Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Děkanka (22. 8. 2020)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 55.59 11.00
2 153 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 56.60 9.00
3 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 56.88 8.00
4 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 60.20 5.00
5 219 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 61.12 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 59.49 7.00
2 216 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 60.04 6.00
3 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 60.50 4.00
4 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 62.39 2.00
212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 55.59 11.00
2 153 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 56.60 9.00
3 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 56.88 8.00
4 186 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 59.49 7.00
5 216 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 60.04 6.00
6 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 60.20 5.00
7 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 60.50 4.00
8 219 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 61.12 3.00
9 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 62.39 2.00
212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 63.92 11.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 66.49 9.00
3 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 67.71 7.00
122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 66.8 8.00
2 75 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 68.6 5.00
3 247 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 69.1 4.00
4 11 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 69.3 3.00
5 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 71.1 1.00
Poznámky:
Časy měřeny ručně, z důvodu nesepnutí kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 241 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 67.99 6.00
2 160 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 70.31 2.00
3 15 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 73.11
4 55 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 74.13
5 320 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 76.48
359 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 63.92 11.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 66.49 9.00
3 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 66.8 8.00
4 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 67.71 7.00
5 241 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 67.99 6.00
6 75 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 68.6 5.00
7 247 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 69.1 4.00
8 11 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 69.3 3.00
9 160 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 70.31 2.00
10 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 71.1 1.00
11 15 Pavlína PážíkováPavlína Pážíková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 73.11
12 55 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 74.13
13 320 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 76.48
122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
359 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNF