Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Děkanka (22. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.62 QA
2 111 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.43 qA
3 208 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.78 qB
4 119 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.79 qB
20 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.01 QA
2 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.46 qB
3 77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.46 qB
4 234 Jiří PibalJiří Pibal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.86
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.24 QA
2 97 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.39 qA
3 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.51 qB
4 215 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.96
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.31 QA
2 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.69 qB
3 229 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.91
4 163 Jan ProcházkaJan Procházka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.89
110 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 10.53 11.00
2 231 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 10.89 9.00
3 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 10.96 8.00
4 164 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 11.20 7.00
5 97 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 11.31 6.00
6 111 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 11.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 11.27 4.00
2 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 11.30 3.00
3 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 11.44 2.00
4 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 11.50 1.00
5 119 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 11.66
6 208 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 11.68
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 12.25 11.00
2 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 12.46 9.00
3 254 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 12.58 8.00
4 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 12.60 7.00
5 329 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 12.66 6.00
6 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.69 4.00
2 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.76 3.00
3 158 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 12.78 2.00
4 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 12.86 1.00
5 246 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 12.89
6 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.94
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 12.53 QA
2 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.80 qB
3 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.87 qB
4 279 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.03
5 278 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.10
6 12 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.42 QA
2 329 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 12.68 qA
3 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.82 qB
4 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.84 qB
5 277 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.18
6 354 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.67 QA
2 158 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.82 qB
3 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.03
4 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.11
5 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.17
6 262 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 13.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.61 QA
2 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.73 qA
3 246 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.01 qB
4 67 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.04
5 58 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.83
371 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.80
MS 141 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.02
MS 247 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.53
MS 55 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.73
MS 334 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 267 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.46
MS 370 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.64
MS 331 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.71
MS 211 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.00
MS 51 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14.19
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.98 11.00
2 185 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 22.01 9.00
3 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 22.78 8.00
4 97 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.96 7.00
163 Jan ProcházkaJan Procházka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.46 5.00
2 151 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.46 4.00
3 26 Svyatoslav KuzovlevSvyatoslav Kuzovlev 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.80
4 117 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.17
77 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.54 3.00
2 229 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.68 2.00
3 96 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.79 1.00
4 39 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 23.97
5 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.21
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 23.00 6.00
2 34 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 23.98
3 219 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.18
4 113 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.25
5 94 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.27
6 111 Martin OrnstMartin Ornst 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.28
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.45 11.00
2 259 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.73 9.00
3 272 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.97 8.00
4 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.04 6.00
5 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 26.07 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.03 7.00
2 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.24 4.00
3 249 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.29 3.00
4 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.46 2.00
5 62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.79
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 26.47 1.00
2 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.59
3 246 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.75
4 60 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.12
5 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.85
2 65 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.29
3 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.53
4 374 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.71
5 331 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 28.29
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 22.8.2020 - 14:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.09
MS 141 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.26
3 19 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.06
4 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.19
5 334 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 28.63
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 22.8.2020 - 14:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 28.00
MS 322 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 28.05
MS 370 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 28.84
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 47.88 11.00
2 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 49.79 9.00
3 99 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 49.99 7.00
4 192 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 50.61 6.00
5 19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 51.34 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 49.95 8.00
2 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 50.74 5.00
3 15 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 51.23 4.00
4 39 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 51.61 2.00
5 64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 52.48 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.95
2 209 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 55.39
78 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNF
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 57.42 11.00
2 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.38 9.00
3 60 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 59.45 7.00
4 248 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 59.70 6.00
5 275 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 61.01 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 58.93 8.00
2 253 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.24 5.00
3 276 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 60.72 4.00
4 281 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.97 3.00
5 214 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 61.49 1.00
6 374 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 62.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 62.82
2 362 Michaela FialováMichaela Fialová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 63.42
3 211 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 64.09
4 5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 65.64
MS 308 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 78.10
354 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
1 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 41 PB 1:52.66 11.00
2 27 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31 1:54.58 9.00
3 19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21 1:54.90 8.00
4 73 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 42 1:55.01 7.00
5 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 SB 1:55.28 6.00
6 15 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61 1:55.65 5.00
7 16 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61 1:57.84 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 96 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21 2:00.12 3.00
2 216 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61 PB 2:00.35 2.00
3 34 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 41 2:01.74 1.00
4 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31 2:02.13
5 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62 2:06.16
64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 DNS
68 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61 PB 2:12.48 11.00
2 248 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52 PB 2:16.47 9.00
3 2 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31 SB 2:17.92 8.00
4 80 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41 2:18.91 7.00
5 77 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42 2:19.59 6.00
6 65 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62 PB 2:21.60 5.00
7 362 Michaela FialováMichaela Fialová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32 2:23.55 4.00
8 239 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51 PB 2:24.04 3.00
9 314 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21 2:33.31 2.00
10 317 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22 2:33.70 1.00
320 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 DNF
318 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 157 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 4:04.39 11.00
2 107 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:04.99 9.00
3 16 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:05.70 8.00
4 81 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 4:07.68 7.00
5 68 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 4:08.20 6.00
6 105 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:08.57 5.00
7 191 Jan ŠeboJan Šebo 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 4:08.63 4.00
8 30 Jan HockJan Hock 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 SB 4:08.69 3.00
9 230 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 PB 4:09.89 2.00
10 168 Marek VoborskýMarek Voborský 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 PB 4:10.22 1.00
11 182 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 4:17.71
12 207 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 4:20.71
13 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 4:28.54
14 223 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 5:02.74
194 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 69 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:48.39 11.00
2 2 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:48.94 9.00
3 3 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:48.98 8.00
4 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:50.11 7.00
5 70 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:51.49 6.00
6 157 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 4:54.22 5.00
7 363 Linda LukešováLinda Lukešová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 4:57.32 4.00
8 57 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 5:04.56 3.00
9 309 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:43.40 2.00
10 284 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 5:48.32 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 91 Nico BokettaNico Boketta 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 09:03.99
2 207 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09:08.39 11.00
3 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09:20.04 9.00
4 156 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09:21.33 8.00
5 194 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 09:32.60 7.00
6 214 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09:38.13 6.00
7 106 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 09:38.72 5.00
8 167 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 09:41.48 4.00
9 233 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 SB 10:09.42 3.00
10 189 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10:40.27 2.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 157 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 10:07.85 11.00
2 3 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10:12.14 9.00
3 66 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 10:15.36 8.00
4 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 PB 10:21.80 7.00
5 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 10:24.66 6.00
6 13 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 PB 10:43.09 5.00
7 313 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 10:45.03 4.00
8 77 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15 10:55.94 3.00
9 128 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 11:01.76 2.00
10 311 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 11:28.53 1.00
11 321 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 11:29.03
12 79 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 82 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 11:49.31
13 318 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 11:51.16
14 310 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12:00.02
367 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 15 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.67 11.00
2 156 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.79 9.00
3 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.02 8.00
4 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.42 6.00
5 279 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 15.47 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 15.28 7.00
2 124 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.47 4.00
3 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.68 3.00
4 315 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.74 2.00
103 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 11:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 322 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 16.48 1.00
2 58 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 16.76
3 11 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.90
4 15 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 18.10
208 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 15.43 11.00
2 153 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 15.59 9.00
3 158 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.74 8.00
4 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.34 7.00
5 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 16.65 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 16.44 6.00
2 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 17.25 4.00
3 61 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 18.91 3.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 55.59 11.00
2 153 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 56.60 9.00
3 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 56.88 8.00
4 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 60.20 5.00
5 219 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 61.12 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 59.49 7.00
2 216 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 60.04 6.00
3 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 60.50 4.00
4 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 62.39 2.00
212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 63.92 11.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 66.49 9.00
3 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 67.71 7.00
122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 66.8 8.00
2 75 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 68.6 5.00
3 247 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 69.1 4.00
4 11 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 69.3 3.00
5 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 71.1 1.00
Poznámky:
Časy měřeny ručně, z důvodu nesepnutí kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 241 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 67.99 6.00
2 160 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 70.31 2.00
3 15 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 73.11
4 55 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 74.13
5 320 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 76.48
359 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Koutník, Žák, Jára, Benda Koutník, Žák, Jára, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 44.24 11.00
2 186 Petrikovič, Buršík, Vojtěch, Marček Petrikovič, Buršík, Vojtěch, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 44.50 9.00
3 70 Tauer, Peták, Blacký, Sodoma Tauer, Peták, Blacký, Sodoma AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 44.53 8.00
4 234 Pibal, Krňanský, Svědínek, Bosák Pibal, Krňanský, Svědínek, Bosák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 45.47 6.00
111 Ornst, Konvalina, Holoubek, Novotný Ornst, Konvalina, Holoubek, Novotný Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Svoboda, Kincl, Havlík, Machotka Svoboda, Kincl, Havlík, Machotka TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 44.82 7.00
2 27 Češka, Pavlišen, Stewart, Starý Češka, Pavlišen, Stewart, Starý Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 47.91 5.00
3 117 Lenghart, Matoušek, Hlubinka, Sulejmani Lenghart, Matoušek, Hlubinka, Sulejmani Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.71 4.00
4 12 Kostohryz, Řežábek, Hock, Houska Kostohryz, Řežábek, Hock, Houska Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 50.03 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Návesníková, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 49.53 11.00
2 116 Marková, Staňková, Pašková, Šimková Marková, Staňková, Pašková, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.91 9.00
3 62 Kupková, Dondová, Pacltová, Mlejnková Kupková, Dondová, Pacltová, Mlejnková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.10 8.00
4 246 Vébrová, Zavadilová, Viktorová, Sobotková Vébrová, Zavadilová, Viktorová, Sobotková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 50.37 7.00
5 156 Ježková, Musilová, Novotná, Burda Ježková, Musilová, Novotná, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 50.42 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 328 Jedličková, Babická, Nikodemová, Chrastinová Jedličková, Babická, Nikodemová, Chrastinová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.53 5.00
2 106 Hanuliaková, Vilhelmová, Navrátilová, Skalická Hanuliaková, Vilhelmová, Navrátilová, Skalická ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.89 4.00
3 105 Dyrynková, Kavanová, Šťastná, Šámalová Dyrynková, Kavanová, Šťastná, Šámalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.09 3.00
4 12 Hymplová, Macháčková, Gucfová, Kaletová Hymplová, Macháčková, Gucfová, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.80
5 Kovandová, Kovandová, Šeblová, Melounová Kovandová, Kovandová, Šeblová, Melounová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 53.21
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Václavíková, Šteierová, Maršálková, Chalupová Václavíková, Šteierová, Maršálková, Chalupová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 52.45 2.00
2 213 Husáková, Bouzková, Steinerová, Chrpová Husáková, Bouzková, Steinerová, Chrpová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.72 1.00
3 104 Dorňáková, Šedá, Treglerová, Bělohlavová Dorňáková, Šedá, Treglerová, Bělohlavová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 54.93
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Ekl, Karlach, Špindler, Gregor Ekl, Karlach, Špindler, Gregor AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 3:23.64 11.00
2 25 Žák, Pavlišen, Pasler, Češka Žák, Pavlišen, Pasler, Češka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:26.65 9.00
3 38 Trojan, Krátký, Vích, Havlík Trojan, Krátký, Vích, Havlík TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:35.86 7.00
4 216 Gloza, Holoubek, Pibal, Svědínek Gloza, Holoubek, Pibal, Svědínek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 3:37.32 5.00
5 191 Šebo, Kotraba, Sedněv, Vaidiš Šebo, Kotraba, Sedněv, Vaidiš TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:45.85 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Starý, Končický, Jára, Stewart Starý, Končický, Jára, Stewart Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:32.81 8.00
2 Nývlt, Vladyka, Mach, Matolín Nývlt, Vladyka, Mach, Matolín A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 3:36.05 6.00
3 70 Tauer, Carpentier, Peták, Krýsl Tauer, Carpentier, Peták, Krýsl AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 3:40.83 4.00
4 12 Kostohryz, Řežábek, Hock, Benda Kostohryz, Řežábek, Hock, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:43.47 3.00
5 214 Brejška, Krejčí, Lukš, Pánek Brejška, Krejčí, Lukš, Pánek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:43.90 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Kordová, Perglerová, Voříšková, Šafránková Kordová, Perglerová, Voříšková, Šafránková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:02.13 11.00
2 19 Gucfová, Macháčková, Procházková, Beľová Gucfová, Macháčková, Procházková, Beľová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 4:12.79 8.00
3 Lafatová, Dolejšová, Procházková, Chrpová Lafatová, Dolejšová, Procházková, Chrpová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 4:13.25 6.00
4 108 Staňková, Šimková, Kopecká, Veverková Staňková, Šimková, Kopecká, Veverková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:15.14 5.00
5 319 Václavíková, Nikodemová, Tvrzová, Jedličková Václavíková, Nikodemová, Tvrzová, Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 4:35.48 2.00
151 Burda, Skřivanová, Kotlíková, Říhová Burda, Skřivanová, Kotlíková, Říhová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Placatková, Placatková, Steinsová, Novotná Placatková, Placatková, Steinsová, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:08.74 9.00
2 281 Millerová, Měšťanová, Foottit, Kočárková Millerová, Měšťanová, Foottit, Kočárková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:13.09 7.00
3 75 Sudková, Hněvkovská, Dondová, Jedličková Sudková, Hněvkovská, Dondová, Jedličková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:28.10 4.00
4 314 Veldová, Pardamcová, Štráchalová, Kostková Veldová, Pardamcová, Štráchalová, Kostková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:28.86 3.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.681.741.801.851.901.941.982.022.052.08 Body
1 13 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 10 1.98 --ooxooxxo-xxx- 11.00
2 18 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 11 1.90 --xoooxxx---- 9.00
3 158 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 7 1.90 -o-oxox-xx--- 8.00
