Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (4. 7. 2020)
skok vysoký - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 1.99 11.00
2 158 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.96 9.00
3 93 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.92 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 1.68 11.00
2 9 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.68 9.00
3 208 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.62 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Marek LehockýMarek Lehocký 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 4.26 11.00
2 24 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 4.21 9.00
3 42 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 4.21 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 146 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.80 11.00
2 61 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.50 9.00
3 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.20 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.86 11.00
2 70 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6.47 9.00
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.16 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 330 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.02 11.00
2 329 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.80 9.00
3 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.61 8.00
trojskok - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 13.57 11.00
2 62 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 12.23 9.00
3 80 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 12.08 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 124 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.25 11.00
2 207 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 11.92 9.00
3 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.80 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 258 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.86 11.00
2 4 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.80 9.00
3 266 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.58 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 32 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 17.98 11.00
2 181 Adrián BaranAdrián Baran 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 17.12 9.00
3 74 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.42 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.28 11.00
2 165 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 37.21 9.00
3 379 Eva HummelováEva Hummelová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.21 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 74 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 50.23 11.00
2 181 Adrián BaranAdrián Baran 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 49.47 9.00
3 162 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.56 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.10 11.00
2 155 Fatima JeratliFatima Jeratli 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 45.82 9.00
3 352 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.31 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 7 Jan HouskaJan Houska 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.31 11.00
2 181 Adrián BaranAdrián Baran 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 45.74 9.00
3 44 Ondřej TomekOndřej Tomek 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.07 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 238 Eliška PapežováEliška Papežová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 45.72 11.00
2 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.96 9.00
3 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.21 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 160 Jiří MulačJiří Mulač 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 64.42 11.00
2 72 Václav CardaVáclav Carda 81 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 54.03 9.00
3 65 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.81 8.00