Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Kolín (22. 8. 2020)

skok o tyči - Muži

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.683.884.084.284.484.584.684.784.885.005.155.25 Body
1 210 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 10 PB 5.15 -------o-oxxoxxx 11.00
2 228 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 PB 4.68 ----o-xo-xxx--- 9.00
3= 135 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 PB 4.58 ---xoooxxx----- 7.50
3= 223 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 PB 4.58 ---xoooxxx----- 7.50
5 137 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 7 PB 4.28 ---oxxx------- 6.00
6 243 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 4 PB 4.28 -xoxooxxx------- 5.00
7 136 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 4.28 --xxoxoxxx------- 4.00
8 217 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 PB 4.08 -ooxxx-------- 3.00
235 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 2 DNS
12 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 8 DNS
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.854.004.12 Body
1 300 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 11 4.00 ------------xo--xooxxx 11.00
2 83 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 PB 3.35 -----o-oo-xoxxx------ 9.00
3 109 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 9 SB 2.95 o-o-oooxxx---------- 8.00
MS Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 SB 2.85 ----oo-xxx----------
5 252 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 6 PB 2.85 ooooxxooxxx----------- 7.00
6 240 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 5 PB 2.65 ooooxxx------------- 6.00
7 63 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 8 2.55 ooxoxxx-------------- 5.00
MS Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 PB 2.55 o-xoxxx--------------
9 81 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 2 SB 2.55 oxoxoxxx-------------- 4.00
10= 135 Natálie KailerováNatálie Kailerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 2.35 oxxx---------------- 2.50
10= 61 Barbora KracíkováBarbora Kracíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 3 PB 2.35 oxxx---------------- 2.50
Poznámky/pokusy:
" Boukalová Anna - vyhozený P loket při dopadu na duchnu. Ošetřena a odvezena do nemocnice záchrannou službou.
Celkem 11 závodníků