Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (4. 7. 2020)

800 m - Muži

(so, 4.7.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 1:58.23 11.00
2 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 1:58.86 9.00
3 176 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:00.65 8.00
4 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:01.81 7.00
5 125 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:07.68 6.00
MS Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 2:10.23
7 61 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 2:18.73 5.00
217 Aleš PluháčekAleš Pluháček 90 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:22.27 11.00
2 77 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:24.18 9.00
3 187 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.49 8.00
4 92 Linda ŠwarzováLinda Šwarzová 92 AK BílinaAK Bílina 2 2:25.17 7.00
5 51 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:28.85 6.00
6 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:30.14 5.00
7 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 2:36.39 1.00
166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:32.72 4.00
2 31 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:33.43 3.00
3 194 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:34.67 2.00
4 70 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:39.28
126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:22.27 11.00
2 77 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:24.18 9.00
3 187 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.49 8.00
4 92 Linda ŠwarzováLinda Šwarzová 92 AK BílinaAK Bílina 2 2:25.17 7.00
5 51 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:28.85 6.00
6 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:30.14 5.00
7 53 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:32.72 4.00
8 31 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:33.43 3.00
9 194 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:34.67 2.00
10 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 2:36.39 1.00
11 70 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:39.28
166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 DNF