Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Domažlice (18. 7. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.7.2020 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.25 QA
2 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.48 QA
3 77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.51 QA
4 163 Jan ProcházkaJan Procházka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.58 qB
5 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.63 qB
6= 75 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.65
6= 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.65
8 229 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.7.2020 - 11:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.10 QA
2 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.42 QA
3 79 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.48 QA
4 212 Jiří PibalJiří Pibal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.78 qB
5 214 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.01 qB
6 220 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 12.34 qB
164 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.10 QA
2 14 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.25 QA
3 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.42 QA
4 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.48 QA
4 79 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.48 QA
6 77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.51 QA
7 163 Jan ProcházkaJan Procházka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.58 qB
8 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.63 qB
9 75 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.65
9 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.65
11 212 Jiří PibalJiří Pibal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.78 qB
12 229 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.91
13 214 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.01 qB
14 220 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 12.34 qB
164 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.7.2020 - 12:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 10.82 11.00
2 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 10.98 9.00
3 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 11.40 8.00
4 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 11.43 7.00
5 77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 SB 11.44 6.00
6 79 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 SB 11.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.7.2020 - 12:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Jan ProcházkaJan Procházka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 SB 11.56 4.00
2 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.67 3.00
3 75 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.69 2.00
4 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.78 1.00
5 212 Jiří PibalJiří Pibal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.95
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.7.2020 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 12.45 QA
2 126 Martina NagyováMartina Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.59 QA
3 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.66 qB
4 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.01 qB
5 67 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.10
6 354 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.7.2020 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.50 QA
2 158 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.70 QA
3 246 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.87 qB
4 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.88 qB
5 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.89
6 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.63
7 212 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 14.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.7.2020 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.61 QA
2 166 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.87 QA
3 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.98 qB
4 141 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 13.03 qB
5 20 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.13
6 247 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.81
328 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 12.45 QA
2 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.50 QA
3 126 Martina NagyováMartina Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.59 QA
4 259 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.61 QA
5 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.66 qB
6 158 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.70 QA
7 246 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.87 qB
7 166 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.87 QA
9 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.88 qB
10 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.89
11 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.98 qB
12 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.01 qB
13 141 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 13.03 qB
14 67 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.10
15 20 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.13
16 354 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.26
17 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.63
18 247 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.81
19 212 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 14.31
328 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.7.2020 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 12.38 11.00
2 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 12.40 9.00
3 259 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.50 8.00
4 158 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 12.59 7.00
5 126 Martina NagyováMartina Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.65 6.00
6 166 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 SB 12.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.7.2020 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.63 4.00
2 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 12.83 3.00
3 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 12.87 2.00
4 246 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.88 1.00
5 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 12.92
6 141 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 13.00
Celkem 6 závodníků