Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Turnov (22. 8. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 22.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 6.54 +0.0 m/s 6.49  -0.7x6.54  +0.06.54--- 11.00
2 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 11 6.52 +0.0 m/s 6.44  +0.06.52  +0.0-6.52--- 9.00
3 26 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK JeseniovaSK Jeseniova
96 9 SB 6.42 +0.0 m/s 6.35  +0.36.32  +0.06.38  +0.06.386.37  +0.0x6.42  +0.0 8.00
4 124 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 1 SB 6.42 +0.4 m/s x6.27  -0.16.42  +0.46.42--- 7.00
5 53 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 10 6.27 +0.0 m/s xx6.27  +0.06.27xxx 6.00
6 71 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 PB 6.25 +0.0 m/s 6.25  +0.0-6.02  +0.16.255.67  +0.0-- 5.00
7 101 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 SB 6.17 +0.6 m/s 5.90  +0.35.70  +0.06.17  +0.66.17-5.79  +0.0x 4.00
8 109 Radek HykešRadek Hykeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 7 6.16 +0.5 m/s x6.05  +0.06.16  +0.56.165.98  +0.0xx 3.00
9 40 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 6.10 +0.2 m/s 6.10  +0.25.97  +0.05.92  +0.06.100.00.00.0 2.00
10 156 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 5 5.85 +0.0 m/s 5.85  +0.05.77  +0.05.82  +0.15.850.00.00.0 1.00
11 182 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 2 5.66 +0.4 m/s 5.40  +0.05.48  +0.05.66  +0.45.660.00.00.0
12 131 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4 PB 5.48 +0.2 m/s 5.40  +0.35.46  +0.05.48  +0.25.480.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 22.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 20 5.49 +0.0 m/s 0.0 11.00
2 59 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 17 5.11 +1.0 m/s 0.0 9.00
3 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 16 5.04 +0.0 m/s 0.0 8.00
4 26 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 10 PB 5.02 +0.0 m/s 0.0 7.00
5 108 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 12 4.93 -0.1 m/s 0.0 6.00
6 55 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 14 4.92 +0.0 m/s 0.0 5.00
7 182 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 4.88 +0.0 m/s 0.0 4.00
8 56 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 4.85 -1.2 m/s 0.0 3.00
9 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 11 4.84 -0.7 m/s 0.0 2.00
10 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 5 SB 4.80 -1.2 m/s 0.0 1.00
11 110 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 15 4.76 +0.0 m/s 0.0
12 194 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 4.74 +1.2 m/s 0.0
13 112 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 18 4.71 +0.0 m/s 0.0
14= 111 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 6 4.69 +0.0 m/s 0.0
14= 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 13 4.69 -0.7 m/s 0.0
16 163 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 9 4.54 +0.0 m/s 0.0
17 14 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 4.53 +0.1 m/s 0.0
18 105 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1 4.47 -1.3 m/s 0.0
19 60 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 4.29 -1.2 m/s 0.0
152 Kamila BartoškováKamila Bartošková
AK MostAK Most
96 19 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků