Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (18. 7. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 48.25 11.00
2 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 48.37 9.00
3 129 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 50.73 7.00
4 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.02 3.00
5 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.94 1.00
6 148 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 54.40
261 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 50.50 8.00
2 78 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 50.93 6.00
3 9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 51.84 5.00
4 98 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 51.87 4.00
5 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 52.45 2.00
6 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 54.06
7 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 54.56
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 48.25 11.00
2 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 48.37 9.00
3 112 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 50.50 8.00
4 129 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 50.73 7.00
5 78 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 50.93 6.00
6 9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 51.84 5.00
7 98 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 51.87 4.00
8 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.02 3.00
9 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 52.45 2.00
10 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.94 1.00
11 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 54.06
12 148 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 54.40
13 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 54.56
261 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.7.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 57.73 11.00
2 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 57.86 9.00
3 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 57.97 8.00
4 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 58.37 7.00
5 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 58.43 6.00
6 305 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 59.25 4.00
7 293 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 61.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.7.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 59.03 5.00
2 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 59.78 3.00
3 17 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 60.73 1.00
4 309 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 61.25
5 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 62.07
6 4 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 62.20
7 181 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 62.87
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.7.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 60.70 2.00
2 59 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 62.49
3 58 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 62.93
4 244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 63.22
5 47 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 64.16
6 266 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 64.42
7 141 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 64.78
8 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 65.97
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 57.73 11.00
2 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 57.86 9.00
3 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 57.97 8.00
4 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 58.37 7.00
5 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 58.43 6.00
6 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 59.03 5.00
7 305 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 59.25 4.00
8 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 59.78 3.00
9 15 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 60.70 2.00
10 17 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 60.73 1.00
11 309 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 61.25
12 293 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 61.32
13 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 62.07
14 4 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 62.20
15 59 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 62.49
16 181 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 62.87
17 58 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 62.93
18 244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 63.22
19 47 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 64.16
20 266 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 64.42
21 141 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 64.78
22 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 65.97