Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (19. 7. 2020)

skok daleký - Muži

(ne, 19.7.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 78 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 18 PB 6.72 +2.9 m/s 6.39 +0.1 m/s 5.73  -2.26.39  +0.16.72  +2.96.72--- 11.00
2 6 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 17 PB 6.58 -0.3 m/s 6.42  -0.36.44  +0.7x6.44x6.58  -0.3x 9.00
3 19 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 19 PB 6.56 -1.6 m/s 5.76  -0.66.22  -2.0x6.226.27  +2.5x6.56  -1.6 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 16 PB 6.44 -1.8 m/s 5.99  +0.16.38  +0.9x6.38-x6.44  -1.8 7.00
5 292 Jan JirotkaJan Jirotka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 2 PB 6.26 +0.9 m/s 6.04  -1.84.24  +1.16.26  +0.96.266.08  +1.36.21  +0.85.97  -2.3 6.00
6 92 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1 PB 6.17 +1.9 m/s 6.04  -0.76.15  +1.85.74  +1.16.156.17  +1.95.92  +0.36.00  +0.3 5.00
MS Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 20 PB 6.12 +0.7 m/s 5.93  +2.55.69  -1.46.12  +0.76.120.00.00.0
8 3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 7 PB 6.10 +0.6 m/s 5.94  -0.26.10  +0.6-6.100.00.00.0 4.00
9 302 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 13 PB 6.08 +0.1 m/s 6.08  +0.15.77  +0.45.90  -0.26.085.85  +0.7xx 3.00
10 16 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
89 3 PB 5.98 +1.0 m/s 5.75  -2.2x5.98  +1.05.980.00.00.0 2.00
11 13 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 8 PB 5.94 +0.3 m/s 5.33  -0.75.47  -0.75.94  +0.35.940.00.00.0 1.00
12 161 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 11 PB 5.91 +1.5 m/s 5.40  -0.15.91  +1.5x5.910.00.00.0
13 286 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 PB 5.87 +0.8 m/s 5.87  +0.8x5.48  +0.85.870.00.00.0
14 129 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 10 PB 5.84 -0.2 m/s x5.84  -0.2-5.840.00.00.0
15 312 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 12 PB 5.67 -0.3 m/s 5.67  -0.35.25  +1.4x5.670.00.00.0
16 34 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 PB 5.42 +0.9 m/s x5.42  +0.93.57  -0.45.420.00.00.0
17 277 Kryštof FišeraKryštof Fišera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 PB 5.34 +1.2 m/s 5.33  -0.45.34  +1.25.32  +0.35.340.00.00.0
18 124 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4 PB 5.34 +0.5 m/s xx5.34  +0.55.340.00.00.0
19 83 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 9 PB 5.31 -0.5 m/s 5.31  -0.55.17  -0.7x5.310.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 19.7.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 23 PB 5.59 -2.4 m/s x5.59  -2.45.52  -0.35.590.00.00.0
2 288 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 19 PB 5.56 +0.2 m/s 5.44  -1.1x5.11  -0.75.445.56  +0.2xx 11.00
3 287 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 21 PB 5.51 -0.4 m/s 5.51  -0.45.46  -0.55.30  -0.95.515.46  -0.95.40  +2.25.29  -0.6 9.00
4 299 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 20 PB 5.45 -1.6 m/s 5.28  -0.1x5.45  -1.65.45xxx 8.00
5 9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 14 PB 5.30 +0.2 m/s 4.98  -0.25.14  +0.24.89  +0.35.14x5.22  -0.55.30  +0.2 7.00
6 7 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 12 PB 5.20 -1.0 m/s 4.65  +0.04.87  +0.45.20  -1.05.205.14  +0.7xx 6.00
7 49 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 17 PB 5.18 +0.1 m/s 5.00  -0.74.86  +0.34.84  -0.25.005.06  -0.45.18  +0.1x 5.00
8 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 13 PB 5.16 +0.5 m/s 5.16  +0.54.30  +1.04.44  -0.55.164.85  +1.34.77  -0.84.98  +0.1 4.00
MS Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 22 PB 5.12 -0.4 m/s 5.12  -0.44.85  -0.5x5.120.00.00.0
10 134 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 16 PB 5.08 +0.6 m/s 5.05  +0.24.90  +1.35.08  +0.65.08x4.72  -0.84.99  +0.0 3.00
11 217 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 PB 4.87 -0.5 m/s 4.87  -0.54.77  -0.54.56  -0.44.870.00.00.0 2.00
12 216 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 18 PB 4.85 +0.3 m/s 4.83  -0.24.85  +0.3x4.850.00.00.0 1.00
13 213 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 9 PB 4.84 +0.1 m/s 4.63  -0.84.84  +0.14.62  -1.14.840.00.00.0
14 127 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 10 PB 4.80 +0.1 m/s 4.77  -0.64.80  +0.14.64  -0.64.800.00.00.0
15 142 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 11 PB 4.77 +0.4 m/s 4.49  +0.34.77  +0.44.44  -0.54.770.00.00.0
16 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 8 PB 4.75 -1.1 m/s 4.59  -1.24.75  -1.14.63  -1.04.750.00.00.0
17 215 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 5 PB 4.71 -1.5 m/s 4.56  -0.74.45  -0.54.71  -1.54.710.00.00.0
18 297 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 PB 4.66 +0.8 m/s 4.20  -0.44.66  +0.83.90  -2.14.660.00.00.0
19 145 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 7 PB 4.58 -1.1 m/s 4.58  -1.1x4.46  -0.84.580.00.00.0
20 82 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 2 PB 4.55 -0.3 m/s 4.35  -0.9x4.55  -0.34.550.00.00.0
21 43 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 4.40 +0.8 m/s 4.37  -0.64.40  +0.84.32  -0.34.400.00.00.0
22 53 Veronika HejdováVeronika Hejdová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 1 PB 3.94 +0.9 m/s 3.92  -0.73.94  +0.93.92  -1.03.940.00.00.0
1 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků