Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (23. 8. 2020)
100 m - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 167 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov SB 11.27 11.00
2 300 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 11.35 9.00
3 39 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. SB 11.41 8.00
100 m - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 8 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.63 4.00
2 330 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 11.83 3.00
3 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.86 2.00
100 m - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 293 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 12.94 4.00
2 210 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.98 3.00
3 9 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.00 2.00
100 m - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim SB 12.54 11.00
2 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim SB 12.67 9.00
3 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim SB 12.89 8.00
800 m - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1:57.86 11.00
2 121 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim PB 1:59.71 9.00
3 299 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:00.48 8.00
800 m - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 277 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:19.81 11.00
2 4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy SB 2:21.07 9.00
3 31 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 2:21.65 8.00
1500 m - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4:13.87 11.00
2 32 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:14.59 9.00
3 102 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:17.06 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 310 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 5:13.36 11.00
2 29 Tereza KinkorováTereza Kinkorová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:18.56 9.00
3 316 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:32.16 8.00
3000 m - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 102 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy SB 09:08.75 11.00
2 157 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09:13.07 9.00
3 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 09:32.67 8.00
3000 m - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 90 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 10:45.45 11.00
2 138 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10:50.76 9.00
3 310 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 11:03.70 8.00
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 37 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 15.76 11.00
3 40 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 15.99 9.00
400 m překážek (0.76) - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 285 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 69.39 11.00
2 136 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 69.66 9.00
3 213 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 70.05 8.00
10 km chůze - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
10 km chůze - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body