Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (4. 7. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 11.09 QA
2 43 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 11.56 qB
3 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 11.56 qB
4 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 11.86
5 179 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 PB 12.05
6 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 PB 11.30 QA
2 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 11.42 qA
3 38 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.54 qA
4 124 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.04
5 131 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.20
6 1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 11.32 QA
2 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 11.57 qB
3 42 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 11.69 qB
4 108 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.80 qB
5 133 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.92
6 15 Václav BarekVáclav Barek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 12.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.47 QA
2 169 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 11.79 qB
3 129 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.18
4 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 12.33
5 27 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 12.35
6 11 Martin KostkaMartin Kostka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 300 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.47
2 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 12.49
3 51 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.77
4 10 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 12.80
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 11.09 QA
2 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 PB 11.30 QA
3 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 11.32 QA
4 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 11.42 qA
5 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.47 QA
5 300 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.47
7 38 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.54 qA
8 43 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 11.56 qB
8 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 11.56 qB
10 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 11.57 qB
11 42 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 11.69 qB
12 169 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 11.79 qB
13 108 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.80 qB
14 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 11.86
15 133 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.92
16 124 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.04
17 179 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 PB 12.05
18 15 Václav BarekVáclav Barek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 12.10
19 129 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.18
20 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.19
21 131 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.20
22 1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.31
23 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 12.33
24 27 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 12.35
25 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 12.49
26 51 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.77
27 10 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 12.80
28 11 Martin KostkaMartin Kostka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.88

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 11.05 11.00
2= 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 SB 11.24 8.50
2= 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 11.24 8.50
4 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 SB 11.29 7.00
5 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 11.32 6.00
6 38 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 11.47 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 11.32 4.00
2 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 11.53 3.00
3 42 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 11.60 2.00
4 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.61 1.00
5 169 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 SB 11.62
6 108 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.85
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 12.73 11.00
2 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.84 9.00
3 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 12.85 8.00
4 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 SB 13.13 7.00
5 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 SB 13.20 6.00
60 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 6 SB 13.00 4.00
2 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 13.09 3.00
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 SB 13.11 2.00
4 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 13.11 1.00
5 177 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 13.11
6 72 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 13.22
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.52 QA
2 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 12.67 qA
3 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 PB 12.87 qB
4 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 13.38
5 170 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 2 PB 13.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 13.17 QA
2 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.18 qB
3 72 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 13.34 qB
4 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.47
5 93 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 13.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 13.20 QA
2 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 PB 13.31 qB
3 62 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.61
4 182 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 13.87
54 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 12.79 QA
2 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 PB 12.82 qA
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.21 qB
4 177 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 13.29 qB
5 136 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 13.92
6 64 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 14.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.52 QA
2 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 12.67 qA
3 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 12.79 QA
4 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 PB 12.82 qA
5 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 PB 12.87 qB
6 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 13.17 QA
7 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.18 qB
8 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 13.20 QA
9 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.21 qB
10 177 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 13.29 qB
11 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 PB 13.31 qB
12 72 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 13.34 qB
13 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 13.38
14 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.47
15 62 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.61
16 170 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 2 PB 13.62
17 93 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 PB 13.80
18 182 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 13.87
19 136 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 13.92
20 64 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 14.45
54 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 22.89 11.00
2 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 23.26 9.00
3 108 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.73 7.00
4 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 24.21 4.00
5 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.63 2.00
6 130 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 23.81 6.00
2 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.97 5.00
3 98 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 2 24.60 3.00
4 124 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.01
5 178 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 25.69
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 15:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 300 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.21
2 42 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.65 8.00
3 30 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.93 1.00
4 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 5 25.69
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 22.89 11.00
2 300 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.21
3 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 23.26 9.00
4 42 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.65 8.00
5 108 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.73 7.00
6 2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 23.81 6.00
7 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.97 5.00
8 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 24.21 4.00
9 98 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 2 24.60 3.00
10 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.63 2.00
11 30 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.93 1.00
12 130 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.94
13 124 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.01
14 178 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 25.69
14 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 5 25.69

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 SB 25.65 11.00
2 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 26.13 9.00
3 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.46 8.00
4 189 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.13 2.00
5 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.14 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 26.51 7.00
2 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 26.89 6.00
3 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 27.00 4.00
4 177 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.21
5 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 27.28
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: +4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 26.90 5.00
2 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 SB 27.12 3.00
3 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 28.08
4 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 28.73
8 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 27.61
2 182 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 28.53
3 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 28.75
4 61 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 29.29
5 64 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 29.88
6 63 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 SB 25.65 11.00
2 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 26.13 9.00
3 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.46 8.00
4 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 26.51 7.00
5 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 26.89 6.00
6 72 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 26.90 5.00
7 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 27.00 4.00
8 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 SB 27.12 3.00
9 189 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.13 2.00
10 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.14 1.00
11 177 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.21
12 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 27.28
13 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 27.61
14 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 28.08
15 182 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 28.53
16 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 28.73
17 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 28.75
18 61 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 29.29
19 64 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 29.88
20 63 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.92
8 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 50.36 11.00
2 207 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 51.32 9.00
3 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 51.82 8.00
4 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 52.23 6.00
5 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 52.44 4.00
6 130 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 54.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 51.95 7.00
2 176 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 52.39 5.00
3 9 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 52.87 3.00
4 98 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 2 PB 52.92 2.00
5 85 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 54.95
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 53.66 1.00
2 129 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 56.15
3 125 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 58.21
4 179 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 60.26
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 55.76
2 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.93
3 10 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 62.81
217 Aleš PluháčekAleš Pluháček 90 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 50.36 11.00
2 207 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 51.32 9.00
3 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 51.82 8.00
4 2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 51.95 7.00
5 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 52.23 6.00
6 176 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 52.39 5.00
7 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 52.44 4.00
8 9 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 52.87 3.00
9 98 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 2 PB 52.92 2.00
10 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 53.66 1.00
11 130 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 54.71
12 85 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 54.95
13 178 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 55.76
14 129 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 56.15
15 125 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 58.21
16 179 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 60.26
