Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Domažlice (18. 7. 2020)

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 55.62 11.00
2 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 56.67 9.00
3 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 56.98 8.00
4 39 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 57.00 7.00
36 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.7.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 58.35 6.00
2 34 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 59.99 5.00
3 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 60.51 4.00
4 215 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 61.04 3.00
5 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 62.88 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 55.62 11.00
2 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 56.67 9.00
3 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 56.98 8.00
4 39 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 57.00 7.00
5 228 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 58.35 6.00
6 34 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 59.99 5.00
7 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 60.51 4.00
8 215 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 61.04 3.00
9 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 62.88 2.00
36 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNF