Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (19. 7. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Burianová, Kateřina 03 AK ŠKODA Plzeň 33,00
2 Hrušková, Denisa 03 TJ Baník Stříbro, spolek 31,00
3 Ryba, Jakub 86 AK ŠKODA Plzeň 28,00
4 Jarolím, Michal 89 TJ VS Tábor, z. s. 25,00
5 Sellner, Vojtěch 04 TJ Stodůlky Praha, z.s. 25,00
6 Píchalová, Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň 25,00
7 Richterová, Agáta 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25,00
8 Svoboda, Petr 04 TJ VS Tábor, z. s. 24,50
9 Toman, Václav 82 TJ VS Tábor, z. s. 24,00
10 Bešta, Jiří 97 Atletika Klatovy 23,00
11 Zykánová, Lenka 02 TJ VS Tábor, z. s. 23,00
12 Macháč, Bohuslav 89 AK ŠKODA Plzeň 22,00
13 Sudek, Adam 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20,00
14 Marvan, Marek 02 TJ VS Tábor, z. s. 20,00
15 Moucha, Robert 01 TJ Stodůlky Praha, z.s. 20,00
16 Machalcová, Kateřina 00 TJ Baník Stříbro, spolek 19,00
17 Pokorný, Štěpán 02 TJ VS Tábor, z. s. 18,00
18 Bartůšková, Lucie 02 TJ Spartak Vlašim 18,00
19 Koželuhová, Iveta 93 Atletika Klatovy 18,00
20 Hlaváčková, Šárka 95 TJ Spartak Vlašim 18,00
21 Jakl, Pavel 98 TJ Slavoj BANES Pacov 18,00
22 Štěpánek, Tadeáš 98 TJ Stodůlky Praha, z.s. 18,00
23 Bešta, Lukáš 94 Atletika Klatovy 17,00
24 Tobiáš, Andrej 02 TJ Spartak Vlašim 17,00
25 Moses, Oto 01 TJ Spartak Vlašim 17,00
26 Sýkorová, Viktorie 03 Atletika Klatovy 16,50
27 Baronová, Lenka 82 SK Čtyři Dvory České Budějovice 16,00
28 Matulková, Veronika 95 TJ Baník Stříbro, spolek 15,00
29 Černý, Michal 97 TJ VS Tábor, z. s. 15,00
30 Dvořáková, Aneta 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 15,00
31 Kubátová, Julie 00 Atletika Klatovy 15,00
32 Ptáčníková, Adéla 03 Atletika Klatovy 14,50
33 Basíková, Pavla 02 TJ VS Tábor, z. s. 14,00
34 Kvasničková, Alena 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 14,00
35 Schneider, Sebastian 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
36 Dvořák, Jan 82 TJ Slavoj BANES Pacov 14,00
37 Fišer, Pavel 66 TJ Stodůlky Praha, z.s. 14,00
38 Herbánszká, Tereza 04 TJ Baník Stříbro, spolek 13,00
39 Váchal, Ondřej 94 Atletika Klatovy 13,00
40 Pavlica, Marek 02 Spartak Praha 4 13,00
41 Králová, Eliška 02 TJ Spartak Vlašim 13,00
42 Kotalíková, Julie 02 TJ VS Tábor, z. s. 13,00
43 Musil, Čeněk 97 TJ Slavoj BANES Pacov 13,00
44 Zekuciová, Anna 95 TJ Baník Stříbro, spolek 12,50
45 Kabíček, Jan 97 TJ VS Tábor, z. s. 12,00
46 Žežulka, Martin 95 TJ Stodůlky Praha, z.s. 12,00
47 Novotný, Miroslav 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
48 Kovářová, Julie 04 TJ VS Tábor, z. s. 12,00
49 Jíšová, Zuzana 04 TJ VS Tábor, z. s. 12,00
50 Přibylová, Alice 02 TJ Spartak Vlašim 12,00
51 Špác, Marek 03 AK ŠKODA Plzeň 12,00
52 Kršková, Kateřina 97 SK Čtyři Dvory České Budějovice 12,00
53 Moucha, Radek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s. 12,00
54 Kinkorová, Tereza 98 Spartak Praha 4 12,00
55 Panovská, Alena 99 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
56 Hesová, Barbora 03 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
57 Haidelmeier, Michal 04 AK ŠKODA Plzeň 11,00
58 Michálková, Alena 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11,00
59 Škrland, Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
60 Všetičková, Kamila 00 TJ Baník Stříbro, spolek 11,00
61 Pittermann, Šimon 01 TJ Spartak Vlašim 11,00
62 Buřičová, Pavla 01 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
63 Piklová, Veronika 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice 11,00
64 Manuel, Lurdes Gloria 05 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
65 Kučerová, Aneta 04 TJ Spartak Vlašim 11,00
66 Jára, Michal 04 Spartak Praha 4 11,00
67 Jeníková, Karolína 68 Spartak Praha 4 11,00
68 Salcmanová, Kateřina 05 AK ŠKODA Plzeň 11,00
69 Čaščevoj, Matej 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
70 Koželuh, Vojtěch 92 Atletika Klatovy 11,00
71 Valešová, Jana 87 AK ŠKODA Plzeň 11,00
72 Kantová, Natálie 01 Atletika Klatovy 10,50
73 Bačák, Tomáš 01 TJ VS Tábor, z. s. 10,50
74 Barák, Martin 99 AK ŠKODA Plzeň 9,00
75 Průchová, Veronika 98 AK ŠKODA Plzeň 9,00
76 Neděla, Štěpán 01 TJ Spartak Vlašim 9,00
77 Trnka, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 9,00
78 Moravcová, Lenka 01 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
79 Mittelbach, David 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
80 Sedláčková, Kateřina 02 AK ŠKODA Plzeň 9,00
81 Kosťová, Pavlína 03 AK ŠKODA Plzeň 9,00
82 Jelínek, Tomáš 04 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
83 Dallal, Mike 03 Spartak Praha 4 9,00
84 Kocová, Veronika 92 AK ŠKODA Plzeň 9,00
85 Vobecký, Antonín 95 TJ Spartak Vlašim 9,00
86 Jarošová, Kristýna 05 TJ Spartak Vlašim 9,00
87 Zídková, Magdaléna 06 TJ Spartak Vlašim 9,00
88 Kovanda, Jiří 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
89 Dissou, Akinwale Adam 04 Spartak Praha 4 9,00
90 Bluďovský, Miroslav 96 AK ŠKODA Plzeň 8,00
91 Müllerová, Soňa 89 TJ Baník Stříbro, spolek 8,00
92 Pokorný, Michal 02 AK ŠKODA Plzeň 8,00
93 Doubková, Monika 00 TJ Spartak Vlašim 8,00
94 Hrdina, Tomáš 99 Spartak Praha 4 8,00
95 Lohrová, Nella 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 8,00
96 Holšánová, Zuzana 03 TJ Spartak Vlašim 7,00
97 Švábková, Michaela 06 TJ Baník Stříbro, spolek 7,00
98 Mrázek, Pavel 03 TJ Spartak Vlašim 7,00
99 Janovská, Alžběta 99 Spartak Praha 4 7,00
100 Johánková, Viktorie 99 AK ŠKODA Plzeň 7,00
101 Dubjáková, Kateřina 99 TJ Spartak Vlašim 7,00
102 Černá, Adéla 03 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
103 Hyna, Martin 01 Spartak Praha 4 7,00
104 Kodadová, Kateřina 03 Spartak Praha 4 7,00
105 Adamec, Jiří 03 TJ Spartak Vlašim 7,00
106 Špale, David 03 AK ŠKODA Plzeň 7,00
107 Koubková, Anežka 90 Spartak Praha 4 7,00
108 Zaňák, Lubomír 93 TJ Slavoj BANES Pacov 7,00
109 Šilhavý, Václav 95 Atletika Klatovy 7,00
110 Hrubý, Radek 04 AK ŠKODA Plzeň 7,00
111 Doubková, Tereza 05 TJ Spartak Vlašim 7,00
112 Volf, Marek 73 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
113 Vitovský, Radek 81 TJ Slavoj BANES Pacov 7,00
114 Schwarczová, Aneta 04 AK ŠKODA Plzeň 6,00
115 Procházka, Jiří 96 Atletika Klatovy 6,00
116 Kašpar, Petr 91 Spartak Praha 4 6,00
117 Jirotka, Jan 88 AK ŠKODA Plzeň 6,00
118 Kudry, Juraj 86 Atletika Klatovy 6,00
119 Kučera, Petr 03 AK ŠKODA Plzeň 6,00
120 Kotrba, Vít 03 TJ Slavoj BANES Pacov 6,00
121 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 6,00
122 Šnáblová, Jana 84 Spartak Praha 4 6,00
123 Housar, Hynek 02 AK ŠKODA Plzeň 6,00
124 Ukolová, Elizabeta 98 Spartak Praha 4 6,00
125 Horáček, Jan 03 TJ Spartak Vlašim 6,00
126 Kolací, Kateřina 06 TJ VS Tábor, z. s. 5,50
127 Ramizi, Berin 04 Atletika Klatovy 5,00
128 Plecitá, Eliška 97 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5,00
129 Koranda, Přemysl 88 Atletika Klatovy 5,00
130 Straka, Daniel 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
131 Brůha, Václav 00 Spartak Praha 4 5,00
132 Hofmann, Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
133 Rodr, Vojtěch 04 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
134 Schejbal, Adam 04 Spartak Praha 4 5,00
135 Bažant, Tomáš 04 AK ŠKODA Plzeň 5,00
136 Kořínková, Barbora 03 Atletika Klatovy 5,00
137 Šedivá, Tereza 03 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
138 Koštová, Petra 86 Atletika Klatovy 5,00
139 Seung Han, Hwan 94 TJ Spartak Vlašim 5,00
140 Skaláková, Aneta 05 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
141 Košťál, Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
142 Šmeralová, Viktorie 04 Spartak Praha 4 5,00
143 Burlová, Tereza 06 TJ Baník Stříbro, spolek 5,00
144 Plešáková, Michaela 05 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
145 Petrušová, Kristýna 04 AK ŠKODA Plzeň 4,00
146 Marušová, Kateřina 04 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
147 Béreš, Imrich 97 TJ Slavoj BANES Pacov 4,00
148 Suchánková, Eva 03 TJ Baník Stříbro, spolek 4,00
149 Jaroš, Adam 03 Spartak Praha 4 4,00
150 Jošt, David 03 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
151 Jůza, Šimon 03 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
152 Kohout, Ondřej 01 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
153 Soukupová, Kateřina 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4,00
154 Vybíralová, Eliška 99 AK ŠKODA Plzeň 4,00
155 Vápeníková, Sarah 04 AK ŠKODA Plzeň 4,00
156 Fafejta, Jan 02 Spartak Praha 4 3,00
157 Kučera, Petr 90 Spartak Praha 4 3,00
158 Chroust, Vojtěch 05 Atletika Klatovy 3,00
159 Poslušná, Dita 99 SK Čtyři Dvory České Budějovice 3,00
160 Husáková, Kateřina 98 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3,00
161 Titěrová, Tereza 97 Spartak Praha 4 3,00
162 Kopecká, Monika 00 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
163 Braumová, Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň 3,00
164 Kolář, Vojtěch 02 TJ Slavoj BANES Pacov 3,00
165 Kršová, Tereza 01 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
166 Bína, Kryštof 02 Atletika Klatovy 3,00
167 Kordík, Pavel 03 Spartak Praha 4 3,00
168 Faktorová, Tereza 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice 2,00
169 Čada, Michal 85 TJ Stodůlky Praha, z.s. 2,00
170 Meissner, Jan 89 TJ Stodůlky Praha, z.s. 2,00
171 Konečná, Barbora 04 AK ŠKODA Plzeň 2,00
172 Cílková, Barbora 04 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
173 Kozlová, Hana 05 TJ Baník Stříbro, spolek 2,00
174 Nováková, Barbora 06 TJ Baník Stříbro, spolek 2,00
175 Vaněk, Pavel 73 TJ Slavoj BANES Pacov 2,00
176 Hanušová, Štěpánka 05 Atletika Klatovy 2,00
177 Zachová, Hana 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2,00
178 Flašková, Adéla 04 TJ Baník Stříbro, spolek 1,00
179 Záveská, Martina 05 TJ Baník Stříbro, spolek 1,00
180 Bedrníková, Lucie 02 Spartak Praha 4 1,00
181 Dvořák, Daniel 97 TJ VS Tábor, z. s. 1,00
182 Hnízdil, Zbyněk 81 TJ Stodůlky Praha, z.s. 1,00
183 Mušálek, Michael 84 TJ Spartak Vlašim 1,00
184 Koucký, Jakub 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1,00
185 Dedková, Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek 1,00
186 Uhlová, Kateřina 02 AK ŠKODA Plzeň 1,00
187 Ulčová, Viktorie 06 TJ Baník Stříbro, spolek 0,50