Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (4. 7. 2020)
100 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 6 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 10.73 11.00
2 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 10.84 9.00
3 10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 11.07 8.00
100 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. SB 11.28 4.00
2 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 11.29 3.00
3 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 11.39 2.00
100 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 12.47 4.00
2 21 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 12.51 3.00
3 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. SB 12.75 2.00
100 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. SB 12.49 11.00
2 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.58 9.00
3 163 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.62 8.00
800 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:55.48 11.00
2 185 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:55.90 9.00
3 239 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 1:56.30 8.00
1500 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 132 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 3:58.85 11.00
2 22 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 3:59.19 9.00
3 241 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:01.45 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 42 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 4:55.21 11.00
2 243 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:07.38 9.00
3 28 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 5:17.32 8.00
5000 m - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 96 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:24.08 11.00
2 34 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:31.71 9.00
3 102 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:36.82 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 218 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 17:04.00 11.00
2 11 Klára MaláKlára Malá 81 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:55.82 9.00
3 245 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:10.28 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 11.00
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. NM 9.00
3 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 8.00
10 km chůze - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 102 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NM 11.00
2 185 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. NM 9.00
3 50 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. NM 8.00