Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (22. 8. 2020)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.94 11.00
MS Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 PB 52.38
3 192 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.85 8.00
4 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 57.24 6.00
5 195 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 59.46 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.64 9.00
2 73 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 56.39 7.00
3 194 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.93 5.00
4 67 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 60.00 3.00
321 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 5 59.87
2 182 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 66.60 2.00
3 320 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 71.41 1.00
Martin LukáčMartin Lukáč 01 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.94 11.00
2 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 PB 52.38
3 154 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.64 9.00
4 192 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.85 8.00
5 73 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 56.39 7.00
6 78 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 57.24 6.00
7 194 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.93 5.00
8 195 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 59.46 4.00
9 David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 5 59.87
10 67 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 60.00 3.00
11 182 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 66.60 2.00
12 320 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 71.41 1.00
321 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Martin LukáčMartin Lukáč 01 SlovenskoSlovensko 2 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 61.78 11.00
2 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 64.23 8.00
3 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 64.40 7.00
4 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 SB 66.00 5.00
5 275 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 69.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 62.15 9.00
2 77 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 66.89 4.00
3 82 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 67.76 3.00
4 133 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 68.49 2.00
5 23 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 77.22
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.51 6.00
2 53 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 69.43 1.00
3 24 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 70.96
4 178 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 61.78 11.00
2 204 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 62.15 9.00
3 55 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 64.23 8.00
4 278 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 64.40 7.00
5 223 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.51 6.00
6 131 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 SB 66.00 5.00
7 77 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 66.89 4.00
8 82 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 67.76 3.00
9 133 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 68.49 2.00
10 53 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 69.43 1.00
11 275 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 69.44
12 24 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 70.96
13 178 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.39
14 23 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 77.22