Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (22. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.76
2 49 Oliver MurckoOliver Murcko 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 PB 10.91
3 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 11.13
4 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 11.59
5 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 PB 11.60
6 44 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 11.82
7 118 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 12.30
8 129 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 7 SB 12.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 PB 11.00
2 181 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 11.29
3 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.63
4 150 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 11.64
5 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 11.72
6 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.80
7 57 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.04
159 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.19
2 339 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 11.30
3 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 11.49
4 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.50
5 74 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.69
6 150 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 11.77
7 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.94
8 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.01
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.76
2 49 Oliver MurckoOliver Murcko 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 PB 10.91
3 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 PB 11.00
4 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 11.13
5 313 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.19
6 181 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 11.29
7 339 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 11.30
8 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 3 11.49
9 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.50
10 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 11.59
11 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 PB 11.60
12 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.63
13 150 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 11.64
14 74 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.69
15 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 11.72
16 150 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 8 PB 11.77
17 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.80
18 44 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 11.82
19 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.94
20 92 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.01
21 57 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.04
22 118 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 12.30
23 129 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 7 SB 12.46
159 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.80 11.00
2 49 Oliver MurckoOliver Murcko 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 11.00 9.00
3 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 11.15 8.00
4 313 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.40 7.00
5 339 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.47 6.00
6 181 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.55 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 SB 11.11 4.00
2 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 11.41 3.00
3 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 SB 11.50 2.00
4 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 11.55 1.00
5 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 11.61
6 150 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 11.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 11.96 11.00
2 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 12.00 9.00
3 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 12.03 8.00
4 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 12.26 7.00
5 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 SB 12.38 6.00
6 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 12.66 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 12.65 4.00
2 217 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 12.77 3.00
3 200 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 12.80 2.00
4 177 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 12.93 1.00
5 117 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 13.09
6 134 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 13.47
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.55
2 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.78
3 39 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.81
4 217 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.01
5 213 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 SB 13.09
6 86 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 13.26
7 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.46
2 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.48
3 200 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.02
4 134 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 13.41
5 148 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.90
6 104 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 14.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.10
2 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.66
3 177 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 12.98
4 117 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 13.10
5 196 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 13.69
6 145 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.10
2 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.46
3 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.48
4 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.55
5 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.66
6 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.78
7 39 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.81
8 177 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 12.98
9 217 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.01
10 200 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.02
11 213 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 SB 13.09
12 117 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 13.10
13 86 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 13.26
14 134 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 13.41
15 196 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 13.69
16 145 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.84
17 148 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.90
18 104 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 14.07
19 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 15.00

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 21.41 11.00
2 49 Oliver MurckoOliver Murcko 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 PB 21.60 9.00
3 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 22.27 8.00
4 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 22.38 7.00
5 334 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.96 4.00
159 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.93 6.00
2 197 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.95 5.00
3 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.21 3.00
4 329 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.49
5 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 23.63
101 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 23.28 2.00
2 181 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.29 1.00
3 74 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.60
4 160 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.87
5 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.88
6 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 23.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 23.44
2 71 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.32
3 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.47
4 156 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 25.95
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 22.8.2020 - 14:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.22 2.00
2 150 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.83
3 57 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.36
44 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 21.41 11.00
2 49 Oliver MurckoOliver Murcko 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 PB 21.60 9.00
3 131 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 22.27 8.00
4 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 22.38 7.00
5 45 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.93 6.00
6 197 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.95 5.00
7 334 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.96 4.00
8 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.21 3.00
9 195 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.22 2.00
10 138 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 23.28 2.00
11 181 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.29 1.00
12 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 23.44
13 329 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.49
14 74 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.60
15 137 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 1 23.63
16 150 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.83
17 160 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.87
18 96 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.88
19 134 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 23.89
20 71 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.32
21 57 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.36
22 190 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.47
23 156 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 25.95
159 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
101 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
44 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.78 11.00
2 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 25.06 9.00
3 115 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 25.11 8.00
4 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.29 7.00
5 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 25.63 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 PB 25.47 6.00
2 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.68 4.00
3 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 25.94 3.00
4 41 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 26.20 2.00
217 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.76 1.00
2 117 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 27.20
3 134 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.38
4 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 28.03
180 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 27.44
2 145 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 PB 28.23
3 148 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 PB 28.25
4 87 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 28.59
5 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 31.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.78 11.00
2 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 25.06 9.00
3 115 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 25.11 8.00
4 36 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.29 7.00
5 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 PB 25.47 6.00
6 141 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 25.63 5.00
7 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.68 4.00
8 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 25.94 3.00
9 41 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 26.20 2.00
10 17 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.76 1.00
11 117 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 27.20
12 134 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.38
13 58 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 27.44
14 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 28.03
15 145 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 PB 28.23
16 148 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 PB 28.25
17 87 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 28.59
18 192 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 31.90
217 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNF
180 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 48.95 11.00
2 177 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 50.43 9.00
3 197 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 50.65 8.00
4 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.79 7.00
327 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
68 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 50.90 6.00
2 185 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 51.07 5.00
3 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 51.34 4.00
4 160 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.94 3.00
5 336 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 52.02 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 52.51 1.00
2 69 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 53.65
3 193 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.79
4 71 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.65
5 156 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 56.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 48.95 11.00
2 177 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 50.43 9.00
3 197 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 50.65 8.00
4 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 50.79 7.00
5 121 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 50.90 6.00
6 185 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 51.07 5.00
7 153 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 51.34 4.00
8 160 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.94 3.00
9 336 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 52.02 2.00
10 188 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 52.51 1.00
11 69 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 53.65
12 193 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 53.79
13 71 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.65
14 156 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 56.41
327 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
68 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 56.96 11.00
2 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 57.98 9.00
3 76 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 58.16 8.00
4 154 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 58.57 7.00
5 59 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 58.77 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.20 4.00
2 17 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.73 3.00
3 276 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.95 2.00
4 129 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 63.74
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 60.96 1.00
2 58 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 61.35
3 46 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 61.98
4 87 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 64.21
MS 60 Kristína TimkováKristína Timková 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 64.78
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.8.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 59.14 5.00
MS Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 64.42
3 81 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 66.44
4 128 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 66.51
5 257 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 69.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 56.96 11.00
2 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 57.98 9.00
3 76 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 58.16 8.00
4 154 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 58.57 7.00
5 59 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 58.77 6.00
6 41 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 59.14 5.00
7 177 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.20 4.00
8 17 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.73 3.00
9 276 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.95 2.00
10 195 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 60.96 1.00
11 58 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 61.35
12 46 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 61.98
13 129 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 63.74
14 87 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 64.21
15 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 64.42
16 60 Kristína TimkováKristína Timková 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 64.78
17 81 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 66.44
18 128 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 66.51
19 257 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 69.84

800 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 68 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:57.62 11.00
2 101 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 1:58.13 9.00
3 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:58.33 8.00
4 121 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 1:59.21 7.00
5 31 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 2:00.12 6.00
6 188 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:00.54 5.00
7 186 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:02.22 4.00
8 69 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:02.61 3.00
9 315 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 2:04.69 2.00
10 141 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 11 2:04.82 1.00
11 75 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 SB 2:05.37
12 193 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:05.85
13 176 Martin FilipMartin Filip 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 2:11.05
14 171 Jan DedíkJan Dedík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 2:16.14
312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 2:13.04 11.00
2 262 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 2:13.45 9.00
3 154 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 PB 2:14.22 8.00
MS Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 2:15.17
5 261 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:15.59 7.00
6 173 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:15.96 6.00
7 195 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 2:16.48 5.00
8 46 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:17.22 4.00
9 206 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:29.90
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:17.98 3.00
2 75 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 2:18.36 2.00
MS Kárin SuranováKárin Suranová 00 SlovenskoSlovensko 10 2:19.18
4 174 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:20.91 1.00
5 209 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:22.05
6 129 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 SB 2:23.20
7 14 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:29.65
8 128 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 2:29.96
9 78 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:31.97
10 184 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:38.01
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 2:13.04 11.00
2 262 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 2:13.45 9.00
3 154 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 PB 2:14.22 8.00
4 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 2:15.17
5 261 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:15.59 7.00
6 173 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:15.96 6.00
7 195 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 2:16.48 5.00
8 46 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:17.22 4.00
9 77 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:17.98 3.00
10 75 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 2:18.36 2.00
11 Kárin SuranováKárin Suranová 00 SlovenskoSlovensko 10 2:19.18
12 174 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:20.91 1.00
13 209 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:22.05
14 129 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 SB 2:23.20
15 14 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:29.65
16 206 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:29.90
17 128 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 2:29.96
18 78 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:31.97
19 184 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:38.01

1500 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 3:56.31 11.00
2 30 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 PB 4:05.30 9.00
3 101 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 17 4:08.86 8.00
4 332 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:12.94 7.00
5 315 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:17.45 6.00
6 180 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 4:18.11 5.00
7 61 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:21.16 4.00
8 46 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 15 4:22.96 3.00
9 330 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:25.13 2.00
10 63 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 PB 4:26.00 1.00
11 54 Petr BučekPetr Buček 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:27.39
12 145 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 11 4:32.30
13 55 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 PB 4:38.81
14 60 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 4:42.49
15 144 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 13 4:45.39
184 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNS
312 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 262 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:44.86 11.00
2 139 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 4:51.02 9.00
3 268 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:53.97 8.00
4 270 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 PB 4:57.89 7.00
5 156 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 13 5:07.03 6.00
6 187 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 PB 5:07.10 5.00
7 77 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:10.10 4.00
8 188 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 5:11.26 3.00
9 266 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 5:12.20 2.00
10 135 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 5:14.78 1.00
11 45 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:17.23
12 155 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 10 5:39.48
MS 50 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 5:48.90
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 184 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08:49.98 11.00
2 86 Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08:55.62 9.00
3 330 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09:08.09 8.00
4 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 09:16.29 7.00
5 61 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09:28.63 6.00
6 54 Petr BučekPetr Buček 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09:31.66 5.00
7 317 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09:33.85 4.00
8 63 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09:43.90 3.00
9 189 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09:44.27 2.00
10 38 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 10 09:59.77 1.00
11 183 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 10:21.24
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 22.8.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 226 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09:56.80 11.00
2 261 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10:10.40 9.00
3 110 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 10:21.17 8.00
4 57 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 10:47.32 7.00
5 268 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 10:55.46 6.00
6 80 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 11:23.35 5.00
7 194 Hana BurešováHana Burešová 86 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11:32.13 4.00
8 193 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11:46.10 3.00
9 48 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11:52.88 2.00
10 267 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 PB 11:53.73 1.00
11 116 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 11:54.49
12 183 Markéta MrůzkováMarkéta Mrůzková 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13:25.31
232 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 DNF
Celkem 13 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.93 11.00
2 274 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.60 9.00
3 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 15.00 8.00
4 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 15.16 7.00
5 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.19 6.00
6 230 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.24 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 273 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.27 5.00
2 271 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.74 4.00
3 35 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.40 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.93 11.00
2 274 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.60 9.00
3 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 15.00 8.00
4 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 15.16 7.00
5 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.19 6.00
6 273 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.27 5.00
7 271 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.74 4.00
8 230 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.24 3.00
9 35 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.40 2.00

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 14.52 11.00
2 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 14.70 9.00
3 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 15.84 8.00
4 67 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 15.85 7.00
5 37 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 16.65 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 10:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 16.48 6.00
2 182 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 17.31 4.00
3 320 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.48 3.00
4 167 Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.40 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 14.52 11.00
2 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 14.70 9.00
3 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 15.84 8.00
4 67 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 15.85 7.00
5 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 16.48 6.00
6 37 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 16.65 5.00
7 182 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 17.31 4.00
8 320 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.48 3.00
9 167 Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 25.40 2.00

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.94 11.00
MS Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 PB 52.38
3 192 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.85 8.00
4 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 57.24 6.00
5 195 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 59.46 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.64 9.00
2 73 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 56.39 7.00
3 194 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.93 5.00
4 67 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 60.00 3.00
321 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 5 59.87
2 182 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 66.60 2.00
3 320 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 71.41 1.00
Martin LukáčMartin Lukáč 01 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.94 11.00
2 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 PB 52.38
3 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.64 9.00
4 192 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.85 8.00
5 73 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 56.39 7.00
6 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 57.24 6.00
7 194 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.93 5.00
8 195 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 59.46 4.00
9 David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 5 59.87
10 67 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 60.00 3.00
11 182 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 66.60 2.00
12 320 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 71.41 1.00
321 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Martin LukáčMartin Lukáč 01 SlovenskoSlovensko 2 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 61.78 11.00
2 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 64.23 8.00
3 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 64.40 7.00
4 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 SB 66.00 5.00
5 275 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 69.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 62.15 9.00
2 77 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 66.89 4.00
3 82 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 67.76 3.00
4 133 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 68.49 2.00
5 23 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 77.22
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.51 6.00
2 53 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 69.43 1.00
3 24 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 70.96
4 178 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 61.78 11.00
2 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 62.15 9.00
3 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 64.23 8.00
4 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 64.40 7.00
5 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.51 6.00
6 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 SB 66.00 5.00
7 77 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 66.89 4.00
8 82 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 67.76 3.00
9 133 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 68.49 2.00
10 53 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 69.43 1.00
11 275 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 69.44
12 24 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 70.96
13 178 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.39
14 23 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 77.22

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Vychodil, Smutný, Kovář, Murcko Vychodil, Smutný, Kovář, Murcko Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 42.87 11.00
2 175 Kozmík, Sedlář, Kovář, Štípek Kozmík, Sedlář, Kovář, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.49 9.00
3 95 Procházka, Petrjanoš, Oberndorfer, Halášek Procházka, Petrjanoš, Oberndorfer, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.72 8.00
4 319 Holuscha, Halátek, Piskoř, Smolka Holuscha, Halátek, Piskoř, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.69 7.00
5 181 Strapáč, Krčma, Kadeřábek, Charbaka Strapáč, Krčma, Kadeřábek, Charbaka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 44.76 6.00
6 74 Pokora, Zeman, Schmöger, Stibal Pokora, Zeman, Schmöger, Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.32 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Samuel, Tesař, Dutelly, Háp Samuel, Tesař, Dutelly, Háp Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 45.16 5.00
2 Lamich, Knybel, Holek, Kavecký Lamich, Knybel, Holek, Kavecký TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.10 3.00
3 88 Ošmera, Vymyslický, Juráš, Formánek Ošmera, Vymyslický, Juráš, Formánek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 46.22 2.00
336 Knitl, Groda, Šubík, Krček Knitl, Groda, Šubík, Krček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
101 Žďára, Pekař, Machálek, Kunt Žďára, Pekař, Machálek, Kunt AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Vychodil, Smutný, Kovář, Murcko Vychodil, Smutný, Kovář, Murcko Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 42.87 11.00
2 175 Kozmík, Sedlář, Kovář, Štípek Kozmík, Sedlář, Kovář, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.49 9.00
3 95 Procházka, Petrjanoš, Oberndorfer, Halášek Procházka, Petrjanoš, Oberndorfer, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.72 8.00
4 319 Holuscha, Halátek, Piskoř, Smolka Holuscha, Halátek, Piskoř, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.69 7.00
5 181 Strapáč, Krčma, Kadeřábek, Charbaka Strapáč, Krčma, Kadeřábek, Charbaka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 44.76 6.00
6 37 Samuel, Tesař, Dutelly, Háp Samuel, Tesař, Dutelly, Háp Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 45.16 5.00
7 74 Pokora, Zeman, Schmöger, Stibal Pokora, Zeman, Schmöger, Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.32 4.00
8 Lamich, Knybel, Holek, Kavecký Lamich, Knybel, Holek, Kavecký TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.10 3.00
9 88 Ošmera, Vymyslický, Juráš, Formánek Ošmera, Vymyslický, Juráš, Formánek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 46.22 2.00
336 Knitl, Groda, Šubík, Krček Knitl, Groda, Šubík, Krček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
101 Žďára, Pekař, Machálek, Kunt Žďára, Pekař, Machálek, Kunt AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DQ

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Kubíčková, Mičunková, Gieselová, Sásová Kubíčková, Mičunková, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 47.34 11.00
2 154 Zápotočná, Teplá, Křížková, Langerová Zápotočná, Teplá, Křížková, Langerová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 48.72 9.00
3 204 Bučičová, Kiedroń, Krchová, Toová Bučičová, Kiedroń, Krchová, Toová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.19 8.00
4 102 Polášková, Müllerová, Juráková, Mitanová Polášková, Müllerová, Juráková, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 50.11 7.00
5 19 Švachová, Brázdilová, Hašová, Tomková Švachová, Brázdilová, Hašová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 50.77 6.00
6 259 Janíková, Bačinová, Bittnerová, Holoubková Janíková, Bačinová, Bittnerová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.52 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Švecová, Janatová, Spáčilová, Wiedermannová Švecová, Janatová, Spáčilová, Wiedermannová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.90 5.00
2 172 Baňovičová, Havlíčková, Fuksová, Alexová Baňovičová, Havlíčková, Fuksová, Alexová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.39 4.00
3 76 Cagašová, Laciková, Krtková, Jurečková Cagašová, Laciková, Krtková, Jurečková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 51.76 2.00
4 268 Lampová, Šavrdová, Fajkusová, Přibylová Lampová, Šavrdová, Fajkusová, Přibylová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 55.27 1.00
207 Čmielová, Kulichová, Teofilová, Pindorová Čmielová, Kulichová, Teofilová, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Kubíčková, Mičunková, Gieselová, Sásová Kubíčková, Mičunková, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 47.34 11.00
2 154 Zápotočná, Teplá, Křížková, Langerová Zápotočná, Teplá, Křížková, Langerová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 48.72 9.00
3 204 Bučičová, Kiedroń, Krchová, Toová Bučičová, Kiedroń, Krchová, Toová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.19 8.00
4 102 Polášková, Müllerová, Juráková, Mitanová Polášková, Müllerová, Juráková, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 50.11 7.00
5 19 Švachová, Brázdilová, Hašová, Tomková Švachová, Brázdilová, Hašová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 50.77 6.00
6 39 Švecová, Janatová, Spáčilová, Wiedermannová Švecová, Janatová, Spáčilová, Wiedermannová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.90 5.00
7 172 Baňovičová, Havlíčková, Fuksová, Alexová Baňovičová, Havlíčková, Fuksová, Alexová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.39 4.00
8 259 Janíková, Bačinová, Bittnerová, Holoubková Janíková, Bačinová, Bittnerová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.52 3.00
9 76 Cagašová, Laciková, Krtková, Jurečková Cagašová, Laciková, Krtková, Jurečková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 51.76 2.00
10 268 Lampová, Šavrdová, Fajkusová, Přibylová Lampová, Šavrdová, Fajkusová, Přibylová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 55.27 1.00
207 Čmielová, Kulichová, Teofilová, Pindorová Čmielová, Kulichová, Teofilová, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Künstler, Kovář, Pospíšil, Murcko Künstler, Kovář, Pospíšil, Murcko Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 3:22.09 11.00
2 52 Baluch, Stibal, Zeman, Tešnar Baluch, Stibal, Zeman, Tešnar AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:23.10 9.00
3 177 Ježek, Pazourek, Juránek, Ševčík Ježek, Pazourek, Juránek, Ševčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:27.01 8.00
4 324 Lampa, Smolka, Holek, Groda Lampa, Smolka, Holek, Groda TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:29.26 6.00
5 95 Procházka, Formánek, Oberndorfer, Halášek Procházka, Formánek, Oberndorfer, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 3:32.79 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Žďára, Bachan, Kunt, Habarta Žďára, Bachan, Kunt, Habarta AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 3:28.92 7.00
2 336 Knitl, Knybel, Piskoř, Šubík Knitl, Knybel, Piskoř, Šubík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:45.34 4.00
312 Boček, Wanke, Palzer, Václavík Boček, Wanke, Palzer, Václavík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Künstler, Kovář, Pospíšil, Murcko Künstler, Kovář, Pospíšil, Murcko Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 3:22.09 11.00
2 52 Baluch, Stibal, Zeman, Tešnar Baluch, Stibal, Zeman, Tešnar AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:23.10 9.00
3 177 Ježek, Pazourek, Juránek, Ševčík Ježek, Pazourek, Juránek, Ševčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:27.01 8.00
4 101 Žďára, Bachan, Kunt, Habarta Žďára, Bachan, Kunt, Habarta AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 3:28.92 7.00
5 324 Lampa, Smolka, Holek, Groda Lampa, Smolka, Holek, Groda TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:29.26 6.00
6 95 Procházka, Formánek, Oberndorfer, Halášek Procházka, Formánek, Oberndorfer, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 3:32.79 5.00
7 336 Knitl, Knybel, Piskoř, Šubík Knitl, Knybel, Piskoř, Šubík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:45.34 4.00
312 Boček, Wanke, Palzer, Václavík Boček, Wanke, Palzer, Václavík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Bušinová, Machková, Gieselová, Sásová Bušinová, Machková, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:57.81 11.00
2 275 Bačinová, Bittnerová, Fajkusová, Klapuchová Bačinová, Bittnerová, Fajkusová, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:06.52 9.00
3 177 Fuksová, Hudečková, Kouřilová, Navrátilová Fuksová, Hudečková, Kouřilová, Navrátilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 4:08.62 7.00
4 14 Valeriánová, Zouharová, Hlaváčová, Tomková Valeriánová, Zouharová, Hlaváčová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 4:10.28 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Hluchá, Bartošová, Hluchá, Lampová Hluchá, Bartošová, Hluchá, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:06.84 8.00
2 76 Cagašová, Mynářová, Bystřičanová, Ťahanová Cagašová, Mynářová, Bystřičanová, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:09.38 6.00
3 58 Wiedermannová, Spáčilová, Janáková, Surmová Wiedermannová, Spáčilová, Janáková, Surmová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:12.76 4.00
4 174 Dobrovolná, Smejkalová, Burešová, Vaňatková Dobrovolná, Smejkalová, Burešová, Vaňatková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:39.57 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Bušinová, Machková, Gieselová, Sásová Bušinová, Machková, Gieselová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:57.81 11.00
2 275 Bačinová, Bittnerová, Fajkusová, Klapuchová Bačinová, Bittnerová, Fajkusová, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:06.52 9.00
3 262 Hluchá, Bartošová, Hluchá, Lampová Hluchá, Bartošová, Hluchá, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:06.84 8.00
4 177 Fuksová, Hudečková, Kouřilová, Navrátilová Fuksová, Hudečková, Kouřilová, Navrátilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 4:08.62 7.00
5 76 Cagašová, Mynářová, Bystřičanová, Ťahanová Cagašová, Mynářová, Bystřičanová, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:09.38 6.00
6 14 Valeriánová, Zouharová, Hlaváčová, Tomková Valeriánová, Zouharová, Hlaváčová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 4:10.28 5.00
7 58 Wiedermannová, Spáčilová, Janáková, Surmová Wiedermannová, Spáčilová, Janáková, Surmová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:12.76 4.00
8 174 Dobrovolná, Smejkalová, Burešová, Vaňatková Dobrovolná, Smejkalová, Burešová, Vaňatková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:39.57 3.00

skok vysoký - Muži

(so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,59 1,64 1,69 1,74 1,79 1,84 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,05 Body
MS Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 15 PB 2.00 -----oooo-xoxxx
2 47 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
89 14 PB 1.94 ----ooooo-xxx 11.00
3 166 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 10 PB 1.91 ---o-oxxoxxoxxx 9.00
4 36 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
01 13 PB 1.88 ----oxxooxxx 8.00
5= 28 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
04 9 PB 1.88 ---ooxxoxxoxxx 6.50
5= 110 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 11 PB 1.88 ----xxo-xxoxxx 6.50
7 41 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
93 12 PB 1.84 -----o 5.00
8 173 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 PB 1.84 -oooxoxoxxx 4.00
9 37 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
98 7 PB 1.84 ---oxxoxxoxxx 3.00
10 135 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
03 6 PB 1.79 --ooxoxxx 2.00
11 164 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 PB 1.74 oooxoxxx 1.00
12 117 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 4 PB 1.69 oooxxx
13 115 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 2 PB 1.69 oxooxxx
14 85 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 8 PB 1.69 --xoxxx
167 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 1 DNS
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,39 1,44 1,49 1,53 1,57 1,60 1,63 1,66 Body
1 35 Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 9 PB 1.63 --ooxxoxxooxx- 11.00
2 230 Klára ToováKlára Toová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 7 1.60 oooxoooxxx 9.00
3 196 Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3 PB 1.60 ooooxoxoxxx 8.00
4= 271 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 10 1.57 oooooxxx 6.50
4= 151 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1 SB 1.57 ----o-xxx 6.50
6 38 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 8 1.57 --xooxoxxx 5.00
7= 133 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 4 1.53 -oxooxxx 3.50
7= 25 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 6 1.53 ooxoox- 3.50
223 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 NM --
215 Veronika KonečnáVeronika Konečná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 NM --
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,21 3,41 3,61 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,71 4,81 Body
1 328 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 8 PB 4.71 ---o-o-oo-ooxxx 11.00
2 318 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 PB 4.41 xo-oo-o-oxxooxxx 9.00
3 34 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
03 7 4.31 -----o-xoxo- 8.00
4 191 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 5 PB 4.31 ----oxxo-oxoxxx 7.00
5 37 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
98 4 SB 4.01 oooooxxox- 6.00
6 340 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 3.61 xxooxo- 5.00
7 81 Martin HaladyMartin Halady
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1 PB 3.41 xoxxoxxx 4.00
51 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 2 DNS
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,02 2,22 2,42 2,52 2,62 2,72 2,82 2,92 3,02 3,12 3,22 3,32 3,42 Body
1 259 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 3.32 ------o-xxoxo-oxxx 11.00
2 50 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 3.22 --------xo-oxxx 9.00
3 15 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2 PB 2.72 o-o-ooxxx 8.00
4 49 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 2.62 --o-oxx 7.00
5 213 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4 2.42 o-oxxx 6.00
6 5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1 2.02 o-xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
96 18 PB 6.77 -0.4 m/s  +0.36.64  +1.46.77  -0.46.776.71  -0.96.36  -0.4- 11.00
2 32 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
02 22 PB 6.75 +1.3 m/s  +0.46.37  +1.56.42  +1.26.42 +0.6 +1.26.75  +1.3 9.00
3 42 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
00 21 PB 6.70 +1.2 m/s 6.70  +1.2 +0.86.49  -0.56.706.37  -0.8-- 8.00
4 34 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
03 9 6.64 +2.3 m/s 6.31 +0.0 m/s 6.64  +2.36.03  +0.2 +1.46.646.31  +0.0-- 7.00
5 110 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 20 PB 6.59 +0.8 m/s 6.38  +2.06.59  +0.8-6.596.55  +0.3-- 6.00
6 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 PB 6.56 +1.5 m/s 6.30  +1.76.23  +0.56.56  +1.56.566.06  +0.3 -0.46.46  +1.7 5.00
7 329 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12 6.56 +2.3 m/s 6.11 +0.7 m/s 6.11  +0.74.13  +0.46.56  +2.36.56 -0.3 -0.1 +0.6 4.00
8 168 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 15 PB 6.51 -0.6 m/s 6.34  +1.56.36  +0.06.51  -0.66.516.49  -0.4 -0.7 -0.5 3.00
9 333 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 19 PB 6.41 -0.3 m/s  +0.46.41  -0.36.096.410.00.00.0 2.00
10 36 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
01 16 PB 6.39 +1.1 m/s 6.39  +1.16.29  +0.86.27  -0.46.390.00.00.0 1.00
11 115 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 PB 6.35 +0.5 m/s 6.00  +1.2 -0.16.35  +0.56.350.00.00.0
12 85 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 PB 6.33 +1.0 m/s 6.00  +2.06.126.33  +1.06.330.00.00.0
13 45 Dan KovářDan Kovář
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
02 17 PB 6.31 -1.1 m/s 6.20  +0.76.18  +2.16.31  -1.16.310.00.00.0
14 117 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 7 PB 6.23 +1.6 m/s 5.97  +1.45.57  +0.06.23  +1.66.230.00.00.0
15 175 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 14 PB 6.16 +0.0 m/s 5.74  -0.25.72  +0.46.16  +0.06.160.00.00.0
16 135 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
03 10 PB 6.15 +0.6 m/s  +1.55.75  +0.06.15  +0.66.150.00.00.0
17 150 Petr KunetekPetr Kunetek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 8 PB 6.07 +1.8 m/s 6.07  +1.85.56  -0.75.85  +1.96.070.00.00.0
18 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 PB 5.92 +0.2 m/s 5.92  +0.25.66  +0.2 +2.25.920.00.00.0
19 109 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 4 PB 5.69 +0.3 m/s 5.42  +0.45.69  +0.35.39  +1.15.690.00.00.0
20 147 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
01 2 PB 5.60 +0.2 m/s 5.60  +0.2 -0.3 +0.85.600.00.00.0
21 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 PB 5.51 +0.4 m/s  +3.0 -0.65.51  +0.45.510.00.00.0
159 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1 DNS +0.0 m/s 0.0  +1.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 274 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 16 PB 5.73 +3.5 m/s 5.67 -0.6 m/s  +2.25.73  +3.54.56  +0.35.735.67  -0.6x +0.2 11.00
2 37 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12 PB 5.70 +1.9 m/s 5.60  +1.35.70  +1.95.51  -0.65.70--- 9.00
3 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 18 5.56 +0.9 m/s  +0.75.56  +0.9-5.56--- 8.00
4 102 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 17 5.49 +0.5 m/s 5.43  +0.45.18  -0.22.42  +1.15.435.22  -0.55.49  +0.55.39  +0.1 7.00
5 223 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 8 PB 5.32 +3.7 m/s 5.19 +0.7 m/s 4.93  -0.3 -0.65.32  +3.75.325.19  +0.75.15  +0.85.15  -0.3 6.00
6 54 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 10 5.31 -0.5 m/s 5.17  -0.25.25  +0.44.74  +0.65.255.02  +1.95.31  -0.5 -0.9 5.00
7 273 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 5.24 -0.6 m/s  +0.35.01  +0.85.24  -0.65.24 +1.15.16  +0.0 -0.9 4.00
8 229 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 14 5.15 -0.6 m/s x5.07  +1.15.15  -0.65.15 +1.15.15  -0.8 +1.0 3.00
9 121 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 7 5.12 +1.0 m/s  +1.45.07  +0.05.12  +1.05.120.00.00.0 2.00
10 15 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 9 5.02 +1.4 m/s  -1.54.85  +0.25.02  +1.45.020.00.00.0 1.00
11 200 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 13 4.99 -1.3 m/s 4.84  +1.54.87  +1.14.99  -1.34.990.00.00.0
12 19 Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 PB 4.94 +0.6 m/s  +0.2 -0.24.94  +0.64.940.00.00.0
13 126 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 6 4.82 -0.6 m/s  +0.24.82  -0.6 -0.34.820.00.00.0
14 86 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 4.75 +0.6 m/s 4.04  -1.14.75  +0.64.51  +0.34.750.00.00.0
MS 207 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 4.39 +0.7 m/s 4.39  +0.74.37  +0.84.21  +1.54.390.00.00.0
16 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 PB 4.22  +1.04.22-4.220.00.00.0
180 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

trojskok - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 163 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 17 PB 14.55 +1.2 m/s 14.03  +0.014.27  +0.214.02  -0.714.2714.16  +1.414.16  +2.714.55  +1.2 11.00
2 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 15 PB 13.71 +1.6 m/s 13.67  +2.113.57  +2.013.63  +1.313.67 +1.713.28  +0.613.71  +1.6 9.00
3 36 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
01 13 PB 13.63 +1.8 m/s  +2.212.85  +0.013.35  +1.113.35x13.14  +2.013.63  +1.8 8.00
4 175 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 10 PB 13.63 +0.0 m/s 12.43  +1.812.57  +0.812.94  +1.512.9413.18  +0.0 +0.713.63  +0.0 7.00
5 32 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
02 12 PB 13.51 +1.3 m/s 13.07  +1.012.5513.29  +0.913.2912.12  +0.513.39  +1.913.51  +1.3 6.00
6 168 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 14 PB 13.40 +1.0 m/s 13.01  +1.313.18  +1.113.30  +0.813.3013.35  +1.812.97  +1.113.40  +1.0 5.00
7 334 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 PB 13.20 +0.8 m/s 13.18  +0.4 +1.313.20  +0.813.20 -1.1 +1.9- 4.00
8 39 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
96 5 PB 12.92 +1.1 m/s  -1.012.92  +1.111.61  +0.312.92 +0.9-- 3.00
9 92 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 7 PB 12.65 +0.0 m/s  +3.6 -0.912.65  +0.012.650.00.00.0 2.00
10 93 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 8 PB 12.59 +0.3 m/s 11.78  +1.412.56  +0.412.59  +0.312.590.00.00.0 1.00
11 173 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 PB 12.54 -0.8 m/s 11.92  +0.012.45  +0.112.54  -0.812.540.00.00.0
12 135 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
03 1 PB 12.20 +1.1 m/s 11.40  -0.412.20  +1.112.10  +1.012.200.00.00.0
13 333 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4 PB 12.13 -1.4 m/s 12.13  -1.4- +0.312.130.00.00.0
14 147 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
01 6 PB 12.01 +0.7 m/s  -0.112.01  +0.7 -1.412.010.00.00.0
15 164 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2 PB 11.85 -1.7 m/s 11.56  -0.6 +0.411.85  -1.711.850.00.00.0
340 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
110 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 11 NM  +1.9 +2.8 +1.40.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 22.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 274 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 12.10 +1.4 m/s 11.62  +0.412.10  +1.4-12.10--- 11.00
2 273 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 11.99 +1.4 m/s  +2.6 +1.310.87  +0.010.8711.57  +0.211.77  +3.311.99  +1.4 9.00
3 126 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 4 11.40 +0.1 m/s 11.40  +0.111.05  -1.2x11.4011.34  -0.4 +2.811.10  +1.1 8.00
4 102 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 11.28 +1.1 m/s  +0.609.62  +0.911.28  +1.111.2810.86  -1.011.27  +2.5- 7.00
5 18 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3 11.14 +0.6 m/s  +0.110.94  -0.6x10.9410.95  +2.611.14  +0.6x 6.00
6 229 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 11.02 -1.4 m/s 10.02  +1.510.88  +0.0 +2.410.8811.02  -1.4-- 5.00
7 54 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 1 PB 10.54 -0.7 m/s 10.35  +0.910.54  -0.710.00  +3.310.5410.27  -0.6-- 4.00
8 271 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2 10.49 -0.3 m/s 09.97  -0.109.78  -1.010.14  +1.910.1410.40  +1.510.49  -0.3 +3.0 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 19 13.41 0.0 11.00
MS 150 Natália VálekováNatália Váleková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11 PB 13.21 0.0
3 153 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 18 12.32 0.0 9.00
4 151 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 16 11.17 0.0 8.00
5 267 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4 PB 10.77 0.0 7.00
6 31 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 PB 10.45 0.0 6.00
MS Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 17 10.30 0.0
8 43 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 6 SB 10.11 0.0 5.00
9 112 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 3 SB 09.43 0.0 4.00
10 33 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 09.30 0.0 3.00
11 56 Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 8 09.27 0.0 2.00
12 138 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
03 12 09.10 0.0 1.00
13 108 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 10 08.84 0.0
14 34 Lucie KašparováLucie Kašparová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 14 08.78 0.0
15 203 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 7 08.59 0.0
16 174 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 PB 07.51 0.0
17 111 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
60 2 SB 05.56 0.0
142 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 15 DNS 0.0
83 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 178 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 13 PB 16.13 0.0 11.00
2 35 Jaroslav GregušJaroslav Greguš
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
01 11 PB 15.29 0.0 9.00
3 179 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 10 PB 13.95 0.0 8.00
4 50 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
95 9 SB 13.74 0.0 7.00
5 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 PB 13.24 0.0 6.00
6 99 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 8 13.01 0.0 5.00
7 162 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 SB 12.78 0.0 4.00
8 48 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
95 3 SB 12.32 0.0 3.00
9 337 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5 12.29 0.0 2.00
10 88 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6 12.08 0.0 1.00
11 196 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 2 SB 11.72 0.0
12 326 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 11.44 0.0
58 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 12 DQ 0.0
Poznámky / pokusy:
" Kollár - DQ 125/5
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 22 SB 41.90 0.0 11.00
2 153 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 21 37.86 0.0 9.00
MS 150 Natália VálekováNatália Váleková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 7 PB 36.03 0.0
MS 31 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 PB 36.00 0.0
5 33 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 19 35.47 0.0 8.00
6 112 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 5 SB 32.03 0.0 7.00
7 32 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 17 31.71 0.0 6.00
8 138 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
03 18 31.69 0.0 5.00
9 30 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 20 31.49 0.0 4.00
10 108 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 16 31.28 0.0 3.00
11 56 Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 15 30.12 0.0 2.00
12 21 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 13 SB 29.41 0.0 1.00
13 267 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11 SB 28.79 0.0
14 179 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 12 27.53 0.0
15 84 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10 27.41 0.0
16 105 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 14 27.18 0.0
MS 43 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 2 SB 27.00 0.0
18 34 Lucie KašparováLucie Kašparová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3 PB 26.19 0.0
19 85 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 25.02 0.0
20 83 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 22.38 0.0
21 111 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
60 4 SB 16.67 0.0
8 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 178 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 14 PB 51.45 0.0 11.00
2 99 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 12 PB 44.04 0.0 9.00
3 35 Jaroslav GregušJaroslav Greguš
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
01 10 PB 43.28 0.0 8.00
4 337 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13 42.27 0.0 7.00
5 326 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 PB 38.82 0.0 6.00
6 162 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11 37.72 0.0 5.00
7 66 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 9 37.45 0.0 4.00
8 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 PB 35.61 0.0 3.00
9 112 Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 5 35.00 0.0 2.00
10 88 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6 34.66 0.0 1.00
11 323 Erik LojškaErik Lojška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 7 34.46 0.0
12 143 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
03 3 PB 34.41 0.0
13 322 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4 33.08 0.0
50 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
95 2 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 22.8.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 17 55.89 0.0 11.00
2 108 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 16 47.08 0.0 9.00
3 112 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 2 SB 46.78 0.0 8.00
4 203 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 15 44.86 0.0 7.00
5 21 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 13 SB 41.74 0.0 6.00
6 56 Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 14 41.72 0.0 5.00
7 103 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 12 PB 41.09 0.0 4.00
8 179 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 10 SB 37.75 0.0 3.00
MS 150 Natália VálekováNatália Váleková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 8 PB 37.59 0.0
10 153 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 9 31.89 0.0 2.00
11 32 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 29.29 0.0 1.00
12 33 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 PB 25.98 0.0
13 43 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 4 SB 25.43 0.0
14 84 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5 PB 22.43 0.0
15 111 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
60 1 SB 22.26 0.0
16 219 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 PB 20.74 0.0
138 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
03 11 NM 0.0
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 322 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11 50.89 0.0 11.00
2 50 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
95 8 SB 49.59 0.0 9.00
3 66 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 9 46.78 0.0 8.00
4 26 Jakub BřezinaJakub Březina
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
95 7 SB 45.79 0.0 7.00
5 326 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 PB 45.75 0.0 6.00
6 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1 PB 41.53 0.0 5.00
7 35 Jaroslav GregušJaroslav Greguš
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
01 2 PB 39.07 0.0 4.00
8 323 Erik LojškaErik Lojška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5 34.63 0.0 3.00
9 158 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 4 30.86 0.0 2.00
10 167 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 3 SB 21.37 0.0 1.00
187 Roman StraškoRoman Straško
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 10 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 22.8.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 214 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 17 43.80 0.0 11.00
2 101 Barbora MokráBarbora Mokrá
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
96 14 42.11 0.0 9.00
3 151 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 16 41.32 0.0 8.00
4 105 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 13 PB 41.31 0.0 7.00
5 142 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 15 36.99 0.0 6.00
6 229 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 SB 35.51 0.0 5.00
7 85 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 7 PB 35.17 0.0 4.00
MS Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 34.13 0.0
9 34 Lucie KašparováLucie Kašparová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 12 33.01 0.0 3.00
10 219 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 8 31.85 0.0 2.00
11 6 Marie MrázkováMarie Mrázková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 31.58 0.0 1.00
12 113 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 PB 30.79 0.0
13 83 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frý