Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (4. 7. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 18 6.76 -1.5 m/s x6.60  +0.1x6.606.44  -2.06.76  -1.5x 11.00
2 228 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 17 6.75 +0.0 m/s 6.59  +0.06.71  -1.66.75  +0.06.756.75  +0.0-6.68  +0.0 9.00
3 123 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 16 6.73 +0.0 m/s 6.67  +0.0x6.73  +0.06.73x4.77  -3.86.72  -0.9 8.00
4 9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 8 SB 6.71 -0.1 m/s 6.47  -1.36.42  -2.46.55  +0.06.556.47  -1.06.44  -0.56.71  -0.1 7.00
5 213 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 PB 6.70 -1.9 m/s 6.61  -1.76.67  -0.66.70  -1.96.706.67  +0.0xx 6.00
6 66 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 9 PB 6.67 -0.9 m/s x6.67  -0.9x6.670.00.00.0 5.00
7 121 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 14 6.62 +0.0 m/s 6.48  -1.26.62  +0.06.52  -0.86.626.62  +0.06.62  -2.66.53  -1.9 4.00
8 83 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 13 6.47 +0.0 m/s 6.06  +0.06.30  -1.66.47  +0.06.470.00.00.0 3.00
9 19 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 6.36 -1.7 m/s 6.36  -1.76.06  -1.36.16  -0.46.360.00.00.0 2.00
10 67 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 12 6.34 +0.8 m/s 3.57  -0.25.96  -0.86.34  +0.86.340.00.00.0 1.00
11 95 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11 6.33 -0.2 m/s 6.33  -0.26.03  -3.0x6.330.00.00.0
12 127 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 6.23 +0.0 m/s xx6.23  +0.06.230.00.00.0
13 106 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 10 6.17 -2.4 m/s x6.17  -2.4x6.170.00.00.0
14 267 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 6.03 -0.6 m/s 6.03  -0.65.83  -1.1-6.030.00.00.0
15 91 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 5.97 -0.5 m/s 5.69  -2.55.97  -0.5-5.970.00.00.0
16 260 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 5.69 -1.9 m/s 5.69  -1.9xx5.690.00.00.0
17 120 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 15 3.59 +0.0 m/s 3.59  +0.0--3.590.00.00.0
252 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 3 NM xxx0.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" zranění: Pulíček 1. pokus, Machač 3. pokus
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 PB 5.52 +0.5 m/s x5.31  +0.0x5.315.41  -0.15.39  -3.05.52  +0.5 11.00
2 7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 5.40 -1.8 m/s 5.31  -0.85.40  -1.8x5.405.40  +0.1x5.34  -0.4 9.00
3 3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 14 5.28 -1.5 m/s 5.28  -1.55.00  -1.55.16  -2.15.28xx3.90  -2.9 8.00
4 241 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 7 PB 5.28 +0.0 m/s 4.94  -1.74.87  -2.35.09  +0.05.095.08  -2.15.28  +0.05.04  -2.9 7.00
5 303 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 5.21 +0.0 m/s 5.06  -2.45.14  -0.7x5.145.21  +0.05.10  -0.55.18  -0.6 6.00
6 207 Eliška ČervenáEliška Červená
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 15 5.20 -0.7 m/s 5.20  -0.75.11  -0.53.67  -0.35.204.89  -1.63.81  -0.44.85  -2.0 5.00
7 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 12 5.14 -0.5 m/s 5.14  -0.5x4.75  -1.65.14x5.11  -1.04.85  -2.6 4.00
8 59 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 8 5.11 -0.3 m/s 4.90  -1.64.96  -2.35.11  -0.35.115.07  -0.34.93  -1.15.05  -0.3 3.00
9 283 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 4.86 -1.7 m/s 4.75  -2.24.86  -1.74.59  -0.64.860.00.00.0 2.00
10 109 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 6 4.77 -1.9 m/s 4.77  -1.94.64  -1.14.68  -0.84.770.00.00.0 1.00
11 43 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 4.73 -0.9 m/s 4.31  -0.34.07  -1.74.73  -0.94.730.00.00.0
12 180 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 9 4.73 -2.3 m/s xx4.73  -2.34.730.00.00.0
13 273 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 3 4.66 -0.5 m/s 4.55  -4.0x4.66  -0.54.660.00.00.0
14 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 4.35 -0.5 m/s 4.11  -1.54.35  -0.54.16  -1.14.350.00.00.0
15 248 Aneta KočováAneta Kočová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 4.31 -1.3 m/s 4.31  -1.34.14  -0.34.29  -0.34.310.00.00.0
Celkem 15 závodníků