Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, sk. B

Kuřim (11. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.17
2 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 10.33
3 Radim HavlíkRadim Havlík 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.63
4 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.66
5 Filip MajerFilip Majer 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.08
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin GavandaMartin Gavanda 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 10.05
2 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.45
3 Jiří HelanJiří Helan 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.84
4 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 10.93
5 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 11.20
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.45 8.00
2 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.74 2.00
3 Vít KakáčVít Kakáč 12 ASK Blansko BASK Blansko B 3 11.46
4 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 ASK Blansko BASK Blansko B 2 11.62
5 David StrachoňDavid Strachoň 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 11.72
6 Václav KučeraVáclav Kučera 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 ASK Blansko BASK Blansko B 6 09.71 3.00
2 Tomáš HrudaTomáš Hruda 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.42
3 Vilém KrchVilém Krch 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 10.91
4 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 11.37
5 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 11.89
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠiborJakub Šibor 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 09.79 1.00
2 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 09.91
3 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.26
4 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 11.46
5 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 11.64
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 09.56 6.00
2 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 10.00
3 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 4 10.79
4 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 10.87
5 Matouš KorgoMatouš Korgo 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 11.78
6 Peter JánošiPeter Jánoši 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 1 11.80
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.34 9.00
2 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 10.14
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 10.68
4 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 11.89
5 Petr KrchňákPetr Krchňák 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 12.65
6 Michal KuchařMichal Kuchař 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 13.48
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.21 11.00
2 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 09.59 5.00
3 Michael VladíkMichael Vladík 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.12
4 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.36
5 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 10.48
6 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.84
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.53 7.00
2 Radim ČechRadim Čech 11 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.70 4.00
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.84
4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.18
5 David StaraDavid Stara 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.21 11.00
2 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.34 9.00
3 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.45 8.00
4 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.53 7.00
5 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 09.56 6.00
6 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 09.59 5.00
7 Radim ČechRadim Čech 11 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.70 4.00
8 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 ASK Blansko BASK Blansko B 6 09.71 3.00
9 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 09.74 2.00
10 Jakub ŠiborJakub Šibor 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 09.79 1.00
11 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.84
12 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 09.91
13 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 10.00
14 Martin GavandaMartin Gavanda 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 10.05
15 Michael VladíkMichael Vladík 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.12
16 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 10.14
17 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.17
18 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.18
19 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.26
20 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 10.33
21 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.36
22 Tomáš HrudaTomáš Hruda 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 10.42
23 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.45
24 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 10.48
25 Radim HavlíkRadim Havlík 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.63
26 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.66
27 Tomáš MartínekTomáš Martínek 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 10.68
28 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 4 10.79
29 Jiří HelanJiří Helan 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 10.84
29 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.84
31 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 10.87
32 David StaraDavid Stara 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.88
33 Vilém KrchVilém Krch 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 10.91
34 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 10.93
35 Filip MajerFilip Majer 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.08
36 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 11.20
37 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 11.37
38 Vít KakáčVít Kakáč 12 ASK Blansko BASK Blansko B 3 11.46
38 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 11.46
40 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 ASK Blansko BASK Blansko B 2 11.62
41 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 11.64
42 David StrachoňDavid Strachoň 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 11.72
43 Matouš KorgoMatouš Korgo 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 11.78
44 Peter JánošiPeter Jánoši 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 1 11.80
45 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 11.89
45 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 11.89
47 Václav KučeraVáclav Kučera 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 12.00
48 Petr KrchňákPetr Krchňák 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 12.65
49 Michal KuchařMichal Kuchař 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 13.48

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 10.25 1.00
2 Elena MarkováElena Marková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.71
3 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.83
4 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 11.49
5 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.77
6 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 12.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.90 11.00
2 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.11 9.00
3 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.50 8.00
4 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.52 7.00
5 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.86
6 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 11.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 2 10.72
2 Ema KakáčováEma Kakáčová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 3 11.39
3 Kristýna ZviklováKristýna Zviklová 09 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 11.52
4 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 11.93
5 Emma BrumarováEmma Brumarová 13 ASK Blansko BASK Blansko B 4 11.98
6 Klára MedkováKlára Medková 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 5 13.17
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 09.91 4.50
2 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 10.74
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 6 11.21
4 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ASK Blansko BASK Blansko B 2 11.25
5 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 5 11.42
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.62
2 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 10.63
3 Kateřina ModřickáKateřina Modřická 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 10.73
4 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 10.92
5 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 11.40
6 Kristýna TešnarováKristýna Tešnarová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 11.66
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 10.83
2 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.05
3 Lea MášováLea Mášová 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 3 13.09
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 10.56
2 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 10.81
3 Tereza HuškováTereza Hušková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 11.27
4 Magdalena JanuzsováMagdalena Januzsová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 1 12.23
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 09.91 4.50
2 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 10.41
3 Tereza ValtusováTereza Valtusová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 10.70
4 Alžběta BroschováAlžběta Broschová 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 11.97
5 Viktorie KrchňákováViktorie Krchňáková 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 12.35
6 Karolína BarboříkováKarolína Barboříková 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 12.93
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 10.00 3.00
2 Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.13 2.00
3 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 10.56
4 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.85
5 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.91
6 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 11.11
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.86 6.00
2 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.62
3 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.81
4 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 11.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.90 11.00
2 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.11 9.00
3 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.50 8.00
4 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.52 7.00
5 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.86 6.00
6 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 09.91 4.50
6 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 09.91 4.50
8 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 10.00 3.00
9 Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 10.13 2.00
10 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 10.25 1.00
11 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 10.41
12 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 10.56
12 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 10.56
14 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 10.62
14 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.62
16 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 10.63
17 Tereza ValtusováTereza Valtusová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 10.70
18 Elena MarkováElena Marková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.71
19 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 2 10.72
20 Kateřina ModřickáKateřina Modřická 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 10.73
21 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 10.74
22 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 10.81
22 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 10.81
24 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 10.83
24 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 10.83
26 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 10.85
27 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.86
28 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.91
29 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 10.92
30 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.05
31 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 11.11
32 Veronika VrbováVeronika Vrbová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 6 11.21
33 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ASK Blansko BASK Blansko B 2 11.25
33 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 11.25
35 Tereza HuškováTereza Hušková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 11.27
36 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 11.33
37 Ema KakáčováEma Kakáčová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 3 11.39
38 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 11.40
39 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 5 11.42
40 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 11.49
41 Kristýna ZviklováKristýna Zviklová 09 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 11.52
42 Kristýna TešnarováKristýna Tešnarová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 11.66
43 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.77
44 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 11.93
45 Alžběta BroschováAlžběta Broschová 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 11.97
