Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Turnov (22. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.26 QA
2 101 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.36 QA
3 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.55 QB
4 111 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.59 QB
5 15 Václav BarekVáclav Barek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.46
6 51 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.71
11 Martin KostkaMartin Kostka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.26 QA
2 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.57 QA
3 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.70 QB
4 73 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 11.87 QB
5 38 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 12.20
6 83 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 7 12.84
7 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.35 QA
2 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.66 QA
3 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.77 QB
4 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.08 QB
5 28 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.34
6 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 7 12.65
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.26 QA
1 88 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.26 QA
3 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.35 QA
4 101 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.36 QA
5 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.55 QB
6 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.57 QA
7 111 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.59 QB
8 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.66 QA
9 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.70 QB
10 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.77 QB
11 73 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 11.87 QB
12 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.08 QB
13 38 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 12.20
14 28 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.34
15 15 Václav BarekVáclav Barek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.46
16 97 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 7 12.65
17 51 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.71
18 83 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 7 12.84
19 7 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.93
11 Martin KostkaMartin Kostka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 96 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 11.37 10.00
1= 52 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.37 10.00
3 88 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.39 8.00
4 101 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.61 7.00
5 137 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.77 6.00
6 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 11.53 4.00
2 111 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 11.59 3.00
3 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 SB 11.61 2.00
4 4 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 SB 11.68 1.00
5 73 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 11.81
6 110 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 11.87
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.8.2020 - 10:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
10 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB NM
80 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina NM
3 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 13.30 QB
4 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.40 QB
5= 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.62
5= 93 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 7 13.62
7 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.8.2020 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
28 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. NM
63 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova NM
3 55 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.41 QB
4 66 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.54 QB
5 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.72
6 57 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.90
7 65 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.94
8 90 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 8 PB 14.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.8.2020 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.42 QB
2 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.47 QB
3 60 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 13.81
4 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 14.03
5 14 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 14.11
155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most NM
113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa NM
152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.8.2020 - 10:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.19
2 22 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.53 QA
3 23 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 14.13
4 180 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.95
93 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 DNS
90 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
71 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Poznámky:
Běh kandidátů bez nároku na postup
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.19
2 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 13.30 QB
3 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.40 QB
4 55 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.41 QB
5 183 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.42 QB
6 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.47 QB
7 22 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.53 QA
8 66 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.54 QB
9 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.62
9 93 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 7 13.62
11 102 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 13.64
12 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.72
13 60 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 13.81
14 57 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.90
15 65 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.94
16 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 14.03
17 14 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 14.11
18 23 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 14.13
19 90 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 8 PB 14.49
20 180 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.95
21 10 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB NM
21 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina NM
21 28 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. NM
21 63 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova NM
21 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most NM
21 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa NM
152 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 AK MostAK Most 3 DNS
93 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 6 DNS
90 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 3 DNS
71 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.8.2020 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 12.62 QA 11.00
2 63 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.76 QA 9.00
3 28 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.86 QA 8.00
4 113 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.95 QA 7.00
5 10 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.96 QA 6.00
6 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 7 13.56 QA 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.8.2020 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 SB 13.23 4.00
2 30 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 13.27 3.00
3= 183 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.49 1.50
3= 66 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 13.49 1.50
5 55 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.57
6 9 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.60
Celkem 6 závodníků