Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (4. 7. 2020)

skok vysoký - Muži

(so, 4.7.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.052.08 Body
1 213 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 13 2.02 --o-ooooxoxxx 11.00
2 121 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 7 PB 1.96 --oooxooxxx 9.00
3 97 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 12 1.93 ----oxoxxx 8.00
4 111 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 11 1.93 ---ooxxox 7.00
5 4 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 8 1.90 -ooxooxxx 6.00
6 76 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 PB 1.90 ooooxoxxx 5.00
7 99 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 1.90 --ooxxoxxx 4.00
8 193 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 9 1.85 -oooxxx 3.00
9 24 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 1.85 oooxox 2.00
10 223 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 1.85 -ooxxoxxx 1.00
11 104 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 10 1.75 -o-xxx
12 250 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 1.75 oxoxxx
13 268 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 2 1.75 -xxoxxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75 Body
1 286 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 PB 1.72 ---ooooxoxxoxx 11.00
2 297 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.69 ---oooxooxxx 9.00
3 205 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 14 1.69 -----xoxooxx-x 8.00
4= 48 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 8 1.55 ooxooxx 6.50
4= 108 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 1.55 ooxooxxx 6.50
6= 208 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 11 1.55 -ooxoxx 4.50
6= 271 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 PB 1.55 -ooxoxx 4.50
8 36 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 PB 1.55 oooxxoxx 3.00
9 201 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 4 PB 1.55 ooxoxxox 2.00
10 298 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 10 1.50 oooxxx 1.00
11 180 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 7 1.50 ooxxoxxx
12 137 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 6 1.45 ooxxx
13 220 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 2 1.45 xxoxxx
14 104 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 1.40 oxxx
Celkem 14 závodníků