Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Domažlice (18. 7. 2020)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.7.2020 - 12:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 274 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.31 11.00
2 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.57 9.00
3 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.88 8.00
4 267 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.91 7.00
5 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 15.06 5.00
6 163 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.07 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.7.2020 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.94 6.00
2 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.40 1.00
3 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.46
4 315 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.74
5 266 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.76
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.7.2020 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 15.15 3.00
2 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.25 2.00
3 322 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.76
4 215 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.21
104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Poznámky:
Dorňáková - pád na poslední překážce.
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 274 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.31 11.00
2 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.57 9.00
3 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.88 8.00
4 267 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.91 7.00
5 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.94 6.00
6 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 15.06 5.00
7 163 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.07 4.00
8 62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 15.15 3.00
9 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.25 2.00
10 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.40 1.00
11 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.46
12 315 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.74
13 266 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.76
14 322 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.76
15 215 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.21
104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF