3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B
Kolín (22. 8. 2020)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 11.13 | QA | ||||||||||||
2 | 267 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | SB 11.19 | QA | ||||||||||||
3 | 77 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 11.26 | QB | ||||||||||||
4 | 19 | Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | SB 11.58 | QB | ||||||||||||
5 | 122 | Adam PapoušekAdam Papoušek | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 11.66 | |||||||||||||
6 | 189 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 7 | SB 11.79 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.06 | QA | ||||||||||||
2 | 96 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | SB 11.14 | QA | ||||||||||||
3 | 224 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | SB 11.15 | QB | ||||||||||||
4 | 227 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 11.64 | QB | ||||||||||||
5 | 541 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 11.82 | |||||||||||||
6 | 147 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 11.91 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:00) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 11.06 | QA | ||||||||||||
2 | 187 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 11.35 | QA | ||||||||||||
3 | 63 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.52 | QB | ||||||||||||
4 | 112 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.67 | QB | ||||||||||||
5 | 263 | Jan HavelJan Havel | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 11.88 | |||||||||||||
6 | 80 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.06 | QA | ||
1 | 68 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 11.06 | QA | ||
3 | 18 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 11.13 | QA | ||
4 | 96 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | SB 11.14 | QA | ||
5 | 224 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | SB 11.15 | QB | ||
6 | 267 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | SB 11.19 | QA | ||
7 | 77 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 11.26 | QB | ||
8 | 187 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 11.35 | QA | ||
9 | 63 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.52 | QB | ||
10 | 19 | Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | SB 11.58 | QB | ||
11 | 227 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 11.64 | QB | ||
12 | 122 | Adam PapoušekAdam Papoušek | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 11.66 | |||
13 | 112 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.67 | QB | ||
14 | 189 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 7 | SB 11.79 | |||
15 | 541 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 11.82 | |||
16 | 263 | Jan HavelJan Havel | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 11.88 | |||
17 | 147 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 11.91 | |||
18 | 80 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.00 |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 22.8.2020 - 12:30) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 10.79 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 106 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.89 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 68 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 10.93 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 267 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 11.00 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 96 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.01 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 187 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 7 | 11.25 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:30) official | Vítr: +3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 224 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 10.94 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 77 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 11.06 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 63 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.35 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 19 | Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.39 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 112 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 11.44 | |||||||||||||
6 | 227 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.46 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 12.24 | QA | ||||||||||||
2 | 207 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | PB 12.54 | QA | ||||||||||||
3 | 206 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | PB 12.75 | QB | ||||||||||||
4 | 309 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.91 | QB | ||||||||||||
5 | 59 | Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 13.19 | |||||||||||||
6 | 262 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 13.37 | |||||||||||||
7 | 168 | Amálie FučíkováAmálie Fučíková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 13.62 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 12.68 | QA | ||||||||||||
2 | 304 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.70 | QA | ||||||||||||
3 | 111 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.71 | QB | ||||||||||||
4 | 249 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 12.98 | QB | ||||||||||||
5 | 100 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.12 | |||||||||||||
6 | 61 | Barbora KracíkováBarbora Kracíková | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 13.32 | |||||||||||||
7 | 221 | Dominika WimmerováDominika Wimmerová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | PB 13.42 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 10:45) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 12.56 | QA | ||||||||||||
2 | 267 | Barbora SofínováBarbora Sofínová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 12.67 | QA | ||||||||||||
3 | 130 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 12.79 | QB | ||||||||||||
4 | 89 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.81 | QB | ||||||||||||
5 | 248 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.91 | |||||||||||||
6 | 167 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 12.99 | |||||||||||||
MS | 161 | Eliška BabkováEliška Babková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 13.45 | |||||||||||||
8 | 141 | Eliška ŠichováEliška Šichová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 13.58 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 12.24 | QA | ||
2 | 207 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | PB 12.54 | QA | ||
3 | 75 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 12.56 | QA | ||
4 | 267 | Barbora SofínováBarbora Sofínová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 12.67 | QA | ||
5 | 45 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 12.68 | QA | ||
6 | 304 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.70 | QA | ||
7 | 111 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 12.71 | QB | ||
8 | 206 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | PB 12.75 | QB | ||
9 | 130 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 12.79 | QB | ||
10 | 89 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.81 | QB | ||
11 | 309 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.91 | QB | ||
11 | 248 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 12.91 | |||
13 | 249 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 12.98 | QB | ||
14 | 167 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 12.99 | |||
15 | 100 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 13.12 | |||
16 | 59 | Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 13.19 | |||
17 | 61 | Barbora KracíkováBarbora Kracíková | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 13.32 | |||
18 | 262 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 13.37 | |||
19 | 221 | Dominika WimmerováDominika Wimmerová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | PB 13.42 | |||
20 | 161 | Eliška BabkováEliška Babková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 13.45 | |||
21 | 141 | Eliška ŠichováEliška Šichová | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 13.58 | |||
22 | 168 | Amálie FučíkováAmálie Fučíková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 13.62 |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 22.8.2020 - 12:15) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 12.32 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 304 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | SB 12.61 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 207 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 12.65 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 75 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 12.66 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 45 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 12.76 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 267 | Barbora SofínováBarbora Sofínová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 12.82 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:15) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | SB 12.49 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 206 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | SB 12.75 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 89 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 12.92 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 130 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 12.94 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 249 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 13.03 | |||||||||||||
6 | 309 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 13.06 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:00) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 22.22 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 113 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.70 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 214 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 22.79 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 125 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 22.86 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 127 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 22.98 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:00) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 187 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 23.01 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 63 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 23.36 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 189 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 23.75 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 32 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 6 | PB 24.01 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 15:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 23.60 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 233 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 24.45 | |||||||||||||
9 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
267 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 22.22 | 11.00 | ||
2 | 113 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.70 | 9.00 | ||
3 | 214 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 22.79 | 8.00 | ||
4 | 125 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 22.86 | 7.00 | ||
5 | 127 | Tomáš OsobaTomáš Osoba | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 22.98 | 6.00 | ||
6 | 187 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 23.01 | 5.00 | ||
7 | 63 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 23.36 | 4.00 | ||
8 | 16 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 23.60 | 3.00 | ||
9 | 189 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | PB 23.75 | 2.00 | ||
10 | 32 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 6 | PB 24.01 | 1.00 | ||
11 | 233 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 24.45 | |||
9 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DNS | ||||
267 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 25.43 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 202 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 25.53 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 88 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 26.16 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 77 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 26.36 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 75 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 26.57 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:45) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 25.89 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 8 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 26.44 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 122 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 26.49 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 167 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | SB 26.75 | 0.50 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:45) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 113 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 26.40 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 45 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | SB 26.75 | 0.50 | ||||||||||||
3 | 206 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | SB 26.86 | |||||||||||||
4 | 267 | Barbora SofínováBarbora Sofínová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 27.62 | |||||||||||||
5 | 242 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 28.49 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:45) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 248 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 27.21 | |||||||||||||
2 | 161 | Eliška BabkováEliška Babková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | PB 28.21 | |||||||||||||
3 | 173 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 28.53 | |||||||||||||
4 | 221 | Dominika WimmerováDominika Wimmerová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 28.69 | |||||||||||||
5 | 186 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | SB 28.95 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 25.43 | 11.00 | ||
2 | 202 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 25.53 | 9.00 | ||
3 | 111 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 25.89 | 8.00 | ||
4 | 88 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 26.16 | 7.00 | ||
5 | 77 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 26.36 | 6.00 | ||
6 | 113 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 26.40 | 5.00 | ||
7 | 8 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 26.44 | 4.00 | ||
8 | 122 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 26.49 | 3.00 | ||
9 | 75 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 26.57 | 2.00 | ||
10 | 167 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | SB 26.75 | 0.50 | ||
10 | 45 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | SB 26.75 | 0.50 | ||
12 | 206 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | SB 26.86 | |||
13 | 248 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 27.21 | |||
14 | 267 | Barbora SofínováBarbora Sofínová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 27.62 | |||
15 | 161 | Eliška BabkováEliška Babková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | PB 28.21 | |||
16 | 242 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 28.49 | |||
17 | 173 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 28.53 | |||
18 | 221 | Dominika WimmerováDominika Wimmerová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 28.69 | |||
19 | 186 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | SB 28.95 |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 | Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 49.91 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 113 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 50.91 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 129 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 51.70 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 78 | Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 51.85 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 214 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 52.75 | |||||||||||||
16 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:DQ - P163.3a 51.28 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | Adriano PerroneAdriano Perrone | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 52.26 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 32 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 52.35 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 261 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 52.78 | |||||||||||||
4 | 233 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 53.33 | |||||||||||||
5 | 258 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 55.39 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 49.10 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 111 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 51.04 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 215 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 52.10 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 221 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 52.31 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 239 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 52.51 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 49.10 | 11.00 | ||
2 | 82 | Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 49.91 | 9.00 | ||
3 | 113 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 50.91 | 8.00 | ||
4 | 111 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 51.04 | 7.00 | ||
5 | 129 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 51.70 | 6.00 | ||
6 | 78 | Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 51.85 | 5.00 | ||
7 | 215 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 52.10 | 4.00 | ||
8 | 237 | Adriano PerroneAdriano Perrone | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 52.26 | 3.00 | ||
9 | 221 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 52.31 | 2.00 | ||
10 | 32 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 52.35 | 1.00 | ||
11 | 239 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 52.51 | |||
12 | 214 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 52.75 | |||
13 | 261 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 52.78 | |||
14 | 233 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 53.33 | |||
15 | 258 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 55.39 | |||
16 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DQ |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 131 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | SB 57.21 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 202 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 58.13 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 123 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 58.13 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 77 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 58.76 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 55 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 59.08 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 113 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 57.87 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 251 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 58.00 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 9 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 58.84 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 88 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 58.88 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 15 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 61.08 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 130 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 61.64 | |||||||||||||
2 | 257 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 63.36 | |||||||||||||
3 | 181 | Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 63.92 | |||||||||||||
4 | 133 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 64.83 | |||||||||||||
5 | 244 | Tereza HašlarováTereza Hašlarová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 66.36 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 131 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | SB 57.21 | 11.00 | ||
2 | 113 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 57.87 | 9.00 | ||
3 | 251 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 58.00 | 8.00 | ||
4 | 202 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 58.13 | 7.00 | ||
4 | 123 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 58.13 | 6.00 | ||
6 | 77 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 58.76 | 5.00 | ||
7 | 9 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 58.84 | 4.00 | ||
8 | 88 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 58.88 | 3.00 | ||
9 | 55 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 59.08 | 2.00 | ||
10 | 15 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 61.08 | 1.00 | ||
11 | 130 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 61.64 | |||
12 | 257 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 63.36 | |||
13 | 181 | Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 63.92 | |||
14 | 133 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 64.83 | |||
15 | 244 | Tereza HašlarováTereza Hašlarová | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 66.36 |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Ondřej ChourOndřej Chour | 87 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | SB 1:54.85 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 650 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 1:55.34 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 44 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 1:56.75 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 71 | Jáchym ČervinkaJáchym Červinka | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | PB 1:57.53 | 7.00 | ||||||||||||
MS | 201 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 2:00.65 | |||||||||||||
6 | 258 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:02.56 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 48 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 2:11.04 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 245 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 2:00.32 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 50 | František KožnarFrantišek Kožnar | 96 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 2:02.69 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 130 | Pavel VáclavůPavel Václavů | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 2:03.47 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 268 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:06.08 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 51 | Jiří LepltJiří Leplt | 85 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 2:06.60 | 1.00 | ||||||||||||
MS | 115 | Radek PetržálekRadek Petržálek | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:17.34 | |||||||||||||
7 | 49 | Jiří JonJiří Jon | 68 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:45.73 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Ondřej ChourOndřej Chour | 87 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | SB 1:54.85 | 11.00 | ||
2 | 650 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 1:55.34 | 9.00 | ||
3 | 44 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 1:56.75 | 8.00 | ||
4 | 71 | Jáchym ČervinkaJáchym Červinka | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | PB 1:57.53 | 7.00 | ||
5 | 245 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 2:00.32 | 6.00 | ||
6 | 201 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 2:00.65 | |||
7 | 258 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:02.56 | 5.00 | ||
8 | 50 | František KožnarFrantišek Kožnar | 96 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 2:02.69 | 4.00 | ||
9 | 130 | Pavel VáclavůPavel Václavů | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 2:03.47 | 3.00 | ||
10 | 268 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:06.08 | 2.00 | ||
11 | 51 | Jiří LepltJiří Leplt | 85 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 2:06.60 | 1.00 | ||
12 | 48 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 2:11.04 | |||
13 | 115 | Radek PetržálekRadek Petržálek | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:17.34 | |||
14 | 49 | Jiří JonJiří Jon | 68 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:45.73 |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 2:12.00 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 129 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:12.43 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 243 | Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 2:13.89 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 305 | Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 16 | 2:14.66 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 123 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:15.74 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 14 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 2:21.03 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 204 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 14 | 2:25.17 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 217 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:32.80 | |||||||||||||
9 | 280 | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15 | SB 2:34.44 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 93 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 2:26.97 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 288 | Kateřina KašíkováKateřina Kašíková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 2:28.30 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 133 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:29.19 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 310 | Andrea VlkováAndrea Vlková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:30.88 | |||||||||||||
5 | 242 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 16 | 2:33.49 | |||||||||||||
6 | 86 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 2:36.02 | |||||||||||||
7 | 72 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 2:36.88 | |||||||||||||
8 | 82 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 14 | SB 2:39.42 | |||||||||||||
9 | 254 | Miroslava LiskováMiroslava Lisková | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 15 | 2:46.35 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 2:12.00 | 11.00 | ||
2 | 129 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:12.43 | 9.00 | ||
3 | 243 | Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 2:13.89 | 8.00 | ||
4 | 305 | Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 16 | 2:14.66 | 7.00 | ||
5 | 123 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:15.74 | 6.00 | ||
6 | 14 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 2:21.03 | 5.00 | ||
7 | 204 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 14 | 2:25.17 | 4.00 | ||
8 | 93 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 2:26.97 | 3.00 | ||
9 | 288 | Kateřina KašíkováKateřina Kašíková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 2:28.30 | 2.00 | ||
10 | 133 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:29.19 | 1.00 | ||
11 | 310 | Andrea VlkováAndrea Vlková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:30.88 | |||
12 | 217 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:32.80 | |||
13 | 242 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 16 | 2:33.49 | |||
14 | 280 | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15 | SB 2:34.44 | |||
15 | 86 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 2:36.02 | |||
16 | 72 | Kristýna JaneckáKristýna Janecká | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 2:36.88 | |||
17 | 82 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 14 | SB 2:39.42 | |||
18 | 254 | Miroslava LiskováMiroslava Lisková | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 15 | 2:46.35 |
1500 m - Muži
(so, 22.8.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Ondřej ChourOndřej Chour | 87 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 4:02.01 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 241 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 4:03.44 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 650 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 4:03.77 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 37 | Tomáš LukešTomáš Lukeš | 00 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 4:04.51 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 47 | Lukash PlatilLukash Platil | 96 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 4:05.69 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 87 | Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 4:06.41 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 3 | Vojtěch GaláčVojtěch Galáč | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 4:14.11 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 34 | Kamil KrunkaKamil Krunka | 86 | SK Nové Město nad Metují | 13 | 4:17.00 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 40 | David PlnýDavid Plný | 93 | SK Nové Město nad Metují | 14 | 4:18.23 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 42 | Antonín StaněkAntonín Staněk | 02 | SK Nové Město nad Metují | 11 | PB 4:18.59 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 105 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | SB 4:23.04 | |||||||||||||
12 | 116 | Mojmír PavlíkMojmír Pavlík | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10 | 4:24.22 | |||||||||||||
75 | Jiří MilerJiří Miler | 75 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | DNS | ||||||||||||||
97 | Milan JanoušekMilan Janoušek | 91 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 22.8.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 179 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 4:47.10 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 42 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 4:48.42 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 305 | Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 4:52.22 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 243 | Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | SB 4:54.41 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 96 | Barbora KopřivováBarbora Kopřivová | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 10 | 5:02.78 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 110 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | SB 5:07.34 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 92 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 5:20.10 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 175 | Anežka KřížováAnežka Křížová | 99 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 5:20.16 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 166 | Nikola FiskováNikola Fisková | 96 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 9 | PB 5:24.69 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 139 | Sabina StrachováSabina Strachová | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 5:29.60 | 1.00 | ||||||||||||
26 | Eliška PřichystalováEliška Přichystalová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 11 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Muži
(so, 22.8.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Dominik SádloDominik Sádlo | 95 | SK Nové Město nad Metují | 10 | 08:43.33 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 102 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | SB 08:45.04 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 34 | Kamil KrunkaKamil Krunka | 86 | SK Nové Město nad Metují | 1 | SB 08:51.45 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 97 | Milan JanoušekMilan Janoušek | 91 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 08:53.09 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 40 | David PlnýDavid Plný | 93 | SK Nové Město nad Metují | 3 | PB 08:53.47 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 3 | Vojtěch GaláčVojtěch Galáč | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08:55.88 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 110 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 08:57.69 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 75 | Jiří MilerJiří Miler | 75 | AC Mladá Boleslav z.s. | 9 | 09:08.09 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 73 | Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka | 86 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12 | PB 09:11.00 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 254 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | PB 09:29.96 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 259 | František SchovalFrantišek Schoval | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 11 | 09:53.37 | |||||||||||||
MS | 114 | Marek MálekMarek Málek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10:54.97 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Ženy
(so, 22.8.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 289 | Eliška KlepkováEliška Klepková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 10:45.99 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 16 | Eliška GregorováEliška Gregorová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 10 | 10:47.00 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 28 | Abigail ŠolcováAbigail Šolcová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | SB 10:53.60 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 96 | Barbora KopřivováBarbora Kopřivová | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | PB 10:58.84 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 175 | Anežka KřížováAnežka Křížová | 99 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 11:11.80 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 176 | Libuše KřížováLibuše Křížová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | PB 11:15.57 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 166 | Nikola FiskováNikola Fisková | 96 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | SB 11:33.82 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 265 | Petra SklenářováPetra Sklenářová | 87 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 11:42.89 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 287 | Barbora JanůrkováBarbora Janůrková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | PB 11:47.88 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 216 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 9 | SB 12:06.12 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 102 | Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová | 87 | TJ Sokol Hradec Králové | 14 | PB 12:08.77 | |||||||||||||
12 | 290 | Eliška KlikováEliška Kliková | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | SB 12:30.83 | |||||||||||||
13 | 128 | Pavlína KlimešováPavlína Klimešová | 94 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | 12:51.48 | |||||||||||||
14 | 50 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | 13 | 14:01.69 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 14.25 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 208 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 14.51 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 301 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 14.75 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 32 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 15.07 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 297 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 15.10 | 5.50 | ||||||||||||
6 | 7 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 15.26 | 3.00 | ||||||||||||
7 | 295 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 15.87 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:45) official | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 15.10 | 5.50 | ||||||||||||
2 | 211 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 15.19 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 271 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 15.69 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 104 | Martina PražákováMartina Pražáková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 17.38 | |||||||||||||
5 | 87 | Barbora HaškováBarbora Hašková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 18.42 | |||||||||||||
6 | 48 | Zuzana MindlováZuzana Mindlová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 23.29 | |||||||||||||
46 | Klára MachačkováKlára Machačková | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | DNF | ||||||||||||||
Poznámky:Macháčková - po pádu na překážce poranění P kotník. Zaledováno, zabandážováno zdravotnicí. Doporučena návštěva ortopedie. |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 14.25 | 11.00 | ||
2 | 208 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 14.51 | 9.00 | ||
3 | 301 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 14.75 | 8.00 | ||
4 | 32 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 15.07 | 7.00 | ||
5 | 297 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 15.10 | 5.50 | ||
5 | 83 | Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 15.10 | 5.50 | ||
7 | 211 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 15.19 | 4.00 | ||
8 | 7 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 15.26 | 3.00 | ||
9 | 271 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 15.69 | 2.00 | ||
10 | 295 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 15.87 | 1.00 | ||
11 | 104 | Martina PražákováMartina Pražáková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 17.38 | |||
12 | 87 | Barbora HaškováBarbora Hašková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 18.42 | |||
13 | 48 | Zuzana MindlováZuzana Mindlová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 23.29 | |||
46 | Klára MachačkováKlára Machačková | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | DNF |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 22.8.2020 - 12:00) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 228 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 14.70 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 112 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 14.95 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 120 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 15.08 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 108 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 15.24 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 146 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 16.15 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 100 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 16.18 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 126 | Jakub VaníčekJakub Vaníček | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 17.51 | 4.00 | ||||||||||||
235 | Andrej BicianAndrej Bician | 84 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 231 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | SB 55.78 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 95 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 56.14 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 244 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 57.34 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 240 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 59.10 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 84 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 59.28 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 55.46 | 11.00 | ||||||||||||
MS | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 55.97 | ||||||||||||||
3 | 62 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | SB 57.97 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 266 | Tomáš VrzákTomáš Vrzák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 59.41 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 146 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 61.68 | 2.00 | ||||||||||||
211 | Tomáš BalcarTomáš Balcar | 79 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 227 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 62.23 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 137 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 62.68 | |||||||||||||
3 | 195 | David LuxDavid Lux | 97 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 68.72 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 55.46 | 11.00 | ||
2 | 231 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | SB 55.78 | 9.00 | ||
3 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 55.97 | ||||
4 | 95 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 56.14 | 8.00 | ||
5 | 244 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 57.34 | 7.00 | ||
6 | 62 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | SB 57.97 | 6.00 | ||
7 | 240 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 59.10 | 5.00 | ||
8 | 84 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 59.28 | 4.00 | ||
9 | 266 | Tomáš VrzákTomáš Vrzák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 59.41 | 3.00 | ||
10 | 146 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 61.68 | 2.00 | ||
11 | 227 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 62.23 | 1.00 | ||
12 | 137 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 62.68 | |||
13 | 195 | David LuxDavid Lux | 97 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 68.72 | |||
211 | Tomáš BalcarTomáš Balcar | 79 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNS |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 60.50 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 30 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 62.22 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 122 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 62.51 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 295 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 64.75 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 32 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 67.78 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 301 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 65.41 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 114 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 68.24 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 296 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 69.21 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 93 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 70.08 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 58 | Michaela ŠupolováMichaela Šupolová | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 75.18 | 1.00 | ||||||||||||
258 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:6.překážka DQ - 168.7 a 66.76 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 60.50 | 11.00 | ||
2 | 30 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 62.22 | 9.00 | ||
3 | 122 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 62.51 | 8.00 | ||
4 | 295 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 64.75 | 7.00 | ||
5 | 301 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 65.41 | 6.00 | ||
6 | 32 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 67.78 | 5.00 | ||
7 | 114 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 68.24 | 4.00 | ||
8 | 296 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 69.21 | 3.00 | ||
9 | 93 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 70.08 | 2.00 | ||
10 | 58 | Michaela ŠupolováMichaela Šupolová | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 75.18 | 1.00 | ||
258 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | DQ |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Holub, Řehák, Svoboda, Wijas Holub, Řehák, Svoboda, Wijas | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 43.19 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 77 | Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 43.92 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 122 | Papoušek, Princ, Schubert, Štancl Papoušek, Princ, Schubert, Štancl | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 44.04 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 214 | Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 44.49 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 195 | Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 44.89 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 123 | Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 44.94 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 237 | Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 45.25 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 108 | Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 45.84 | 3.00 | |||||||||||||
4 | 263 | Havel, Holec, Podolák, Vrzák Havel, Holec, Podolák, Vrzák | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 46.15 | 2.00 | |||||||||||||
5 | 217 | Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 46.53 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Holub, Řehák, Svoboda, Wijas Holub, Řehák, Svoboda, Wijas | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 43.19 | 11.00 | |||
2 | 77 | Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček Velíšek, Töpfer, Šlechta, Hlaváček | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 43.92 | 9.00 | |||
3 | 122 | Papoušek, Princ, Schubert, Štancl Papoušek, Princ, Schubert, Štancl | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 44.04 | 8.00 | |||
4 | 214 | Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka Blatník, Blažek, Kloud, Pšenka | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 44.49 | 7.00 | |||
5 | 195 | Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba Lux, Lecjaks, Mašek, Ščerba | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 44.89 | 6.00 | |||
6 | 123 | Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček Lechner, Mikula, Pulíček, Vaníček | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 44.94 | 5.00 | |||
7 | 237 | Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek Perrone, Rykl, Štěpánek, Jeřábek | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 45.25 | 4.00 | |||
8 | 108 | Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra Zavřel, Sebera, Puczek, Douděra | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 45.84 | 3.00 | |||
9 | 263 | Havel, Holec, Podolák, Vrzák Havel, Holec, Podolák, Vrzák | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 46.15 | 2.00 | |||
10 | 217 | Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 46.53 | 1.00 |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 50.19 | 8.00 | |||||||||||||
2 | 75 | Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 50.33 | 7.00 | |||||||||||||
3 | 248 | Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 50.83 | 6.00 | |||||||||||||
4 | 129 | Korelová, Veselá, Čechová, Čechová Korelová, Veselá, Čechová, Čechová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 50.97 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 100 | Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 49.12 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 301 | Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 49.73 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 205 | Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 52.15 | 3.00 | |||||||||||||
4 | 168 | Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 52.17 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Šupolová, Folková, Kracíková, Landová Šupolová, Folková, Kracíková, Landová | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 51.85 | 4.00 | |||||||||||||
2 | 4 | Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 52.81 | 1.00 | |||||||||||||
3 | 311 | Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 52.98 | ||||||||||||||
4 | Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 55.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 100 | Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová Blatníková, Kuttichová, Havlíčková, Šarounová | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 49.12 | 11.00 | |||
2 | 301 | Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková Přibylová, Novotná, Tvrdá, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 49.73 | 9.00 | |||
3 | 30 | Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká Štanclová, Latislavová, Kadavá, Kopecká | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 50.19 | 8.00 | |||
4 | 75 | Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková Mislerová, Šlapáková, Nosková, Jelínková | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 50.33 | 7.00 | |||
5 | 248 | Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová Kočová, Kožušková, Petrtýlová, Sofínová | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 50.83 | 6.00 | |||
6 | 129 | Korelová, Veselá, Čechová, Čechová Korelová, Veselá, Čechová, Čechová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 50.97 | 5.00 | |||
7 | 58 | Šupolová, Folková, Kracíková, Landová Šupolová, Folková, Kracíková, Landová | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 51.85 | 4.00 | |||
8 | 205 | Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová Brýdlová, Korhoňová, Duchoslavová, Wimmerová | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 52.15 | 3.00 | |||
9 | 168 | Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová Fučíková, Babková, Fisková, Schuldesová | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 52.17 | 2.00 | |||
10 | 4 | Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová Hallmanová, Gregorová, Přichystalová, Vítová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 52.81 | 1.00 | |||
11 | 311 | Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová Vrbová, Radikovská, Fridrichová, Olivová | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 52.98 | ||||
12 | Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková Gelhofová, Sabadosh, Fučíková, Hodková | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 55.51 |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Dutý, Červinka, Šlechta, Vích Dutý, Červinka, Šlechta, Vích | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 3:30.03 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 95 | Höfner, Krejča, Macík, Rychlík Höfner, Krejča, Macík, Rychlík | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:31.32 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 44 | Hájek, Janouch, Kožnar, Platil Hájek, Janouch, Kožnar, Platil | SK Nové Město nad Metují | 5 | 3:34.54 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 129 | Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 3:35.23 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 195 | Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 3:45.41 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 214 | Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 3:35.31 | 6.00 | |||||||||||||
2 | 217 | Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 3:36.75 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 241 | Doubek, Jisl, Vinduška, Zach Doubek, Jisl, Vinduška, Zach | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:37.77 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 137 | Mikula, Preisler, Vaníček, Velička Mikula, Preisler, Vaníček, Velička | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 3:58.98 | 2.00 | |||||||||||||
9 | Kučera, Galáč, Škoda, Trafina Kučera, Galáč, Škoda, Trafina | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Dutý, Červinka, Šlechta, Vích Dutý, Červinka, Šlechta, Vích | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 3:30.03 | 11.00 | |||
2 | 95 | Höfner, Krejča, Macík, Rychlík Höfner, Krejča, Macík, Rychlík | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 3:31.32 | 9.00 | |||
3 | 44 | Hájek, Janouch, Kožnar, Platil Hájek, Janouch, Kožnar, Platil | SK Nové Město nad Metují | 5 | 3:34.54 | 8.00 | |||
4 | 129 | Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba Zajíček, Václavů, Štancl, Osoba | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 3:35.23 | 7.00 | |||
5 | 214 | Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek Blatník, Blažek, Perrone, Štěpánek | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 3:35.31 | 6.00 | |||
6 | 217 | Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo Capoušek, Müller, Šantavý, Vosáhlo | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 3:36.75 | 5.00 | |||
7 | 241 | Doubek, Jisl, Vinduška, Zach Doubek, Jisl, Vinduška, Zach | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:37.77 | 4.00 | |||
8 | 195 | Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák Lux, Lecjaks, Mašek, Vodák | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 3:45.41 | 3.00 | |||
9 | 137 | Mikula, Preisler, Vaníček, Velička Mikula, Preisler, Vaníček, Velička | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 3:58.98 | 2.00 | |||
9 | Kučera, Galáč, Škoda, Trafina Kučera, Galáč, Škoda, Trafina | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | DNS |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 22.8.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 4:03.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 130 | Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 4:04.90 | 8.00 | |||||||||||||
3 | 257 | Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 4:08.39 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 310 | Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 4:09.22 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 4:13.44 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 113 | Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 4:15.43 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 179 | Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 4:17.32 | 2.00 | |||||||||||||
4 | 204 | Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 4:26.15 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 141 | Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 4:04.00 | 9.00 | |||||||||||||
2 | 8 | Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 4:16.15 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 82 | Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 4:27.96 | ||||||||||||||
4 | 287 | Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 4:32.76 | ||||||||||||||
Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:TJ Chomutov DQ P163.3a - čas 4:45,31 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová Kumstátová, Plecháčová, Hallmanová, Hýblová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 4:03.64 | 11.00 | |||
2 | 141 | Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová Šichová, Čechová, Kubíčková, Čechová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 4:04.00 | 9.00 | |||
3 | 130 | Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá Koudelková, Korelová, Strachová, Veselá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 4:04.90 | 8.00 | |||
4 | 257 | Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 4:08.39 | 7.00 | |||
5 | 310 | Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová Vlková, Šamudovská, Novotná, Olivová | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 4:09.22 | 6.00 | |||
6 | 58 | Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková Šupolová, Nosková, Mindlová, Folková | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 4:13.44 | 5.00 | |||
7 | 113 | Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková Šímová, Jansová, Škochová, Havlíčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 4:15.43 | 4.00 | |||
8 | 8 | Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová Kopecká, Přichystalová, Dvořáková, Vítová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 4:16.15 | 3.00 | |||
9 | 179 | Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh Porubčanová, Kadlecová, Schuldesová, Sabadosh | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 4:17.32 | 2.00 | |||
10 | 204 | Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková Bělinová, Janků, Korhoňová, Řeháková | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 4:26.15 | 1.00 | |||
11 | 82 | Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová Bělohlávková, Hašková, Jakubská, Svobodová | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 4:27.96 | ||||
12 | 287 | Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková Janůrková, Kašíková, Adamcová, Klepková | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 4:32.76 | ||||
Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková Gelhofová, Křížová, Fučíková, Fisková | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | DQ |
skok vysoký - Muži
(so, 22.8.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,71 1,76 1,81 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 2,05 2,10 2,13 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 9 | PB 2.10 | ---o-o-ooxoxxoxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 98 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 8 | 1.98 | ---o-xooxxoxxx--- | 9.00 | ||||||||||||
3 | 112 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 6 | SB 1.95 | --oooooxxx---- | 8.00 | ||||||||||||
4 | 99 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 5 | SB 1.95 | --ooooxoxxx---- | 7.00 | ||||||||||||
5 | 223 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 3 | 1.81 | oxooxxx-------- | 6.00 | ||||||||||||
6 | 4 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 7 | 1.76 | -oxxx--------- | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
05 | 2 | PB 1.76 | xxooxxx--------- | 4.00 | |||||||||||||
8 | 104 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4 | 1.71 | o-xxx--------- | 3.00 | ||||||||||||
MS |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 1 | 1.71 | xxoxxx---------- | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 22.8.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 286 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 15 | PB 1.72 | ---oxooxxox-xo | 11.00 | ||||||||||||
2 | 205 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 14 | PB 1.69 | ----oooox- | 9.00 | ||||||||||||
3 | 297 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 13 | PB 1.66 | ---xooxoxoxxx- | 8.00 | ||||||||||||
4 | 271 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 9 | PB 1.60 | oooxxoxxoxxx--- | 7.00 | ||||||||||||
5 | 36 |
Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 11 | PB 1.55 | ooxooxxx---- | 6.00 | ||||||||||||
6 | 298 |
Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 8 | PB 1.55 | oooxxoxxx---- | 5.00 | ||||||||||||
7= | 48 |
Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 10 | PB 1.55 | ooxoxxoxxx---- | 3.50 | ||||||||||||
7= | 201 |
Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 6 | PB 1.55 | ooxoxxoxxx---- | 3.50 | ||||||||||||
9 | 207 |
Eliška ČervenáEliška Červená
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 12 | PB 1.50 | --xoxxx----- | 2.00 | ||||||||||||
10 | 47 |
Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 5 | PB 1.50 | oxoxoxxx----- | 1.00 | ||||||||||||
11 | 180 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
97 | 4 | PB 1.45 | oxoxx------ | |||||||||||||
12 | 220 |
Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 3 | PB 1.45 | xoxxoxxx------ | |||||||||||||
46 |
Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 7 | DNS | |||||||||||||||
264 |
Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 2 | NM | xxx-------- | ||||||||||||||
78 |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 1 | NM | xxx-------- | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,68 3,88 4,08 4,28 4,48 4,58 4,68 4,78 4,88 5,00 5,15 5,25 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 210 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 10 | PB 5.15 | -------o-oxxoxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 228 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 9 | PB 4.68 | ----o-xo-xxx--- | 9.00 | ||||||||||||
3= | 135 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | PB 4.58 | ---xoooxxx----- | 7.50 | ||||||||||||
3= | 223 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 6 | PB 4.58 | ---xoooxxx----- | 7.50 | ||||||||||||
5 | 137 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
96 | 7 | PB 4.28 | ---oxxx------- | 6.00 | ||||||||||||
6 | 243 |
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | 4 | PB 4.28 | -xoxooxxx------- | 5.00 | ||||||||||||
7 | 136 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | PB 4.28 | --xxoxoxxx------- | 4.00 | ||||||||||||
8 | 217 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1 | PB 4.08 | -ooxxx-------- | 3.00 | ||||||||||||
235 |
Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 2 | DNS | |||||||||||||||
12 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 22.8.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,35 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 3,85 4,00 4,12 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 300 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 11 | 4.00 | ------------xo--xooxxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 83 |
Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 10 | PB 3.35 | -----o-oo-xoxxx------ | 9.00 | ||||||||||||
3 | 109 |
Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 9 | SB 2.95 | o-o-oooxxx---------- | 8.00 | ||||||||||||
MS |
Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla Praha |
06 | 7 | SB 2.85 | ----oo-xxx---------- | ||||||||||||||
5 | 252 |
Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 6 | PB 2.85 | ooooxxooxxx----------- | 7.00 | ||||||||||||
6 | 240 |
Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 5 | PB 2.65 | ooooxxx------------- | 6.00 | ||||||||||||
7 | 63 |
Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 8 | 2.55 | ooxoxxx-------------- | 5.00 | ||||||||||||
MS |
Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 1 | PB 2.55 | o-xoxxx-------------- | ||||||||||||||
9 | 81 |
Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 2 | SB 2.55 | oxoxoxxx-------------- | 4.00 | ||||||||||||
10= | 135 |
Natálie KailerováNatálie Kailerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 4 | 2.35 | oxxx---------------- | 2.50 | ||||||||||||
10= | 61 |
Barbora KracíkováBarbora Kracíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 3 | PB 2.35 | oxxx---------------- | 2.50 | ||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Boukalová Anna - vyhozený P loket při dopadu na duchnu. Ošetřena a odvezena do nemocnice záchrannou službou. |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 22.8.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 123 |
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
91 | 13 | SB 6.94 +0.0 m/s | x | 6.56 +0.0 | 6.58 +0.7 | 6.58 | 6.64 +0.0 | 6.85 +0.7 | 6.94 +0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 125 |
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 8 | PB 6.88 -1.6 m/s | 6.24 -1.1 | 6.31 +0.0 | 6.88 -1.6 | 6.88 | 6.77 +0.2 | 6.86 -0.7 | 6.83 -0.1 | 9.00 | ||||||
3 | 120 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
97 | 9 | SB 6.84 -1.1 m/s | 6.52 -0.9 | x | 6.83 -1.8 | 6.83 | 6.84 -1.1 | 6.60 +0.0 | 6.79 +0.0 | 8.00 | ||||||
4 | 107 |
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 10 | PB 6.83 -1.0 m/s | 6.35 +0.0 | x | 5.50 -1.0 | 6.35 | 6.54 -0.4 | x | 6.83 -1.0 | 7.00 | ||||||
5 | 12 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 14 | 6.82 -0.7 m/s | 6.20 -0.8 | 6.60 -0.5 | x | 6.60 | 6.82 -0.7 | 6.57 +0.0 | - | 6.00 | ||||||
6 | 213 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 11 | PB 6.78 +0.0 m/s | x | 6.78 +0.0 | 6.66 +0.0 | 6.78 | x | 6.70 -1.0 | x | 5.00 | ||||||
7 | 228 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 15 | 6.58 +0.0 m/s | 6.47 +0.0 | 6.52 -0.1 | x | 6.52 | 6.47 +0.9 | - | 6.58 +0.0 | 4.00 | ||||||
8 | 19 |
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 7 | 6.36 -0.6 m/s | 5.82 +0.0 | 6.22 -0.5 | 6.35 -0.8 | 6.35 | 5.97 +0.0 | 3.92 -2.4 | 6.36 -0.6 | 3.00 | ||||||
9 | 98 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 3 | SB 6.21 +0.0 m/s | 6.13 -0.5 | 6.17 -1.6 | 6.21 +0.0 | 6.21 | - | - | - | 2.00 | ||||||
10 | 127 |
Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 6 | 6.08 -1.1 m/s | 5.76 +0.0 | x | 6.08 -1.1 | 6.08 | - | - | - | 1.00 | ||||||
MS |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 4 | 5.98 -0.3 m/s | 5.72 -1.2 | 5.89 -0.1 | 5.98 -0.3 | 5.98 | - | - | - | ||||||||
12 | 9 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s. |
96 | 12 | 5.96 +0.5 m/s | 5.96 +0.5 | x | 4.82 -1.7 | 5.96 | - | - | - | |||||||
13 | 147 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 5 | 5.83 -1.4 m/s | 5.73 -0.8 | x | 5.83 -1.4 | 5.83 | - | - | - | |||||||
14 | 93 |
Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1 | SB 5.79 -0.8 m/s | 5.29 -0.8 | 5.79 -0.8 | 5.65 -0.1 | 5.79 | - | - | - | |||||||
260 |
František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 2 | DNS | - | - | - | 0 | - | - | - | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 18 | 5.44 -1.9 m/s | x | 5.27 -0.8 | x | 5.27 | 5.40 -1.1 | 5.44 -1.9 | 5.31 -0.6 | 11.00 | ||||||
2 | 35 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 7 | PB 5.41 -1.3 m/s | 5.09 -2.3 | 5.19 -0.8 | 5.14 -1.6 | 5.19 | 5.28 -0.3 | 5.13 -2.4 | 5.41 -1.3 | 9.00 | ||||||
3 | 207 |
Eliška ČervenáEliška Červená
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 16 | 5.33 -1.1 m/s | 5.33 -1.1 | 5.24 +0.0 | 5.31 -0.3 | 5.33 | 5.29 -2.2 | 5.25 -0.5 | x | 8.00 | ||||||
4 | 208 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 14 | 5.30 -2.2 m/s | 5.25 -0.6 | 4.87 +0.0 | 5.28 -0.7 | 5.28 | 5.30 -2.2 | 5.30 -1.0 | 4.08 -3.0 | 7.00 | ||||||
5 | 211 |
Valerie JankůValerie Janků
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 15 | 5.29 +0.0 m/s | 5.28 -1.5 | 5.29 +0.0 | x | 5.29 | 5.23 -1.5 | 5.25 -2.1 | 5.20 -0.1 | 6.00 | ||||||
6 | 3 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 19 | 5.29 -3.2 m/s | 5.24 -0.6 | 5.24 -1.4 | 5.22 -2.7 | 5.24 | x | 5.29 -3.2 | 5.26 -1.7 | 5.00 | ||||||
7 | 206 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 9 | SB 5.27 -1.9 m/s | x | 5.07 -0.3 | 5.26 -1.1 | 5.26 | 5.27 -1.9 | 4.98 -0.5 | 5.17 +0.0 | 4.00 | ||||||
8 | 83 |
Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 17 | 5.23 -0.5 m/s | 2.69 -1.5 | 4.78 -0.9 | 5.23 -0.5 | 5.23 | 5.21 -2.9 | 5.20 -0.7 | 5.18 -0.2 | 3.00 | ||||||
9 | 12 |
Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 8 | PB 5.15 +0.4 m/s | 4.71 +0.0 | 5.15 +0.4 | 4.96 +0.4 | 5.15 | - | - | - | 2.00 | ||||||
10 | 286 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 13 | 5.14 +0.0 m/s | 5.14 +0.0 | 4.90 +0.0 | 4.94 -0.2 | 5.14 | - | - | - | 1.00 | ||||||
11 | 241 |
Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 11 | 5.11 -1.0 m/s | 4.79 +0.0 | 4.97 +0.0 | 5.11 -1.0 | 5.11 | - | - | - | |||||||
12 | 303 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 12 | 5.09 -1.1 m/s | x | 3.93 +0.0 | 5.09 -1.1 | 5.09 | - | - | - | |||||||
13 | 36 |
Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | 4.92 +0.0 m/s | 4.59 +0.0 | x | 4.92 +0.0 | 4.92 | - | - | - | |||||||
14 | 20 |
Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 10 | 4.91 -1.2 m/s | x | 4.72 +0.1 | 4.91 -1.2 | 4.91 | - | - | - | |||||||
15 | 283 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3 | 4.89 -0.3 m/s | x | 4.89 -0.3 | 3.44 -1.0 | 4.89 | - | - | - | |||||||
16 | 59 |
Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 6 | 4.80 +0.0 m/s | 4.55 -0.2 | 4.80 +0.0 | 4.56 +0.0 | 4.80 | - | - | - | |||||||
17 | 180 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
97 | 5 | 4.72 +0.2 m/s | 4.66 -0.2 | 4.72 +0.2 | 2.88 +0.2 | 4.72 | - | - | - | |||||||
18 | 109 |
Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 2 | 4.68 -0.8 m/s | 4.68 -0.8 | 4.62 -1.3 | x | 4.68 | - | - | - | |||||||
19 | 264 |
Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 1 | 4.67 +0.6 m/s | 4.67 +0.6 | 4.60 -1.2 | 4.35 +0.0 | 4.67 | - | - | - | |||||||
Celkem 19 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 22.8.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 123 |
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
91 | 12 | PB 14.96 +1.6 m/s | 14.25 +0.1 | 14.77 +0.9 | 14.96 +1.6 | 14.96 | 14.96 +0.0 | x | 13.00 +0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 107 |
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 13 | PB 14.96 +0.0 m/s | x | 14.61 +1.4 | x | 14.61 | x | x | 14.96 +0.0 | 9.00 | ||||||
3 | 98 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 11 | SB 14.41 +0.0 m/s | x | 14.41 +0.0 | - | 14.41 | x | - | 14.33 +0.0 | 8.00 | ||||||
