Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (23. 8. 2020)
skok vysoký - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1.96 11.00
2 68 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. SB 1.90 9.00
3 129 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim PB 1.87 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 202 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 1.82 11.00
2 204 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. SB 1.64 9.00
3= 134 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.58 7.50
3= 288 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.58 7.50
skok o tyči - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 4.25 11.00
2 289 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 4.15 9.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 208 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.72 11.00
2 145 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim PB 2.62 9.00
skok daleký - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 19 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.66 11.00
2 78 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.57 9.00
3 4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.48 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 292 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.16 11.00
2 215 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. SB 5.07 9.00
3 127 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim PB 5.07 8.00
trojskok - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 14.13 11.00
2 130 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.59 9.00
3 6 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. PB 13.38 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 216 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.82 11.00
2 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek SB 10.77 9.00
3 219 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.15 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 314 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.59 11.00
2 58 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 10.44 9.00
3 81 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.43 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 87 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.16 11.00
2 159 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 12.69 9.00
3 12 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.38 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 81 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 38.18 11.00
3 201 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová 77 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.41 9.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 131 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.81 11.00
2 159 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 42.87 9.00
3 162 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 42.70 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 81 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 37.53 11.00
2 314 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 35.47 9.00
3 30 Kateřina KodadováKateřina Kodadová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.33 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 82 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 48.47 11.00
2 36 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. SB 45.87 9.00
3 173 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák 93 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 40.00 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 38.63 11.00
2 134 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 37.29 9.00
3 5 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 36.29 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 23.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 62 Michal ČernýMichal Černý 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 57.29 11.00
2 42 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 57.00 9.00
3 68 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 56.62 8.00