Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, sk. D

Ivančice (13. 6. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MihaliskoRadek Mihalisko 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.19 11
2 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.27 9
3 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 09.69 8
4 Lukáš KoustrhounLukáš Koustrhoun 10 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 10.05 7
5 Tomáš SavaraTomáš Savara 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 10.07 6
6 Ondřej HudecOndřej Hudec 11 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.08 5
7 Jan KotyzaJan Kotyza 10 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 10.11 4
8 Bohuslav SlavíkBohuslav Slavík 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.41 3
9 Michael DvořáčekMichael Dvořáček 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.43 2
10 Ondřej KrátkýOndřej Krátký 10 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 10.50 1
11 Samuel HrdýSamuel Hrdý 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 10.56
12 Viktor LoskotViktor Loskot 12 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10.71
13 Daniel HegerDaniel Heger 09 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 10.82
14 Přemek HuszárPřemek Huszár 09 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 10.89
15 Antonín SavaraAntonín Savara 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 10.92
16 Šimon ChvátalŠimon Chvátal 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 11.09
17 Marek KřížMarek Kříž 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 11.10
18 Jiří KresaJiří Kresa 10 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11.26
19 Jan MašekJan Mašek 11 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 12.37
Celkem 19 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.06 11
2 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.29 9
3 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.73 8
4 Elena NedbalováElena Nedbalová 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 09.79 7
5 Tereza LoskotováTereza Loskotová 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.84 6
6 Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková 10 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 09.85 5
7 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.94 4
8 Nela HermanováNela Hermanová 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.01 3
9 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.04 2
10 Rozálie PavlíkováRozálie Pavlíková 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 10.17 1
11 Lilian HumpolíkováLilian Humpolíková 09 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 10.52
12 Vendula SeďováVendula Seďová 10 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 10.62
13 Mirka JankechováMirka Jankechová 12 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 10.64
14 Alena MokráAlena Mokrá 13 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.74
15 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.82
16 Elena NeklapilováElena Neklapilová 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.86
17 Zuzana FlekováZuzana Fleková 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 12.27
Celkem 17 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MihaliskoRadek Mihalisko 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 50.3 11
2 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 51.0 9
3 Jan KotyzaJan Kotyza 10 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 52.3 8
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 11 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 53.5 7
5 Ondřej KrátkýOndřej Krátký 10 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 53.6 6
6 Marek MezníkMarek Mezník 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 54.0 5
7 Jan MašekJan Mašek 11 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 54.1 4
8 Štěpán ValachŠtěpán Valach 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 56.7 3
9 Tomáš SavaraTomáš Savara 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 57.1 2
10 Lukáš KoustrhounLukáš Koustrhoun 10 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 58.1 1
11 Michael DvořáčekMichael Dvořáček 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 60.0
12 Šimon ChvátalŠimon Chvátal 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 61.2
13 Antonín KulheimAntonín Kulheim 09 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 62.1
14 Dominik GlozaDominik Gloza 09 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 62.5
15 Jiří KresaJiří Kresa 10 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 63.3
16 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 11 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 63.8
Celkem 16 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 49.0 11
2 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 51.5 9
3 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 53.3 8
4 Elena NedbalováElena Nedbalová 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 53.7 7
5 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 54.1 6
6 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 54.4 5
7 Bára KapustováBára Kapustová 09 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 55.2 4
8 Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková 10 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 55.7 3
9 Vendula SeďováVendula Seďová 10 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 56.0 2
10 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 57.6 1
11 Mirka JankechováMirka Jankechová 12 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 59.0
12 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 10 TJ OslavanyTJ Oslavany 61.7
13 Rozálie PavlíkováRozálie Pavlíková 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 63.0
14 Elena NeklapilováElena Neklapilová 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 63.8
15 Alena MokráAlena Mokrá 13 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 63.9
16 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 68.0
16 Zuzana ŠindelářováZuzana Šindelářová 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 69.5
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MiklošPatrik Mikloš
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 4.18 11
2 Filip DočkalFilip Dočkal
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 4.08 9
3 Jan KotyzaJan Kotyza
TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou
10 3.52 7.5
3 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou
10 3.52 7.5
5 Dominik GlozaDominik Gloza
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.46 6
6 Ondřej HudecOndřej Hudec
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
11 3.44 5
7 Marek MezníkMarek Mezník
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 3.43 3.5
7 Lukáš KoustrhounLukáš Koustrhoun
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
10 3.43 3.5
9 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
10 3.42 2
10 Samuel HrdýSamuel Hrdý
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 3.33 0.5
10 Michael DvořáčekMichael Dvořáček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
09 3.33 0.5
12 Marek KřížMarek Kříž
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
09 3.20
13 Přemek HuszárPřemek Huszár
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.20
14 Štěpán ValachŠtěpán Valach
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 3.19
15 Jakub HázeJakub Háze
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
09 3.10
16 Jakub HeřmanJakub Heřman
TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou
09 3.03
17 Bohuslav SlavíkBohuslav Slavík
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
12 3.01
18 Filip DubrovskýFilip Dubrovský
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
11 2.96
19 Jiří KresaJiří Kresa
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
10 2.70
20 Šimon ChvátalŠimon Chvátal
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
12 2.42
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie HrdáViktorie Hrdá
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 4.16 11
2 Sára ProcházkováSára Procházková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 3.96 9
3 Tereza LoskotováTereza Loskotová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 3.67 8
4 Marie SoučkováMarie Součková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 3.66 7
5 Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
10 3.58 6
6 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.51 5
7 Bára KapustováBára Kapustová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.47 4
8 Barbora KlementováBarbora Klementová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
10 3.37 3
9 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 3.27 2
10 Lilian HumpolíkováLilian Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.23 1
11 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 2.91
12 Eliška VodičkováEliška Vodičková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 2.87
13 Rozálie PavlíkováRozálie Pavlíková
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 2.82
13 Elena NeklapilováElena Neklapilová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
12 2.82
15 Veronika JahodováVeronika Jahodová
TJ OslavanyTJ Oslavany
10 2.74
16 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
TJ OslavanyTJ Oslavany
10 2.73
17 Zuzana ŠindelářováZuzana Šindelářová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 2.50
Zuzana FlekováZuzana Fleková
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 NM
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel HrdýSamuel Hrdý
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 40.90 11
2 Radek MihaliskoRadek Mihalisko
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 37.50 9
3 Patrik MiklošPatrik Mikloš
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 36.40 8
4 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář
TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou
10 28.80 7
5 Marek BulínMarek Bulín
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 28.00 6
6 Filip DočkalFilip Dočkal
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 27.90 5
7 Filip DubrovskýFilip Dubrovský
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
11 27.80 4
8 Marek MezníkMarek Mezník
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 27.70 3
9 Štěpán ValachŠtěpán Valach
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 27.20 2
10 Dominik GlozaDominik Gloza
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 26.70 1
11 Jan MašekJan Mašek
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
11 26.60
12 Jakub HeřmanJakub Heřman
TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou
09 26.30
13 Daniel HegerDaniel Heger
TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou
09 25.60
14 Antonín KulheimAntonín Kulheim
TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou
09 24.40
15 Přemek HuszárPřemek Huszár
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 24.00
16 Marek KřížMarek Kříž
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
09 19.80
17 Bohuslav SlavíkBohuslav Slavík
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
12 18.70
18 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
11 15.90
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 13.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie HrdáViktorie Hrdá
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 40.80 11
2 Elena NedbalováElena Nedbalová
TJ OslavanyTJ Oslavany
09 31.00 9
3 Nela HermanováNela Hermanová
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
09 24.50 8
4 Tereza KarasováTereza Karasová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
10 24.40 7
5 Lucie VrbováLucie Vrbová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 22.50 6
6 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 22.40 5
7 Vendula SeďováVendula Seďová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
10 21.50 4
8 Zuzana FlekováZuzana Fleková
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 20.00 3
9 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 19.30 2
10 Lilian HumpolíkováLilian Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 18.40 1
11 Eliška VodičkováEliška Vodičková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 17.50
12 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
TJ OslavanyTJ Oslavany
10 17.30
13 Zuzana ŠindelářováZuzana Šindelářová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 17.20
14 Anna ŠtulováAnna Štulová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
10 16.70
15 Tereza LoskotováTereza Loskotová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
09 16.30
16 Mirka JankechováMirka Jankechová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
12 15.80
17 Veronika JahodováVeronika Jahodová
TJ OslavanyTJ Oslavany
10 10.20
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AK Rosice AK Rosice 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 54
2 TJ Bílovice nad Svitavou TJ Bílovice nad Svitavou 09 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 49
3 TJ Oslavany TJ Oslavany 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 42
4 TJ Přísnotice TJ Přísnotice 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 38
5 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 22.5
6 SK Atletika Hustopeče SK Atletika Hustopeče 09 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 18.5
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Přísnotice TJ Přísnotice 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 98
2 TJ Oslavany TJ Oslavany 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 55
3 SK Atletika Hustopeče SK Atletika Hustopeče 09 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 40
4 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 28
5 AK Rosice AK Rosice 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3
6 TJ Bílovice nad Svitavou TJ Bílovice nad Svitavou 09 TJ Bílovice nad SvitavouTJ Bílovice nad Svitavou 0
Celkem 6 závodníků