Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Děkanka (22. 8. 2020)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
1 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 41 PB 1:52.66 11.00
2 27 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31 1:54.58 9.00
3 19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21 1:54.90 8.00
4 73 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 42 1:55.01 7.00
5 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 SB 1:55.28 6.00
6 15 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61 1:55.65 5.00
7 16 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61 1:57.84 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 96 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21 2:00.12 3.00
2 216 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61 PB 2:00.35 2.00
3 34 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 41 2:01.74 1.00
4 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31 2:02.13
5 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62 2:06.16
64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 DNS
68 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 41 PB 1:52.66 11.00
2 27 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31 1:54.58 9.00
3 19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21 1:54.90 8.00
4 73 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 42 1:55.01 7.00
5 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 SB 1:55.28 6.00
6 15 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61 1:55.65 5.00
7 16 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61 1:57.84 4.00
8 96 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21 2:00.12 3.00
9 216 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61 PB 2:00.35 2.00
10 34 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 41 2:01.74 1.00
11 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31 2:02.13
12 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62 2:06.16
Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 DNS
68 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 DNS

800 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61 PB 2:12.48 11.00
2 248 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52 PB 2:16.47 9.00
3 2 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31 SB 2:17.92 8.00
4 80 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41 2:18.91 7.00
5 77 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42 2:19.59 6.00
6 65 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62 PB 2:21.60 5.00
7 362 Michaela FialováMichaela Fialová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32 2:23.55 4.00
8 239 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51 PB 2:24.04 3.00
9 314 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21 2:33.31 2.00
10 317 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22 2:33.70 1.00
320 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 DNF
318 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 DNF
Celkem 12 závodníků