Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Kolín (22. 8. 2020)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.91 9.00
2 113 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.91 8.00
3 129 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.70 6.00
4 78 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.85 5.00
5 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 52.75
16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ - P163.3a 51.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 237 Adriano PerroneAdriano Perrone 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 52.26 3.00
2 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 52.35 1.00
3 261 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 52.78
4 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 53.33
5 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 55.39
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 49.10 11.00
2 111 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.04 7.00
3 215 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 52.10 4.00
4 221 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.31 2.00
5 239 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 52.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 49.10 11.00
2 82 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.91 9.00
3 113 Antonín WijasAntonín Wijas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.91 8.00
4 111 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.04 7.00
5 129 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.70 6.00
6 78 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 51.85 5.00
7 215 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 52.10 4.00
8 237 Adriano PerroneAdriano Perrone 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 52.26 3.00
9 221 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.31 2.00
10 32 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 52.35 1.00
11 239 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 52.51
12 214 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 52.75
13 261 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 52.78
14 233 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 53.33
15 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 55.39
16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DQ

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 57.21 11.00
2 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 58.13 7.00
3 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.13 6.00
4 77 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.76 5.00
5 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 59.08 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 57.87 9.00
2 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 58.00 8.00
3 9 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 58.84 4.00
4 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 58.88 3.00
5 15 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.08 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.64
2 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 63.36
3 181 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 63.92
4 133 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 64.83
5 244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 66.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 57.21 11.00
2 113 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 57.87 9.00
3 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 58.00 8.00
4 202 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 58.13 7.00
4 123 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.13 6.00
6 77 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.76 5.00
7 9 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 58.84 4.00
8 88 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 58.88 3.00
9 55 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 59.08 2.00
10 15 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.08 1.00
11 130 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.64
12 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 63.36
13 181 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 63.92
14 133 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 64.83
15 244 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 66.36