Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (4. 7. 2020)

1500 m - Muži

(so, 4.7.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 132 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 3:58.85 11.00
2 22 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 3:59.19 9.00
3 241 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:01.45 8.00
4 37 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 4:04.25 7.00
5 87 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 4:05.91 6.00
6 3 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 4:08.78 5.00
7 33 Vladimír KozlovskýVladimír Kozlovský 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15 PB 4:09.61 4.00
8 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:14.76 3.00
9 39 Adam MatoušAdam Matouš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 PB 4:15.18 2.00
10 254 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 PB 4:19.55 1.00
11 105 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:23.45
12 101 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 PB 4:23.96
13 42 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17 PB 4:24.72
14 38 Kim ŽalčíkKim Žalčík 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 18 4:28.09
70 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 DNS
130 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 DNF
MS 80 Lukash PlatilLukash Platil 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 4:05.43
MS 77 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 PB 4:15.07
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 4.7.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 4:55.21 11.00
2 243 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:07.38 9.00
3 28 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 5:17.32 8.00
4 175 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 PB 5:22.81 7.00
5 92 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 5:22.89 6.00
6 139 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 5:24.35 5.00
7 242 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 PB 5:27.81 4.00
8 216 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 5:28.82 3.00
9 280 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 5:37.61 2.00
10 254 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 6:25.51 1.00
245 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
203 Luice BartoškováLuice Bartošková 93 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 DNF
MS 110 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 5:15.61
Celkem 13 závodníků