4 | 96 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10 | SB 13.89 +0.0 m/s | 13.56 +0.0 | x | 13.68 +0.4 | 13.68 | 13.89 +0.0 | 12.33 +0.7 | 13.78 +1.5 | 7.00 | ||||||
5 | 74 |
Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s. |
97 | 1 | SB 13.30 +0.0 m/s | 13.30 +0.0 | x | x | 13.30 | 13.29 +1.2 | - | x | 6.00 | ||||||
6 | 93 |
Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | PB 13.06 +1.6 m/s | 12.32 +0.8 | 12.66 +0.8 | 12.61 +0.5 | 12.66 | 12.65 +0.9 | 13.06 +1.6 | 12.89 +0.5 | 5.00 | ||||||
7 | 9 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s. |
96 | 9 | 13.05 +2.8 m/s | 13.02 +0.8 m/s | 12.82 +0.5 | 12.89 +0.0 | 13.02 +0.8 | 13.02 | 13.05 +2.8 | x | - | 4.00 | |||||
8 | 146 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
97 | 5 | SB 13.01 +0.0 m/s | x | 12.64 +0.0 | 12.66 +0.0 | 12.66 | 12.93 +1.1 | 12.95 +0.4 | 13.01 +0.0 | 3.00 | ||||||
9 | 19 |
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 8 | 12.66 +1.8 m/s | x | 12.66 +1.8 | x | 12.66 | - | - | - | 2.00 | ||||||
MS |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 6 | 12.55 +0.0 m/s | 12.55 +0.0 | 12.32 +0.1 | 12.52 +1.6 | 12.55 | - | - | - | ||||||||
11 | 137 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
96 | 4 | 12.46 +0.7 m/s | 12.46 +0.7 | 12.41 +0.0 | 12.19 +0.1 | 12.46 | - | - | - | 1.00 | ||||||
12 | 263 |
Jan HavelJan Havel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 2 | PB 11.90 +1.5 m/s | 11.79 +0.0 | 11.90 +1.5 | 11.87 -0.4 | 11.90 | - | - | - | |||||||
MS |
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3 | 11.77 +0.9 m/s | x | 11.53 +0.6 | 11.77 +0.9 | 11.77 | - | - | - | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 22.8.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 211 |
Valerie JankůValerie Janků
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 11 | SB 11.66 +1.3 m/s | 11.66 +1.3 | 11.47 +0.0 | 09.56 +0.0 | 11.66 | 11.24 +1.5 | 11.27 +0.4 | 09.70 +1.6 | 11.00 | ||||||
2 | 3 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
98 | 12 | 11.58 +1.8 m/s | x | 11.35 +0.0 | - | 11.35 | 11.23 +0.9 | x | 11.58 +1.8 | 9.00 | ||||||
3 | 300 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 4 | 11.21 +2.2 m/s | 11.06 +0.1 m/s | 10.54 +0.3 | 10.93 +0.7 | 10.84 -1.1 | 10.93 | 11.06 +0.1 | 10.84 +0.3 | 11.21 +2.2 | 8.00 | |||||
4 | 180 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
97 | 8 | SB 11.06 +1.1 m/s | 10.92 +1.2 | 11.04 +1.3 | 10.99 +0.7 | 11.04 | 09.39 +0.2 | 10.79 -0.7 | 11.06 +1.1 | 7.00 | ||||||
5 | 35 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 7 | PB 11.04 +1.1 m/s | 11.04 +1.1 | x | 10.90 +0.0 | 11.04 | - | 10.68 +1.1 | x | 6.00 | ||||||
6 | 303 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 10 | 10.95 +2.1 m/s | 10.82 +0.6 m/s | 10.50 +0.3 | 10.75 +0.0 | 10.77 +1.2 | 10.77 | 10.95 +2.1 | 10.82 +0.6 | 10.70 +1.0 | 5.00 | |||||
7 | 6 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 9 | 10.90 +1.0 m/s | 10.56 +0.0 | 10.89 +0.1 | 10.27 +1.6 | 10.89 | 10.90 +1.0 | 10.70 +1.5 | 10.85 +2.5 | 4.00 | ||||||
8 | 141 |
Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 5 | 10.89 +2.5 m/s | 10.79 +0.1 m/s | 10.68 +0.8 | 10.79 +0.1 | 10.51 +0.9 | 10.79 | 10.32 +0.0 | 10.29 -0.6 | 10.89 +2.5 | 3.00 | |||||
9 | 283 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 6 | 10.33 +1.9 m/s | 10.28 +2.0 | 10.19 +1.2 | 10.33 +1.9 | 10.33 | - | - | - | 2.00 | ||||||
10 | 4 |
Lada HallmanováLada Hallmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 1 | PB 09.60 +0.0 m/s | x | 09.46 +0.6 | 09.60 +0.0 | 09.60 | - | - | - | 1.00 | ||||||
11 | 171 |
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
00 | 2 | SB 09.49 +0.3 m/s | 09.33 +0.0 | x | 09.49 +0.3 | 09.49 | - | - | - | |||||||
78 |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 3 | DNS | - | - | - | 0 | - | - | - | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 22.8.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 272 |
Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
91 | 17 | PB 14.62 | 14.27 | 14.31 | 13.74 | 14.31 | 13.27 | 13.67 | 14.62 | 11.00 | ||||||
2 | 126 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 15 | PB 12.91 | 12.17 | 11.85 | 12.33 | 12.33 | 12.62 | x | 12.91 | 9.00 | ||||||
3 | 91 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 14 | PB 12.62 | 12.62 | x | x | 12.62 | x | 11.89 | x | 8.00 | ||||||
4 | 127 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 13 | 12.02 | 11.40 | 11.84 | x | 11.84 | x | 11.86 | 12.02 | 7.00 | ||||||
5 | 84 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 16 | 11.90 | x | x | 11.90 | 11.90 | x | x | - | 6.00 | ||||||
6 | 80 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 12 | 11.37 | x | x | 10.73 | 10.73 | 10.89 | 11.37 | x | 5.00 | ||||||
7 | 297 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | 11.25 | 11.25 | 10.96 | 11.17 | 11.25 | 10.50 | 11.03 | 09.86 | 4.00 | ||||||
8 | 260 |
Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 6 | PB 10.79 | 10.00 | 10.79 | 09.95 | 10.79 | 09.94 | x | x | 3.00 | ||||||
9 | 134 |
Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 5 | SB 10.69 | 10.40 | 10.29 | 10.69 | 10.69 | - | - | - | 2.00 | ||||||
10 | 169 |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 10 | 10.45 | 10.06 | x | 10.45 | 10.45 | - | - | - | 1.00 | ||||||
11 | 22 |
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 7 | 10.44 | 09.87 | x | 10.44 | 10.44 | - | - | - | |||||||
12 | 292 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 8 | 10.05 | x | 10.05 | x | 10.05 | - | - | - | |||||||
13 | 115 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3 | 09.96 | 09.24 | 09.41 | 09.96 | 09.96 | - | - | - | |||||||
14 | 162 |
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
97 | 9 | 09.93 | 09.93 | x | 09.91 | 09.93 | - | - | - | |||||||
15 | 284 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 4 | 09.93 | 09.93 | 09.82 | - | 09.93 | - | - | - | |||||||
16 | 271 |
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 2 | PB 09.49 | 09.05 | 09.02 | 09.49 | 09.49 | - | - | - | |||||||
31 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1 | DNS | - | - | - | 0 | - | - | - | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 22.8.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 |
Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
89 | 15 | 17.71 | 16.64 | 17.52 | 17.68 | 17.68 | x | x | 17.71 | 11.00 | ||||||
2 | 230 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 14 | 15.06 | 14.75 | x | 15.06 | 15.06 | x | x | 14.75 | 9.00 | ||||||
3 | 99 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 12 | 14.48 | 13.81 | 14.48 | x | 14.48 | x | x | x | 8.00 | ||||||
4 | 181 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
94 | 13 | 14.46 | x | 14.03 | x | 14.03 | x | 14.46 | x | 7.00 | ||||||
5 | 226 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 11 | 14.35 | 13.35 | 13.87 | x | 13.87 | 13.50 | 13.53 | 14.35 | 6.00 | ||||||
6 | 103 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 7 | SB 13.77 | x | 13.77 | x | 13.77 | 13.33 | 13.57 | 13.42 | 5.00 | ||||||
7 | 232 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 5 | SB 13.70 | 13.70 | x | x | 13.70 | 13.39 | x | x | 4.00 | ||||||
8 | 247 |
Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
95 | 8 | 13.55 | 13.54 | x | x | 13.54 | 12.96 | 13.55 | 13.29 | 3.00 | ||||||
9 | 65 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 3 | PB 12.28 | 12.28 | x | x | 12.28 | - | - | - | 2.00 | ||||||
10 | 220 |
Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Sokol Hradec Králové |
73 | 6 | 12.21 | 12.21 | 12.12 | x | 12.21 | - | - | - | 1.00 | ||||||
11 | 242 |
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 1 | SB 11.43 | 11.43 | x | x | 11.43 | - | - | - | |||||||
12 | 183 |
Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
00 | 2 | 10.21 | 10.21 | x | x | 10.21 | - | - | - | |||||||
190 |
Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
83 | 9 | DNS | - | - | - | 0 | - | - | - | ||||||||
252 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 10 | DNS | - | - | - | 0 | - | - | - | ||||||||
43 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad Metují |
88 | 4 | DNS | - | - | - | 0 | - | - | - | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 22.8.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 20 | PB 45.88 | 42.97 | 43.50 | 42.99 | 43.50 | 43.14 | x | 45.88 | 11.00 | ||||||
2 | 126 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 19 | 37.69 | 35.29 | 32.03 | 35.33 | 35.33 | 36.91 | 37.69 | x | 9.00 | ||||||
3 | 127 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 14 | PB 36.12 | 26.63 | 30.43 | 35.18 | 35.18 | 35.82 | 36.12 | x | 8.00 | ||||||
4 | 84 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 17 | 36.02 | x | x | 34.86 | 34.86 | 36.02 | x | x | 7.00 | ||||||
5 | 300 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1 | SB 35.44 | 30.75 | 32.59 | 32.59 | 32.59 | 34.40 | 34.70 | 35.44 | 6.00 | ||||||
6 | 80 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 9 | SB 34.90 | 34.83 | 32.66 | x | 34.83 | 32.08 | x | 34.90 | 5.00 | ||||||
7 | 125 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
96 | 13 | 33.90 | 30.61 | x | 33.23 | 33.23 | 32.28 | x | 33.90 | 4.00 | ||||||
8 | 115 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 18 | 33.89 | 33.31 | 33.89 | 31.58 | 33.89 | x | 32.67 | 31.97 | 3.00 | ||||||
9 | 112 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 11 | 32.57 | 31.00 | x | 32.57 | 32.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 134 |
Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 16 | 31.19 | 30.74 | 31.19 | 30.85 | 31.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 169 |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 15 | 30.93 | 30.93 | x | 0.0 | 30.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 104 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 7 | PB 30.68 | 30.14 | 27.96 | 30.68 | 30.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 311 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 10 | 30.67 | 30.42 | 30.67 | x | 30.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 269 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav z.s. |
81 | 3 | SB 30.57 | 30.57 | x | 29.85 | 30.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 292 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 12 | 29.41 | x | 28.25 | 29.41 | 29.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 284 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 6 | 29.02 | 28.72 | 29.02 | 27.91 | 29.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
17 | 74 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s. |
95 | 4 | SB 27.91 | 25.87 | 27.91 | 27.25 | 27.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
18 | 272 |
Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
91 | 8 | 27.43 | 24.69 | x | 27.43 | 27.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
19 | 162 |
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
97 | 5 | 24.25 | 24.25 | 23.35 | 23.93 | 24.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
19 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 22.8.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 |
Martin StašekMartin Stašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
89 | 17 | PB 48.48 | 45.72 | 48.48 | x | 48.48 | 45.65 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 232 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 12 | PB 44.37 | 42.47 | x | 44.16 | 44.16 | 43.14 | 44.37 | x | 9.00 | ||||||
3 | 43 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad Metují |
88 | 15 | PB 43.41 | 42.94 | 43.21 | x | 43.21 | 43.41 | 42.63 | 43.02 | 8.00 | ||||||
4 | 103 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 14 | PB 42.15 | x | 41.33 | 42.15 | 42.15 | x | x | 0.0 | 7.00 | ||||||
5 | 226 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 16 | PB 41.72 | 39.82 | 41.06 | 41.72 | 41.72 | 40.47 | 41.02 | x | 6.00 | ||||||
6 | 242 |
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 9 | PB 41.27 | 37.70 | 39.33 | 40.81 | 40.81 | 39.06 | x | 41.27 | 5.00 | ||||||
7 | 247 |
Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
95 | 11 | PB 40.30 | x | 35.50 | 40.22 | 40.22 | 40.26 | x | 40.30 | 4.00 | ||||||
8 | 92 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 6 | PB 40.03 | 40.03 | 39.83 | 37.20 | 40.03 | x | 39.37 | x | 3.00 | ||||||
9 | 64 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 10 | PB 39.68 | x | 38.38 | 39.68 | 39.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 188 |
Lukáš MelichLukáš Melich
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
80 | 7 | PB 39.38 | 38.20 | 39.38 | x | 39.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 109 |
Jan GročekJan Groček
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 8 | PB 37.36 | 37.02 | 37.36 | x | 37.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 234 |
Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 2 | PB 34.12 | 34.12 | x | x | 34.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 181 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
94 | 1 | PB 33.21 | x | x | 33.21 | 33.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 91 |
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 4 | PB 32.81 | 32.81 | 32.08 | 31.01 | 32.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 65 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 5 | PB 32.61 | x | 32.26 | 32.61 | 32.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
230 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
190 |
Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
83 | 13 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 |
Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec Králové |
93 | 11 | PB 52.86 | x | 52.86 | 50.18 | 52.86 | x | x | 49.84 | 11.00 | ||||||
2 | 127 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 12 | PB 50.82 | 48.13 | x | x | 48.13 | 48.86 | x | 50.82 | 9.00 | ||||||
3 | 31 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 7 | PB 48.83 | 45.06 | 47.37 | 48.62 | 48.62 | 48.14 | x | 48.83 | 8.00 | ||||||
4 | 134 |
Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
87 | 9 | PB 46.03 | 46.03 | 44.72 | 44.91 | 46.03 | x | x | 45.13 | 7.00 | ||||||
5 | 169 |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 6 | PB 42.60 | x | 37.48 | 41.93 | 41.93 | 41.56 | 42.60 | 36.86 | 6.00 | ||||||
6 | 91 |
Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec Králové |
89 | 5 | PB 42.20 | 40.53 | x | 42.20 | 42.20 | x | x | 0.0 | 5.00 | ||||||
7 | 292 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2 | PB 39.82 | 36.43 | x | 38.78 | 38.78 | x | 39.28 | 39.82 | 4.00 | ||||||
8 | 126 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 3 | PB 38.38 | 38.37 | 38.23 | 38.16 | 38.37 | 38.38 | x | 37.79 | 3.00 | ||||||
9 | 260 |
Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 4 | PB 37.27 | 37.18 | x | 37.27 | 37.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 19 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 10 | PB 36.85 | x | 36.85 | x | 36.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 74 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s. |
95 | 1 | PB 27.91 | 27.57 | 27.91 | x | 27.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
112 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 8 | NM | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 22.8.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 188 |
Lukáš MelichLukáš Melich
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
80 | 15 | SB 58.98 | 58.29 | 58.08 | 58.38 | 58.38 | 57.45 | 58.56 | 58.98 | 11.00 | ||||||
2 | 91 |
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 14 | 57.60 | x | 53.43 | 54.77 | 54.77 | 55.96 | 57.60 | x | 9.00 | ||||||
3 | 247 |
Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
95 | 13 | 55.98 | 51.72 | 52.97 | 55.98 | 55.98 | x | x | x | 8.00 | ||||||
4 | 92 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10 | 55.45 | 53.01 | x | 52.78 | 53.01 | x | 54.73 | 55.45 | 7.00 | ||||||
5 | 183 |
Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
00 | 11 | 53.54 | 51.23 | x | 53.54 | 53.54 | 52.30 | 51.43 | x | 6.00 | ||||||
6 | 23 |
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 9 | 51.81 | 49.08 | x | 48.81 | 49.08 | 48.00 | 47.51 | 51.81 | 5.00 | ||||||
7 | 242 |
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
91 | 8 | SB 50.98 | 47.33 | x | 48.17 | 48.17 | 48.86 | x | 50.98 | 4.00 | ||||||
8 | 94 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 6 | SB 48.14 | x | 47.63 | x | 47.63 | x | 46.18 | 48.14 | 3.00 | ||||||
9 | 216 |
Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 1 | SB 45.70 | 43.62 | 45.70 | 44.15 | 45.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 103 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 7 | 44.96 | 44.96 | x | x | 44.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 226 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4 | 43.35 | x | x | 43.35 | 43.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 232 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 3 | 39.45 | x | 39.45 | 39.25 | 39.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 65 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 2 | 36.32 | x | 36.32 | x | 36.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
191 |
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
85 | 5 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
190 |
Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
83 | 12 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 22.8.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 284 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 11 | 43.29 | 36.60 | x | 36.42 | 36.60 | 43.29 | x | 39.09 | 11.00 | ||||||
2 | 311 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 10 | 42.11 | 42.11 | 38.39 | 38.73 | 42.11 | 40.42 | 41.35 | 40.09 | 9.00 | ||||||
3 | 74 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s. |
95 | 8 | 41.63 | 39.67 | x | 39.96 | 39.96 | 40.45 | 41.63 | x | 8.00 | ||||||
4 | 213 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 9 | 40.66 | 40.31 | x | 38.23 | 40.31 | 40.66 | 40.16 | x | 7.00 | ||||||
5 | 142 |
Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 2 | SB 39.30 | 33.50 | 37.40 | 38.31 | 38.31 | 37.05 | 38.92 | 39.30 | 6.00 | ||||||
6 | 302 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 6 | 38.75 | 35.06 | 32.56 | x | 35.06 | 35.97 | 38.75 | 36.59 | 5.00 | ||||||
7 | 272 |
Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
91 | 7 | 38.09 | 35.20 | x | 38.09 | 38.09 | 35.28 | x | 36.61 | 4.00 | ||||||
8 | 270 |
Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s. |
97 | 5 | 37.60 | 34.65 | 35.88 | 37.60 | 37.60 | x | 35.17 | x | 3.00 | ||||||
9 | 125 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
96 | 1 | SB 34.96 | 34.96 | x | 32.15 | 34.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 259 |
Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 3 | 34.23 | 33.75 | 33.56 | 34.23 | 34.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 22 |
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 4 | 33.99 | 33.99 | 33.91 | 33.49 | 33.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 22.8.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 184 |
Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
01 | 13 | PB 66.09 | 66.09 | 62.97 | x | 66.09 | 63.48 | 63.55 | x | 11.00 | ||||||
2 | 182 |
Petr BělunekPetr Bělunek
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
79 | 12 | PB 62.34 | 62.34 | - | - | 62.34 | - | - | - | 9.00 | ||||||
3 | 222 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 6 | PB 60.53 | 60.53 | 53.63 | 52.49 | 60.53 | x | 56.02 | - | 8.00 | ||||||
4 | 99 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 11 | PB 58.63 | 58.63 | 57.48 | 58.56 | 58.63 | 57.27 | 58.35 | x | 7.00 | ||||||
5 | 43 |
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad Metují |
88 | 7 | PB 57.38 | 55.65 | 55.94 | 55.78 | 55.94 | 55.95 | 55.88 | 57.38 | 6.00 | ||||||
6 | 64 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 9 | PB 55.94 | 55.94 | x | 54.38 | 55.94 | x | x | x | 5.00 | ||||||
7 | 109 |
Jan GročekJan Groček
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 2 | PB 54.58 | 48.50 | 51.48 | 51.93 | 51.93 | 54.41 | 54.58 | x | 4.00 | ||||||
8 | 252 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 10 | PB 53.25 | 53.25 | - | - | 53.25 | - | - | - | 3.00 | ||||||
9 | 234 |
Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 3 | PB 49.73 | 49.73 | 48.70 | x | 49.73 | - | - | - | 2.00 | ||||||
10 | 78 |
Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 4 | PB 48.11 | 45.60 | 48.11 | 46.28 | 48.11 | - | - | - | 1.00 | ||||||
11 | 140 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5 | PB 47.15 | 47.15 | x | - | 47.15 | - | - | - | |||||||
12 | 91 |
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 1 | PB 44.81 | 43.73 | x | 44.81 | 44.81 | - | - | - | |||||||
255 |
Luboš NováčekLuboš Nováček
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 8 | DNS | - | - | - | 0 | - | - | - | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
10 km chůze - Muži
(so, 22.8.2020 - 20:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík | 79 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | NM | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Robert HurdálekRobert Hurdálek | 03 | SK Nové Město nad Metují | NM | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel BaliczDaniel Balicz | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | NM | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David ŠnajdrDavid Šnajdr | 71 | SK Nové Město nad Metují | NM | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 49 | Jiří JonJiří Jon | 68 | SK Nové Město nad Metují | NM | 6.00 | |||||||||||||
6 | 225 | Antonín KozelkaAntonín Kozelka | 85 | TJ Sokol Hradec Králové | NM | 5.00 | |||||||||||||
7 | 120 | Jakub ZajícJakub Zajíc | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | NM | 4.00 | |||||||||||||
8 | Petr AdamPetr Adam | 50 | SK Nové Město nad Metují | NM | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner | 54 | AC Mladá Boleslav z.s. | NM | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
10 km chůze - Ženy
(so, 22.8.2020 - 20:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
102 | Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová | 87 | TJ Sokol Hradec Králové | NM | 11.00 | ||||||||||||||
50 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | NM | 9.00 | ||||||||||||||
164 | Kristýna DenkováKristýna Denková | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | NM | 8.00 | ||||||||||||||
Eliška JelínkováEliška Jelínková | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | NM | 7.00 | |||||||||||||||
41 | Pavla CinkánováPavla Cinkánová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | NM | 6.00 | ||||||||||||||
Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | NM | 5.00 | |||||||||||||||
182 | Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | NM | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |