Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Pacov (5. 7. 2020)
100 m - Muži (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.06 11.00
2 287 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.06 9.00
3 4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.27 8.00
100 m - Muži (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 98 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.80 4.00
2 41 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.23 3.00
3 71 Lukáš TejnorLukáš Tejnor 91 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.30 2.00
100 m - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 296 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.80 4.00
2 291 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.85 3.00
3 220 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.92 2.00
100 m - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.33 11.00
2 288 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.37 9.00
3 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.42 8.00
800 m - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 226 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:24.86 11.00
2 4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:25.64 9.00
3 277 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:27.52 8.00
1500 m - Muži (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4:11.09 11.00
2 99 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:14.09 9.00
3 285 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:16.99 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 61 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5:04.24 11.00
2 284 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:09.31 9.00
3 129 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:17.59 8.00
5000 m - Muži (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 157 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16:45.61 11.00
2 32 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16:55.40 9.00
3 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 16:59.14 8.00
5000 m - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 29 Tereza KinkorováTereza Kinkorová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20:33.57 11.00
2 287 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20:49.84 9.00
3 135 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21:24.56 8.00
100 m překážek (0.84) - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 84 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15.52 11.00
2 216 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.54 9.00
3 219 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.87 8.00
400 m překážek (0.76) - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 285 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 71.46 11.00
2 12 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 76.86 9.00
3 10 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 83.03 8.00
5 km chůze - Muži (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 7 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM 11.00
2 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 61 Atletika KlatovyAtletika Klatovy NM 9.00
3 Robert HebkýRobert Hebký 50 Atletika KlatovyAtletika Klatovy NM 8.00
5 km chůze - Ženy (neděle, 5.7.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 11.00