Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (19. 7. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.7.2020 - 15:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 22.30 11.00
2 39 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.24 9.00
3 122 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 23.73 8.00
4 156 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 23.75 7.00
5 40 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.26 5.00
6 330 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 24.87 1.00
133 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 19.7.2020 - 15:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 298 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 24.03 6.00
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.73
3 98 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 SB 24.79 2.00
4 325 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.88
5 305 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.15
6 308 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.40
7 71 Lukáš TejnorLukáš Tejnor 91 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 26.88
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 19.7.2020 - 15:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.44 4.00
2 311 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.77 3.00
3 94 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 25.49
4 26 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 26.62
5 11 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 26.68
6 95 Přemysl KorandaPřemysl Koranda 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 27.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 22.30 11.00
2 39 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.24 9.00
3 122 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 23.73 8.00
4 156 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 23.75 7.00
5 298 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 24.03 6.00
6 40 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.26 5.00
7 302 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.44 4.00
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 24.73
9 311 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.77 3.00
10 98 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 SB 24.79 2.00
11 330 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 24.87 1.00
12 94 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 25.49
13 325 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.88
14 305 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.15
15 308 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.40
16 26 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 26.62
17 11 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 26.68
18 71 Lukáš TejnorLukáš Tejnor 91 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 26.88
19 95 Přemysl KorandaPřemysl Koranda 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 27.28
133 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.7.2020 - 15:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 25.60 11.00
2 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 25.83 8.00
3 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 SB 25.92 7.00
4 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 25.96 6.00
5 210 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 26.00 5.00
6 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 SB 26.24 4.00
7 9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 26.51 2.00
8 296 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.77 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.7.2020 - 15:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 SB 25.78 9.00
2 299 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.46 3.00
3 291 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 26.99
4 49 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 27.00
5 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 27.52
6 282 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 27.53
298 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
76 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 19.7.2020 - 15:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 27.33
2 318 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 29.71
3 280 Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 30.00
4 82 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 30.10
5 39 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 30.91
6 54 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 31.87
89 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 19.7.2020 - 15:15) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 28.16
2 84 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.41
3 35 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 31.24
4 15 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.59
5 83 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 33.01
6 52 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 34.08
1 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 25.60 11.00
2 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 SB 25.78 9.00
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 25.83 8.00
4 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 SB 25.92 7.00
5 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 25.96 6.00
6 210 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 26.00 5.00
7 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 SB 26.24 4.00
8 299 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.46 3.00
9 9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 PB 26.51 2.00
10 296 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.77 1.00
11 291 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 26.99
12 49 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 27.00
13 307 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 27.33
14 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 27.52
15 282 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 27.53
16 313 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 28.16
17 84 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.41
18 318 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 29.71
19 280 Zuzana ŠafrováZuzana Šafrová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 30.00
20 82 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 30.10
21 39 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 30.91
22 35 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 31.24
23 15 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.59
24 54 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 31.87
25 83 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 33.01
26 52 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 34.08
298 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
76 Hana ZachováHana Zachová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 DNS
89 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
1 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS