Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva JmKAS

Vyškov (13. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 16.64 11.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 17.07 9.00
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 17.35 8.00
4 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.64 7.00
5 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.55 5.00
6 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.70 4.00
7 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 18.95 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 18.45 6.00
2 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.75 3.00
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.12 1.00
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.33
5 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 19.53
6 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 19.67
7 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 19.85
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.80
2 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.92
3 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.24
4 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.30
5 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.76
6 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.77
7 Adam ŠafářAdam Šafář 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 22.97
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.50
2 Aleš MarekAleš Marek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.34
3 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.05
4 Ftantišek VybíralFtantišek Vybíral 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 22.80
5 Štěpán MokrýŠtěpán Mokrý 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.35
6 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 16.64 11.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 17.07 9.00
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 17.35 8.00
4 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.64 7.00
5 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 18.45 6.00
6 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.55 5.00
7 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.70 4.00
8 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.75 3.00
9 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 18.95 2.00
10 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.12 1.00
11 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.33
12 Ruiz SimonRuiz Simon 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.50
13 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 19.53
14 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 19.67
15 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.80
16 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 19.85
17 Filip KřížekFilip Křížek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 19.92
18 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.24
19 Jakub TanhäuserJakub Tanhäuser 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.30
20 Aleš MarekAleš Marek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 20.34
21 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.76
22 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.77
23 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.05
24 Ftantišek VybíralFtantišek Vybíral 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 22.80
25 Adam ŠafářAdam Šafář 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 22.97
26 Štěpán MokrýŠtěpán Mokrý 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.35
27 Kristián ChludilKristián Chludil 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.67

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.58 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.99 9.00
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.48 8.00
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 19.59 7.00
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 19.64 6.00
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 19.91 5.00
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.93 4.00
8 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 20.35 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.29 3.00
2 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 20.46 1.00
3 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 20.49
4 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.85
5 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.95
6 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 21.25
7 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.30
8 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.16
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 21.40
2 Nikol FajtováNikol Fajtová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.52
3 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.65
4 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.90
5 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 21.97
6 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 22.06
7 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.40
8 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.95
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 21.49
2 Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 21.70
3 Viktrorie KlimešováViktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 21.80
4 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 22.40
5 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 22.43
6 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.46
7 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.64
8 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.34
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 13.6.2020 - 13:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.29
2 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 22.61
3 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.84
4 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.90
5 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 23.38
6 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.62
7 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.88
Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.58 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.99 9.00
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.48 8.00
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 19.59 7.00
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 19.64 6.00
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 19.91 5.00
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 19.93 4.00
8 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.29 3.00
9 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 20.35 2.00
10 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 20.46 1.00
11 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 20.49
12 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 20.85
13 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.95
14 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 21.25
15 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.30
16 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 21.40
17 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 21.49
18 Nikol FajtováNikol Fajtová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.52
19 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.65
20 Michaela ČernáMichaela Černá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 21.70
21 Viktrorie KlimešováViktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 21.80
22 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.90
23 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 21.97
24 Ema HrdováEma Hrdová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 22.06
25 Nikola HoškováNikola Hošková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 22.16
26 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.29
27 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 22.40
27 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 22.40
29 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 22.43
30 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.46
31 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 22.61
32 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 22.64
33 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.84
34 Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 22.90
35 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.95
36 Klára MatyášováKlára Matyášová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.34
37 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 23.38
38 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.62
39 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.88
Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS