Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (18. 7. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.7.2020 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.35 QA
2 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.49 QA
3 95 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.55 QB
4 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.84 QB
5 80 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.7.2020 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.03 QA
2 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.21 QA
3 148 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.25 QB
4 229 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.86 QB
5 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.03
269 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.7.2020 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.20 QA
2 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.31 QA
3 149 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.81 QB
4 147 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.92 QB
5 45 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.06
MS Martin SvitákMartin Sviták 03 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 11.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.03 QA
2 10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.20 QA
3 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.21 QA
4 148 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.25 QB
5 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.31 QA
6 107 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.35 QA
7 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.49 QA
8 95 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.55 QB
9 149 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.81 QB
10 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.84 QB
11 229 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.86 QB
12 Martin SvitákMartin Sviták 03 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 11.88
13 80 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.89
14 147 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.92 QB
15 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.03
16 45 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.06
269 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.7.2020 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 10.90 11.00
2 107 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 11.07 9.00
3 10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 11.08 8.00
4 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.32 7.00
5 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 11.33 6.00
6 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 11.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.7.2020 - 12:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 11.49 4.00
2 148 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.62 3.00
3 149 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.85 2.00
4 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.96 1.00
5 147 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.21
229 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.7.2020 - 12:15) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.77 11.00
2 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.89 9.00
3 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.03 8.00
4 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.27 7.00
5 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.79 6.00
6 163 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 15.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.7.2020 - 12:15) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 308 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.18 4.00
2 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.26 3.00
3 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13.27 2.00
4 116 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.45 1.00
5 200 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 13.47
6 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.50
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.7.2020 - 10:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 12.60 QA
2 163 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.78 QA
3 308 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.09 QB
4 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.33 QB
5 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 13.49
6 58 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.89
7 173 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.7.2020 - 10:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.71 QA
2 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.00 QA
3 200 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 SB 13.18 QB
4 116 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.29 QB
5 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 13.66
207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.7.2020 - 10:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.61 QA
2 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.66 QA
3 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.97 QB
4 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.99 QB
5 120 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.44
6 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 12.60 QA
2 291 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.61 QA
3 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.66 QA
4 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.71 QA
5 163 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.78 QA
6 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.97 QB
7 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.99 QB
8 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.00 QA
9 308 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.09 QB
10 200 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 SB 13.18 QB
11 116 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.29 QB
12 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.33 QB
13 120 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.44
14 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 13.49
15 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.51
16 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 13.66
17 58 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.89
18 173 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.05
207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DQ