Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (18. 7. 2020)
100 m - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 10.90 11.00
2 107 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 11.07 9.00
3 10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 11.08 8.00
100 m - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 95 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 11.49 4.00
2 148 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.62 3.00
3 149 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.85 2.00
100 m - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.77 11.00
2 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.89 9.00
3 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13.03 8.00
100 m - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 308 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.18 4.00
2 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.26 3.00
3 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.27 2.00
800 m - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 1:57.21 11.00
2 239 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:57.57 9.00
3 221 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.07 8.00
800 m - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 129 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:14.29 11.00
2 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 2:14.84 9.00
3 217 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. SB 2:16.91 8.00
1500 m - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 3:56.42 11.00
2 22 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 3:57.32 9.00
3 185 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:59.24 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 170 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. PB 4:36.70 11.00
2 218 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 4:36.92 9.00
3 305 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:52.84 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09:53.36 11.00
2 109 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:54.80 9.00
3 70 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09:59.21 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 42 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:43.93 11.00
3 28 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:19.58 9.00
4 x 400 m - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 82 Šlechta, Dutý, Vích, Töpfer Šlechta, Dutý, Vích, Töpfer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:27.90 11.00
2 240 Müller, Blatník, Štěpánek, Svoboda Müller, Blatník, Štěpánek, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:31.70 9.00
3 32 Janouch, Hájek, Kudrnáč, Platil Janouch, Hájek, Kudrnáč, Platil SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:33.83 8.00
chůze dráha 10000 m - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. NM 11.00
2 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 9.00
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM 8.00
chůze dráha 10000 m - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 102 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NM 11.00
2 185 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. NM 9.00
3 41 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. NM 8.00