavel BabyrádPavel Babyrád
BYAC BrnoBYAC Brno
06 10 32.62 32.31x32.6232.62xxx 5.00
7 Alex FiooleAlex Fioole
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 31.62 27.2628.0531.6231.6230.0228.0228.01 4.00
8 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 8 31.56 27.5131.18x31.1826.97x31.56 3.00
9 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5 28.84 25.8028.1928.8428.840.00.00.0 2.00
10 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC BrnoBYAC Brno
05 4 27.17 27.1724.48x27.170.00.00.0 1.00
11 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 26.97 18.5220.3626.9726.970.00.00.0
12 Jiří Břetislav PomajbíkJiří Břetislav Pomajbík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 14.67 10.5311.5314.6714.670.00.00.0
Celkem 12 závodníků