Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (4. 7. 2020)

1500 m - Muži

(so, 4.7.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 103 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:10.26 11.00
2 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 4:12.73 9.00
3 77 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 3 4:16.31 8.00
4 176 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 4:20.63 7.00
5 66 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 4:21.57 6.00
6 126 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:27.21 5.00
7 58 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:28.10 4.00
8 87 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 12 PB 4:28.14 3.00
9 210 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 4:31.57 2.00
MS Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 17 PB 4:33.73
11 52 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 PB 4:35.24 1.00
12 135 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 PB 4:36.05
13 203 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11 4:37.10
14 81 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 13 4:41.22
15 225 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 4:42.53
16 128 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16 4:48.08
72 Filip WolfFilip Wolf 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 19 DNS
64 Kryštof KaratsiolisKryštof Karatsiolis 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18 DNS
127 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 4.7.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 PB 4:42.40 11.00
2 11 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:14.66 9.00
3 40 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 5:16.30 8.00
4 37 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 5:45.16 7.00
5 3 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 5:47.63 6.00
6 197 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 7:19.16 5.00
65 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
142 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků