Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (19. 7. 2020)

skok vysoký - Muži

(ne, 19.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,67 1,71 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 Body
1 191 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 2 SB 1.84 ---o-oo-xxx 11.00
2 31 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 1.81 ooooxoxoxxx 9.00
3 170 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 13 1.78 ooxoxoxxoxxx 8.00
4 52 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 10 1.75 --oxxoxxx 7.00
5 53 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 12 1.71 -xooxxx 6.00
6 41 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 1.71 --xoxxx 5.00
7 187 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 1.67 xxoxxoxxx 4.00
8= 91 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 9 1.62 o-xxx 2.00
8= 83 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 6 SB 1.62 oxxx 2.00
8= 168 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 5 PB 1.62 oxxx 2.00
11 113 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11 1.62 xo-xxx
192 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1 DNS
64 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
91 3 DNS
205 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 8 DNS
163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 4 NM -xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 19.7.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,65 1,68 Body
1 156 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 13 1.65 ---oooxoxoxxx 11.00
2 60 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 9 PB 1.58 -ooooxoxxx 9.00
3 26 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 12 1.55 o-oooxxx 8.00
4= 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 8 SB 1.55 --ooxoxxx 6.50
4= 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 10 1.55 -oooxoxxx 6.50
6= 63 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11 1.50 --ooxxx 4.50
6= 9 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 4 SB 1.50 ooooxxx 4.50
8 84 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 7 1.45 oooxxx 3.00
9 186 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 SB 1.45 oxoxxoxxx 2.00
10= 111 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 5 1.40 ooxxx 0.33
10= 79 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2 SB 1.40 ooxxx 0.33
10= 113 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3 1.40 ooxxx 0.33
13 91 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 1 SB 1.40 oxxoxxx
Celkem 13 závodníků