2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, sk. A
Brno (17. 6. 2020)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StojanJakub Stojan | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 6 | 09.79 | 3.50 | |||||||||||||
2 | Matyáš TejralMatyáš Tejral | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 1 | 09.90 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HolýLukáš Holý | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 09.97 | ||||||||||||||
4 | Jakub BednářJakub Bednář | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 5 | 09.97 | ||||||||||||||
5 | Adam RotreklAdam Rotrekl | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 2 | 10.08 | ||||||||||||||
6 | Robin ZikaRobin Zika | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 10.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠlahoraJosef Šlahora | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.68 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BudinskýTomáš Budinský | 11 | ATK Šlapanice, z. s. B | 3 | 10.82 | ||||||||||||||
3 | Jiří TichákJiří Tichák | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 11.14 | ||||||||||||||
4 | Jakub PospíchalJakub Pospíchal | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 11.69 | ||||||||||||||
MS | Patrik EliášPatrik Eliáš | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 12.38 | ||||||||||||||
6 | Tomáš LibosvárTomáš Libosvár | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 12.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VrbkaJan Vrbka | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.76 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jakub ŠrámekJakub Šrámek | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.16 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KonrádLukáš Konrád | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 10.96 | ||||||||||||||
4 | Radim SuchýRadim Suchý | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 11.05 | ||||||||||||||
5 | Oskar ŠancaOskar Šanca | 10 | Running zone | 5 | 11.08 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KohoutTomáš Kohout | 11 | Running zone | 3 | 12.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HochmajerMatěj Hochmajer | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 09.22 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Dan KrčmářDan Krčmář | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 11.26 | ||||||||||||||
3 | Patrik SchwarzPatrik Schwarz | 11 | ATK Šlapanice, z. s. B | 5 | 11.90 | ||||||||||||||
4 | Daniel TvrdíkDaniel Tvrdík | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.93 | ||||||||||||||
5 | Marian KozelMarian Kozel | 12 | ATK Šlapanice, z. s. B | 4 | 12.14 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MalýJan Malý | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.80 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Radek DucháčekRadek Ducháček | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 10.20 | ||||||||||||||
3 | Kryštof ŠilarKryštof Šilar | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 10.38 | ||||||||||||||
4 | Adam TichýAdam Tichý | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 6 | 10.63 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 10.71 | ||||||||||||||
6 | Matyáš MalýMatyáš Malý | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠmýdKryštof Šmýd | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.91 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MácaOndřej Máca | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.19 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BaďuraTomáš Baďura | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 10.88 | ||||||||||||||
4 | Vít KrčmářVít Krčmář | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 11.41 | ||||||||||||||
5 | Dominik TichýDominik Tichý | 10 | ATK Šlapanice, z. s. A | 1 | 12.19 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří HartmannJiří Hartmann | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 10.02 | ||||||||||||||
2 | Matěj HájekMatěj Hájek | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 10.09 | ||||||||||||||
3 | Tomáš LiškutínTomáš Liškutín | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 5 | 10.11 | ||||||||||||||
4 | Roman VernerRoman Verner | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 10.42 | ||||||||||||||
5 | Alfréd HrazdílekAlfréd Hrazdílek | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 10.56 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TruskaVojtěch Truska | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 1 | 08.96 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.03 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Gabriel HolečekGabriel Holeček | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 09.36 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Mikuláš LangMikuláš Lang | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.91 | ||||||||||||||
5 | Dominik PodanýDominik Podaný | 11 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 10.02 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (st, 17.6.2020 - 16:10) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠivecMarek Šivec | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 09.63 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Daniel AdámekDaniel Adámek | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.79 | 3.50 | |||||||||||||
3 | David ŠimkoDavid Šimko | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.82 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš JankuraMatyáš Jankura | 09 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 10.46 | ||||||||||||||
5 | František FruhwirtFrantišek Fruhwirt | 12 | ATK Šlapanice, z. s. B | 3 | 10.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TruskaVojtěch Truska | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 1 | 08.96 | 11.00 | |||