46 Emma BrumarováEmma Brumarová 13 ASK Blansko BASK Blansko B 4 11.98
47 Magdalena JanuzsováMagdalena Januzsová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 1 12.23
48 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 12.26
49 Viktorie KrchňákováViktorie Krchňáková 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 12.35
50 Karolína BarboříkováKarolína Barboříková 13 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 12.93
51 Lea MášováLea Mášová 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 3 13.09
52 Klára MedkováKlára Medková 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 5 13.17

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 50.24 11.00
2 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 51.00 9.00
3 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 51.92 8.00
4 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 54.63 6.00
5 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 55.16 4.00
6 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 55.43 3.00
7 Jiří HelanJiří Helan 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 58.91
8 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 60.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 56.44 1.00
2 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 59.34
3 Radim ČechRadim Čech 11 ASK BlanskoASK Blansko 1 59.42
4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 59.51
5 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 7 61.21
6 Václav KučeraVáclav Kučera 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 67.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 ASK Blansko BASK Blansko B 6 54.57 7.00
2 Tomáš HrudaTomáš Hruda 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 55.10 5.00
3 Jakub ŠiborJakub Šibor 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 57.45
4 Vilém KrchVilém Krch 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 61.60
5 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 62.01
6 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 ASK Blansko BASK Blansko B 5 74.30
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin GavandaMartin Gavanda 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 56.92
2 Michael VladíkMichael Vladík 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 57.46
3 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 59.26
4 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 62.25
5 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 64.98
6 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 68.90
7 Michal KuchařMichal Kuchař 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 74.55
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 55.83 2.00
2 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 57.90
3 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 59.59
4 David StaraDavid Stara 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 61.02
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 60.12
2 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 61.58
3 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 7 66.73
4 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 69.25
5 David StrachoňDavid Strachoň 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 70.80
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 60.51
2 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 62.64
3 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 6 62.99
4 Vít KakáčVít Kakáč 12 ASK Blansko BASK Blansko B 2 63.13
5 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 69.87
6 Peter JánošiPeter Jánoši 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 1 71.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 50.24 11.00
2 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 51.00 9.00
3 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 51.92 8.00
4 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 ASK Blansko BASK Blansko B 6 54.57 7.00
5 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 54.63 6.00
6 Tomáš HrudaTomáš Hruda 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 55.10 5.00
7 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 55.16 4.00
8 Filip DoležalFilip Doležal 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 55.43 3.00
9 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 55.83 2.00
10 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 56.44 1.00
11 Martin GavandaMartin Gavanda 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 56.92
12 Jakub ŠiborJakub Šibor 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 57.45
13 Michael VladíkMichael Vladík 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 57.46
14 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 57.90
15 Jiří HelanJiří Helan 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 58.91
16 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 59.26
17 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ASK BlanskoASK Blansko 2 59.34
18 Radim ČechRadim Čech 11 ASK BlanskoASK Blansko 1 59.42
19 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ASK BlanskoASK Blansko 4 59.51
20 Šimon ŘehákŠimon Řehák 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 59.59
21 Matyas SeberaMatyas Sebera 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 60.12
22 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 60.51
23 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 60.54
24 David StaraDavid Stara 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 61.02
25 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 7 61.21
26 Lukáš MartínekLukáš Martínek 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 61.58
27 Vilém KrchVilém Krch 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 61.60
28 Antonín BublanAntonín Bublan 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 62.01
29 Filip EzlerFilip Ezler 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 62.25
30 Ondřej MachovskýOndřej Machovský 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 62.64
31 Martin PolívkaMartin Polívka 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 6 62.99
32 Vít KakáčVít Kakáč 12 ASK Blansko BASK Blansko B 2 63.13
33 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 64.98
34 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 7 66.73
35 Václav KučeraVáclav Kučera 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 67.74
36 Adrian VondraAdrian Vondra 12 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 68.90
37 Marek LaštovičkaMarek Laštovička 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 69.25
38 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 69.87
39 David StrachoňDavid Strachoň 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 70.80
40 Peter JánošiPeter Jánoši 12 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 1 71.62
41 Miloš KuběnaMiloš Kuběna 09 ASK Blansko BASK Blansko B 5 74.30
