Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Domažlice (18. 7. 2020)
skok vysoký - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 234 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1.97 11.00
2 80 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. SB 1.93 9.00
3= 18 Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1.93 7.50
3= 158 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1.93 7.50
skok vysoký - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 9 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1.64 11.00
2 244 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.64 9.00
3 67 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. SB 1.61 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Marek LehockýMarek Lehocký 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4.22 11.00
2= 33 Adam HavlíkAdam Havlík 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3.82 8.50
2= 24 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 3.82 8.50
skok o tyči - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 114 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3.25 11.00
2 6 Jerneja WritzlJerneja Writzl 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 SB 3.25 9.00
3 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.15 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 223 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice SB 7.32 11.00
2 70 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 6.62 9.00
3 84 Michael DuftMichael Duft 00 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6.60 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 330 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5.94 11.00
2 329 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5.49 9.00
3 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... SB 5.41 8.00
trojskok - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 84 Gabriel WiertzGabriel Wiertz 97 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 14.30 11.00
2 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 13.58 9.00
3 158 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha PB 13.26 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 11.33 11.00
2 243 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 11.19 9.00
3 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 11.08 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 12.20 11.00
2 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... PB 12.05 9.00
3 266 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... PB 11.78 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 181 Adrián BaranAdrián Baran 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16.87 11.00
2 32 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 16.85 9.00
3 74 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 15.95 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 45.52 11.00
2 165 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 37.56 9.00
3 359 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha PB 34.21 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 181 Adrián BaranAdrián Baran 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 49.47 11.00
2 74 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 45.68 9.00
3 169 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha PB 45.43 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 SB 49.94 11.00
2 352 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová 91 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 44.24 9.00
3 209 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.63 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 7 Jan HouskaJan Houska 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 49.52 11.00
2 181 Adrián BaranAdrián Baran 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 45.38 9.00
3 83 Martin FederMartin Feder 98 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. SB 38.68 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 45.25 11.00
2 238 Eliška PapežováEliška Papežová 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.87 9.00
3 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 39.71 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 72 Václav CardaVáclav Carda 81 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 52.98 11.00
2 65 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 50.92 9.00
3 170 Aleš PohlAleš Pohl 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha PB 48.22 8.00