2 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.03 | 9.00 | |||
3 | Matěj HochmajerMatěj Hochmajer | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 09.22 | 8.00 | |||
4 | Gabriel HolečekGabriel Holeček | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 09.36 | 7.00 | |||
5 | Marek ŠivecMarek Šivec | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 09.63 | 6.00 | |||
6 | Jan VrbkaJan Vrbka | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.76 | 5.00 | |||
7 | Jakub StojanJakub Stojan | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 6 | 09.79 | 3.50 | |||
7 | Daniel AdámekDaniel Adámek | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.79 | 3.50 | |||
9 | Jan MalýJan Malý | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.80 | 2.00 | |||
10 | David ŠimkoDavid Šimko | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 09.82 | 1.00 | |||
11 | Matyáš TejralMatyáš Tejral | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 1 | 09.90 | ||||
12 | Kryštof ŠmýdKryštof Šmýd | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.91 | ||||
12 | Mikuláš LangMikuláš Lang | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.91 | ||||
14 | Lukáš HolýLukáš Holý | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 09.97 | ||||
14 | Jakub BednářJakub Bednář | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 5 | 09.97 | ||||
16 | Jiří HartmannJiří Hartmann | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 10.02 | ||||
16 | Dominik PodanýDominik Podaný | 11 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 10.02 | ||||
18 | Adam RotreklAdam Rotrekl | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 2 | 10.08 | ||||
18 | Robin ZikaRobin Zika | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 10.08 | ||||
20 | Matěj HájekMatěj Hájek | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 10.09 | ||||
21 | Tomáš LiškutínTomáš Liškutín | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 5 | 10.11 | ||||
22 | Jakub ŠrámekJakub Šrámek | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.16 | ||||
23 | Ondřej MácaOndřej Máca | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.19 | ||||
24 | Radek DucháčekRadek Ducháček | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 10.20 | ||||
25 | Kryštof ŠilarKryštof Šilar | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 10.38 | ||||
26 | Roman VernerRoman Verner | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 10.42 | ||||
27 | Matyáš JankuraMatyáš Jankura | 09 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 10.46 | ||||
28 | Alfréd HrazdílekAlfréd Hrazdílek | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 10.56 | ||||
29 | František FruhwirtFrantišek Fruhwirt | 12 | ATK Šlapanice, z. s. B | 3 | 10.57 | ||||
30 | Adam TichýAdam Tichý | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 6 | 10.63 | ||||
31 | Josef ŠlahoraJosef Šlahora | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.68 | ||||
32 | Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 10.71 | ||||
33 | Tomáš BudinskýTomáš Budinský | 11 | ATK Šlapanice, z. s. B | 3 | 10.82 | ||||
34 | Matyáš MalýMatyáš Malý | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.85 | ||||
35 | Tomáš BaďuraTomáš Baďura | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 10.88 | ||||
36 | Lukáš KonrádLukáš Konrád | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 10.96 | ||||
37 | Radim SuchýRadim Suchý | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 11.05 | ||||
38 | Oskar ŠancaOskar Šanca | 10 | Running zone | 5 | 11.08 | ||||
39 | Jiří TichákJiří Tichák | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 11.14 | ||||
40 | Dan KrčmářDan Krčmář | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 11.26 | ||||
41 | Vít KrčmářVít Krčmář | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 11.41 | ||||
42 | Jakub PospíchalJakub Pospíchal | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 11.69 | ||||
43 | Patrik SchwarzPatrik Schwarz | 11 | ATK Šlapanice, z. s. B | 5 | 11.90 | ||||
44 | Daniel TvrdíkDaniel Tvrdík | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.93 | ||||
45 | Tomáš KohoutTomáš Kohout | 11 | Running zone | 3 | 12.03 | ||||
46 | Marian KozelMarian Kozel | 12 | ATK Šlapanice, z. s. B | 4 | 12.14 | ||||
47 | Dominik TichýDominik Tichý | 10 | ATK Šlapanice, z. s. A | 1 | 12.19 | ||||
48 | Patrik EliášPatrik Eliáš | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 12.38 | ||||
49 | Tomáš LibosvárTomáš Libosvár | 12 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 12.43 |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŽabkováTereza Žabková | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 09.54 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Daniela JurováDaniela Jurová | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 09.83 | 0.50 | |||||||||||||
MS | Michaela PinkováMichaela Pinková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.85 | ||||||||||||||
4 | Veronika AnýžováVeronika Anýžová | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 2 | 10.01 | ||||||||||||||
5 | Šárka LiškutínováŠárka Liškutínová | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.49 | ||||||||||||||
6 | Olivie DrlíkováOlivie Drlíková | 11 | Running zone | 5 | 13.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SachsováKlára Sachsová | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 2 | 09.86 | ||||||||||||||
2 | Anežka HankováAnežka Hanková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 10.02 | ||||||||||||||
3 | Nela KabátováNela Kabátová | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 5 | 10.06 | ||||||||||||||
4 | Nami DarkwahNami Darkwah | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 10.11 | ||||||||||||||
5 | Eliška TomíčkováEliška Tomíčková | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 10.12 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KalouskováZuzana Kalousková | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 11.22 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ZatloukalováEma Zatloukalová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.85 | ||||||||||||||
2 | Julie ŠvecováJulie Švecová | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 09.95 | ||||||||||||||
3 | Nina BrandštetrováNina Brandštetrová | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 4 | 10.12 | ||||||||||||||
4 | Elen ŘehůřkováElen Řehůřková | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.34 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.27 | ||||||||||||||
6 | Ela PolcarováEla Polcarová | 12 | Running zone | 2 | 13.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie PtáčkováJulie Ptáčková | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 10.21 | ||||||||||||||
2 | Nikola MrkosováNikola Mrkosová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.74 | ||||||||||||||
3 | Veronika PřídálováVeronika Přídálová | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 6 | 10.76 | ||||||||||||||
4 | Andrea NehledělováAndrea Nehledělová | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 4 | 10.86 | ||||||||||||||
5 | Eliška BurianováEliška Burianová | 12 | Running zone | 2 | 11.35 | ||||||||||||||
6 | Anna KubánkováAnna Kubánková | 13 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 11.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.50 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Tina ZemanováTina Zemanová | 11 | Running zone | 1 | 10.47 | ||||||||||||||
3 | Anna StojanováAnna Stojanová | 11 | SK Speed Brno, spolek B | 3 | 11.06 | ||||||||||||||
4 | Barča KrejčováBarča Krejčová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 11.06 | ||||||||||||||
5 | Kamila KratochvílováKamila Kratochvílová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 11.30 | ||||||||||||||
6 | Elen StaráElen Stará | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 13.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarah KubováSarah Kubová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.73 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Martina TruksováMartina Truksová | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 2 | 10.37 | ||||||||||||||
3 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.48 | ||||||||||||||
4 | Monika MrkosováMonika Mrkosová | 09 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 10.51 | ||||||||||||||
5 | Klára VykoupilováKlára Vykoupilová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.20 | ||||||||||||||
6 | Helena EliášováHelena Eliášová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 3 | 11.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KrskováBarbora Krsková | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 09.81 | 3.50 | |||||||||||||
2 | Lucie NečasováLucie Nečasová | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 6 | 10.03 | ||||||||||||||
3 | Zoe MolinaZoe Molina | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 5 | 10.22 | ||||||||||||||
4 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.47 | ||||||||||||||
5 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.50 | ||||||||||||||
6 | Eliška KoprováEliška Koprová | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 10.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.49 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Monika HoláMonika Holá | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.70 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Adéla KrejčováAdéla Krejčová | 09 | Atletický klub Panter Brno ... | 3 | 09.83 | 0.50 | |||||||||||||
4 | Barbora LužnáBarbora Lužná | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 09.95 | ||||||||||||||
5 | Veronika KubánkováVeronika Kubánková | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 11.60 | ||||||||||||||
6 | Denisa TopinkováDenisa Topinková | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 11.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 09.06 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Veronika VodováVeronika Vodová | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 6 | 10.11 | ||||||||||||||
3 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.47 | ||||||||||||||
4 | Veronika DobešováVeronika Dobešová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 11.01 | ||||||||||||||
5 | Emma AntlováEmma Antlová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 11.20 | ||||||||||||||
6 | Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 5 | 11.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára NeveseláBára Neveselá | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 2 | 09.82 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Pavlína LískováPavlína Lísková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.94 | ||||||||||||||
3 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 10.37 | ||||||||||||||
4 | Tereza TušlováTereza Tušlová | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.05 | ||||||||||||||
5 | Klára ValešováKlára Valešová | 11 | ATK Šlapanice, z. s. B | 4 | 11.84 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (st, 17.6.2020 - 16:45) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoe RozwalkaZoe Rozwalka | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 09.81 | 3.50 | |||||||||||||
MS | Barbora DostalíkováBarbora Dostalíková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 10.42 | ||||||||||||||
MS | Ani VarosjanAni Varosjan | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.57 | ||||||||||||||
MS | Aneta ZavřelováAneta Zavřelová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.71 | ||||||||||||||
5 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 12.61 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 09.06 | 11.00 | |||
2 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.49 | 9.00 | |||
3 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.50 | 8.00 | |||
4 | Tereza ŽabkováTereza Žabková | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 09.54 | 7.00 | |||
5 | Monika HoláMonika Holá | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.70 | 6.00 | |||
6 | Sarah KubováSarah Kubová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.73 | 5.00 | |||
7 | Barbora KrskováBarbora Krsková | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 4 | 09.81 | 3.50 | |||
7 | Zoe RozwalkaZoe Rozwalka | 09 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 09.81 | 3.50 | |||
9 | Bára NeveseláBára Neveselá | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 2 | 09.82 | 2.00 | |||
10 | Daniela JurováDaniela Jurová | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 09.83 | 0.50 | |||
10 | Adéla KrejčováAdéla Krejčová | 09 | Atletický klub Panter Brno ... | 3 | 09.83 | 0.50 | |||
12 | Michaela PinkováMichaela Pinková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.85 | ||||
12 | Ema ZatloukalováEma Zatloukalová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.85 | ||||
14 | Klára SachsováKlára Sachsová | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 2 | 09.86 | ||||
15 | Pavlína LískováPavlína Lísková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.94 | ||||
16 | Julie ŠvecováJulie Švecová | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 09.95 | ||||
16 | Barbora LužnáBarbora Lužná | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 1 | 09.95 | ||||
18 | Veronika AnýžováVeronika Anýžová | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 2 | 10.01 | ||||
19 | Anežka HankováAnežka Hanková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 10.02 | ||||
20 | Lucie NečasováLucie Nečasová | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 6 | 10.03 | ||||
21 | Nela KabátováNela Kabátová | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 5 | 10.06 | ||||
22 | Nami DarkwahNami Darkwah | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 4 | 10.11 | ||||
22 | Veronika VodováVeronika Vodová | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 6 | 10.11 | ||||
24 | Eliška TomíčkováEliška Tomíčková | 10 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 10.12 | ||||
24 | Nina BrandštetrováNina Brandštetrová | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 4 | 10.12 | ||||
26 | Julie PtáčkováJulie Ptáčková | 09 | SK Speed Brno, spolek A | 3 | 10.21 | ||||
27 | Zoe MolinaZoe Molina | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 5 | 10.22 | ||||
28 | Elen ŘehůřkováElen Řehůřková | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.34 | ||||
29 | Martina TruksováMartina Truksová | 09 | SK TROPS Brno, z.s. | 2 | 10.37 | ||||
29 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 10.37 | ||||
31 | Barbora DostalíkováBarbora Dostalíková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 10.42 | ||||
32 | Tina ZemanováTina Zemanová | 11 | Running zone | 1 | 10.47 | ||||
32 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.47 | ||||
32 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.47 | ||||
35 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.48 | ||||
36 | Šárka LiškutínováŠárka Liškutínová | 10 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.49 | ||||
37 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.50 | ||||
38 | Monika MrkosováMonika Mrkosová | 09 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 10.51 | ||||
39 | Ani VarosjanAni Varosjan | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.57 | ||||
40 | Aneta ZavřelováAneta Zavřelová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.71 | ||||
41 | Eliška KoprováEliška Koprová | 10 | SK TROPS Brno, z.s. | 3 | 10.73 | ||||
42 | Nikola MrkosováNikola Mrkosová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 10.74 | ||||
43 | Veronika PřídálováVeronika Přídálová | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 6 | 10.76 | ||||
44 | Andrea NehledělováAndrea Nehledělová | 10 | SK Speed Brno, spolek B | 4 | 10.86 | ||||
45 | Veronika DobešováVeronika Dobešová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 11.01 | ||||
46 | Tereza TušlováTereza Tušlová | 10 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.05 | ||||
47 | Anna StojanováAnna Stojanová | 11 | SK Speed Brno, spolek B | 3 | 11.06 | ||||
47 | Barča KrejčováBarča Krejčová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 2 | 11.06 | ||||
49 | Klára VykoupilováKlára Vykoupilová | 11 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.20 | ||||
49 | Emma AntlováEmma Antlová | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 11.20 | ||||
51 | Zuzana KalouskováZuzana Kalousková | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 1 | 11.22 | ||||
52 | Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.27 | ||||
53 | Kamila KratochvílováKamila Kratochvílová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 11.30 | ||||
54 | Eliška BurianováEliška Burianová | 12 | Running zone | 2 | 11.35 | ||||
55 | Helena EliášováHelena Eliášová | 12 | Atletický klub Panter Brno ... | 3 | 11.55 | ||||
56 | Anna KubánkováAnna Kubánková | 13 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 11.58 | ||||
56 | Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 5 | 11.58 | ||||
58 | Veronika KubánkováVeronika Kubánková | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 11.60 | ||||
59 | Klára ValešováKlára Valešová | 11 | ATK Šlapanice, z. s. B | 4 | 11.84 | ||||
60 | Denisa TopinkováDenisa Topinková | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 11.98 | ||||
61 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 11 | Atletický klub Panter Brno ... | 4 | 12.61 | ||||
62 | Elen StaráElen Stará | 11 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 13.00 | ||||
63 | Olivie DrlíkováOlivie Drlíková | 11 | Running zone | 5 | 13.16 | ||||
64 | Ela PolcarováEla Polcarová | 12 | Running zone | 2 | 13.55 |