Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Pacov (5. 7. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 5.7.2020 - 15:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.75 11.00
2 287 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.93 9.00
3 122 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 23.00 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 23.19 7.00
40 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
164 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.7.2020 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 SB 23.59 6.00
2 330 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 23.76 5.00
3 324 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.26 3.00
4 292 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.55 2.00
5 15 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 24.79 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.7.2020 - 15:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 24.21 4.00
2 320 Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.13
3 160 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 26.36
4 316 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.37
5 95 Přemysl KorandaPřemysl Koranda 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 26.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.75 11.00
2 287 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.93 9.00
3 122 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 23.00 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 23.19 7.00
5 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 SB 23.59 6.00
6 330 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 23.76 5.00
7 138 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 24.21 4.00
8 324 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.26 3.00
9 292 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.55 2.00
10 15 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 24.79 1.00
11 320 Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.13
12 160 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 26.36
13 316 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.37
14 95 Přemysl KorandaPřemysl Koranda 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 26.96
40 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
164 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 5.7.2020 - 14:45) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 25.57 11.00
2 289 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.74 9.00
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.99 8.00
4 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 26.06 7.00
5 309 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 26.60 3.00
6 222 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 28.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.7.2020 - 14:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.31 6.00
2 9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 26.47 5.00
3 77 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.85
4 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.05
5 305 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 27.08
6 217 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 27.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.7.2020 - 14:45) official Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 295 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.59 4.00
2 221 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 26.81 1.00
3 291 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.24
4 52 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 27.25
5 76 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 27.69
6 218 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 28.25
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.7.2020 - 14:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 26.65 2.00
2 285 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.84
3 298 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.87
4 45 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.50
5 286 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.69
6 79 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.81
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.7.2020 - 14:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 28.46
2 78 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 28.99
3 318 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 29.39
4 80 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 29.50
5 39 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 31.24
6 88 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 32.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 25.57 11.00
2 289 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.74 9.00
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.99 8.00
4 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 26.06 7.00
5 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.31 6.00
6 9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 26.47 5.00
7 295 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.59 4.00
8 309 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 26.60 3.00
9 313 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 26.65 2.00
10 221 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 26.81 1.00
11 77 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.85
12 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.05
13 305 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 27.08
14 291 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.24
15 52 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 27.25
16 217 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 27.43
17 76 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 27.69
18 285 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.84
19 298 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.87
20 218 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 28.25
21 222 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 28.43
22 131 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 28.46
23 45 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.50
24 286 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.69
25 79 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.81
26 78 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 28.99
27 318 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 29.39
28 80 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 29.50
29 39 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 31.24
30 88 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 32.89