Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (19. 7. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.7.2020 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 11.05 QA
2 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.43 QA
3 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.54 QB
4 35 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.09 QB
5 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 12.24
6 131 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.26
7 31 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 12.27
8 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 1 12.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.7.2020 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.44 QA
2 30 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.49 QA
3 114 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 11.74 QB
4 62 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.84 QB
5 71 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 12.04
6 130 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.14
7 182 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.42
8 83 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 8 12.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.7.2020 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.47 QA
2 42 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.48 QA
3 61 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.56 QB
4 111 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.70 QB
5 39 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.78
6 129 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 12.16
7 1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.39
8 141 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 11.05 QA
2 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.43 QA
3 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.44 QA
4 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.47 QA
5 42 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.48 QA
6 30 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.49 QA
7 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.54 QB
8 61 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.56 QB
9 111 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.70 QB
10 114 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 11.74 QB
11 39 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.78
12 62 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 11.84 QB
13 71 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 12.04
14 35 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.09 QB
15 130 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.14
16 129 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 12.16
17 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 12.24
18 131 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.26
19 31 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 12.27
20 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 1 12.37
21 1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.39
22 141 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.41
23 182 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.42
24 83 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 8 12.80

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 19.7.2020 - 12:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 11.03 11.00
2 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 SB 11.23 9.00
3 30 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 11.27 8.00
4 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 11.28 7.00
5 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 11.28 6.00
6 42 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 11.42 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.7.2020 - 12:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 11.44 4.00
2 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 11.47 3.00
3 114 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 11.52 2.00
4 62 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 SB 11.60 1.00
5 111 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.72
6 35 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 11.96
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 19.7.2020 - 12:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 SB 12.79 11.00
2 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 12.86 9.00
3 68 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 12.88 8.00
4 17 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 SB 12.90 7.00
5 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 SB 13.06 6.00
6 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 2 13.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.7.2020 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 12.90 4.00
2 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 13.18 3.00
3 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 SB 13.22 2.00
4 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 13.25 1.00
5 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 13.34
6 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 13.44
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.7.2020 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.16 QA
2 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.21 QA
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.34 QB
4 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 13.36 QB
5 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 13.37
MS Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.46
7 60 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.62
8 61 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 14.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.7.2020 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 12.61
2 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.93 QA
3 68 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 12.96 QA
4 21 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.01 QB
5 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.46 QB
6 170 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 7 13.99
7 18 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 14.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.7.2020 - 10:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.04 QA
2 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 PB 13.09 QA
3 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 13.11 QB
4 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.37 QB
5 16 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 13.69
6 22 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 13.94
178 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 12.61
2 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.93 QA
3 68 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 12.96 QA
4 21 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.01 QB
5 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.04 QA
6 152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 PB 13.09 QA
7 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 13.11 QB
8 17 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.16 QA
9 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.21 QA
10 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.34 QB
11 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 13.36 QB
12 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 13.37
12 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.37 QB
14 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.46
14 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.46 QB
16 60 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.62
17 16 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 13.69
18 22 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 13.94
19 170 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 7 13.99
20 18 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 14.02
21 61 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 14.25
178 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DNS