Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (19. 7. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 22.22 11.00
2 42 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.94 9.00
3 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.36 5.00
4 61 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 23.55 3.00
5 39 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.74 1.50
6 86 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 7 23.91
7 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.99
8 193 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 24.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.7.2020 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 1 PB 23.13 8.00
2 30 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 23.35 6.00
3 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.54 4.00
4 62 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 SB 23.74 1.50
5 111 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.96
6 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 7 24.04
7 2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 24.16
8 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.43
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 19.7.2020 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 23.18 7.00
2 114 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 23.88
3 98 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 24.98
4 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 25.02
5 124 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.28
6 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 5 25.43
7 178 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 25.80
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 19.7.2020 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 207 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.50
2 35 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.44
3 28 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.66
4 71 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 24.73
5 31 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 22.22 11.00
2 42 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.94 9.00
3 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 1 PB 23.13 8.00
4 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 23.18 7.00
5 30 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 23.35 6.00
6 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.36 5.00
7 207 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.50
8 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.54 4.00
9 61 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 23.55 3.00
10 39 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.74 1.50
10 62 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 SB 23.74 1.50
12 114 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 23.88
13 86 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 7 23.91
14 111 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.96
15 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.99
16 92 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 7 24.04
17 2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 24.16
18 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.43
19 35 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.44
20 28 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.66
21 71 Matěj RylichMatěj Rylich 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 24.73
22 193 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 24.81
23 98 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 24.98
24 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 25.02
25 124 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.28
26 31 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.40
27 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 5 25.43
28 178 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 25.80

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.7.2020 - 14:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 26.21 11.00
2 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 26.47 9.00
3 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 26.51 8.00
4 68 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 26.92 6.00
5 17 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 26.93 5.00
6 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.13 4.00
7 179 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.43 2.00
8 181 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 27.64
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.7.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 26.52 7.00
2 195 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 27.23 3.00
3 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.58 1.00
MS Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.63
5 167 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2 28.04
6 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 29.01
7 170 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 29.22
8 61 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 29.34
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 26.21 11.00
2 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 26.47 9.00
3 78 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 26.51 8.00
4 21 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 26.52 7.00
5 68 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 26.92 6.00
6 17 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 26.93 5.00
7 27 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.13 4.00
8 195 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 27.23 3.00
9 179 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.43 2.00
10 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.58 1.00
11 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.63
12 181 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 27.64
13 167 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 2 28.04
14 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 29.01
15 170 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 4 29.22
16 61 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 29.34