42 Michal KuchařMichal Kuchař 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 74.55

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 49.08 11.00
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 7 53.82 9.00
3 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 8 53.84 8.00
4 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2 54.50 7.00
5 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 54.70 6.00
6 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 57.17 2.00
7 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 ASK BlanskoASK Blansko 6 62.00
8 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 62.29
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 55.45 5.00
2 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 55.58 3.50
3 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 59.48
4 Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 60.17
5 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 62.43
6 Elena MarkováElena Marková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 63.10
7 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 63.52
8 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 63.94
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 5 59.21
2 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 59.30
3 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 60.61
4 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 61.99
5 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 64.41
6 Ema KakáčováEma Kakáčová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 2 67.38
7 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 3 68.16
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 55.58 3.50
2 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 57.53 1.00
3 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 58.30
4 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 61.22
5 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 61.71
6 Veronika VrbováVeronika Vrbová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 7 61.78
7 Kristýna TešnarováKristýna Tešnarová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 66.83
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ModřickáKateřina Modřická 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 59.74
2 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 60.83
3 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 62.72
4 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 62.88
5 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 64.22
6 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 66.03
7 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 66.35
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 57.99
2 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ASK Blansko BASK Blansko B 6 64.82
3 Tereza ValtusováTereza Valtusová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 66.69
4 Tereza HuškováTereza Hušková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 66.79
5 Klára MedkováKlára Medková 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 2 99.95
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 60.45
2 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 63.83
3 Emma BrumarováEmma Brumarová 13 ASK Blansko BASK Blansko B 2 67.28
4 Alžběta BroschováAlžběta Broschová 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 68.73
5 Magdalena JanuzsováMagdalena Januzsová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 3 69.49
6 Kristýna ZviklováKristýna Zviklová 09 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 7 73.90
Lea MášováLea Mášová 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 49.08 11.00
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 7 53.82 9.00
3 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 8 53.84 8.00
4 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2 54.50 7.00
5 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 54.70 6.00
6 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 55.45 5.00
7 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 55.58 3.50
7 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 55.58 3.50
9 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 57.17 2.00
10 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 57.53 1.00
11 Sofie SkořepováSofie Skořepová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 57.99
12 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 58.30
13 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 5 59.21
14 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 59.30
15 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 59.48
16 Kateřina ModřickáKateřina Modřická 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 59.74
17 Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 60.17
18 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 60.45
19 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 ASK BlanskoASK Blansko 4 60.61
20 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 60.83
21 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 61.22
22 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 61.71
23 Veronika VrbováVeronika Vrbová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 7 61.78
24 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 61.99
25 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 ASK BlanskoASK Blansko 6 62.00
26 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 62.29
27 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 62.43
28 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 62.72
29 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 62.88
30 Elena MarkováElena Marková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 63.10
31 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 63.52
32 Pavla KrchováPavla Krchová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 63.83
33 Eva KrenželokováEva Krenželoková 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 63.94
34 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 64.22
35 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 6 64.41
36 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ASK Blansko BASK Blansko B 6 64.82
37 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 66.03
38 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 66.35
39 Tereza ValtusováTereza Valtusová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 66.69
40 Tereza HuškováTereza Hušková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 66.79
41 Kristýna TešnarováKristýna Tešnarová 10 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 66.83
42 Emma BrumarováEmma Brumarová 13 ASK Blansko BASK Blansko B 2 67.28
43 Ema KakáčováEma Kakáčová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 2 67.38
44 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 ASK Blansko BASK Blansko B 3 68.16
45 Alžběta BroschováAlžběta Broschová 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 68.73
46 Magdalena JanuzsováMagdalena Januzsová 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z... 3 69.49
47 Kristýna ZviklováKristýna Zviklová 09 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 7 73.90
48 Klára MedkováKlára Medková 11 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 2 99.95
Lea MášováLea Mášová 12 Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 6 DNS

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčí, Meluzínová, Dostál, Tichý Krejčí, Meluzínová, Dostál, Tichý Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:09.31 11.00
2 Pohanka, Polášková, Hájková, Doležal Pohanka, Polášková, Hájková, Doležal Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:12.97 9.00
3 Zamazalová, Kovařík, Rybová, Ellinger Zamazalová, Kovařík, Rybová, Ellinger ASK BlanskoASK Blansko 4 2:17.57 8.00
4 Kocůrová, Ondrušková, Kuchařík, Šibor Kocůrová, Ondrušková, Kuchařík, Šibor Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 2:24.45 5.00
5 Korgo, Přikryl, Horáková, Přikrylová Korgo, Přikryl, Horáková, Přikrylová Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 2:25.70 4.00
6 Lamačová, Modřická, Machovský, Sebera Lamačová, Modřická, Machovský, Sebera Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 2:29.51 2.00
7 Strachoň, Strachoňová, Moravcová, Havlík Strachoň, Strachoňová, Moravcová, Havlík Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 2:37.75
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezdíčková, Jandáková, Hudec, Koupý Bezdíčková, Jandáková, Hudec, Koupý ASK BlanskoASK Blansko 1 2:20.26 7.00
2 Ezler, Hruda, Krenželoková, Roudná Ezler, Hruda, Krenželoková, Roudná Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 2:23.64 6.00
3 Zwettlerová, Bořilová, Helan, Pohanka Zwettlerová, Bořilová, Helan, Pohanka Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:28.45 3.00
4 Prokop, Kakáč, Volejníková, Vrbová Prokop, Kakáč, Volejníková, Vrbová ASK Blansko BASK Blansko B 6 2:34.88 1.00
5 Šimonovský, Kubátová, Kubátová, Majer Šimonovský, Kubátová, Kubátová, Majer Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 4 2:35.47
6 Korgo, Martínek, Hušková, Valtusová Korgo, Martínek, Hušková, Valtusová Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 2:45.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčí, Meluzínová, Dostál, Tichý Krejčí, Meluzínová, Dostál, Tichý Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:09.31 11.00
2 Pohanka, Polášková, Hájková, Doležal Pohanka, Polášková, Hájková, Doležal Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:12.97 9.00
3 Zamazalová, Kovařík, Rybová, Ellinger Zamazalová, Kovařík, Rybová, Ellinger ASK BlanskoASK Blansko 4 2:17.57 8.00
4 Bezdíčková, Jandáková, Hudec, Koupý Bezdíčková, Jandáková, Hudec, Koupý ASK BlanskoASK Blansko 1 2:20.26 7.00
5 Ezler, Hruda, Krenželoková, Roudná Ezler, Hruda, Krenželoková, Roudná Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 2:23.64 6.00
6 Kocůrová, Ondrušková, Kuchařík, Šibor Kocůrová, Ondrušková, Kuchařík, Šibor Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 2:24.45 5.00
7 Korgo, Přikryl, Horáková, Přikrylová Korgo, Přikryl, Horáková, Přikrylová Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 2:25.70 4.00
8 Zwettlerová, Bořilová, Helan, Pohanka Zwettlerová, Bořilová, Helan, Pohanka Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:28.45 3.00
9 Lamačová, Modřická, Machovský, Sebera Lamačová, Modřická, Machovský, Sebera Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 2:29.51 2.00
10 Prokop, Kakáč, Volejníková, Vrbová Prokop, Kakáč, Volejníková, Vrbová ASK Blansko BASK Blansko B 6 2:34.88 1.00
11 Šimonovský, Kubátová, Kubátová, Majer Šimonovský, Kubátová, Kubátová, Majer Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 4 2:35.47
12 Strachoň, Strachoňová, Moravcová, Havlík Strachoň, Strachoňová, Moravcová, Havlík Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s. 1 2:37.75
13 Korgo, Martínek, Hušková, Valtusová Korgo, Martínek, Hušková, Valtusová Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 2:45.49

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 11.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 27 4.52 4.204.524.494.520.00.00.0 11.00
2 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 28 4.28 4.284.104.164.280.00.00.0 9.00
3 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 26 4.08 4.044.083.584.080.00.00.0 8.00
4 Sebastian HudecSebastian Hudec
ASK BlanskoASK Blansko
09 1 3.87 3.473.873.543.870.00.00.0 7.00
5 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 25 3.76 3.683.763.763.760.00.00.0 6.00
6 Ondřej TichýOndřej Tichý
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 24 3.76 3.763.723.713.760.00.00.0 5.00
7 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
ASK Blansko BASK Blansko B
09 4 3.70 3.703.553.673.700.00.00.0 4.00
8 Matěj KoupýMatěj Koupý
ASK BlanskoASK Blansko
10 2 3.65 3.653.463.513.650.00.00.0 3.00
9 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
09 12 3.64 3.64x3.303.640.00.00.0 2.00
10 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ASK BlanskoASK Blansko
10 20 3.44 x3.443.363.440.00.00.0 1.00
11 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 23 3.36 3.353.313.363.360.00.00.0
12 Michael VladíkMichael Vladík
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 22 3.31 3.312.62x3.310.00.00.0
13 Ondřej MachovskýOndřej Machovský
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 6 3.30 3.233.303.103.300.00.00.0
14 Radim HavlíkRadim Havlík
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 19 3.29 3.133.203.293.290.00.00.0
15 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 17 3.28 3.233.283.203.280.00.00.0
16 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 5 3.18 3.182.942.783.180.00.00.0
17 Matyas SeberaMatyas Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 8 3.09 3.053.093.033.090.00.00.0
18 Tomáš MartínekTomáš Martínek
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 14 3.09 3.092.94x3.090.00.00.0
19 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 11 3.08 2.583.08x3.080.00.00.0
20 Filip DoležalFilip Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 21 3.03 3.033.002.683.030.00.00.0
21 Filip MajerFilip Majer
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 18 3.00 2.932.783.003.000.00.00.0
22 Martin PolívkaMartin Polívka
Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z...
12 10 2.95 2.95x2.652.950.00.00.0
23 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
11 16 2.93 2.812.932.882.930.00.00.0
24 Ondřej VlčekOndřej Vlček
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
11 15 2.90 2.902.802.872.900.00.00.0
25 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 7 2.55 2.552.322.402.550.00.00.0
26 Matouš KorgoMatouš Korgo
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 13 2.50 2.352.442.502.500.00.00.0
27 Vít KakáčVít Kakáč
ASK Blansko BASK Blansko B
12 3 2.48 2.402.462.482.480.00.00.0
28 Peter JánošiPeter Jánoši
Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z...
