Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (4. 7. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Zatloukalová, Barbora 97 Univerzitní sportovní klub Praha 29,00
2 Baran, Adrián 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27,00
3 Kubicová, Zuzana 89 Spartak Praha 4 27,00
4 Molva, Vít 95 A. C. Sparta Praha 26,00
5 Svoboda, Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 25,00
6 Ježková, Nikola 01 TJ Slavoj BANES Pacov 25,00
7 Tousková, Anna 99 TJ Slavoj BANES Pacov 23,00
8 Polák, Jiří 98 T. J. Sokol České Budějovice 22,00
9 Vilímek, Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 22,00
10 Šínová, Adéla Nela 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22,00
11 Sobotková, Klára 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22,00
12 Kotroušová, Michaela 90 ASK Slavia Praha 20,00
13 Pavlišen, Petr 99 Spartak Praha 4 20,00
14 Richter, David 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20,00
15 Hamberger, René 92 AC Domažlice, z. s. 19,00
16 Hrdoušek, Martin 98 A. C. Sparta Praha 18,00
17 Kerbachová, Anna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 18,00
18 Pešťák, Tomáš 00 A. C. Sparta Praha 17,00
19 Brůhová, Karla 00 Spartak Praha 4 17,00
20 Beľová, Katarína 84 Spartak Praha 4 17,00
21 Vaněk, Martin 99 Spartak Praha 4 17,00
22 Marček, Miroslav 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17,00
23 Tauer, Jan 95 AC Domažlice, z. s. 16,00
24 Havlíček, Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 16,00
25 Novotný, Jakub 01 Univerzitní sportovní klub Praha 16,00
26 Kaletová, Ema 02 Spartak Praha 4 16,00
27 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 16,00
28 Zavadilová, Lucie 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15,00
29 Steinsová, Adéla 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
30 Šímová, Johana 02 TJ Slavoj BANES Pacov 15,00
31 Holoubek, Lukáš 99 Univerzitní sportovní klub Praha 15,00
32 Kolingerová, Agáta 99 Univerzitní sportovní klub Praha 14,00
33 Houska, Jan 96 Spartak Praha 4 14,00
34 Čaklošová, Karolína 91 A. C. Sparta Praha 14,00
35 Voplakal, Jakub 92 A. C. Sparta Praha 14,00
36 Skalická, Veronika 02 ASK Slavia Praha 14,00
37 Slavíková, Veronika 01 Univerzitní sportovní klub Praha 14,00
38 Jaššo, Slavomír 00 AC Domažlice, z. s. 13,00
39 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 13,00
40 Tenklová, Renáta 01 TJ Slavoj BANES Pacov 13,00
41 Carda, Václav 81 AC Domažlice, z. s. 13,00
42 Kliner, Jiří 84 TJ Spartak Třebíč, spolek 13,00
43 Blacký, Tomáš 96 AC Domažlice, z. s. 13,00
44 Štiglerová, Sylvie 99 Univerzitní sportovní klub Praha 13,00
45 Sládek, Dominik 98 A. C. Sparta Praha 12,00
46 Tomek, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč, spolek 12,00
47 Řezníček, Jakub 95 A. C. Sparta Praha 12,00
48 Krátký, Michal 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 12,00
49 Krenek, Philip 02 Univerzitní sportovní klub Praha 12,00
50 Babická, Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice 11,50
51 Šebáková, Veronika 02 ASK Slavia Praha 11,00
52 Lehocký, Marek 85 Spartak Praha 4 11,00
53 Novotná, Adéla 04 ASK Slavia Praha 11,00
54 Fliegl, Miroslav 54 AC Domažlice, z. s. 11,00
55 Cymbálová, Zuzana 01 ASK Slavia Praha 11,00
56 Kratochvíl, Tomáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
57 Machotka, Dominik 00 TJ Spartak Třebíč, spolek 11,00
58 Čížek, Erik 00 Spartak Praha 4 11,00
59 Papežová, Eliška 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
60 Perglerová, Anna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
61 Sobotková, Stella 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
62 Ekl, Šimon 96 AC Domažlice, z. s. 11,00
63 Havlíček, Josef 94 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
64 Špindler, David 94 AC Domažlice, z. s. 11,00
65 Mulač, Jiří 98 A. C. Sparta Praha 11,00
66 Kopecká, Anežka 97 ASK Slavia Praha 11,00
67 Stewart, Gerron 98 Spartak Praha 4 11,00
68 Záhorová, Adéla 99 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
69 Baštářová, Aneta 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10,00
70 Veverková, Markéta 89 ASK Slavia Praha 10,00
71 Pavljuk, Miroslav 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10,00
