Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (22. 8. 2020)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.93 11.00
2 274 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.60 9.00
3 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 15.00 8.00
4 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 15.16 7.00
5 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.19 6.00
6 230 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.24 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 273 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.27 5.00
2 271 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.74 4.00
3 35 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.40 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.93 11.00
2 274 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.60 9.00
3 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 15.00 8.00
4 137 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 15.16 7.00
5 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.19 6.00
6 273 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.27 5.00
7 271 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.74 4.00
8 230 Klára ToováKlára Toová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.24 3.00
9 35 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.40 2.00