12 9 2.13 1.951.932.132.130.00.00.0
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 11.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 28 4.30 4.184.304.204.300.00.00.0 11.00
2 Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 27 3.90 3.523.753.903.900.00.00.0 9.00
3 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 26 3.88 3.883.803.603.880.00.00.0 8.00
4 Barbora KrejčíBarbora Krejčí
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 29 3.87 3.723.843.873.870.00.00.0 7.00
5 Elena MarkováElena Marková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 11 3.65 3.653.573.363.650.00.00.0 6.00
6 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 25 3.60 3.593.473.603.600.00.00.0 5.00
7 Rozálie HájkováRozálie Hájková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 5 3.60 3.523.603.203.600.00.00.0 4.00
8 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 12 3.59 3.593.533.523.590.00.00.0 3.00
9 Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 23 3.59 3.463.593.323.590.00.00.0 2.00
10 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 10 3.56 3.323.503.563.560.00.00.0 1.00
11 Pavla PoláškováPavla Polášková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 15 3.56 3.563.472.873.560.00.00.0
12 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 24 3.47 3.473.253.303.470.00.00.0
13 Alice BořilováAlice Bořilová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 2 3.36 3.053.363.353.360.00.00.0
14 Ellen OndruškováEllen Ondrušková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 14 3.36 3.273.263.363.360.00.00.0
15 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 22 3.34 3.253.343.023.340.00.00.0
16 Katka HorákováKatka Horáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 6 3.29 3.123.292.883.290.00.00.0
17 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 9 3.23 2.033.233.083.230.00.00.0
18 Tereza HuškováTereza Hušková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 7 3.23 3.232.75x3.230.00.00.0
19 Bára MoravcováBára Moravcová
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
09 13 3.19 3.173.192.833.190.00.00.0
20 Veronika VrbováVeronika Vrbová
ASK Blansko BASK Blansko B
09 19 3.19 2.972.823.193.190.00.00.0
21 Magda VolejníkováMagda Volejníková
ASK Blansko BASK Blansko B
11 18 3.07 3.072.902.953.070.00.00.0
22 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
10 16 3.07 x3.072.933.070.00.00.0
23 Sabina StřeleckáSabina Střelecká
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 17 2.93 2.932.532.822.930.00.00.0
24 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 20 2.90 x2.782.902.900.00.00.0
25 Kristýna ZviklováKristýna Zviklová
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
09 21 2.75 2.752.642.722.750.00.00.0
26 Alžběta BroschováAlžběta Broschová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 3 2.72 2.442.722.572.720.00.00.0
27 Emma BrumarováEmma Brumarová
ASK Blansko BASK Blansko B
13 4 2.53 2.402.422.532.530.00.00.0
28 Magdalena JanuzsováMagdalena Januzsová
Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z...
11 8 2.45 2.39x2.452.450.00.00.0
29 Karolína BarboříkováKarolína Barboříková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
13 1 2.20 2.162.202.162.200.00.00.0
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 11.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 37 41.47 41.470.00.041.470.00.00.0 11.00
2 Martin GavandaMartin Gavanda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 28 38.89 38.890.00.038.890.00.00.0 9.00
3 Sebastian HudecSebastian Hudec
ASK BlanskoASK Blansko
09 54 38.35 38.350.00.038.350.00.00.0 8.00
4 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
09 32 37.76 37.760.00.037.760.00.00.0 7.00
5 Michael VladíkMichael Vladík
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 22 37.42 37.420.00.037.420.00.00.0 6.00
6 Radim ČechRadim Čech
ASK BlanskoASK Blansko
11 50 36.77 36.770.00.036.770.00.00.0 5.00
7 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 24 34.53 34.530.00.034.530.00.00.0 4.00
8 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 39 33.78 33.780.00.033.780.00.00.0 3.00
9 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ASK BlanskoASK Blansko
10 51 31.77 31.770.00.031.770.00.00.0 2.00
10 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 49 30.91 30.910.00.030.910.00.00.0 1.00
11 Matyas SeberaMatyas Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 16 30.17 30.170.00.030.170.00.00.0
12 Matěj KoupýMatěj Koupý
ASK BlanskoASK Blansko
10 55 30.00 30.000.00.030.000.00.00.0
13 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
ASK Blansko BASK Blansko B
09 47 28.87 28.870.00.028.870.00.00.0
14 Radim HavlíkRadim Havlík
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 26 28.76 28.760.00.028.760.00.00.0
15 Vítek LánaVítek Lána
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 27 28.10 28.100.00.028.100.00.00.0
16 Filip MajerFilip Majer
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 23 27.74 27.740.00.027.740.00.00.0
17 Ondřej MachovskýOndřej Machovský
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 14 27.63 27.630.00.027.630.00.00.0
18 Jakub ŠiborJakub Šibor
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 17 27.35 27.350.00.027.350.00.00.0
19 Jiří HelanJiří Helan
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 30 26.89 26.890.00.026.890.00.00.0
20 Ondřej TichýOndřej Tichý
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 42 25.48 25.480.00.025.480.00.00.0
21 Štěpán CeltaŠtěpán Celta
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 40 24.06 24.060.00.024.060.00.00.0
22 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 43 23.65 23.650.00.023.650.00.00.0
23 Václav KučeraVáclav Kučera
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
12 21 23.06 23.060.00.023.060.00.00.0
24 Miloš KuběnaMiloš Kuběna
ASK Blansko BASK Blansko B
09 46 23.04 23.040.00.023.040.00.00.0
25 Lukáš PřikrylLukáš Přikryl
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 31 22.90 22.900.00.022.900.00.00.0
26 Martin PolívkaMartin Polívka
Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z...
12 6 22.15 22.150.00.022.150.00.00.0
27 Matouš KorgoMatouš Korgo
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 33 21.54 21.540.00.021.540.00.00.0
28 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
11 20 21.30 21.300.00.021.300.00.00.0
29 Matěj MusilMatěj Musil
ASK BlanskoASK Blansko
10 52 20.82 20.820.00.020.820.00.00.0
30 Dan PohankaDan Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
12 29 20.54 20.540.00.020.540.00.00.0
31 Lukáš KuchaříkLukáš Kuchařík
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 12 20.27 20.270.00.020.270.00.00.0
32 David StaraDavid Stara
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 41 19.91 19.910.00.019.910.00.00.0
33 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
12 15 19.70 19.700.00.019.700.00.00.0
34 Antonín BublanAntonín Bublan
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 10 17.18 17.180.00.017.180.00.00.0
35 Vilém KrchVilém Krch
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 11 16.19 16.190.00.016.190.00.00.0
36 Šimon BernardŠimon Bernard
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 38 16.16 16.160.00.016.160.00.00.0
37 Tomáš HrudaTomáš Hruda
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 44 15.51 15.510.00.015.510.00.00.0
38 Tomáš MartínekTomáš Martínek
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 35 15.43 15.430.00.015.430.00.00.0
39 Peter JánošiPeter Jánoši
Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z...
12 5 14.88 14.880.00.014.880.00.00.0
40 Lukáš MartínekLukáš Martínek
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
12 34 14.80 14.800.00.014.800.00.00.0
41 Petr KrchňákPetr Krchňák
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
12 36 14.22 14.220.00.014.220.00.00.0
42 Ondřej VlčekOndřej Vlček
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
11 18 13.58 13.580.00.013.580.00.00.0
43 Marek LaštovičkaMarek Laštovička
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 13 12.11 12.110.00.012.110.00.00.0
44 Vít KakáčVít Kakáč
ASK Blansko BASK Blansko B
12 45 11.11 11.110.00.011.110.00.00.0
Celkem 44 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 11.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LamačováKarolína Lamačová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 45 34.04 34.040.00.034.040.00.00.0 11.00
2 Tereza ValtusováTereza Valtusová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 23 32.47 32.470.00.032.470.00.00.0 9.00
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová
ASK Blansko BASK Blansko B
09 10 27.76 27.760.00.027.760.00.00.0 8.00
4 Elena MarkováElena Marková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 33 25.84 25.840.00.025.840.00.00.0 7.00
5 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 22 25.07 25.070.00.025.070.00.00.0 6.00
6 Pavla PoláškováPavla Polášková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 31 24.67 24.670.00.024.670.00.00.0 5.00
7 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 44 24.36 24.360.00.024.360.00.00.0 4.00
8 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 4 24.35 24.350.00.024.350.00.00.0 3.00
9 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 1 24.24 24.240.00.024.240.00.00.0 2.00
10 Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 19 23.26 23.260.00.023.260.00.00.0 1.00
11 Kristýna ZviklováKristýna Zviklová
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
09 37 22.75 22.750.00.022.750.00.00.0
12 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 8 22.61 22.610.00.022.610.00.00.0
13 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 28 21.82 21.820.00.021.820.00.00.0
14 Bára MoravcováBára Moravcová
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
09 38 21.15 21.150.00.021.150.00.00.0
15 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 6 20.94 20.940.00.020.940.00.00.0
16 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 18 20.71 20.710.00.020.710.00.00.0
17 Ellen OndruškováEllen Ondrušková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 42 20.68 20.680.00.020.680.00.00.0
18 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 47 20.56 20.560.00.020.560.00.00.0
19 Barbora KrejčíBarbora Krejčí
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 21 20.08 20.080.00.020.080.00.00.0
20 Katka HorákováKatka Horáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 26 20.00 20.000.00.020.000.00.00.0
21 Kateřina ModřickáKateřina Modřická
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
09 43 19.30 19.300.00.019.300.00.00.0
22 Viktorie KrchňákováViktorie Krchňáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
09 24 19.09 19.090.00.019.090.00.00.0
23 Tereza HuškováTereza Hušková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 25 18.14 18.140.00.018.140.00.00.0
24 Klára PodrazilováKlára Podrazilová
ASK BlanskoASK Blansko
09 8 17.75 17.750.00.017.750.00.00.0
25 Ema KubátováEma Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 34 17.48 17.480.00.017.480.00.00.0
26 Běta KubátováBěta Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 35 16.82 16.820.00.016.820.00.00.0
27 Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 15 16.48 16.480.00.016.480.00.00.0
28 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková
ASK BlanskoASK Blansko
10 5 15.80 15.800.00.015.800.00.00.0
29 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
12 36 15.75 15.750.00.015.750.00.00.0
30 Michaela RoudnáMichaela Roudná
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 17 15.40 15.400.00.015.400.00.00.0
31 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 48 15.10 15.100.00.015.100.00.00.0
32 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 7 14.84 14.840.00.014.840.00.00.0
33 Sabina StřeleckáSabina Střelecká
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 30 14.62 14.620.00.014.620.00.00.0
34 Magda VolejníkováMagda Volejníková
ASK Blansko BASK Blansko B
11 11 14.15 14.150.00.014.150.00.00.0
35= Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
10 3 13.70 13.700.00.013.700.00.00.0
35= Sabina NedomováSabina Nedomová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
12 32 13.70 13.700.00.013.700.00.00.0
37 Hana VlčkováHana Vlčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
12 29 13.48 13.480.00.013.480.00.00.0
38 Alžběta BroschováAlžběta Broschová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 27 13.22 13.220.00.013.220.00.00.0
39 Eva KrenželokováEva Krenželoková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
12 20 13.07 13.070.00.013.070.00.00.0
40 Magdalena JanuzsováMagdalena Januzsová
Atletický klub AK Tišnov, z.s. BAtletický klub AK Tišnov, z...
11 55 12.24 12.240.00.012.240.00.00.0
41 Kristýna TešnarováKristýna Tešnarová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
10 41 11.73 11.730.00.011.730.00.00.0
42 Sofie SkořepováSofie Skořepová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 16 11.30 11.300.00.011.300.00.00.0
43 Pavla KrchováPavla Krchová
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
11 46 11.26 11.260.00.011.260.00.00.0
44 Nikol KuběnováNikol Kuběnová
ASK Blansko BASK Blansko B
09 12 11.20 11.200.00.011.200.00.00.0
45 Klára MedkováKlára Medková
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
11 39 10.96 10.960.00.010.960.00.00.0
46 Ema KakáčováEma Kakáčová
ASK Blansko BASK Blansko B
09 13 09.63 09.630.00.009.630.00.00.0
47 Emma BrumarováEmma Brumarová
ASK Blansko BASK Blansko B
13 14 08.50 08.500.00.008.500.00.00.0
48 Lea MášováLea Mášová
Atletický klub Kuřim z.s.Atletický klub Kuřim z.s.
12 40 05.50 05.500.00.005.500.00.00.0
Celkem 48 závodníků