Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (4. 7. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.11 11.00
2 187 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 21.90 9.00
3 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.02 8.00
4 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 23.29
98 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
92 Josef DrahotaJosef Drahota 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.77 7.00
2 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.81 6.00
3 99 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 22.87 5.00
4 163 Jan ProcházkaJan Procházka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 23.12 3.00
5 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 SB 23.29
6 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 22.95 4.00
2 77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 23.13 2.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 23.26 1.00
4 104 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 23.46
5 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.13
6 94 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.15
7 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 25.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.11 11.00
2 187 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 21.90 9.00
3 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.02 8.00
4 97 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.77 7.00
5 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.81 6.00
6 99 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 22.87 5.00
7 164 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 22.95 4.00
8 163 Jan ProcházkaJan Procházka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 23.12 3.00
9 77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 23.13 2.00
10 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 23.26 1.00
11 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 23.29
11 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 SB 23.29
13 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.38
14 104 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 23.46
15 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.13
16 94 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.15
17 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 25.48
98 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
92 Josef DrahotaJosef Drahota 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.99 11.00
2 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 25.47 9.00
3 166 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.52 8.00
4 259 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.52 7.00
5 78 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 26.32 1.00
6 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 27.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.03 6.00
2 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.13 4.00
3 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.15 3.00
4 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.50
5 17 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.61
6 62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 26.68
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 26.12 5.00
2 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 26.24 2.00
3 240 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.67
MS 149 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.85
MS 141 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.92
6 113 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.59
7 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.20
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 4.7.2020 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.95
2 19 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 27.33
3 257 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 27.67
4 331 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.69
5 12 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.77
6 358 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 28.00
7 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 28.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.99 11.00
2 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 25.47 9.00
3 166 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.52 8.00
3 259 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.52 7.00
5 249 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.03 6.00
6 210 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 26.12 5.00
7 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.13 4.00
8 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.15 3.00
9 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 26.24 2.00
10 78 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 26.32 1.00
11 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.50
12 17 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.61
13 240 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.67
14 62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 26.68
15 149 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.85
16 141 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.92
17 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.95
18 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 27.26
19 19 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 27.33
20 113 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.59
21 257 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 27.67
22 331 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.69
23 12 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.77
24 358 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 28.00
25 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 28.16
26 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.20