Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (4. 7. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 NM
68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 NM
67 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 NM
6 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 NM
20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 NM
36 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 NM
112 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 NM
110 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 NM
Poznámky:
Technická závada na kameře. Bylo rozhodnuto, že disciplína 200 m muži nebude bodována.
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 22.46
2 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.73
3 128 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 22.91
4 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.94
5 127 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 23.17
6 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.20
7 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.49
8 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.88
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 15:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.85
2 122 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 24.15
3 80 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.28
4 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 24.36
5 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 24.49
6 229 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 24.52
128 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP16.7
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 22.46
2 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.73
3 128 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 22.91
4 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.94
5 127 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 23.17
6 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.20
7 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.49
8 108 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.85
9 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.88
10 122 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 24.15
11 80 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.28
12 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 24.36
13 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 24.49
14 229 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 24.52
15 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 NM
15 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 NM
15 67 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 NM
15 6 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 NM
15 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 NM
15 36 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 NM
15 112 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 NM
15 110 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 NM
128 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.22 11.00
2 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.34 9.00
3 163 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 25.69 8.00
4 306 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.00 7.00
5 27 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.39 4.00
6 293 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.71
7 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 27.26
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:05) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 26.35 5.00
2 111 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.65 2.00
3 8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.68 1.00
4 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.99
5 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 27.06
6 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.22
7 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.23
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 15:05) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 26.35 6.00
2 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 26.59 3.00
3 116 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 27.06
4 173 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 28.65
5 299 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 29.40
244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 DNS
207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.22 11.00
2 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.34 9.00
3 163 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 25.69 8.00
4 306 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.00 7.00
5 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 26.35 5.00
5 21 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 26.35 6.00
7 27 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.39 4.00
8 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 26.59 3.00
9 111 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.65 2.00
10 8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.68 1.00
11 293 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.71
12 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.99
13 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 27.06
13 116 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 27.06
15 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.22
16 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.23
17 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 27.26
18 173 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 28.65
19 299 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 29.40
244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 DNS
207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNF