Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (4. 7. 2020)
skok vysoký - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 213 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.02 11.00
2 121 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 1.96 9.00
3 97 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.93 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 286 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 1.72 11.00
2 297 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.69 9.00
3 205 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.69 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 228 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.55 11.00
2 223 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.45 9.00
3 137 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 4.35 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 62 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 3.10 11.00
2 1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 3.10 9.00
3 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.00 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6.76 11.00
2 228 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.75 9.00
3 123 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.73 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 5.52 11.00
2 7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.40 9.00
3 3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.28 8.00
trojskok - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 123 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.18 11.00
2 106 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.17 9.00
3 83 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 95 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.09 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.40 11.00
2 303 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 11.21 9.00
3 180 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.96 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 272 Marta ZachařováMarta Zachařová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 12.87 11.00
2 126 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 12.50 9.00
3 127 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 12.10 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 194 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 16.95 11.00
2 230 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 15.42 9.00
3 99 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.54 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.82 11.00
2 126 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 38.28 9.00
3 134 Radka KurkováRadka Kurková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 34.57 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 194 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 49.49 11.00
2 43 Jiří TuláčekJiří Tuláček 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 44.67 9.00
3 232 Lukáš TulisLukáš Tulis 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.71 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 127 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 56.09 11.00
2 80 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 51.16 9.00
3 134 Radka KurkováRadka Kurková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 45.03 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 247 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 57.63 11.00
2 92 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.95 9.00
3 188 Lukáš MelichLukáš Melich 80 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. SB 55.91 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 284 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.80 11.00
2 311 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.92 9.00
3 74 Simona RychnováSimona Rychnová 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 40.95 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 4.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 182 Petr BělunekPetr Bělunek 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. SB 64.86 11.00
2 184 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 64.54 9.00
3 99 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.03 8.00