Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, sk. C

Slavkov u Brna (11. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 09.09 11.00
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 2 09.12 9.00
3 64 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 09.32 8.00
4 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 09.88 4.00
5 6 Viktor VinteraViktor Vintera 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.89 2.00
6 59 Kryštof SlezákKryštof Slezák 12 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 10.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.35 7.00
2 7 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.68 6.00
3 Adam KotolanAdam Kotolan 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 09.88 3.00
4 61 Filip ŠaněkFilip Šaněk 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 09.99 1.00
5 Lukáš KnapecLukáš Knapec 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.28
6 David BubeníčekDavid Bubeníček 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 10.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ČernýJáchym Černý 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.21
2 Radim ČervenkaRadim Červenka 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 2 10.24
3 2 Patrik TrávníčekPatrik Trávníček 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.60
4 Jakub HonelJakub Honel 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.17
5 Gabriel IsingGabriel Ising 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 11.24
6 Lukáš KonečnýLukáš Konečný 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 1 11.63
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BystřickýJakub Bystřický 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 10.14
2 Josef GrecJosef Grec 11 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 2 10.34
3 1 Robin Andreas Van HomelenRobin Andreas Van Homelen 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.15
4 Tomáš WognitschTomáš Wognitsch 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 6 11.24
5 Marek KamenskýMarek Kamenský 12 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 5 11.67
6 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.03
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.71 5.00
2 22 Martin JelínekMartin Jelínek 11 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 10.56
3 29 Matěj HolochMatěj Holoch 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 5 10.88
4 Max BravenecMax Bravenec 11 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 4 11.29
5 Šimon FormánekŠimon Formánek 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 2 11.38
6 Jakub FoltýnJakub Foltýn 13 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 3 11.40
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 2 10.04
2 Ondřej HaškaOndřej Haška 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 3 10.05
3 Šimon PavlíkŠimon Pavlík 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 5 11.69
4 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 4 11.72
Vojtěch ZlámalVojtěch Zlámal 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 09.09 11.00
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 2 09.12 9.00
3 64 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 09.32 8.00
4 8 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.35 7.00
5 7 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.68 6.00
6 23 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.71 5.00
7 Igor MrázIgor Mráz 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 09.88 4.00
7 Adam KotolanAdam Kotolan 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 09.88 3.00
9 6 Viktor VinteraViktor Vintera 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.89 2.00
10 61 Filip ŠaněkFilip Šaněk 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 09.99 1.00
11 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 2 10.04
12 Ondřej HaškaOndřej Haška 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 3 10.05
13 59 Kryštof SlezákKryštof Slezák 12 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 10.11
14 Jakub BystřickýJakub Bystřický 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 10.14
15 Jáchym ČernýJáchym Černý 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.21
16 Radim ČervenkaRadim Červenka 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 2 10.24
17 Lukáš KnapecLukáš Knapec 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.28
18 Josef GrecJosef Grec 11 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 2 10.34
19 David BubeníčekDavid Bubeníček 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 10.43
20 22 Martin JelínekMartin Jelínek 11 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 10.56
21 2 Patrik TrávníčekPatrik Trávníček 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.60
22 29 Matěj HolochMatěj Holoch 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 5 10.88
23 1 Robin Andreas Van HomelenRobin Andreas Van Homelen 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.15
24 Jakub HonelJakub Honel 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.17
25 Gabriel IsingGabriel Ising 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 11.24
25 Tomáš WognitschTomáš Wognitsch 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 6 11.24
27 Max BravenecMax Bravenec 11 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 4 11.29
28 Šimon FormánekŠimon Formánek 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 2 11.38
29 Jakub FoltýnJakub Foltýn 13 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 3 11.40
30 Lukáš KonečnýLukáš Konečný 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 1 11.63
31 Marek KamenskýMarek Kamenský 12 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 5 11.67
32 Šimon PavlíkŠimon Pavlík 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 5 11.69
33 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 4 11.72
34 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 12.03
Vojtěch ZlámalVojtěch Zlámal 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 1 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.40 7.00
2 71 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 09.50 6.00
3 72 Natálie PischováNatálie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 09.89 5.00
4 14 Nikol VítkováNikol Vítková 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.00 4.00
5 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 10.02 3.00
6 67 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.14
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ailen KaňkovskáAilen Kaňkovská 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.36 8.00
2 70 Anna MíčováAnna Míčová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.19
3 Vanesa ČervinkováVanesa Červinková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 10.20
4 69 Alena KusalováAlena Kusalová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 10.54
5 68 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 10.99
6 Emma ŠpaňhelováEmma Špaňhelová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.04
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.32
2 Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 6 10.37
3 Amálie PištělkováAmálie Pištělková 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 10.56
4 11 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.64
5 Soňa RatuskáSoňa Ratuská 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 11.02
6 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 3 11.30
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 09.24 9.00
2 Emma ZápotockáEmma Zápotocká 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 10.02 2.00
3 Anna ŘihákováAnna Řiháková 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.18
4 Eliška HolzerováEliška Holzerová 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 2 11.25
5 10 Sofie RašnerováSofie Rašnerová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.67
6 Magdaléna HolešinskáMagdaléna Holešinská 12 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 3 12.58
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.22 11.00
2 55 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 1 10.07 1.00
MS 66 Markéta SchwecováMarkéta Schwecová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.26
4 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 4 12.11
5 Sofie FlíčkováSofie Flíčková 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 3 12.33
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 4 10.69
2 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 5 10.79
MS Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková 09 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 3 10.92
4 Zita MěrkováZita Měrková 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 2 10.99
5 Marie ŠafaříkováMarie Šafaříková 12 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 1 13.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.22 11.00
2 24 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 09.24 9.00
3 Ailen KaňkovskáAilen Kaňkovská 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.36 8.00
4 15 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.40 7.00
5 71 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 09.50 6.00
6 72 Natálie PischováNatálie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 09.89 5.00
7 14 Nikol VítkováNikol Vítková 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.00 4.00
8 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 10.02 3.00
8 Emma ZápotockáEmma Zápotocká 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 10.02 2.00
10 55 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 1 10.07 1.00
11 67 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.14
12 70 Anna MíčováAnna Míčová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.19
13 Vanesa ČervinkováVanesa Červinková 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 10.20
14 66 Markéta SchwecováMarkéta Schwecová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 10.26
15 18 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.32
16 Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 6 10.37
17 69 Alena KusalováAlena Kusalová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 10.54
18 Amálie PištělkováAmálie Pištělková 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 10.56
19 11 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.64
20 Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 4 10.69
21 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 5 10.79
22 Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková 09 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 3 10.92
23 68 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 10.99
23 Zita MěrkováZita Měrková 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 2 10.99
25 Soňa RatuskáSoňa Ratuská 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 11.02
26 Emma ŠpaňhelováEmma Špaňhelová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.04
27 Anna ŘihákováAnna Řiháková 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.18
28 Eliška HolzerováEliška Holzerová 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 2 11.25
29 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 3 11.30
30 10 Sofie RašnerováSofie Rašnerová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 11.67
31 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 4 12.11
32 Sofie FlíčkováSofie Flíčková 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 3 12.33
33 Magdaléna HolešinskáMagdaléna Holešinská 12 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 3 12.58
34 Marie ŠafaříkováMarie Šafaříková 12 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 1 13.80

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 52.7 8.00
2 6 Viktor VinteraViktor Vintera 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 8 53.2 7.00
3 62 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 6 53.6 6.00
4 7 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 7 54.1 5.00
5 64 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 54.6 4.00
6 8 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 55.4 2.00
7 58 Matěj KrčmářMatěj Krčmář 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 56.2
8 65 Štěpán KudlaŠtěpán Kudla 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 58.0
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 6 52.67 9.00
2 4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 5 55.31 3.00
3 5 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 55.83 1.00
4 33 Marek ZedníkMarek Zedník 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 8 56.00
5 61 Filip ŠaněkFilip Šaněk 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 56.48
6 59 Kryštof SlezákKryštof Slezák 12 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 56.76
7 60 Vojtěch PetrůVojtěch Petrů 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 56.92
8 17 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 7 65.95
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 51.41 11.00
2 32 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 6 55.87
3 21 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 57.65
4 2 Patrik TrávníčekPatrik Trávníček 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 59.99
5 30 Josef BloščíčákJosef Bloščíčák 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 3 60.58
6 29 Matěj HolochMatěj Holoch 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 5 60.89
7 16 Ondřej BarcálOndřej Barcál 11 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 2 63.25
8 1 Robin Andreas Van HomelenRobin Andreas Van Homelen 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 8 63.48
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 51.41 11.00
2 31 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 6 52.67 9.00
3 63 Jakub BurianJakub Burian 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 52.7 8.00
4 6 Viktor VinteraViktor Vintera 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 8 53.2 7.00
5 62 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 6 53.6 6.00
6 7 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 7 54.1 5.00
7 64 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 54.6 4.00
8 4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 5 55.31 3.00
9 8 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 55.4 2.00
10 5 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 4 55.83 1.00
11 32 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 6 55.87
12 33 Marek ZedníkMarek Zedník 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 8 56.00
13 58 Matěj KrčmářMatěj Krčmář 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 56.2
14 61 Filip ŠaněkFilip Šaněk 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 56.48
15 59 Kryštof SlezákKryštof Slezák 12 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 56.76
16 60 Vojtěch PetrůVojtěch Petrů 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 56.92
17 21 Tadeáš GajdošíkTadeáš Gajdošík 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 57.65
18 65 Štěpán KudlaŠtěpán Kudla 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 58.0
19 2 Patrik TrávníčekPatrik Trávníček 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 59.99
20 30 Josef BloščíčákJosef Bloščíčák 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 3 60.58
21 29 Matěj HolochMatěj Holoch 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 5 60.89
22 16 Ondřej BarcálOndřej Barcál 11 AC Čejkovice BAC Čejkovice B 2 63.25
23 1 Robin Andreas Van HomelenRobin Andreas Van Homelen 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 8 63.48
24 17 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 12 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 7 65.95

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 8 50.82 9.00
2 72 Natálie PischováNatálie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 53.36 8.00
3 14 Nikol VítkováNikol Vítková 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 10 54.48 6.00
4 15 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 55.82 4.00
5 73 Julie FialováJulie Fialová 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 57.27
6 67 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 7 57.94
7 75 Ema TůmováEma Tůmová 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 58.22
8 70 Anna MíčováAnna Míčová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 9 58.34
9 18 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 3 58.82
10 68 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 60.49
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 50.75 11.00
2 26 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 9 56.00 3.00
3 55 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 7 56.52 2.00
4 54 Tereza MarišlerováTereza Marišlerová 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 4 57.17 1.00
5 13 Ema SmejkalováEma Smejkalová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 57.96
6 56 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 10 58.02
7 25 Tereza KrejčováTereza Krejčová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 58.11
8 69 Alena KusalováAlena Kusalová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 58.41
9 12 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 5 60.73
MS 28 Aneta VachováAneta Vachová 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 61.99
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 53.43 7.00
2 24 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 54.83 5.00
3 19 Barbora ŠevelováBarbora Ševelová 09 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 9 57.65
4 11 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 58.12
MS 66 Markéta SchwecováMarkéta Schwecová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 8 59.20
6 20 Nela ZapletalováNela Zapletalová 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 10 60.08
7 53 Leontýna LuskováLeontýna Lusková 12 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 6 62.32
8 51 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 3 63.09
9 52 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 4 63.49
10 10 Sofie RašnerováSofie Rašnerová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 7 66.53
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 50.75 11.00
2 71 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 8 50.82 9.00
3 72 Natálie PischováNatálie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 53.36 8.00
4 57 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 5 53.43 7.00
5 14 Nikol VítkováNikol Vítková 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 10 54.48 6.00
6 24 Aneta BystřickáAneta Bystřická 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 54.83 5.00
7 15 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 55.82 4.00
8 26 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 9 56.00 3.00
9 55 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 7 56.52 2.00
10 54 Tereza MarišlerováTereza Marišlerová 09 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 4 57.17 1.00
11 73 Julie FialováJulie Fialová 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 2 57.27
12 19 Barbora ŠevelováBarbora Ševelová 09 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 9 57.65
13 67 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 7 57.94
14 13 Ema SmejkalováEma Smejkalová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 6 57.96
15 56 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel Vyškov AOrel Vyškov A 10 58.02
16 25 Tereza KrejčováTereza Krejčová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 58.11
17 11 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 1 58.12
18 75 Ema TůmováEma Tůmová 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 58.22
19 70 Anna MíčováAnna Míčová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 9 58.34
20 69 Alena KusalováAlena Kusalová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 58.41
21 18 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 3 58.82
22 66 Markéta SchwecováMarkéta Schwecová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 8 59.20
23 20 Nela ZapletalováNela Zapletalová 11 AC Čejkovice AAC Čejkovice A 10 60.08
24 68 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 5 60.49
25 12 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 5 60.73
26 28 Aneta VachováAneta Vachová 10 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 61.99
27 53 Leontýna LuskováLeontýna Lusková 12 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 6 62.32
28 51 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 3 63.09
29 52 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel Vyškov BOrel Vyškov B 4 63.49
30 10 Sofie RašnerováSofie Rašnerová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 7 66.53

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Varmužová, Jurigová, Svoboda, Gajdošík Varmužová, Jurigová, Svoboda, Gajdošík Atletický klub Kyjov, z.s. AAtletický klub Kyjov, z.s. A 5 38.40 9.00
2 55 Tomanová, Zápotocká, Krais, Provazník Tomanová, Zápotocká, Krais, Provazník Orel Vyškov AOrel Vyškov A 2 38.70 7.00
3 73 Fialová, Kudla, Pischová, Mráz Fialová, Kudla, Pischová, Mráz Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 39.40 4.00
4 20 Zapletalová, Ševelová, Kratochvíl, Červenka Zapletalová, Ševelová, Kratochvíl, Červenka AC Čejkovice AAC Čejkovice A 1 40.60 3.00
5 Špaňhelová, Spáčilová, Vintera, Ulrich Špaňhelová, Spáčilová, Vintera, Ulrich Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 3 41.50 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházková, Krejčíř, Čižmárová, Ošmera Procházková, Krejčíř, Čižmárová, Ošmera Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 38.12 11.00
2 24 Bystřická, Kaňkovská, Bystřický, Jelínek Bystřická, Kaňkovská, Bystřický, Jelínek Atletický klub Kyjov, z.s. AAtletický klub Kyjov, z.s. A 3 38.65 8.00
3 Bubeníček, Tůmová, Červinková, Slezák Bubeníček, Tůmová, Červinková, Slezák Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 39.17 5.00
4 Honel, Adamcová, Sedláková, Hrabovský Honel, Adamcová, Sedláková, Hrabovský Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.75
5 Lukešová, Holzerová, Jabůrek, Holoch Lukešová, Holzerová, Jabůrek, Holoch Orel Vyškov BOrel Vyškov B 5 41.92
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grec, Zedník, Vlachová, Jakubová Grec, Zedník, Vlachová, Jakubová Orel Vyškov AOrel Vyškov A 4 39.08 6.00
2 Kropáček, Sedláčková, Žůrková, Šaněk Kropáček, Sedláčková, Žůrková, Šaněk Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 41.14 2.00
3 12 Smejkalová, Filipová, Zouhar, Ferenc Smejkalová, Filipová, Zouhar, Ferenc Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 42.11
4 Střelec, Bezděková, Alánová, Van Homelen Střelec, Bezděková, Alánová, Van Homelen Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 5 45.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházková, Krejčíř, Čižmárová, Ošmera Procházková, Krejčíř, Čižmárová, Ošmera Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 1 38.12 11.00
2 26 Varmužová, Jurigová, Svoboda, Gajdošík Varmužová, Jurigová, Svoboda, Gajdošík Atletický klub Kyjov, z.s. AAtletický klub Kyjov, z.s. A 5 38.40 9.00
3 24 Bystřická, Kaňkovská, Bystřický, Jelínek Bystřická, Kaňkovská, Bystřický, Jelínek Atletický klub Kyjov, z.s. AAtletický klub Kyjov, z.s. A 3 38.65 8.00
4 55 Tomanová, Zápotocká, Krais, Provazník Tomanová, Zápotocká, Krais, Provazník Orel Vyškov AOrel Vyškov A 2 38.70 7.00
5 Grec, Zedník, Vlachová, Jakubová Grec, Zedník, Vlachová, Jakubová Orel Vyškov AOrel Vyškov A 4 39.08 6.00
6 Bubeníček, Tůmová, Červinková, Slezák Bubeníček, Tůmová, Červinková, Slezák Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 39.17 5.00
7 73 Fialová, Kudla, Pischová, Mráz Fialová, Kudla, Pischová, Mráz Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z.... 4 39.40 4.00
8 20 Zapletalová, Ševelová, Kratochvíl, Červenka Zapletalová, Ševelová, Kratochvíl, Červenka AC Čejkovice AAC Čejkovice A 1 40.60 3.00
9 Kropáček, Sedláčková, Žůrková, Šaněk Kropáček, Sedláčková, Žůrková, Šaněk Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z.... 3 41.14 2.00
10 Špaňhelová, Spáčilová, Vintera, Ulrich Špaňhelová, Spáčilová, Vintera, Ulrich Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 3 41.50 1.00
11 Honel, Adamcová, Sedláková, Hrabovský Honel, Adamcová, Sedláková, Hrabovský Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 41.75
12 Lukešová, Holzerová, Jabůrek, Holoch Lukešová, Holzerová, Jabůrek, Holoch Orel Vyškov BOrel Vyškov B 5 41.92
13 12 Smejkalová, Filipová, Zouhar, Ferenc Smejkalová, Filipová, Zouhar, Ferenc Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ... 2 42.11
14 Střelec, Bezděková, Alánová, Van Homelen Střelec, Bezděková, Alánová, Van Homelen Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ... 5 45.75

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 4.38 4.334.384.294.380.00.00.0 11.00
2 64 Adam KonečnýAdam Konečný
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
10 4.01 4.014.013.784.010.00.00.0 9.00
3 Miroslav LouckýMiroslav Loucký
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
10 3.96 3.962.922.763.960.00.00.0 8.00
4 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 3.95 3.813.953.753.950.00.00.0 7.00
5 31 Metoděj KraisMetoděj Krais
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 3.86 3.603.593.863.860.00.00.0 6.00
6 8 Šimon BučoŠimon Bučo
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 3.68 3.503.683.383.680.00.00.0 5.00
7 Lukáš KnapecLukáš Knapec
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 3.67 3.673.243.353.670.00.00.0 4.00
8 David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 3.60 3.443.483.603.600.00.00.0 3.00
9 Adam KotolanAdam Kotolan
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
11 3.56 3.563.423.183.560.00.00.0 2.00
10 Ondřej HaškaOndřej Haška
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 3.55 3.553.413.543.550.00.00.0 1.00
11 Tomáš KropáčekTomáš Kropáček
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
11 3.50 3.503.423.183.500.00.00.0
12 32 Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
10 3.43 3.432.322.333.430.00.00.0
13 4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 3.42 x3.423.383.420.00.00.0
14 60 Vojtěch PetrůVojtěch Petrů
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 3.32 3.323.273.173.320.00.00.0
15 David BubeníčekDavid Bubeníček
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 3.23 3.143.233.113.230.00.00.0
MS Josef GrecJosef Grec
Orel VyškovOrel Vyškov
11 3.23 3.23x2.893.230.00.00.0
17 David JabůrekDavid Jabůrek
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
11 3.20 3.203.093.003.200.00.00.0
18 5 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 3.18 3.183.053.163.180.00.00.0
19 Adam UlrichAdam Ulrich
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 3.14 3.143.072.973.140.00.00.0
20 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
11 3.03 2.873.013.033.030.00.00.0
21 Tomáš WognitschTomáš Wognitsch
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
11 3.01 3.012.692.873.010.00.00.0
22 Vilém ToporVilém Topor
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
09 3.00 3.002.872.873.000.00.00.0
23 Lukáš ZouharLukáš Zouhar
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 2.90 2.572.582.902.900.00.00.0
24 16 Ondřej BarcálOndřej Barcál
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
11 2.89 2.672.782.892.890.00.00.0
25 Lukáš KonečnýLukáš Konečný
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
11 2.89 2.632.892.452.890.00.00.0
26 Jakub StřelecJakub Střelec
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
12 2.85 2.592.572.852.850.00.00.0
27 Marek KamenskýMarek Kamenský
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 2.84 2.802.842.722.840.00.00.0
28 Šimon PavlíkŠimon Pavlík
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
11 2.78 2.782.432.622.780.00.00.0
29 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
12 2.63 2.512.632.612.630.00.00.0
30 David VajbarDavid Vajbar
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
10 2.62 2.512.522.622.620.00.00.0
31 Jakub FoltýnJakub Foltýn
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
13 2.60 2.252.602.332.600.00.00.0
32 Vojtěch ZlámalVojtěch Zlámal
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 2.25 2.212.252.022.250.00.00.0
33 Matěj StromskýMatěj Stromský
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
15 1.85 1.841.851.601.850.00.00.0
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 11.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Barbora HořavováBarbora Hořavová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 4.00 3.953.974.004.000.00.00.0 11.00
2 Ailen KaňkovskáAilen Kaňkovská
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
09 3.81 3.693.813.703.810.00.00.0 9.00
3 15 Eliška DerkováEliška Derková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 3.79 3.793.793.733.790.00.00.0 8.00
4 Vanesa ČervinkováVanesa Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 3.70 3.403.453.703.700.00.00.0 7.00
5 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 3.61 3.493.423.613.610.00.00.0 6.00
6 67 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 3.56 3.483.563.313.560.00.00.0 5.00
7 Nikol KavalováNikol Kavalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
11 3.49 3.463.49x3.490.00.00.0 4.00
8 19 Barbora ŠevelováBarbora Ševelová
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
09 3.49 3.493.252.863.490.00.00.0 3.00
9 13 Ema SmejkalováEma Smejkalová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 3.46 3.463.433.333.460.00.00.0 2.00
10 14 Nikol VítkováNikol Vítková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 3.46 3.46x3.403.460.00.00.0 1.00
11 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 3.45 3.453.303.393.450.00.00.0
12 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 3.30 3.302.973.113.300.00.00.0
13 70 Anna MíčováAnna Míčová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 3.28 3.283.113.103.280.00.00.0
14 Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 3.18 3.083.182.983.180.00.00.0
15 Julie OmastováJulie Omastová
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
10 3.14 3.143.032.923.140.00.00.0
MS Jolana BebarováJolana Bebarová
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
11 3.12 2.982.993.123.120.00.00.0
17 56 Ester VlachováEster Vlachová
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
11 3.11 3.113.062.803.110.00.00.0
18 Tereza FilipováTereza Filipová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 3.08 3.082.923.023.080.00.00.0
19 Emma ZápotockáEmma Zápotocká
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 3.07 2.953.073.063.070.00.00.0
20 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
12 3.06 3.062.782.883.060.00.00.0
21 20 Nela ZapletalováNela Zapletalová
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
11 2.99 2.902.642.992.990.00.00.0
22 11 Veronika BučováVeronika Bučová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 2.96 2.952.962.742.960.00.00.0
23 28 Aneta VachováAneta Vachová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
10 2.92 2.902.922.872.920.00.00.0
24 53 Leontýna LuskováLeontýna Lusková
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
12 2.82 2.812.822.752.820.00.00.0
25 Vendula LukešováVendula Lukešová
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
09 2.79 2.472.722.792.790.00.00.0
26 Natálie AdamcováNatálie Adamcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 2.78 2.782.682.732.780.00.00.0
27 Beáta BebarováBeáta Bebarová
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
10 2.67 2.672.082.462.670.00.00.0
28 Veronika AlánováVeronika Alánová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 2.65 2.652.472.382.650.00.00.0
29 Anna ŘihákováAnna Řiháková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 2.48 2.43x2.482.480.00.00.0
30 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
09 2.47 2.432.432.472.470.00.00.0
31 Stela EsterkováStela Esterková
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 2.36 2.162.102.362.360.00.00.0
32 Michaela StromskáMichaela Stromská
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 2.28 2.222.142.282.280.00.00.0
33 Sofie FlíčkováSofie Flíčková
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
12 2.28 1.971.932.282.280.00.00.0
34 Magdaléna HolešinskáMagdaléna Holešinská
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 1.96 1.961.661.721.960.00.00.0
35 Marie ŠafaříkováMarie Šafaříková
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 1.73 1.711.73x1.730.00.00.0
Celkem 35 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 41.09 41.090.00.041.090.00.00.0 11.00
2 Igor MrázIgor Mráz
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 35.99 35.990.00.035.990.00.00.0 9.00
3 62 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 34.39 34.390.00.034.390.00.00.0 8.00
4 Vítek FerencVítek Ferenc
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 33.73 33.730.00.033.730.00.00.0 7.00
5 Miroslav LouckýMiroslav Loucký
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
10 33.43 33.430.00.033.430.00.00.0 6.00
6 Lukáš KnapecLukáš Knapec
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 31.36 31.360.00.031.360.00.00.0 5.00
7 33 Marek ZedníkMarek Zedník
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 29.40 29.400.00.029.400.00.00.0 4.00
8 7 Karel PechmannKarel Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 29.06 29.060.00.029.060.00.00.0 3.00
9 Ondra MinksOndra Minks
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
11 28.79 28.790.00.028.790.00.00.0 2.00
10 David KrejčířDavid Krejčíř
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 28.34 28.340.00.028.340.00.00.0 1.00
11 Adam ČižmárAdam Čižmár
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
11 27.24 27.240.00.027.240.00.00.0
12 Gabriel IsingGabriel Ising
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 26.71 26.710.00.026.710.00.00.0
13 2 Patrik TrávníčekPatrik Trávníček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 26.46 26.460.00.026.460.00.00.0
14 58 Matěj KrčmářMatěj Krčmář
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 26.27 26.270.00.026.270.00.00.0
15 17 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
12 25.78 25.780.00.025.780.00.00.0
16= 5 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 24.56 24.560.00.024.560.00.00.0
16= Jáchym ČernýJáchym Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 24.56 24.560.00.024.560.00.00.0
18 David VajbarDavid Vajbar
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
10 24.49 24.490.00.024.490.00.00.0
19 30 Josef BloščíčákJosef Bloščíčák
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
10 23.89 23.890.00.023.890.00.00.0
20 Radim ČervenkaRadim Červenka
AC Čejkovice AAC Čejkovice A
11 23.15 23.150.00.023.150.00.00.0
21 Max BravenecMax Bravenec
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
11 23.07 23.070.00.023.070.00.00.0
22 60 Vojtěch PetrůVojtěch Petrů
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 22.05 22.050.00.022.050.00.00.0
23 Vilém ToporVilém Topor
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
09 21.07 21.070.00.021.070.00.00.0
24 22 Martin JelínekMartin Jelínek
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
11 20.76 20.760.00.020.760.00.00.0
25 Jakub StřelecJakub Střelec
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
12 20.00 20.000.00.020.000.00.00.0
26 Šimon FormánekŠimon Formánek
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
10 17.81 17.810.00.017.810.00.00.0
27 Jakub BystřickýJakub Bystřický
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
10 16.97 16.970.00.016.970.00.00.0
28 Jakub HonelJakub Honel
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
12 16.50 16.500.00.016.500.00.00.0
29 Vojtěch ZlámalVojtěch Zlámal
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 14.20 14.200.00.014.200.00.00.0
30 Adam DoležalAdam Doležal
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
10 12.04 12.040.00.012.040.00.00.0
31 Matěj StromskýMatěj Stromský
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
15 06.74 06.740.00.006.740.00.00.0
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 11.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
09 37.12 37.120.00.037.120.00.00.0 11.00
2 13 Ema SmejkalováEma Smejkalová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 32.78 32.780.00.032.780.00.00.0 9.00
3 73 Julie FialováJulie Fialová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
10 26.58 26.580.00.026.580.00.00.0 8.00
4 25 Tereza KrejčováTereza Krejčová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
09 25.15 25.150.00.025.150.00.00.0 7.00
5 69 Alena KusalováAlena Kusalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 22.83 22.830.00.022.830.00.00.0 6.00
6 57 Julie JakubováJulie Jakubová
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 22.19 22.190.00.022.190.00.00.0 5.00
7 Tereza FilipováTereza Filipová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 21.95 21.950.00.021.950.00.00.0 4.00
8 26 Lucie VarmužováLucie Varmužová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
09 21.30 21.300.00.021.300.00.00.0 3.00
9 Natálie AdamcováNatálie Adamcová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 21.12 21.120.00.021.120.00.00.0 2.00
10 Tereza LužováTereza Lužová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
10 20.75 20.750.00.020.750.00.00.0 1.00
11 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
11 20.65 20.650.00.020.650.00.00.0
12 Julie SmejsíkováJulie Smejsíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 20.22 20.220.00.020.220.00.00.0
13 Emma ŠpaňhelováEmma Špaňhelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 18.98 18.980.00.018.980.00.00.0
14 75 Ema TůmováEma Tůmová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 18.60 18.600.00.018.600.00.00.0
15 Simona SpáčilováSimona Spáčilová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. AAtletický klub AHA Vyškov, ...
09 17.11 17.110.00.017.110.00.00.0
16 Amálie PištělkováAmálie Pištělková
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 16.90 16.900.00.016.900.00.00.0
17 Stela EsterkováStela Esterková
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 16.27 16.270.00.016.270.00.00.0
18 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 16.18 16.180.00.016.180.00.00.0
19 52 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
11 16.11 16.110.00.016.110.00.00.0
MS Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
09 16.04 16.040.00.016.040.00.00.0
21 Eliška HolzerováEliška Holzerová
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
10 15.88 15.880.00.015.880.00.00.0
22 Anna BezděkováAnna Bezděková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 15.75 15.750.00.015.750.00.00.0
23 Veronika AlánováVeronika Alánová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
11 15.57 15.570.00.015.570.00.00.0
24= Julie OmastováJulie Omastová
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
10 14.59 14.590.00.014.590.00.00.0
24= Soňa RatuskáSoňa Ratuská
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
09 14.59 14.590.00.014.590.00.00.0
26 Vendula LukešováVendula Lukešová
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
09 13.80 13.800.00.013.800.00.00.0
27 28 Aneta VachováAneta Vachová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
10 13.64 13.640.00.013.640.00.00.0
28 54 Tereza MarišlerováTereza Marišlerová
Orel Vyškov AOrel Vyškov A
09 12.03 12.030.00.012.030.00.00.0
29 51 Lucie DoležalováLucie Doležalová
Orel Vyškov BOrel Vyškov B
13 10.68 10.680.00.010.680.00.00.0
30 10 Sofie RašnerováSofie Rašnerová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. BAtletický klub AHA Vyškov, ...
10 08.72 08.720.00.008.720.00.00.0
31 Michaela StromskáMichaela Stromská
AC Čejkovice BAC Čejkovice B
12 06.70 06.700.00.006.700.00.00.0
Celkem 31 závodníků