Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (4. 7. 2020)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 16:11.33 11.00
2 127 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 16:13.18 9.00
3 203 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 16:43.21 8.00
4 171 Vítek FialaVítek Fiala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 16:51.66 7.00
5 59 Kryštof HájekKryštof Hájek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 16:55.48 6.00
6 64 Kryštof KaratsiolisKryštof Karatsiolis 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 16:57.53 5.00
7 223 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 PB 17:03.09 4.00
8 184 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 18:08.96 3.00
9 123 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 PB 18:19.10 2.00
10 72 Filip WolfFilip Wolf 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 18:24.87 1.00
11 68 Daniel PešekDaniel Pešek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 18:33.07
12 218 Peter PotrokPeter Potrok 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 18:33.98
13 106 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 19:21.13
14 189 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 19:51.19
128 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNF
Celkem 15 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 164 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 12 PB 17:43.85 11.00
2 4 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 19:36.56 9.00
3 2 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 19:45.05 8.00
4 52 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20:36.06 7.00
5 5 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 21:22.34 6.00
6 68 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 81 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 21:33.34 5.00
7 142 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 22:00.55 4.00
8 1 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23:45.85 3.00
9 32 Markéta KorellusováMarkéta Korellusová 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24:42.51 2.00
10 59 Renata KotápišováRenata Kotápišová 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 25:07.11 1.00
11 107 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 26:53.35
57 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
82 Nella MarešováNella Marešová 02 AK BílinaAK Bílina 9 DNS
Celkem 13 závodníků