Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (18. 7. 2020)
skok vysoký - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 213 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.06 11.00
2 97 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.96 9.00
3= 99 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.86 7.00
3= 111 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.86 7.00
3= 76 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.86 7.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 205 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 1.72 11.00
2 286 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.69 9.00
3 207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. SB 1.63 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 228 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 4.76 11.00
2 137 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4.46 9.00
3 243 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 4.46 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 3.30 11.00
2 1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 3.20 9.00
3 62 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.00 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 7.08 11.00
2 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 6.91 9.00
3 120 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 6.66 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5.60 11.00
2 297 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 5.44 9.00
3 21 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5.38 8.00
trojskok - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 106 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.00 11.00
2 97 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 13.88 9.00
3 95 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 13.85 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 11.78 11.00
2 211 Valerie JankůValerie Janků 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 11.58 9.00
3 35 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 10.86 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 272 Marta ZachařováMarta Zachařová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 13.54 11.00
2 126 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 12.50 9.00
3 84 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 12.04 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 194 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. PB 17.77 11.00
2 230 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 15.22 9.00
3 99 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 14.61 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.21 11.00
2 2 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 39.00 9.00
3 115 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.07 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 194 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. PB 46.87 11.00
2 226 Petr PlašilPetr Plašil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 44.70 9.00
3 247 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 43.28 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 127 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.83 11.00
2 80 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.81 9.00
3 5 Nikola HorákováNikola Horáková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.45 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 188 Lukáš MelichLukáš Melich 80 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. SB 58.24 11.00
2 92 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.78 9.00
3 247 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 56.63 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 213 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 41.91 11.00
2 74 Simona RychnováSimona Rychnová 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41.45 9.00
3 272 Marta ZachařováMarta Zachařová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 41.42 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 18.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 184 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 64.04 11.00
2 182 Petr BělunekPetr Bělunek 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 60.84 9.00
3 43 Jiří TuláčekJiří Tuláček 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují SB 58.82 8.00