Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (4. 7. 2020)
100 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 187 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. SB 10.75 11.00
2 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. SB 10.87 9.00
3 164 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha SB 10.97 8.00
100 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 92 Josef DrahotaJosef Drahota 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 11.06 4.00
2 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek SB 11.23 3.00
3 20 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 11.27 2.00
100 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 166 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov SB 12.48 4.00
2 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.83 3.00
3 17 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.85 2.00
100 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín SB 12.22 11.00
2 254 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 12.28 9.00
3 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.40 8.00
800 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 73 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.36 11.00
2 19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.99 9.00
3 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.09 8.00
800 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 73 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 2:14.03 11.00
2 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 2:14.29 9.00
3 361 Anna MálkováAnna Málková 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:15.04 8.00
1500 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:04.07 11.00
2 191 Jan ŠeboJan Šebo 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 4:04.49 9.00
3 107 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:05.11 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 2 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:43.37 11.00
2 268 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:44.75 9.00
3 69 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:45.31 8.00
110 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 158 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.40 11.00
2 153 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.50 9.00
3 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.76 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 216 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:34.27 11.00
2 2 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 09:55.80 9.00
3 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:25.90 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 11:19.17 11.00
2 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 11:40.72 9.00
3 70 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:51.56 8.00
4 x 100 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 20 Macháček, Nevole, Kuzovlev, Benda Macháček, Nevole, Kuzovlev, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.29 11.00
2 35 Machotka, Přibyl, Kincl, Höfner, Svoboda Machotka, Přibyl, Kincl, Höfner, Svoboda TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 43.97 9.00
3 Dřevikovský, Krňanský, Svědínek, Bosák Dřevikovský, Krňanský, Svědínek, Bosák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.58 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM 11.00
2 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NM 9.00
3 Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha NM 8.00
10 km chůze - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. NM 11.00
2 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 9.00
3 367 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha NM 8.00