72 Elfmarková, Eliška 04 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
73 Čermáková, Kateřina 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9,00
74 Janoušek, Václav 85 Spartak Praha 4 9,00
75 Simon, Zdeněk 60 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
76 Krubová, Natálie 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
77 Vilhelmová, Lia 04 ASK Slavia Praha 9,00
78 Pohl, Aleš 01 A. C. Sparta Praha 9,00
79 Hanuliaková, Júlia 00 ASK Slavia Praha 9,00
80 Nevole, Tomáš 00 Spartak Praha 4 9,00
81 Valášková, Šárka 02 A. C. Sparta Praha 9,00
82 Šťastná, Veronika 01 ASK Slavia Praha 9,00
83 Šebo, Jan 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9,00
84 Krizan, Jan 02 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
85 Jeratli, Fatima 95 TJ Slavoj BANES Pacov 9,00
86 Mydlíková, Katarína 97 ASK Slavia Praha 9,00
87 Jeníková, Petra 96 Spartak Praha 4 9,00
88 Uvizl, Marek 92 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
89 Řežábek, Michal 93 Spartak Praha 4 8,00
90 Hummelová, Eva 89 A. C. Sparta Praha 8,00
91 Pasler, Dominik 98 Spartak Praha 4 8,00
92 Vích, Matyáš 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 8,00
93 Treglerová, Michaela 99 ASK Slavia Praha 8,00
94 Svědínek, Lukáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
95 Rozehnalová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
96 Voříšková, Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
97 Přibyl, Lukáš 00 TJ Spartak Třebíč, spolek 8,00
98 Rubáš, Michael 01 AC Domažlice, z. s. 8,00
99 Málková, Anna 01 A. C. Sparta Praha 8,00
100 Placatková, Bára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
101 Placatková, Tereza 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
102 Mráz, Václav 83 A. C. Sparta Praha 8,00
103 Češka, Jiří Pavel 04 Spartak Praha 4 8,00
104 Bouzková, Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8,00
105 Harazímová, Jitka 02 A. C. Sparta Praha 8,00
106 Vimmerová, Nikola 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
107 Parkanová, Gabriela 03 A. C. Sparta Praha 7,00
108 Cachová, Kristina 03 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
109 Šobrová, Anna 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
110 Lafatová, Kateřina 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
111 Zeibert, Milan 63 TJ Spartak Třebíč, spolek 7,00
112 Merta, Sebastián 01 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
113 Havlík, Adam 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 7,00
114 Sudková, Eliška 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
115 Dufková, Iveta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
116 Čechová, Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
117 Šafránková, Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
118 Novák, Aleš 98 AC Domažlice, z. s. 7,00
119 Gregor, Jiří 94 AC Domažlice, z. s. 7,00
120 Kalivodová, Veronika 93 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
121 Kincl, Daniel 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 6,00
122 Kuzovlev, Svyatoslav 93 Spartak Praha 4 6,00
123 Rychlíková, Anna 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
124 Petrikovič, Lukáš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
125 Carpentier, Philippe 02 AC Domažlice, z. s. 6,00
126 Štros, David 00 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
127 Kačerovská, Klára 00 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
128 Sochůrek, Luboš 70 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
129 Froněk, Pavel 05 AC Domažlice, z. s. 6,00
130 Musilová, Nikola 06 TJ Slavoj BANES Pacov 6,00
131 Marek, Stanislav 42 TJ Spartak Třebíč, spolek 6,00
132 Kotlíková, Petra 82 TJ Slavoj BANES Pacov 6,00
133 Writzl, Jerneja 85 Spartak Praha 4 6,00
134 Viktorová, Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
135 Václavíková, Daniela 03 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
136 Veselý, Ondřej 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 6,00
137 Feitová, Anna 02 ASK Slavia Praha 6,00
138 Pazderová, Aneta 03 Univerzitní sportovní klub Praha 5,50
139 Chalupová, Petra 04 T. J. Sokol České Budějovice 5,50
140 Balcarová, Nikol 04 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
141 Fialová, Michaela 04 A. C. Sparta Praha 5,00
142 Novotná, Veronika 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
143 Janík, Tadeáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 5,00
144 Nikodemová, Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
145 Kordová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
146 Marková, Tereza 01 ASK Slavia Praha 5,00
147 Kordíková, Barbora 01 Spartak Praha 4 5,00
148 Dyrynková, Nikola 99 ASK Slavia Praha 5,00
149 Macháčková, Veronika 99 Spartak Praha 4 5,00
150 Pardamcová, Lenka 99 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
151 Krýsl, Lukáš 99 AC Domažlice, z. s. 5,00
152 Duchoňová, Andrea 99 ASK Slavia Praha 5,00
153 Kovandová, Michaela 99 A. C. Sparta Praha 5,00
154 Kostohryz, Martin 96 Spartak Praha 4 5,00
155 Sedněv, Radek 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
156 Koděrová, Hana 02 Spartak Praha 4 4,00
157 Dorňáková, Nikita Gabriela 01 ASK Slavia Praha 4,00
158 Procházka, Jan 01 A. C. Sparta Praha 4,00
159 Voborský, Marek 01 A. C. Sparta Praha 4,00
160 Nývlt, Jiří 01 A. C. Sparta Praha 4,00
161 Stýblová, Klára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
162 Kučerová, Amálie 03 Spartak Praha 4 4,00
163 Drahota, Josef 03 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
164 Šebková, Julie Anna 04 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
165 Osobová, Lucie 85 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
166 Janoušková, Klára 88 Spartak Praha 4 3,00
167 Cihlář, Vojtěch 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
168 Sládková, Veronika 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
169 Veldová, Michala 02 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
170 Matolín, Maximilian 03 A. C. Sparta Praha 3,00
171 Vaňková, Barbora 04 ASK Slavia Praha 3,00
172 Chrastinová, Emílie 04 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
173 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
174 Bělohlavová, Andrea 00 ASK Slavia Praha 3,00
175 Höfner, Michael 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
176 Gloza, Ondřej 02 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
177 Johaník, Tomáš 05 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
178 Vacek, Matěj 92 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
179 Burda, Michaela 94 TJ Slavoj BANES Pacov 3,00
180 Haasová, Kateřina 96 ASK Slavia Praha 3,00
181 Chrpová, Kateřina 97 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
182 Burda, Rafaela 98 TJ Slavoj BANES Pacov 2,50
183 Pacltová, Kristýna 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,50
184 Jeřábková, Amélie 04 A. C. Sparta Praha 2,50
185 Douchová, Kateřina 04 TJ Slavoj BANES Pacov 2,00
186 Procházková, Nela 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
187 Vaš, David 90 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
188 Fickerová, Dana 85 A. C. Sparta Praha 2,00
189 Hrdličková, Veronika 02 Spartak Praha 4 2,00
190 Hrabětová, Eliška 02 Spartak Praha 4 2,00
191 Pážíková, Pavlína 02 Spartak Praha 4 2,00
192 Konvalina, Samuel 02 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
193 Jedličková, Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
194 Lukášová, Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
195 Nový, Matěj 00 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
196 Staňková, Klára 00 ASK Slavia Praha 2,00
197 Macháček, Filip 01 Spartak Praha 4 2,00
198 Sodoma, Štěpán 02 AC Domažlice, z. s. 2,00
199 Tvrzová, Veronika 99 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
200 Rajmonová, Anežka 97 Spartak Praha 4 1,00
201 Vaidiš, Daniel 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1,00
202 Boketta, Nico 02 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
203 Lukš, Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
204 Tvrzová, Gabriela 02 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
205 Říhová, Sára 04 TJ Slavoj BANES Pacov 1,00
206 Navrátilová, Barbora 02 ASK Slavia Praha 1,00
207 Krňanský, Marek 03 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
208 Landsmannová, Eliška 03 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
209 Novotná, Marie 04 TJ Slavoj BANES Pacov 1,00