4 235 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 9 1.85 ooooxxx----- 7.00
5 70 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 4 1.85 ooxooxxx----- 6.00
6= 93 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5 1.85 -xxoxooxxx----- 4.50
6= 80 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 6 1.85 -xxoxooxxx----- 4.50
8 151 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 8 1.85 -ooxoxxx----- 3.00
9 28 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 1.80 ooxoxxx------ 2.00
10 76 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 3 1.74 xoxoxxx------- 1.00
215 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 1 DNS ----------
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.491.541.571.601.631.661.691.711.731.75 Body
1 9 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 14 1.66 ----oooxxx 11.00
2 244 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 11 1.60 -ooxooxxx 9.00
3 67 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 9 1.57 -oxoo-xxx 8.00
4= 208 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 10 1.54 ooxoxxx 6.50
4= 329 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 1.54 -oxoxxx 6.50
6= 324 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 8 1.54 ooxxoxxx 4.50
6= 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 13 1.54 --xxoxxx 4.50
8= 325 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 1.49 -oxxx 2.00
8= 63 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 SB 1.49 ooxxx 2.00
8= 154 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 1.49 ooxxx 2.00
11 368 Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 3 1.49 xoxoxxx
264 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 6 NM xx-x
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.303.503.653.803.924.024.124.224.324.424.524.624.72 Body
1 42 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 PB 4.32 ---xo-ooooxxx 11.00
2 29 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 PB 4.22 ---o-oooxxx- 9.00
3 24 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 3.80 ---o-xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.502.752.903.053.203.303.40 Body
1 72 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 3.30 ----xooxoxxx 11.00
2 61 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 6 3.20 ----ooxxx 9.00
3 6 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 4 3.05 --oooxxx 8.00
4 357 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3 2.90 -oooxxx 7.00
5 152 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2 2.75 -ooxxx 6.00
6 18 Amálie KučerováAmálie Kučerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 SB 2.50 oxoxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 10 6.50 -0.9 m/s 0.0 11.00
2 151 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 9 6.40 -1.2 m/s 0.0 9.00
3 46 Michael HöfnerMichael Höfner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 11 6.37 -1.7 m/s 0.0 8.00
4 70 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 8 6.30 -0.5 m/s 0.0 7.00
5 42 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 6.18 +0.0 m/s 0.0 6.00
6 237 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 6.12 +0.0 m/s 0.0 5.00
7 33 Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 6 6.03 -1.6 m/s 0.0 4.00
8 220 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 SB 5.92 +0.0 m/s 0.0 3.00
9 30 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1 SB 5.62 -1.1 m/s 0.0 2.00
10 119 Marek ChvátalMarek Chvátal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 5.30 -1.9 m/s 0.0 1.00
11 61 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
96 3 5.23 -0.3 m/s 0.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 161 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 21 5.76 -0.3 m/s x5.47  -2.55.71  -0.55.715.43  -0.55.76  -0.35.50  -0.4 11.00
2 330 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 22 5.73 -0.1 m/s xx5.62  +0.05.62x5.73  -0.1x 9.00
3 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 19 5.55 -1.2 m/s x5.55  -1.2-5.55--- 8.00
4 151 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 18 5.43 +0.0 m/s 5.08  -0.65.20  -1.3x5.205.10  -0.65.43  +0.0x 7.00
5 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 17 5.30 -0.9 m/s 5.27  -1.3x5.30  -0.95.30x5.29  -0.85.28  -0.9 6.00
6 9 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 20 5.26 +0.3 m/s xx5.16  +0.05.165.03  -2.85.26  +0.35.06  -1.7 5.00
7 274 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 13 5.16 -0.4 m/s 4.98  +0.75.10  -2.15.16  -0.45.164.93  -1.1x4.92  -1.7 4.00
8 112 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 16 5.12 -0.6 m/s 5.12  -0.64.58  -1.84.98  +0.45.12x4.79  -1.0x 3.00
9 315 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 14 5.11 -0.9 m/s x5.04  -1.85.11  -0.95.110.00.00.0 2.00
10 328 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 11 5.11 -0.6 m/s 5.11  -0.64.84  -1.4x5.110.00.00.0 1.00
11 241 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 10 5.09 -0.1 m/s x5.09  -0.14.93  -1.75.090.00.00.0
12 243 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 8 5.08 -1.6 m/s x5.08  -1.65.05  -0.85.080.00.00.0
13 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15 4.89 -1.2 m/s 4.73  +0.24.89  -1.2x4.890.00.00.0
14 20 Eliška SemeckáEliška Semecká
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 4.89 -1.2 m/s 4.68  -0.4x4.89  -1.24.890.00.00.0
15 359 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 6 4.88 -0.5 m/s 4.88  -0.5xx4.880.00.00.0
16 335 Nela ŠteierováNela Šteierová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3 4.87 -2.1 m/s xx4.87  -2.14.870.00.00.0
17 213 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 SB 4.85 +0.0 m/s 4.66  -1.04.85  +0.04.73  -1.94.850.00.00.0
18 324 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 4.82 +0.7 m/s 4.66  -1.34.48  -2.34.82  +0.74.820.00.00.0
19 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 4.72 -1.0 m/s 4.46  -1.74.72  -1.03.22  -1.24.720.00.00.0
20 322 Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 4.56 -1.2 m/s 4.48  -1.9x4.56  -1.24.560.00.00.0
MS 75 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 2 3.73 -0.9 m/s 3.73  -0.9x3.67  -1.83.730.00.00.0
332 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

trojskok - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 10 13.94 -0.6 m/s 13.76  +0.013.94  -0.613.62  +0.413.94--- 11.00
2 158 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 8 13.17 -0.3 m/s 12.90  +0.913.01  +0.313.17  -0.313.17-x- 9.00
3 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 9 13.07 -0.7 m/s 12.78  +2.212.97  +0.513.07  -0.713.07--- 8.00
4 18 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5 SB 12.92 +0.7 m/s 12.47  +0.512.15  +1.012.49  -0.112.4912.09  -0.911.49  +0.812.92  +0.7 7.00
5 80 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 7 SB 12.77 -0.5 m/s 12.21  +1.612.60  -0.412.52  +0.812.6012.77  -0.512.56  +0.012.52  -0.6 6.00
6 93 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 SB 12.54 +0.1 m/s 12.31  +0.312.54  +0.1x12.5412.30  -0.7-- 5.00
7 28 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 PB 12.16 +0.0 m/s 12.03  +1.511.57  +0.012.16  +0.012.1611.87x- 4.00
8 61 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
96 6 12.13 +0.1 m/s 11.69  +2.111.80  +0.512.13  +0.112.13xx11.74  +0.2 3.00
9 13 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1 SB 11.99 +1.3 m/s 11.57  +1.211.50  +0.411.99  +1.311.990.00.00.0 2.00
10 30 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 2 SB 11.94 +0.7 m/s 11.56  +0.7x11.94  +0.711.940.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 22.8.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 124 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 12.07 +0.0 m/s 11.41  +0.6x12.07  +0.012.0711.67  +0.811.25  +1.211.63  +1.3 11.00
2 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 14 11.79 +0.1 m/s 11.35  +0.4x11.79  +0.111.79--- 9.00
3 243 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 12 PB 11.44 +1.2 m/s 11.09  +2.011.44  +1.2x11.4410.86  +0.5-- 8.00
4 319 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 13 11.00 +0.7 m/s 11.00  +0.7x10.99  +1.311.0010.96  +0.710.71  +1.610.98  +1.7 7.00
5 315 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 11 10.89 +0.0 m/s 10.50  +0.010.89  +0.010.40  +0.210.8910.48  +0.1x- 6.00
6 323 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 8 10.81 +1.4 m/s 10.39  +0.610.81  +1.410.58  +1.710.81x10.71  +0.9x 5.00
7 112 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 10.74 +0.6 m/s 10.52  +0.010.72  +0.709.46  +0.010.7210.74  +0.610.45  +0.710.44  +0.6 4.00
8 241 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 5 10.47 +0.0 m/s 10.04  +0.910.34  +0.110.47  +0.010.4710.14  +0.610.19  +1.1x 3.00
9 325 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 10.43 +0.0 m/s 10.43  +0.010.06  -0.310.13  -0.110.430.00.00.0 2.00
10 244 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 6 10.28 +0.3 m/s 09.95  +0.410.12  +0.010.28  +0.310.280.00.00.0 1.00
11 55 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 10.10 -0.1 m/s 09.98  +0.310.10  -0.109.94  +0.310.100.00.00.0
12 9 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 7 10.05 +0.7 m/s 10.05  +0.709.95  +0.4-10.05---
13 18 Amálie KučerováAmálie Kučerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 09.81 +0.0 m/s 09.54  -0.209.81  +0.009.62  +0.009.810.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 161 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 19 12.44 11.6312.20x12.20x11.6512.44 11.00
2 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 17 11.69 11.0211.3211.2911.3211.69x11.40 9.00
3 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 18 11.52 10.7810.88x10.8811.3011.1211.52 8.00
4 267 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 15 11.28 11.2810.8910.9611.2810.9511.0910.96 7.00
5 352 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 14 10.90 10.5610.6210.7810.78x10.9010.90 6.00
6 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 9 SB 10.56 10.56--10.56--- 5.00
7 263 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 13 10.43 10.2710.4310.2710.43x10.2710.25 4.00
8 115 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 10.30 x10.30x10.30x09.9710.15 3.00
9 264 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 PB 10.23 09.5610.2310.1010.230.00.00.0 2.00
10 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 16 10.17 10.17x09.9810.170.00.00.0 1.00
11 251 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 09.92 09.5909.9209.4909.920.00.00.0
12 332 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 5 PB 09.92 09.92x08.3109.920.00.00.0
13 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 SB 09.83 09.5509.7209.8309.830.00.00.0
14 355 Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 8 09.78 xx09.7809.780.00.00.0
15 364 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 3 PB 09.37 09.37xx09.370.00.00.0
16 327 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 09.36 x09.3609.0009.360.00.00.0
17 165 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 10 09.19 09.19xx09.190.00.00.0
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 11 17.70 15.9617.4917.0717.4917.5417.7017.14 11.00
2 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 10 16.13 15.65x15.9815.9816.13xx 9.00
3 74 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 9 15.59 14.8915.3815.5915.5915.2515.5115.54 8.00
4 165 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 8 15.16 14.6415.12x15.1215.1614.72x 7.00
5 169 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 7 15.14 15.1414.8514.8915.1414.8114.8515.02 6.00
6 31 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 6 13.29 13.2912.03-13.29--- 5.00
7 162 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4 PB 13.04 11.88xx11.8812.2013.0412.76 4.00
8 43 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 5 12.77 12.2812.77x12.77--- 3.00
9 44 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 3 10.45 10.3710.4510.3510.450.00.00.0 2.00
10 23 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 2 10.27 x10.27x10.270.00.00.0 1.00
11 190 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 1 08.83 x08.8308.7708.830.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 15 45.87 0.0 11.00
2 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 13 SB 40.04 0.0 9.00
3 165 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 14 38.42 0.0 8.00
4 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 11 SB 36.92 0.0 7.00
5 364 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 10 PB 34.64 0.0 6.00
6 359 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 12 34.32 0.0 5.00
7 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 6 PB 31.76 0.0 4.00
8 159 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 8 30.06 0.0 3.00
9 167 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5 PB 27.26 0.0 2.00
10 355 Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 7 27.20 0.0 1.00
11 327 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 PB 26.69 0.0
12 251 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 25.40 0.0
13 153 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 2 SB 25.06 0.0
14 115 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 24.32 0.0
59 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 12 48.99 0.0 11.00
2 74 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 13 48.68 0.0 9.00
3 169 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 11 46.03 0.0 8.00
4 162 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 9 43.53 0.0 7.00
5 165 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 10 43.16 0.0 6.00
6 32 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 8 42.21 0.0 5.00
7 24 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 PB 35.57 0.0 4.00
8 44 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 5 34.05 0.0 3.00
9 43 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 7 33.13 0.0 2.00
10 170 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3 PB 31.38 0.0 1.00
11 7 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6 31.00 0.0
12 23 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4 29.19 0.0
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 9 48.49 0.0 11.00
2 352 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 7 SB 44.31 0.0 9.00
3 209 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 8 41.96 0.0 8.00
4 4 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 1 PB 38.71 0.0 7.00
5 165 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3 37.11 0.0 6.00
6 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 2 SB 36.91 0.0 5.00
7 364 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 5 35.93 0.0 4.00
8 14 Eliška HrabětováEliška Hrabětová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4 35.92 0.0 3.00
267 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 6 NM 0.0
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 11 50.12 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 44 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 9 43.80 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 181 Adrián BaranAdrián Baran
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 10 42.65 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 23 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 8 PB 41.78 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 169 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 7 37.67 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 32 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 6 36.89 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 37 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 5 35.59 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 72 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
81 4 PB 34.09 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 190 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 3 31.32 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
156 Janis MachJanis Mach
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Jan VacekJan Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
72 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 15 42.27 0.0 11.00
2 238 Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 14 42.25 0.0 9.00
3 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 13 41.02 0.0 8.00
4 355 Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 12 39.30 0.0 7.00
5 316 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 9 37.03 0.0 6.00
6 154 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 6 PB 36.60 0.0 5.00
7 213 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 PB 33.82 0.0 4.00
8 148 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 8 33.33 0.0 3.00
9 161 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 32.10 0.0 2.00
10 323 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 31.80 0.0 1.00
11 59 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3 SB 30.87 0.0
12 263 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 5 30.44 0.0
13 159 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 PB 29.24 0.0
14 115 Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 28.90 0.0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 10 63.05 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 72 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
81 8 SB 57.06 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 65 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 9 54.83 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 33 Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 7 51.11 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 170 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 6 PB 49.87 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 42 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 PB 48.44 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 43 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 4 SB 42.51 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 70 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 5 36.82 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 9 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 2 PB 34.27 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM 11.00
2 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 9.00
3 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 8.00
4 Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha NM 7.00
5 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek NM 6.00
6 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek NM 5.00
Poznámky:
Závod se uskutečnil 1.8.2020 v Olomouci
Celkem 6 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 11.00
2 367 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha NM 9.00
Poznámky:
Závod se uskutečnil 1.8.2020 v Olomouci
Celkem 2 závodníků