Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Kolín (22. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.13 QA
2 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 11.19 QA
3 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.26 QB
4 19 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 11.58 QB
5 122 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 11.66
6 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 SB 11.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.06 QA
2 96 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 11.14 QA
3 224 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 11.15 QB
4 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 11.64 QB
5 541 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 11.82
6 147 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.06 QA
2 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.35 QA
3 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.52 QB
4 112 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.67 QB
5 263 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.88
6 80 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 12.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.06 QA
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.06 QA
3 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.13 QA
4 96 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 11.14 QA
5 224 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 11.15 QB
6 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 11.19 QA
7 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.26 QB
8 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 11.35 QA
9 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.52 QB
10 19 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 11.58 QB
11 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 11.64 QB
12 122 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 11.66
13 112 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.67 QB
14 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 SB 11.79
15 541 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 11.82
16 263 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.88
17 147 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.91
18 80 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 12.00

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.79 11.00
2 106 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.89 9.00
3 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 10.93 8.00
4 267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.00 7.00
5 96 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.01 6.00
6 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 11.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:30) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.94 4.00
2 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.06 3.00
3 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.35 2.00
4 19 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.39 1.00
5 112 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.44
6 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.46
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.24 QA
2 207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 12.54 QA
3 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 12.75 QB
4 309 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.91 QB
5 59 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.19
6 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.37
7 168 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 12.68 QA
2 304 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.70 QA
3 111 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.71 QB
4 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.98 QB
5 100 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.12
6 61 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.32
7 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 13.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.56 QA
2 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.67 QA
3 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.79 QB
4 89 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.81 QB
5 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 12.91
6 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.99
MS 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.45
8 141 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.58
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.24 QA
2 207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 12.54 QA
3 75 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.56 QA
4 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.67 QA
5 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 12.68 QA
6 304 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.70 QA
7 111 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.71 QB
8 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 12.75 QB
9 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.79 QB
10 89 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.81 QB
11 309 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.91 QB
11 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 12.91
13 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.98 QB
14 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.99
15 100 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.12
16 59 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.19
17 61 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.32
18 262 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.37
19 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 13.42
20 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.45
21 141 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.58
22 168 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.62

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.32 11.00
2 304 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 12.61 9.00
3 207 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 12.65 8.00
4 75 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.66 7.00
5 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.76 6.00
6 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 12.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 12.49 4.00
2 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 SB 12.75 3.00
3 89 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.92 2.00
4 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.94 1.00
5 249 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.03
6 309 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.06
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.22 11.00
2 113 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.70 9.00
3 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.79 8.00
4 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 22.86 7.00
5 127 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.98 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.01 5.00
2 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 23.36 4.00
3 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 23.75 2.00
4 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 24.01 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.60 3.00
2 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.45
9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.22 11.00
2 113 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.70 9.00
3 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.79 8.00
4 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 22.86 7.00
5 127 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.98 6.00
6 187 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.01 5.00
7 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 23.36 4.00
8 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.60 3.00
9 189 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 23.75 2.00
10 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 24.01 1.00
11 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.45
9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
267 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 25.43 11.00
2 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.53 9.00
3 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.16 7.00
4 77 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.36 6.00
5 75 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.57 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 25.89 8.00
2 8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 26.44 4.00
3 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.49 3.00
4 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 26.75 0.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 26.40 5.00
2 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 26.75 0.50
3 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 SB 26.86
4 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.62
5 242 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 27.21
2 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 28.21
3 173 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 28.53
4 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 28.69
5 186 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 28.95
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 25.43 11.00
2 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 25.53 9.00
3 111 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 25.89 8.00
4 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.16 7.00
5 77 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.36 6.00
6 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 26.40 5.00
7 8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 26.44 4.00
8 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.49 3.00
9 75 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 26.57 2.00
10 167 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 26.75 0.50
10 45 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 26.75 0.50
12 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 SB 26.86
13 248 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 27.21
14 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.62
15 161 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 28.21
16 242 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.49
17 173 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 28.53
18 221 Dominika WimmerováDominika Wimmerová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 28.69
19 186 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 28.95

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.91 9.00
2 113 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.91 8.00
3 129 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.70 6.00
4 78 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.85 5.00
5 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 52.75
16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ - P163.3a 51.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 237 Adriano PerroneAdriano Perrone 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 52.26 3.00
2 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 52.35 1.00
3 261 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 52.78
4 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 53.33
5 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 55.39
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 49.10 11.00
2 111 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.04 7.00
3 215 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 52.10 4.00
4 221 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.31 2.00
5 239 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 52.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 49.10 11.00
2 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.91 9.00
3 113 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.91 8.00
4 111 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.04 7.00
5 129 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.70 6.00
6 78 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.85 5.00
7 215 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 52.10 4.00
8 237 Adriano PerroneAdriano Perrone 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 52.26 3.00
9 221 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.31 2.00
10 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 52.35 1.00
11 239 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 52.51
12 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 52.75
13 261 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 52.78
14 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 53.33
15 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 55.39
16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DQ

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 57.21 11.00
2 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 58.13 7.00
3 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.13 6.00
4 77 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.76 5.00
5 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 59.08 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 57.87 9.00
2 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 58.00 8.00
3 9 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 58.84 4.00
4 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 58.88 3.00
5 15 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.08 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.64
2 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 63.36
3 181 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 63.92
4 133 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 64.83
5 244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 66.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 57.21 11.00
2 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 57.87 9.00
3 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 58.00 8.00
4 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 58.13 7.00
4 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.13 6.00
6 77 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.76 5.00
7 9 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 58.84 4.00
8 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 58.88 3.00
9 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 59.08 2.00
10 15 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.08 1.00
11 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.64
12 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 63.36
13 181 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 63.92
14 133 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 64.83
15 244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 66.36

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 1:54.85 11.00
2 650 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 1:55.34 9.00
3 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 1:56.75 8.00
4 71 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 1:57.53 7.00
MS 201 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:00.65
6 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:02.56 5.00
7 48 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:11.04
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 245 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:00.32 6.00
2 50 František KožnarFrantišek Kožnar 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:02.69 4.00
3 130 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:03.47 3.00
4 268 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:06.08 2.00
5 51 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:06.60 1.00
MS 115 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:17.34
7 49 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:45.73
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 1:54.85 11.00
2 650 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 1:55.34 9.00
3 44 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 1:56.75 8.00
4 71 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 1:57.53 7.00
5 245 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:00.32 6.00
6 201 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:00.65
7 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:02.56 5.00
8 50 František KožnarFrantišek Kožnar 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:02.69 4.00
9 130 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:03.47 3.00
10 268 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:06.08 2.00
11 51 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:06.60 1.00
12 48 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:11.04
13 115 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:17.34
14 49 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:45.73

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:12.00 11.00
2 129 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:12.43 9.00
3 243 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 2:13.89 8.00
4 305 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 2:14.66 7.00
5 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.74 6.00
6 14 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 2:21.03 5.00
7 204 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14 2:25.17 4.00
8 217 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:32.80
9 280 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 SB 2:34.44
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 93 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:26.97 3.00
2 288 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:28.30 2.00
3 133 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:29.19 1.00
4 310 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:30.88
5 242 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 2:33.49
6 86 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:36.02
7 72 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:36.88
8 82 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 SB 2:39.42
9 254 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 2:46.35
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:12.00 11.00
2 129 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:12.43 9.00
3 243 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 2:13.89 8.00
4 305 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 2:14.66 7.00
5 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.74 6.00
6 14 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 2:21.03 5.00
7 204 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 14 2:25.17 4.00
8 93 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:26.97 3.00
9 288 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:28.30 2.00
10 133 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:29.19 1.00
11 310 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:30.88
12 217 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:32.80
13 242 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16 2:33.49
14 280 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 SB 2:34.44
15 86 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:36.02
16 72 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:36.88
17 82 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 SB 2:39.42
18 254 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 2:46.35

1500 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 4:02.01 11.00
2 241 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:03.44 9.00
3 650 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:03.77 8.00
4 37 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:04.51 7.00
5 47 Lukash PlatilLukash Platil 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 4:05.69 6.00
6 87 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 4:06.41 5.00
7 3 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 4:14.11 4.00
8 34 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 4:17.00 3.00
9 40 David PlnýDavid Plný 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 4:18.23 2.00
10 42 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 PB 4:18.59 1.00
11 105 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 SB 4:23.04
12 116 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 4:24.22
75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 DNS
97 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 179 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 4:47.10 11.00
2 42 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 4:48.42 9.00
3 305 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 4:52.22 8.00
4 243 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 4:54.41 7.00
5 96 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 5:02.78 6.00
6 110 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 5:07.34 5.00
7 92 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 5:20.10 4.00
8 175 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:20.16 3.00
9 166 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 PB 5:24.69 2.00
10 139 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 5:29.60 1.00
26 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 08:43.33 11.00
2 102 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 08:45.04 9.00
3 34 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 08:51.45 8.00
4 97 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 08:53.09 7.00
5 40 David PlnýDavid Plný 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08:53.47 6.00
6 3 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08:55.88 5.00
7 110 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08:57.69 4.00
8 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 09:08.09 3.00
9 73 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 PB 09:11.00 2.00
10 254 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 09:29.96 1.00
11 259 František SchovalFrantišek Schoval 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 09:53.37
MS 114 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10:54.97
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 289 Eliška KlepkováEliška Klepková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10:45.99 11.00
2 16 Eliška GregorováEliška Gregorová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 10:47.00 9.00
3 28 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 10:53.60 8.00
4 96 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 10:58.84 7.00
5 175 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 11:11.80 6.00
6 176 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 11:15.57 5.00
7 166 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 11:33.82 4.00
8 265 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11:42.89 3.00
9 287 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 PB 11:47.88 2.00
10 216 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 SB 12:06.12 1.00
11 102 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 PB 12:08.77
12 290 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 12:30.83
13 128 Pavlína KlimešováPavlína Klimešová 94 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 12:51.48
14 50 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 14:01.69
Celkem 14 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.25 11.00
2 208 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 14.51 9.00
3 301 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.75 8.00
4 32 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 15.07 7.00
5 297 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.10 5.50
6 7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.26 3.00
7 295 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.87 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.10 5.50
2 211 Valerie JankůValerie Janků 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 15.19 4.00
3 271 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 15.69 2.00
4 104 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 17.38
5 87 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.42
6 48 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 23.29
46 Klára MachačkováKlára Machačková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNF
Poznámky:
Macháčková - po pádu na překážce poranění P kotník. Zaledováno, zabandážováno zdravotnicí. Doporučena návštěva ortopedie.
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.25 11.00
2 208 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 14.51 9.00
3 301 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.75 8.00
4 32 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 15.07 7.00
5 297 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.10 5.50
5 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.10 5.50
7 211 Valerie JankůValerie Janků 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 15.19 4.00
8 7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.26 3.00
9 271 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 15.69 2.00
10 295 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.87 1.00
11 104 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 17.38
12 87 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.42
13 48 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 23.29
46 Klára MachačkováKlára Machačková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.70 11.00
2 112 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.95 9.00
3 120 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15.08 8.00
4 108 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.24 7.00
5 146 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 16.15 6.00
6 100 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 16.18 5.00
7 126 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 17.51 4.00
235 Andrej BicianAndrej Bician 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 55.78 9.00
2 95 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 56.14 8.00
3 244 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 57.34 7.00
4 240 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 59.10 5.00
5 84 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 59.28 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 55.46 11.00
MS Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 55.97
3 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 57.97 6.00
4 266 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 59.41 3.00
5 146 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.68 2.00
211 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 62.23 1.00
2 137 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 62.68
3 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 68.72
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 55.46 11.00
2 231 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 55.78 9.00
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 55.97
4 95 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 56.14 8.00
5 244 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 57.34 7.00
6 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 57.97 6.00
7 240 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 59.10 5.00
8 84 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 59.28 4.00
9 266 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 59.41 3.00
10 146 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.68 2.00
11 227 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 62.23 1.00
12 137 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 62.68
13 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 68.72
211 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 60.50 11.00
2 30 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 62.22 9.00
3 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 62.51 8.00
4 295 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 64.75 7.00
5 32 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 67.78 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 65.41 6.00
2 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 68.24 4.00
3 296 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 69.21 3.00
4 93 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 70.08 2.00
5 58 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 75.18 1.00
258 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DQ
Poznámky:
6.překážka DQ - 168.7 a 66.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 60.50 11.00
2 30 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 62.22 9.00
3 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 62.51 8.00
4 295 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 64.75 7.00
5 301 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 65.41 6.00
6 32 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 67.78 5.00
7 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 68.24 4.00
8 296 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 69.21 3.00
9 93 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 70.08 2.00
10 58 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 75.18 1.00
258 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DQ

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Holub, Řehák, Svoboda, Wijas Holub, Řehák, Svoboda, Wijas TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.19 11.00
2 77 Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 43.92 9.00
3 122 Papoušek, Princ, Schubert, Štancl Papoušek, Princ, Schubert, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 44.04 8.00
4 214 Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 44.49 7.00
5 195 Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 44.89 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 44.94 5.00
2 237 Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 45.25 4.00
3 108 Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.84 3.00
4 263 Havel, Holec, Podolák, Vrzák Havel, Holec, Podolák, Vrzák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 46.15 2.00
5 217 Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 46.53 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Holub, Řehák, Svoboda, Wijas Holub, Řehák, Svoboda, Wijas TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.19 11.00
2 77 Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 43.92 9.00
3 122 Papoušek, Princ, Schubert, Štancl Papoušek, Princ, Schubert, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 44.04 8.00
4 214 Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 44.49 7.00
5 195 Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 44.89 6.00
6 123 Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 44.94 5.00
7 237 Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 45.25 4.00
8 108 Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.84 3.00
9 263 Havel, Holec, Podolák, Vrzák Havel, Holec, Podolák, Vrzák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 46.15 2.00
10 217 Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 46.53 1.00

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.19 8.00
2 75 Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 50.33 7.00
3 248 Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 50.83 6.00
4 129 Korelová, Veselá, Čechová, Čechová Korelová, Veselá, Čechová, Čechová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.97 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 49.12 11.00
2 301 Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 49.73 9.00
3 205 Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 52.15 3.00
4 168 Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 52.17 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Šupolová, Folková, Kracíková, Landová Šupolová, Folková, Kracíková, Landová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 51.85 4.00
2 4 Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 52.81 1.00
3 311 Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.98
4 Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 55.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 49.12 11.00
2 301 Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 49.73 9.00
3 30 Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 50.19 8.00
4 75 Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 50.33 7.00
5 248 Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 50.83 6.00
6 129 Korelová, Veselá, Čechová, Čechová Korelová, Veselá, Čechová, Čechová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.97 5.00
7 58 Šupolová, Folková, Kracíková, Landová Šupolová, Folková, Kracíková, Landová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 51.85 4.00
8 205 Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 52.15 3.00
9 168 Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 52.17 2.00
10 4 Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 52.81 1.00
11 311 Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.98
12 Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 55.51

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Dutý, Červinka, Šlechta, Vích Dutý, Červinka, Šlechta, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:30.03 11.00
2 95 Höfner, Krejča, Macík, Rychlík Höfner, Krejča, Macík, Rychlík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:31.32 9.00
3 44 Hájek, Janouch, Kožnar, Platil Hájek, Janouch, Kožnar, Platil SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 3:34.54 8.00
4 129 Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:35.23 7.00
5 195 Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 3:45.41 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:35.31 6.00
2 217 Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:36.75 5.00
3 241 Doubek, Jisl, Vinduška, Zach Doubek, Jisl, Vinduška, Zach Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:37.77 4.00
4 137 Mikula, Preisler, Vaníček, Velička Mikula, Preisler, Vaníček, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:58.98 2.00
9 Kučera, Galáč, Škoda, Trafina Kučera, Galáč, Škoda, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Dutý, Červinka, Šlechta, Vích Dutý, Červinka, Šlechta, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:30.03 11.00
2 95 Höfner, Krejča, Macík, Rychlík Höfner, Krejča, Macík, Rychlík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:31.32 9.00
3 44 Hájek, Janouch, Kožnar, Platil Hájek, Janouch, Kožnar, Platil SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 3:34.54 8.00
4 129 Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:35.23 7.00
5 214 Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:35.31 6.00
6 217 Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:36.75 5.00
7 241 Doubek, Jisl, Vinduška, Zach Doubek, Jisl, Vinduška, Zach Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:37.77 4.00
8 195 Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 3:45.41 3.00
9 137 Mikula, Preisler, Vaníček, Velička Mikula, Preisler, Vaníček, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:58.98 2.00
9 Kučera, Galáč, Škoda, Trafina Kučera, Galáč, Škoda, Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:03.64 11.00
2 130 Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:04.90 8.00
3 257 Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:08.39 7.00
4 310 Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:09.22 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:13.44 5.00
2 113 Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 4:15.43 4.00
3 179 Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:17.32 2.00
4 204 Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 4:26.15 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:04.00 9.00
2 8 Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:16.15 3.00
3 82 Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:27.96
4 287 Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:32.76
Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DQ
Poznámky:
TJ Chomutov DQ P163.3a - čas 4:45,31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:03.64 11.00
2 141 Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:04.00 9.00
3 130 Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:04.90 8.00
4 257 Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:08.39 7.00
5 310 Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:09.22 6.00
6 58 Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:13.44 5.00
7 113 Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 4:15.43 4.00
8 8 Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:16.15 3.00
9 179 Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:17.32 2.00
10 204 Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 4:26.15 1.00
11 82 Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:27.96
12 287 Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:32.76
Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DQ

skok vysoký - Muži

(so, 22.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.711.761.811.861.891.921.951.982.012.052.102.13 Body
1 213 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 9 PB 2.10 ---o-o-ooxoxxoxxx 11.00
2 98 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 8 1.98 ---o-xooxxoxxx--- 9.00
3 112 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6 SB 1.95 --oooooxxx---- 8.00
4 99 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 SB 1.95 --ooooxoxxx---- 7.00
5 223 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 1.81 oxooxxx-------- 6.00
6 4 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 1.76 -oxxx--------- 5.00
7 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 PB 1.76 xxooxxx--------- 4.00
8 104 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 1.71 o-xxx--------- 3.00
MS Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 1.71 xxoxxx----------
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 286 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 PB 1.72 ---oxooxxox-xo 11.00
2 205 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 14 PB 1.69 ----oooox- 9.00
3 297 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 PB 1.66 ---xooxoxoxxx- 8.00
4 271 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 9 PB 1.60 oooxxoxxoxxx--- 7.00
5 36 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 PB 1.55 ooxooxxx---- 6.00
6 298 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 PB 1.55 oooxxoxxx---- 5.00
7= 48 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 10 PB 1.55 ooxoxxoxxx---- 3.50
7= 201 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 6 PB 1.55 ooxoxxoxxx---- 3.50
9 207 Eliška ČervenáEliška Červená
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 12 PB 1.50 --xoxxx----- 2.00
10 47 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 1.50 oxoxoxxx----- 1.00
11 180 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 4 PB 1.45 oxoxx------
12 220 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3 PB 1.45 xoxxoxxx------
46 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 7 DNS
264 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 NM xxx--------
78 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 1 NM xxx--------
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.683.884.084.284.484.584.684.784.885.005.155.25 Body
1 210 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 10 PB 5.15 -------o-oxxoxxx 11.00
2 228 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 PB 4.68 ----o-xo-xxx--- 9.00
3= 135 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 PB 4.58 ---xoooxxx----- 7.50
3= 223 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 PB 4.58 ---xoooxxx----- 7.50
5 137 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 7 PB 4.28 ---oxxx------- 6.00
6 243 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 4 PB 4.28 -xoxooxxx------- 5.00
7 136 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 4.28 --xxoxoxxx------- 4.00
8 217 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 PB 4.08 -ooxxx-------- 3.00
235 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 2 DNS
12 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 8 DNS
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.854.004.12 Body
1 300 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 11 4.00 ------------xo--xooxxx 11.00
2 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 PB 3.35 -----o-oo-xoxxx------ 9.00
3 109 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 9 SB 2.95 o-o-oooxxx---------- 8.00
MS Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 SB 2.85 ----oo-xxx----------
5 252 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 6 PB 2.85 ooooxxooxxx----------- 7.00
6 240 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 5 PB 2.65 ooooxxx------------- 6.00
7 63 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 8 2.55 ooxoxxx-------------- 5.00
MS Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 PB 2.55 o-xoxxx--------------
9 81 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 2 SB 2.55 oxoxoxxx-------------- 4.00
10= 135 Natálie KailerováNatálie Kailerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 2.35 oxxx---------------- 2.50
10= 61 Barbora KracíkováBarbora Kracíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 3 PB 2.35 oxxx---------------- 2.50
Poznámky/pokusy:
" Boukalová Anna - vyhozený P loket při dopadu na duchnu. Ošetřena a odvezena do nemocnice záchrannou službou.
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 13 SB 6.94 +0.0 m/s x6.56  +0.06.58  +0.76.586.64  +0.06.85  +0.76.94  +0.0 11.00
2 125 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 PB 6.88 -1.6 m/s 6.24  -1.16.31  +0.06.88  -1.66.886.77  +0.26.86  -0.76.83  -0.1 9.00
3 120 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 9 SB 6.84 -1.1 m/s 6.52  -0.9x6.83  -1.86.836.84  -1.16.60  +0.06.79  +0.0 8.00
4 107 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 10 PB 6.83 -1.0 m/s 6.35  +0.0x5.50  -1.06.356.54  -0.4x6.83  -1.0 7.00
5 12 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 14 6.82 -0.7 m/s 6.20  -0.86.60  -0.5x6.606.82  -0.76.57  +0.0- 6.00
6 213 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11 PB 6.78 +0.0 m/s x6.78  +0.06.66  +0.06.78x6.70  -1.0x 5.00
7 228 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 15 6.58 +0.0 m/s 6.47  +0.06.52  -0.1x6.526.47  +0.9-6.58  +0.0 4.00
8 19 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 6.36 -0.6 m/s 5.82  +0.06.22  -0.56.35  -0.86.355.97  +0.03.92  -2.46.36  -0.6 3.00
9 98 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 3 SB 6.21 +0.0 m/s 6.13  -0.56.17  -1.66.21  +0.06.21--- 2.00
10 127 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 6.08 -1.1 m/s 5.76  +0.0x6.08  -1.16.08--- 1.00
MS Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 5.98 -0.3 m/s 5.72  -1.25.89  -0.15.98  -0.35.98---
12 9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 12 5.96 +0.5 m/s 5.96  +0.5x4.82  -1.75.96---
13 147 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 5.83 -1.4 m/s 5.73  -0.8x5.83  -1.45.83---
14 93 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 SB 5.79 -0.8 m/s 5.29  -0.85.79  -0.85.65  -0.15.79---
260 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 DNS ---0---
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 5.44 -1.9 m/s x5.27  -0.8x5.275.40  -1.15.44  -1.95.31  -0.6 11.00
2 35 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 PB 5.41 -1.3 m/s 5.09  -2.35.19  -0.85.14  -1.65.195.28  -0.35.13  -2.45.41  -1.3 9.00
3 207 Eliška ČervenáEliška Červená
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 16 5.33 -1.1 m/s 5.33  -1.15.24  +0.05.31  -0.35.335.29  -2.25.25  -0.5x 8.00
4 208 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 14 5.30 -2.2 m/s 5.25  -0.64.87  +0.05.28  -0.75.285.30  -2.25.30  -1.04.08  -3.0 7.00
5 211 Valerie JankůValerie Janků
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 15 5.29 +0.0 m/s 5.28  -1.55.29  +0.0x5.295.23  -1.55.25  -2.15.20  -0.1 6.00
6 3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 19 5.29 -3.2 m/s 5.24  -0.65.24  -1.45.22  -2.75.24x5.29  -3.25.26  -1.7 5.00
7 206 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 9 SB 5.27 -1.9 m/s x5.07  -0.35.26  -1.15.265.27  -1.94.98  -0.55.17  +0.0 4.00
8 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 17 5.23 -0.5 m/s 2.69  -1.54.78  -0.95.23  -0.55.235.21  -2.95.20  -0.75.18  -0.2 3.00
9 12 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 PB 5.15 +0.4 m/s 4.71  +0.05.15  +0.44.96  +0.45.15--- 2.00
10 286 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 5.14 +0.0 m/s 5.14  +0.04.90  +0.04.94  -0.25.14--- 1.00
11 241 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 11 5.11 -1.0 m/s 4.79  +0.04.97  +0.05.11  -1.05.11---
12 303 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 5.09 -1.1 m/s x3.93  +0.05.09  -1.15.09---
13 36 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 4.92 +0.0 m/s 4.59  +0.0x4.92  +0.04.92---
14 20 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 10 4.91 -1.2 m/s x4.72  +0.14.91  -1.24.91---
15 283 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 4.89 -0.3 m/s x4.89  -0.33.44  -1.04.89---
16 59 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6 4.80 +0.0 m/s 4.55  -0.24.80  +0.04.56  +0.04.80---
17 180 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 5 4.72 +0.2 m/s 4.66  -0.24.72  +0.22.88  +0.24.72---
18 109 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 2 4.68 -0.8 m/s 4.68  -0.84.62  -1.3x4.68---
19 264 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1 4.67 +0.6 m/s 4.67  +0.64.60  -1.24.35  +0.04.67---
Celkem 19 závodníků

trojskok - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 12 PB 14.96 +1.6 m/s 14.25  +0.114.77  +0.914.96  +1.614.9614.96  +0.0x13.00  +0.0 11.00
2 107 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 13 PB 14.96 +0.0 m/s x14.61  +1.4x14.61xx14.96  +0.0 9.00
3 98 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 11 SB 14.41 +0.0 m/s x14.41  +0.0-14.41x-14.33  +0.0 8.00
4 96 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 SB 13.89 +0.0 m/s 13.56  +0.0x13.68  +0.413.6813.89  +0.012.33  +0.713.78  +1.5 7.00
5 74 Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 1 SB 13.30 +0.0 m/s 13.30  +0.0xx13.3013.29  +1.2-x 6.00
6 93 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 PB 13.06 +1.6 m/s 12.32  +0.812.66  +0.812.61  +0.512.6612.65  +0.913.06  +1.612.89  +0.5 5.00
7 9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 9 13.05 +2.8 m/s 13.02 +0.8 m/s 12.82  +0.512.89  +0.013.02  +0.813.0213.05  +2.8x- 4.00
8 146 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 SB 13.01 +0.0 m/s x12.64  +0.012.66  +0.012.6612.93  +1.112.95  +0.413.01  +0.0 3.00
9 19 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 8 12.66 +1.8 m/s x12.66  +1.8x12.66--- 2.00
MS Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 6 12.55 +0.0 m/s 12.55  +0.012.32  +0.112.52  +1.612.55---
11 137 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 4 12.46 +0.7 m/s 12.46  +0.712.41  +0.012.19  +0.112.46--- 1.00
12 263 Jan HavelJan Havel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 PB 11.90 +1.5 m/s 11.79  +0.011.90  +1.511.87  -0.411.90---
MS Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 11.77 +0.9 m/s x11.53  +0.611.77  +0.911.77---
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 22.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 211 Valerie JankůValerie Janků
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 11 SB 11.66 +1.3 m/s 11.66  +1.311.47  +0.009.56  +0.011.6611.24  +1.511.27  +0.409.70  +1.6 11.00
2 3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 12 11.58 +1.8 m/s x11.35  +0.0-11.3511.23  +0.9x11.58  +1.8 9.00
3 300 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4 11.21 +2.2 m/s 11.06 +0.1 m/s 10.54  +0.310.93  +0.710.84  -1.110.9311.06  +0.110.84  +0.311.21  +2.2 8.00
4 180 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 8 SB 11.06 +1.1 m/s 10.92  +1.211.04  +1.310.99  +0.711.0409.39  +0.210.79  -0.711.06  +1.1 7.00
5 35 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 PB 11.04 +1.1 m/s 11.04  +1.1x10.90  +0.011.04-10.68  +1.1x 6.00
6 303 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 10.95 +2.1 m/s 10.82 +0.6 m/s 10.50  +0.310.75  +0.010.77  +1.210.7710.95  +2.110.82  +0.610.70  +1.0 5.00
7 6 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 9 10.90 +1.0 m/s 10.56  +0.010.89  +0.110.27  +1.610.8910.90  +1.010.70  +1.510.85  +2.5 4.00
8 141 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5 10.89 +2.5 m/s 10.79 +0.1 m/s 10.68  +0.810.79  +0.110.51  +0.910.7910.32  +0.010.29  -0.610.89  +2.5 3.00
9 283 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 10.33 +1.9 m/s 10.28  +2.010.19  +1.210.33  +1.910.33--- 2.00
10 4 Lada HallmanováLada Hallmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 PB 09.60 +0.0 m/s x09.46  +0.609.60  +0.009.60--- 1.00
11 171 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 2 SB 09.49 +0.3 m/s 09.33  +0.0x09.49  +0.309.49---
78 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 3 DNS ---0---
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 272 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 17 PB 14.62 14.2714.3113.7414.3113.2713.6714.62 11.00
2 126 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 15 PB 12.91 12.1711.8512.3312.3312.62x12.91 9.00
3 91 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 14 PB 12.62 12.62xx12.62x11.89x 8.00
4 127 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 13 12.02 11.4011.84x11.84x11.8612.02 7.00
5 84 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 16 11.90 xx11.9011.90xx- 6.00
6 80 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 12 11.37 xx10.7310.7310.8911.37x 5.00
7 297 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 11.25 11.2510.9611.1711.2510.5011.0309.86 4.00
8 260 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 6 PB 10.79 10.0010.7909.9510.7909.94xx 3.00
9 134 Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 5 SB 10.69 10.4010.2910.6910.69--- 2.00
10 169 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 10 10.45 10.06x10.4510.45--- 1.00
11 22 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 7 10.44 09.87x10.4410.44---
12 292 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 10.05 x10.05x10.05---
13 115 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 09.96 09.2409.4109.9609.96---
14 162 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 9 09.93 09.93x09.9109.93---
15 284 Hana HabalováHana Habalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4 09.93 09.9309.82-09.93---
16 271 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 PB 09.49 09.0509.0209.4909.49---
31 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 DNS ---0---
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 194 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 15 17.71 16.6417.5217.6817.68xx17.71 11.00
2 230 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 14 15.06 14.75x15.0615.06xx14.75 9.00
3 99 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 12 14.48 13.8114.48x14.48xxx 8.00
4 181 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 13 14.46 x14.03x14.03x14.46x 7.00
5 226 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 11 14.35 13.3513.87x13.8713.5013.5314.35 6.00
6 103 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 7 SB 13.77 x13.77x13.7713.3313.5713.42 5.00
7 232 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 5 SB 13.70 13.70xx13.7013.39xx 4.00
8 247 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 8 13.55 13.54xx13.5412.9613.5513.29 3.00
9 65 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 3 PB 12.28 12.28xx12.28--- 2.00
10 220 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
73 6 12.21 12.2112.12x12.21--- 1.00
11 242 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 1 SB 11.43 11.43xx11.43---
12 183 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 2 10.21 10.21xx10.21---
190 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 9 DNS ---0---
252 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 10 DNS ---0---
43 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 4 DNS ---0---
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 20 PB 45.88 42.9743.5042.9943.5043.14x45.88 11.00
2 126 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 19 37.69 35.2932.0335.3335.3336.9137.69x 9.00
3 127 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 14 PB 36.12 26.6330.4335.1835.1835.8236.12x 8.00
4 84 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 17 36.02 xx34.8634.8636.02xx 7.00
5 300 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1 SB 35.44 30.7532.5932.5932.5934.4034.7035.44 6.00
6 80 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 9 SB 34.90 34.8332.66x34.8332.08x34.90 5.00
7 125 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 13 33.90 30.61x33.2333.2332.28x33.90 4.00
8 115 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 18 33.89 33.3133.8931.5833.89x32.6731.97 3.00
9 112 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11 32.57 31.00x32.5732.570.00.00.0 2.00
10 134 Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 16 31.19 30.7431.1930.8531.190.00.00.0 1.00
11 169 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 15 30.93 30.93x0.030.930.00.00.0
12 104 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 PB 30.68 30.1427.9630.6830.680.00.00.0
13 311 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 30.67 30.4230.67x30.670.00.00.0
14 269 Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
81 3 SB 30.57 30.57x29.8530.570.00.00.0
15 292 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12 29.41 x28.2529.4129.410.00.00.0
16 284 Hana HabalováHana Habalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 6 29.02 28.7229.0227.9129.020.00.00.0
17 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 4 SB 27.91 25.8727.9127.2527.910.00.00.0
18 272 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 8 27.43 24.69x27.4327.430.00.00.0
19 162 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 5 24.25 24.2523.3523.9324.250.00.00.0
19 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 194 Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 17 PB 48.48 45.7248.48x48.4845.650.00.0 11.00
2 232 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 12 PB 44.37 42.47x44.1644.1643.1444.37x 9.00
3 43 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 15 PB 43.41 42.9443.21x43.2143.4142.6343.02 8.00
4 103 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 14 PB 42.15 x41.3342.1542.15xx0.0 7.00
5 226 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 16 PB 41.72 39.8241.0641.7241.7240.4741.02x 6.00
6 242 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 9 PB 41.27 37.7039.3340.8140.8139.06x41.27 5.00
7 247 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 11 PB 40.30 x35.5040.2240.2240.26x40.30 4.00
8 92 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 PB 40.03 40.0339.8337.2040.03x39.37x 3.00
9 64 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 10 PB 39.68 x38.3839.6839.680.00.00.0 2.00
10 188 Lukáš MelichLukáš Melich
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
80 7 PB 39.38 38.2039.38x39.380.00.00.0 1.00
11 109 Jan GročekJan Groček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 8 PB 37.36 37.0237.36x37.360.00.00.0
12 234 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2 PB 34.12 34.12xx34.120.00.00.0
13 181 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 1 PB 33.21 xx33.2133.210.00.00.0
14 91 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4 PB 32.81 32.8132.0831.0132.810.00.00.0
15 65 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 5 PB 32.61 x32.2632.6132.610.00.00.0
230 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
190 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 11 PB 52.86 x52.8650.1852.86xx49.84 11.00
2 127 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 12 PB 50.82 48.13xx48.1348.86x50.82 9.00
3 31 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 PB 48.83 45.0647.3748.6248.6248.14x48.83 8.00
4 134 Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 9 PB 46.03 46.0344.7244.9146.03xx45.13 7.00
5 169 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 6 PB 42.60 x37.4841.9341.9341.5642.6036.86 6.00
6 91 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 5 PB 42.20 40.53x42.2042.20xx0.0 5.00
7 292 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 PB 39.82 36.43x38.7838.78x39.2839.82 4.00
8 126 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3 PB 38.38 38.3738.2338.1638.3738.38x37.79 3.00
9 260 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4 PB 37.27 37.18x37.2737.270.00.00.0 2.00
10 19 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 10 PB 36.85 x36.85x36.850.00.00.0 1.00
11 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 1 PB 27.91 27.5727.91x27.910.00.00.0
112 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 NM xx0.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 188 Lukáš MelichLukáš Melich
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
80 15 SB 58.98 58.2958.0858.3858.3857.4558.5658.98 11.00
2 91 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 14 57.60 x53.4354.7754.7755.9657.60x 9.00
3 247 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 13 55.98 51.7252.9755.9855.98xxx 8.00
4 92 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 55.45 53.01x52.7853.01x54.7355.45 7.00
5 183 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 11 53.54 51.23x53.5453.5452.3051.43x 6.00
6 23 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 9 51.81 49.08x48.8149.0848.0047.5151.81 5.00
7 242 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 8 SB 50.98 47.33x48.1748.1748.86x50.98 4.00
8 94 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 SB 48.14 x47.63x47.63x46.1848.14 3.00
9 216 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 1 SB 45.70 43.6245.7044.1545.700.00.00.0 2.00
10 103 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 7 44.96 44.96xx44.960.00.00.0 1.00
11 226 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4 43.35 xx43.3543.350.00.00.0
12 232 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 3 39.45 x39.4539.2539.450.00.00.0
13 65 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 2 36.32 x36.32x36.320.00.00.0
191 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
85 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
190 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 284 Hana HabalováHana Habalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 11 43.29 36.60x36.4236.6043.29x39.09 11.00
2 311 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 42.11 42.1138.3938.7342.1140.4241.3540.09 9.00
3 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 8 41.63 39.67x39.9639.9640.4541.63x 8.00
4 213 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 9 40.66 40.31x38.2340.3140.6640.16x 7.00
5 142 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 SB 39.30 33.5037.4038.3138.3137.0538.9239.30 6.00
6 302 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 38.75 35.0632.56x35.0635.9738.7536.59 5.00
7 272 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 7 38.09 35.20x38.0938.0935.28x36.61 4.00
8 270 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 5 37.60 34.6535.8837.6037.60x35.17x 3.00
9 125 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 1 SB 34.96 34.96x32.1534.960.00.00.0 2.00
10 259 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 34.23 33.7533.5634.2334.230.00.00.0 1.00
11 22 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4 33.99 33.9933.9133.4933.990.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 184 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
01 13 PB 66.09 66.0962.97x66.0963.4863.55x 11.00
2 182 Petr BělunekPetr Bělunek
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
79 12 PB 62.34 62.34--62.34--- 9.00
3 222 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 6 PB 60.53 60.5353.6352.4960.53x56.02- 8.00
4 99 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 11 PB 58.63 58.6357.4858.5658.6357.2758.35x 7.00
5 43 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 7 PB 57.38 55.6555.9455.7855.9455.9555.8857.38 6.00
6 64 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 9 PB 55.94 55.94x54.3855.94xxx 5.00
7 109 Jan GročekJan Groček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 PB 54.58 48.5051.4851.9351.9354.4154.58x 4.00
8 252 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 10 PB 53.25 53.25--53.25--- 3.00
9 234 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3 PB 49.73 49.7348.70x49.73--- 2.00
10 78 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 PB 48.11 45.6048.1146.2848.11--- 1.00
11 140 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 PB 47.15 47.15x-47.15---
12 91 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1 PB 44.81 43.73x44.8144.81---
255 Luboš NováčekLuboš Nováček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 8 DNS ---0---
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 22.8.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. NM 11.00
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 9.00
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM 8.00
4 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 7.00
5 49 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 6.00
6 225 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NM 5.00
7 120 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika NM 4.00
8 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 3.00
9 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM 2.00
Celkem 9 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 22.8.2020 - 20:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
102 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NM 11.00
50 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. NM 9.00
164 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. NM 8.00
Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM 7.00
41 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. NM 6.00
Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM 5.00
182 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.