17 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.93
18 10 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 62.81
217 Aleš PluháčekAleš Pluháček 90 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 58.95 11.00
2 53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.45 9.00
3 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 59.80 8.00
4 77 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 6 62.53 7.00
5 92 Linda ŠwarzováLinda Šwarzová 92 AK BílinaAK Bílina 1 63.00 6.00
154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 64.25 5.00
2 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 64.97 4.00
3 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 65.07 3.00
4 70 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 66.39 2.00
5 87 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 67.43 1.00
6 8 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 69.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 58.95 11.00
2 53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.45 9.00
3 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 59.80 8.00
4 77 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 6 62.53 7.00
5 92 Linda ŠwarzováLinda Šwarzová 92 AK BílinaAK Bílina 1 63.00 6.00
6 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 64.25 5.00
7 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 64.97 4.00
8 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 65.07 3.00
9 70 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 66.39 2.00
10 87 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 67.43 1.00
11 8 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 69.84
154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 DNS

800 m - Muži

(so, 4.7.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 1:58.23 11.00
2 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 1:58.86 9.00
3 176 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:00.65 8.00
4 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:01.81 7.00
5 125 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:07.68 6.00
MS Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 2:10.23
7 61 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 2:18.73 5.00
217 Aleš PluháčekAleš Pluháček 90 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:22.27 11.00
2 77 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:24.18 9.00
3 187 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.49 8.00
4 92 Linda ŠwarzováLinda Šwarzová 92 AK BílinaAK Bílina 2 2:25.17 7.00
5 51 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:28.85 6.00
6 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:30.14 5.00
7 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 2:36.39 1.00
166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:32.72 4.00
2 31 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:33.43 3.00
3 194 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:34.67 2.00
4 70 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:39.28
126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:22.27 11.00
2 77 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:24.18 9.00
3 187 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.49 8.00
4 92 Linda ŠwarzováLinda Šwarzová 92 AK BílinaAK Bílina 2 2:25.17 7.00
5 51 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:28.85 6.00
6 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:30.14 5.00
7 53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:32.72 4.00
8 31 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:33.43 3.00
9 194 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:34.67 2.00
10 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 2:36.39 1.00
11 70 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:39.28
166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 DNF

1500 m - Muži

(so, 4.7.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 103 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:10.26 11.00
2 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 4:12.73 9.00
3 77 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 3 4:16.31 8.00
4 176 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 4:20.63 7.00
5 66 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 4:21.57 6.00
6 126 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:27.21 5.00
7 58 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:28.10 4.00
8 87 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 12 PB 4:28.14 3.00
9 210 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 4:31.57 2.00
MS Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 17 PB 4:33.73
11 52 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 PB 4:35.24 1.00
12 135 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 PB 4:36.05
13 203 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11 4:37.10
14 81 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 13 4:41.22
15 225 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 4:42.53
16 128 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16 4:48.08
72 Filip WolfFilip Wolf 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19 DNS
64 Kryštof KaratsiolisKryštof Karatsiolis 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18 DNS
127 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 4.7.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 PB 4:42.40 11.00
2 11 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:14.66 9.00
3 40 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 5:16.30 8.00
4 37 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 5:45.16 7.00
5 3 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 5:47.63 6.00
6 197 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 7:19.16 5.00
65 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
142 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 16:11.33 11.00
2 127 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 16:13.18 9.00
3 203 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 16:43.21 8.00
4 171 Vítek FialaVítek Fiala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 16:51.66 7.00
5 59 Kryštof HájekKryštof Hájek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 16:55.48 6.00
6 64 Kryštof KaratsiolisKryštof Karatsiolis 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 16:57.53 5.00
7 223 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 PB 17:03.09 4.00
8 184 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 18:08.96 3.00
9 123 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 PB 18:19.10 2.00
10 72 Filip WolfFilip Wolf 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 18:24.87 1.00
11 68 Daniel PešekDaniel Pešek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 18:33.07
12 218 Peter PotrokPeter Potrok 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 18:33.98
13 106 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 19:21.13
14 189 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 19:51.19
128 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNF
Celkem 15 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 164 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 12 PB 17:43.85 11.00
2 4 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 19:36.56 9.00
3 2 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 19:45.05 8.00
4 52 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20:36.06 7.00
5 5 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 21:22.34 6.00
6 68 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 81 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 21:33.34 5.00
7 142 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 22:00.55 4.00
8 1 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23:45.85 3.00
9 32 Markéta KorellusováMarkéta Korellusová 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24:42.51 2.00
10 59 Renata KotápišováRenata Kotápišová 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 25:07.11 1.00
11 107 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 26:53.35
57 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
82 Nella MarešováNella Marešová 02 AK BílinaAK Bílina 9 DNS
Celkem 13 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 PB 14.64 11.00
2 34 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 14.80 9.00
3 110 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 15.67 8.00
4 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.91 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 16.96 6.00
2 7 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.15 5.00
3 103 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 18.52 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 PB 14.64 11.00
2 34 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 14.80 9.00
3 110 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 15.67 8.00
4 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.91 7.00
5 130 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 16.96 6.00
6 7 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.15 5.00
7 103 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 18.52 4.00

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 PB 15.72 11.00
2 34 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 16.11 9.00
3 109 Radek HykešRadek Hykeš 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.46 8.00
4 183 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 17.89 7.00
5 105 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.77 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.07 6.00
2 186 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 18.57 5.00
3 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.05 3.00
209 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 PB 15.72 11.00
2 34 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 16.11 9.00
3 109 Radek HykešRadek Hykeš 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.46 8.00
4 183 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 17.89 7.00
5 115 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.07 6.00
6 186 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 18.57 5.00
7 105 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.77 4.00
8 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.05 3.00
209 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 57.46 11.00
2 133 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 57.90 9.00
3 85 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.53 6.00
4 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 61.99 5.00
5 183 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 65.98 2.00
153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 58.75 8.00
2 175 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 60.66 7.00
3 186 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 63.29 4.00
4 136 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 65.82 3.00
105 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
209 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 57.46 11.00
2 133 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 57.90 9.00
3 169 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 58.75 8.00
4 175 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 60.66 7.00
5 85 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 61.53 6.00
6 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 61.99 5.00
7 186 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 63.29 4.00
8 136 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 65.82 3.00
9 183 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 65.98 2.00
153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
105 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
209 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.48 11.00
2 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 66.69 9.00
3 104 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 72.70 8.00
4 103 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 74.59 6.00
53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 3 PB 74.23 7.00
2 71 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 76.80 5.00
3 10 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 79.07 4.00
126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 65.48 11.00
2 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 66.69 9.00
3 104 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 72.70 8.00
4 85 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 3 PB 74.23 7.00
5 103 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 74.59 6.00
6 71 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 76.80 5.00
7 10 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 79.07 4.00
53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 DNS

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Türk, Weiser, Surjomartono, Jarolímek Türk, Weiser, Surjomartono, Jarolímek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.18 11.00
2 53 Doubek, Havrda, Šafář, Horký Doubek, Havrda, Šafář, Horký AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 44.35 9.00
3 156 Charvát, Zýka, Šmátrala, Páleník Charvát, Zýka, Šmátrala, Páleník SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 45.67 8.00
4 85 Lácha, Vondrák, Strnad, Lepeška Lácha, Vondrák, Strnad, Lepeška AK BílinaAK Bílina 5 46.06 7.00
5 103 Dražan, Jarušek, Hykeš, Frolík Dražan, Jarušek, Hykeš, Frolík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 47.16 2.00
6 182 Pícha, Stoja, Kopřiva, Karko Pícha, Stoja, Kopřiva, Karko AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 48.58 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Záhrobský, Slabý, Kostka, Barek Záhrobský, Slabý, Kostka, Barek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 46.45 6.00
2 73 Žerava, Dressler, Hanyk, Čermák Žerava, Dressler, Hanyk, Čermák AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 46.70 5.00
3 133 Hajer, Faistauer, Zikmund, Mašek Hajer, Faistauer, Zikmund, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 46.85 4.00
4 30 Jurkevič, Filip, Šmida, Kratochvíl Jurkevič, Filip, Šmida, Kratochvíl SK JeseniovaSK Jeseniova 2 47.12 3.00
5 7 Růžička, Dubský, Janoušek, Krištof Růžička, Dubský, Janoušek, Krištof SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 49.55
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Türk, Weiser, Surjomartono, Jarolímek Türk, Weiser, Surjomartono, Jarolímek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.18 11.00
2 53 Doubek, Havrda, Šafář, Horký Doubek, Havrda, Šafář, Horký AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 44.35 9.00
3 156 Charvát, Zýka, Šmátrala, Páleník Charvát, Zýka, Šmátrala, Páleník SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 45.67 8.00
4 85 Lácha, Vondrák, Strnad, Lepeška Lácha, Vondrák, Strnad, Lepeška AK BílinaAK Bílina 5 46.06 7.00
5 2 Záhrobský, Slabý, Kostka, Barek Záhrobský, Slabý, Kostka, Barek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 46.45 6.00
6 73 Žerava, Dressler, Hanyk, Čermák Žerava, Dressler, Hanyk, Čermák AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 46.70 5.00
7 133 Hajer, Faistauer, Zikmund, Mašek Hajer, Faistauer, Zikmund, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 46.85 4.00
8 30 Jurkevič, Filip, Šmida, Kratochvíl Jurkevič, Filip, Šmida, Kratochvíl SK JeseniovaSK Jeseniova 2 47.12 3.00
9 103 Dražan, Jarušek, Hykeš, Frolík Dražan, Jarušek, Hykeš, Frolík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 47.16 2.00
10 182 Pícha, Stoja, Kopřiva, Karko Pícha, Stoja, Kopřiva, Karko AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 48.58 1.00
11 7 Růžička, Dubský, Janoušek, Krištof Růžička, Dubský, Janoušek, Krištof SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 49.55

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Fajfrová, Zajícová, Žitná, Frontzová Fajfrová, Zajícová, Žitná, Frontzová AK BílinaAK Bílina 5 50.88 11.00
2 102 Málková, Širlová, Süssnerová, Kalvová Málková, Širlová, Süssnerová, Kalvová AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 50.96 9.00
3 56 Eibichová, Pandelides, Strnadová, Šťastná Eibichová, Pandelides, Strnadová, Šťastná SK JeseniovaSK Jeseniova 2 51.51 8.00
4 30 Janecká, Kučerová, Burešová, Markofová Janecká, Kučerová, Burešová, Markofová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 51.80 7.00
5 185 Lapáčková, Kloučková, Havlová, Quadrátová Lapáčková, Kloučková, Havlová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.06 5.00
6 10 Čapková, Náhlovská, Matějovská, Pergerová Čapková, Náhlovská, Matějovská, Pergerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 54.04 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Šilerová, Dang, Strapková, Štěpánková Šilerová, Dang, Strapková, Štěpánková AK BílinaAK Bílina 3 52.89 6.00
2 140 Zábojníková, Balášová, Vítková, Gläßer Zábojníková, Balášová, Vítková, Gläßer Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 53.54 4.00
3 71 Šulcová, Kůrková, Patáková, Přibilová Šulcová, Kůrková, Patáková, Přibilová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 55.78 2.00
4 91 Šuleková, Pešková, Francouzová, Procházková Šuleková, Pešková, Francouzová, Procházková AK BílinaAK Bílina 6 57.51 1.00
5 3 Loudová, Zikmundová, Martínková, Vundererová Loudová, Zikmundová, Martínková, Vundererová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 60.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Fajfrová, Zajícová, Žitná, Frontzová Fajfrová, Zajícová, Žitná, Frontzová AK BílinaAK Bílina 5 50.88 11.00
2 102 Málková, Širlová, Süssnerová, Kalvová Málková, Širlová, Süssnerová, Kalvová AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 50.96 9.00
3 56 Eibichová, Pandelides, Strnadová, Šťastná Eibichová, Pandelides, Strnadová, Šťastná SK JeseniovaSK Jeseniova 2 51.51 8.00
4 30 Janecká, Kučerová, Burešová, Markofová Janecká, Kučerová, Burešová, Markofová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 51.80 7.00
5 89 Šilerová, Dang, Strapková, Štěpánková Šilerová, Dang, Strapková, Štěpánková AK BílinaAK Bílina 3 52.89 6.00
6 185 Lapáčková, Kloučková, Havlová, Quadrátová Lapáčková, Kloučková, Havlová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.06 5.00
7 140 Zábojníková, Balášová, Vítková, Gläßer Zábojníková, Balášová, Vítková, Gläßer Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 53.54 4.00
8 10 Čapková, Náhlovská, Matějovská, Pergerová Čapková, Náhlovská, Matějovská, Pergerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 54.04 3.00
9 71 Šulcová, Kůrková, Patáková, Přibilová Šulcová, Kůrková, Patáková, Přibilová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 55.78 2.00
10 91 Šuleková, Pešková, Francouzová, Procházková Šuleková, Pešková, Francouzová, Procházková AK BílinaAK Bílina 6 57.51 1.00
11 3 Loudová, Zikmundová, Martínková, Vundererová Loudová, Zikmundová, Martínková, Vundererová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 60.35

skok vysoký - Muži

(so, 4.7.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 30 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 1.87 ---oxoooooxxx 11.00
2 55 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 10 1.81 o-oooooxxx 9.00
3 170 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 6 PB 1.81 ooooooxoxxx 8.00
4 113 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 1.78 --oxoxxoxoxxx 7.00
5 174 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 5 PB 1.78 -oxoxxoxxoxoxxx 6.00
6 91 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 8 1.75 --oooxxx 5.00
7 41 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 1.70 ---oxxx 4.00
8= 187 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 1.65 oooxxx 2.00
8= 205 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 1.65 oooxxx 2.00
8= 34 Daniel MusilDaniel Musil
SK JeseniovaSK Jeseniova
89 4 1.65 oooxxx 2.00
11 211 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 7 1.65 xoxooxxx
168 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 12 1.62 --oxooxoxxooxxx 11.00
2 156 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 14 1.62 ---ooooxoxxx 9.00
3 62 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10 1.53 -ooooxxx 8.00
4= 26 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 13 1.53 o-ooxxoxxx 6.50
4= 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 11 1.53 -oooxxoxxx 6.50
6= 113 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 2 PB 1.45 oooxxx 4.50
6= 7 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 4 1.45 oooxxx 4.50
8 84 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 6 1.45 ooxoxxx 3.00
9 79 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 7 1.40 oxxoxxx 2.00
10= 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1 SB 1.35 xoxxx 0.50
10= 91 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 3 1.35 xoxxx 0.50
58 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 9 DNS
160 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 8 DNS
111 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 5 DNS
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 4.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.003.203.403.603.803.904.004.104.204.304.404.50 Body
1 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 17 PB 4.40 -----o-oxxo-ooxxx 11.00
2 70 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 19 4.30 -------oxo-o-x- 9.00
3 174 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 18 4.10 -----xxo-ooxxx 8.00
4 91 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 13 3.80 ----ooxxx 7.00
5 133 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 16 3.80 ----xxoo-xxx 6.00
6 219 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 11 3.60 ---oxoxxx 5.00
7= 45 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 PB 3.60 ---xoxxoxxx 3.50
7= 54 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 12 3.60 --xooxxoxxx 3.50
9 109 Radek HykešRadek Hykeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 9 3.40 --oxoxxx 2.00
10 177 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 15 3.40 ---xxoxxx 1.00
11 205 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 3.20 -xxooxxx
12 15 Václav BarekVáclav Barek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 7 3.00 ooxxx
13 117 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 3.00 oxoxxx
14 182 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 2 PB 3.00 xoxxoxxx
15 216 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 3 2.80 oxxx
168 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 1 DNS
86 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 10 NM ----xxx
73 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 14 NM ---xxx
211 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 NM xxx
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.152.302.402.502.602.70 Body
1 8 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 PB 2.50 --ooooxxx 11.00
2= 79 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 2.50 --ooxxooxxx 8.50
2= 10 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 PB 2.50 xoooxoooxxx 8.50
81 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová
AK BílinaAK Bílina
06 1 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 20 PB 6.80 +2.4 m/s 6.80  +2.45.26  +2.3-6.80xx- 11.00
2 26 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK JeseniovaSK Jeseniova
96 19 PB 6.66 +2.3 m/s xx6.66  +2.36.66xxx 9.00
3 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 18 PB 6.55 +3.1 m/s 6.37 +1.0 m/s 6.40  +3.56.36  +3.36.55  +3.16.556.37  +1.0-6.41  +3.2 8.00
4 54 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 15 6.34 +3.0 m/s 6.10 +1.3 m/s x6.10  +1.36.34  +3.06.34xxx 7.00
5 187 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10 PB 6.29 +4.8 m/s 5.72 +0.0 m/s 5.72  +0.05.93  +2.36.29  +4.86.29--- 6.00
6 109 Radek HykešRadek Hykeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 16 6.25 +2.7 m/s 6.11 +1.9 m/s 6.25  +2.76.09  +1.76.05  +1.76.256.11  +1.96.22  +2.76.17  +2.6 5.00
7 174 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 PB 6.25 +3.1 m/s 5.96 +1.4 m/s 5.96  +1.45.77  +0.46.25  +3.16.256.07  +5.0-- 4.00
8 67 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 17 6.19 +2.2 m/s 6.04  +2.96.19  +2.2x6.195.98  +3.46.13  +2.8x 3.00
9 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur
AK BílinaAK Bílina
02 11 6.04 +2.4 m/s x6.04  +2.44.00  +2.56.040.0  +0.00.00.0 2.00
10 86 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 14 5.94 +0.9 m/s x5.94  +0.95.69  +4.35.940.00.00.0 1.00
11 41 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 5.91 +2.1 m/s 5.74 -1.0 m/s 5.74  -1.05.71  +0.35.91  +2.15.910.00.00.0
12 73 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 9 5.88 +1.3 m/s 4.08  +0.05.86  +3.25.88  +1.35.880.00.00.0
13 9 Patrik MarinovPatrik Marinov
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 8 5.82 +2.6 m/s 5.82  +2.65.62  +3.3x5.820.00.00.0
14 28 Filip JarolímekFilip Jarolímek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 5.68 +3.2 m/s 5.68  +3.25.60  +3.4x5.680.00.00.0
15 27 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 5.67 +1.9 m/s 4.29  +3.35.29  +3.35.67  +1.95.670.00.00.0
16 8 Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
89 1 SB 5.63 +2.6 m/s 5.47 +1.7 m/s 5.35  +0.95.63  +2.65.47  +1.75.630.00.00.0
17 159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 12 5.58 +3.6 m/s 5.12 -0.3 m/s 5.12  -0.35.58  +3.6x5.580.00.00.0
18 15 Václav BarekVáclav Barek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 3 5.57 +1.6 m/s 5.57  +1.65.42  +0.25.46  +1.65.570.00.00.0
19 131 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6 5.52 +3.1 m/s 5.50  +2.65.52  +3.1-5.520.00.00.0
20 136 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 5.34 +1.6 m/s 5.34  +1.63.84  +3.75.22  +2.75.340.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 19 5.58 +3.6 m/s 5.56 +0.8 m/s 5.48  +2.35.56  +2.15.27  +1.15.565.56  +0.8x5.58  +3.6 11.00
2 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 17 SB 5.46 +3.0 m/s 5.28 +1.1 m/s 5.41  +2.85.28  +1.1x5.415.46  +3.0xx 9.00
3 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková
AK MostAK Most
96 16 PB 5.31 +3.0 m/s 5.26 +0.5 m/s 5.16  +4.55.31  +3.04.98  +2.55.315.26  +0.55.15  +4.4x 8.00
4 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 13 PB 5.13 +2.6 m/s 4.80 +1.2 m/s 4.89  +3.44.80  +1.25.13  +2.65.135.13  +2.1x4.90  +4.3 7.00
5 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 18 5.07 +2.5 m/s 4.97  +2.35.07  +2.55.03  +4.15.07x4.91  +5.05.00  +3.4 6.00
6 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 9 PB 5.04 +2.8 m/s 4.89 +1.5 m/s 4.77  +1.34.87  +2.65.04  +2.85.044.89  +1.52.91  +3.04.90  +2.4 5.00
7 163 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5 SB 5.04 +4.9 m/s 4.82 +0.8 m/s 4.82  +0.85.04  +4.94.87  +3.15.044.80  +1.1-- 4.00
8 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 12 5.01 +3.1 m/s 4.81 +1.4 m/s x4.81  +1.45.01  +3.15.014.65  +4.14.94  +3.54.61  +1.6 3.00
9 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 11 4.98 +2.5 m/s 4.91  +2.54.77  +2.54.98  +2.54.980.00.00.0 2.00
10 26 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 8 4.98 +3.4 m/s 4.84  +2.74.98  +3.44.84  +3.84.980.00.00.0 1.00
11 39 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4 SB 4.95 +3.0 m/s 4.91 +2.0 m/s 4.95  +3.04.43  +1.14.91  +2.04.950.00.00.0
12 160 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 7 4.88 +3.7 m/s 4.71  +3.24.82  +3.44.88  +3.74.880.00.00.0
13 178 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 PB 4.86 +2.5 m/s 4.85 +0.5 m/s 4.75  +2.64.85  +0.54.86  +2.54.860.00.00.0
14 69 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 14 4.81 +2.0 m/s 4.45  +2.34.81  +2.04.60  +2.24.810.00.00.0
15 191 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.80 +2.9 m/s 4.80  +2.94.58  +2.64.56  +2.64.800.00.00.0
16 110 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 15 4.79 +0.9 m/s 4.58  +1.24.41  +2.84.79  +0.94.790.00.00.0
17 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 2 PB 4.76 +3.1 m/s 4.76  +3.14.64  +2.24.66  +3.04.760.00.00.0
18 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 10 4.73 +3.1 m/s 4.25  +3.74.45  +3.04.73  +3.14.730.00.00.0
19 84 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 1 4.30 +3.3 m/s 4.01 +0.1 m/s 4.30  +3.33.99  +2.44.01  +0.14.300.00.00.0
Celkem 19 závodníků

trojskok - Muži

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 11 SB 14.03 +2.4 m/s 13.97 +1.9 m/s 12.42  +4.413.73  +1.713.97  +1.913.9714.03  +2.413.80  +3.513.75  +1.4 11.00
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 1 12.56 +4.3 m/s 12.10 +0.8 m/s 12.03  +2.2xx12.0312.10  +0.8x12.56  +4.3
3 207 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 6 PB 12.41 +0.7 m/s 12.39  +4.212.14  +2.612.18  +0.712.3912.12  +1.712.41  +0.712.20  +3.3 9.00
4 38 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 12.37 +2.6 m/s 12.14  +3.912.21  +2.111.02  +3.512.2111.77  +2.5x12.37  +2.6 8.00
5 31 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 12.31 +4.4 m/s 12.13 +1.6 m/s 11.83  +3.411.83  +2.412.31  +4.412.3112.16  +2.811.20  +1.812.13  +1.6 7.00
6 105 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 12.05 +5.1 m/s 12.05  +5.111.82  +2.111.97  +2.812.05xxx 6.00
7 94 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 4 11.94 +2.6 m/s 11.79 +0.9 m/s 11.79  +0.911.86  +2.811.89  +3.911.8911.93  +3.011.94  +2.611.25  +3.7 5.00
8 156 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 5 11.92 +2.3 m/s 11.21 +1.1 m/s 11.09  +1.311.21  +1.111.92  +2.311.9211.65  +2.1x11.19  +2.8 4.00
9 55 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 7 SB 11.87 +2.4 m/s 11.79 +1.5 m/s 11.87  +2.4xx11.8711.79  +3.411.79  +1.5- 3.00
10 35 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 2 11.24 +2.5 m/s 10.77 +1.9 m/s 10.77  +1.911.03  +2.611.24  +2.511.240.0  +6.00.00.0 2.00
159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 4.7.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 8 PB 11.55 +4.8 m/s 11.45 +1.6 m/s 11.42  +2.611.45  +1.611.55  +4.811.5511.13  +4.1-- 11.00
2 163 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5 SB 10.79 +3.1 m/s 10.43  +2.610.79  +3.110.62  +2.510.79-10.57  +2.210.53  +2.4 9.00
3 178 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 10.72 +2.6 m/s 10.48 +1.9 m/s x10.48  +1.910.60  +3.610.6010.72  +2.6xx 8.00
4 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 6 10.65 +5.1 m/s 09.74  +2.410.33  +5.110.60  +3.110.6010.43  +2.510.18  +3.010.65  +5.1 7.00
5 39 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4 PB 10.57 +3.2 m/s 10.39 +1.7 m/s 09.39  +2.910.39  +1.709.79  +2.410.3910.42  +3.510.48  +2.610.57  +3.2 6.00
6 7 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 3 SB 10.05 +1.1 m/s 09.76  +3.309.70  +1.809.90  +3.309.9009.56  +4.210.05  +1.110.01  +2.3 5.00
7 102 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 2 SB 10.05 +2.1 m/s 09.96 +1.7 m/s 09.57  +1.109.47  +2.809.81  +1.909.81x09.96  +1.710.05  +2.1 4.00
8 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1 PB 09.95 +2.8 m/s 09.71 +1.6 m/s 09.76  +3.709.90  +5.409.84  +2.809.9009.94  +4.309.71  +1.609.95  +2.8 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 4.7.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 16 11.72 10.3510.9511.7211.7211.4011.35- 11.00
2 106 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 15 10.79 10.73x10.7910.79xxx 9.00
MS 121 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 1 PB 10.71 10.5610.5210.7110.710.00.00.0
4 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 14 10.60 10.1010.6010.3610.60x10.3010.51 8.00
5 162 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 10 PB 10.50 x10.5010.3610.50x-- 7.00
6 35 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 9 PB 09.75 09.2509.7509.4909.7509.55x09.36 6.00
7 180 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 12 09.73 08.9409.2709.7309.73xxx 5.00
8 36 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 13 09.71 09.5509.1709.4809.5509.5209.7109.56 4.00
MS 120 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 PB 09.59 09.5309.5908.9909.590.00.00.0
10 101 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 11 09.59 x08.7009.5909.59xx09.23 3.00
11 69 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 5 PB 09.18 08.9408.9609.1809.180.00.00.0 2.00
12 191 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 08.60 08.60xx08.600.00.00.0 1.00
13 183 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 08.48 08.4807.9307.7508.480.00.00.0
14 193 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 SB 08.07 08.07x07.9008.070.00.00.0
153 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
88 Martina ŠimonováMartina Šimonová
AK BílinaAK Bílina
88 6 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Josef PapJosef Pap
AK BílinaAK Bílina
00 15 PB 14.45 13.7213.6714.0614.0614.4514.1513.78 11.00
2 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 18 14.23 13.5814.2313.8614.23xx14.18 9.00
3 172 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 16 14.06 13.3013.4213.2313.4213.5313.7114.06 8.00
4 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 14 14.02 x13.1114.0214.0213.16x13.73 7.00
5 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 17 13.98 13.8613.98x13.98xxx 6.00
6 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13 13.73 12.6413.2913.1813.2913.7313.6013.67 5.00
7 185 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12 PB 12.87 12.87xx12.87xxx 4.00
8 154 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 7 PB 12.48 11.7111.8212.4812.4812.33xx 3.00
9 118 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 5 SB 12.01 x11.4312.0112.010.00.00.0 2.00
10 37 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 8 11.55 11.1111.5511.5511.550.00.00.0 1.00
11 173 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 6 11.38 11.2911.38x11.380.00.00.0
12 222 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 10 11.13 10.73x11.1311.130.00.00.0
13 121 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 SB 10.28 xx10.2810.280.00.00.0
14 1 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 9 10.25 x10.25-10.250.00.00.0
15 113 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 PB 09.68 09.68xx09.680.00.00.0
16 181 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 PB 09.40 09.3309.4009.3409.400.00.00.0
36 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
78 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 19 41.50 0.0 11.00
2 109 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 18 40.95 0.0 9.00
3 94 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 17 SB 34.79 0.0 8.00
4 183 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 16 30.80 0.0 7.00
5 195 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 SB 30.08 0.0 6.00
6 104 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 14 PB 29.31 0.0 5.00
7 66 Eva PupováEva Pupová
SK JeseniovaSK Jeseniova
85 13 SB 29.00 0.0 4.00
8 88 Martina ŠimonováMartina Šimonová
AK BílinaAK Bílina
88 8 PB 28.06 0.0 3.00
9 180 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11 27.85 0.0 2.00
10 162 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 12 27.83 0.0 1.00
11 67 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 15 26.86 0.0
12 55 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 10 24.66 0.0
13 181 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 SB 24.41 0.0
14 36 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 9 22.30 0.0
15 35 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 6 22.18 0.0
16 161 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 7 22.07 0.0
17 86 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
AK BílinaAK Bílina
04 4 SB 18.56 0.0
54 Vendula DalibováVendula Dalibová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 5 DNS 0.0
120 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 NM 0.0
Celkem 19 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 4.7.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 172 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 21 51.20 0.0 11.00
2 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 20 47.35 0.0 9.00
3 119 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 SB 40.68 0.0 8.00
4 80 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 18 39.17 0.0 7.00
5 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 19 38.81 0.0 6.00
6 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 17 37.35 0.0 5.00
7 121 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 SB 37.13 0.0 4.00
8 37 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 10 36.33 0.0 3.00
9 116 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 14 36.18 0.0 2.00
10 120 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 35.35 0.0 1.00
11 133 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 16 35.32 0.0
12 44 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 8 35.01 0.0
13 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 15 33.66 0.0
14 36 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12 33.58 0.0
15 69 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
68 6 32.93 0.0
16 1 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 7 32.85 0.0
17 154 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 1 PB 32.21 0.0
18 3 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 5 29.74 0.0
57 Jan FormáčekJan Formáček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 13 DNS 0.0
89 Josef PapJosef Pap
AK BílinaAK Bílina
00 9 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 9 42.49 0.0 11.00
2 153 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 8 36.38 0.0 9.00
3 162 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 7 PB 35.91 0.0 8.00
4 161 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 5 PB 30.49 0.0 7.00
5 101 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 3 PB 29.43 0.0 6.00
6 83 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 4 29.15 0.0 5.00
7 55 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 1 SB 24.03 0.0 4.00
8 36 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 2 20.90 0.0 3.00
176 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 20 55.33 0.0 11.00
2 57 Jan FormáčekJan Formáček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 19 47.48 0.0 9.00
3 78 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 8 SB 43.92 0.0 8.00
4 181 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 PB 43.53 0.0 7.00
5 12 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 17 43.44 0.0 6.00
6 36 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 18 43.26 0.0 5.00
7 90 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 15 41.09 0.0 4.00
8 93 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 11 PB 40.42 0.0 3.00
9 95 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK BílinaAK Bílina
81 16 40.40 0.0 2.00
10 3 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 13 40.03 0.0 1.00
11 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 10 SB 39.47 0.0
12 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 5 PB 37.57 0.0
13 37 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 14 36.71 0.0
14 33 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 PB 35.64 0.0
15 112 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 6 32.25 0.0
16 44 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 4 31.79 0.0
17 226 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3 23.60 0.0
32 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 9 NM 0.0
118 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12 NM 0.0
80 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 7 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 94 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 22 PB 45.69 0.0 11.00
2 106 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 23 43.97 0.0 9.00
3 195 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 PB 40.50 0.0 8.00
4 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 21 38.90 0.0 7.00
5 66 Eva PupováEva Pupová
SK JeseniovaSK Jeseniova
85 6 SB 34.84 0.0 6.00
6 86 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
AK BílinaAK Bílina
04 7 SB 33.90 0.0 5.00
7 120 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 PB 33.49 0.0 4.00
8 101 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 20 32.83 0.0 3.00
9 67 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 13 PB 32.07 0.0 2.00
10 190 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 19 31.76 0.0 1.00
11 181 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 17 31.50 0.0
12 29 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 15 30.84 0.0
13 193 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 30.72 0.0
14 76 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
AK BílinaAK Bílina
93 16 30.70 0.0
15 104 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 18 30.47 0.0
16 36 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 12 29.83 0.0
17 180 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11 29.36 0.0
18 110 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 10 PB 28.85 0.0
19 111 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 9 27.64 0.0
20 186 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 SB 26.76 0.0
21 38 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 14 26.47 0.0
22 91 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 8 24.60 0.0
23 188 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 SB 23.18 0.0
Celkem 23 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 19 61.15 0.0 11.00
2 35 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 18 57.65 0.0 9.00
3 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 17 52.17 0.0 8.00
4 187 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 15 50.14 0.0 7.00
5 118 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 2 SB 50.03 0.0 6.00
6 177 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 11 SB 49.03 0.0 5.00
7 54 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 16 47.69 0.0 4.00
8 69 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
68 12 46.97 0.0 3.00
9 104 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 14 46.48 0.0 2.00
10 91 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 8 PB 45.87 0.0 1.00
11 90 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 10 45.67 0.0
12 31 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 13 44.01 0.0
13 113 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 43.81 0.0
14 117 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 41.02 0.0
15 216 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 6 SB 39.21 0.0
16 133 Oskar HajerOskar Hajer
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 38.95 0.0
17 57 Jan FormáčekJan Formáček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 4 38.00 0.0
18 40 Jakub TalašJakub Talaš
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 PB 36.95 0.0
19 112 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 1 SB 32.60 0.0
Celkem 19 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 4.7.2020 - 06:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 212 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 11.00
2 223 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 9.00
3 61 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 8.00
4 106 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM 7.00
5 202 Marek BlažekMarek Blažek 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 6.00
6 101 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM 5.00
7 216 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 4.00
8 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina NM 3.00
9 188 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa NM 2.00
10 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina NM 1.00
Poznámky:
Závod se šel 20.6.2020 v Milovicích
Celkem 10 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 4.7.2020 - 06:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 11.00
2 5 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 9.00
3 187 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM 8.00
4 9 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 7.00
5 3 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 6.00
6 107 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa NM 5.00
7 114 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa NM 4.00
Poznámky:
Závod se šel 20.6.2020 v Milovicích
Celkem 7 závodníků