Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Litomyšl (4. 7. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 342 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.56
2 107 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.77
3 124 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.00
4 327 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.04
5 194 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.27
6 136 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 12.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.23
2 44 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.58
3 202 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.66
4 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.85
5 340 Matěj SeveraMatěj Severa 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.09
6 13 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.36
2 31 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 11.48
3 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 11.53
4 36 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 11.66
5 154 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 12.35
193 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 11.11
2 195 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 11.61
3 134 Vít VinduškaVít Vinduška 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.72
4 213 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.80
5 331 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 12.51
6 112 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 4.7.2020 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 333 Jan KotíkJan Kotík 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.31
MS 334 David KrálDavid Král 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 12.53
MS 109 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 13.16
217 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 11.11
2 43 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.23
3 128 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.36
4 31 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 11.48
5 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 11.53
6 342 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.56
7 44 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.58
8 195 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 11.61
9 202 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.66
9 36 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 11.66
11 134 Vít VinduškaVít Vinduška 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.72
12 107 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.77
13 213 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.80
14 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.85
15 124 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.00
16 327 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.04
17 340 Matěj SeveraMatěj Severa 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.09
18 194 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.27
19 136 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 12.31
19 333 Jan KotíkJan Kotík 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.31
21 154 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 PB 12.35
22 331 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 12.51
23 334 David KrálDavid Král 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 12.53
24 112 Jan UlrichJan Ulrich 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.57
25 13 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 12.66
26 109 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 13.16
193 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNF
217 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 SB 10.86 11.00
2 342 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 10.99 9.00
3 43 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 11.23 8.00
4 128 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.37 7.00
5 31 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 11.45 6.00
6 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 SB 11.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 11.35 4.00
2 44 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.38 3.00
3 107 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 SB 11.50 2.00
4 36 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 11.53 1.00
5 202 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 11.56
134 Vít VinduškaVít Vinduška 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 12.14
2 1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 12.75
3 201 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.19
4 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 13.31
5 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 12.71
2 97 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 12.72
3 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 12.95
4 78 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 13.42
MS 311 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 13.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 12.76
2 154 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 SB 12.86
3 131 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 12.92
4 301 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.72
5 300 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 14.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.7.2020 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 12.91
2 155 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 13.01
3 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.37
4 18 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.40
5 278 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 14.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 12.14
2 90 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 12.71
3 97 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 12.72
4 1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 12.75
5 310 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 12.76
6 154 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 SB 12.86
7 85 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 12.91
8 131 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 12.92
9 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 12.95
10 155 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 13.01
11 201 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.19
12 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 13.31
13 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.37
14 18 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.40
15 78 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 13.42
16 311 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 13.63
17 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.71
18 301 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.72
19 300 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 14.01
20 278 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 14.26

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.26 11.00
2 97 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 12.64 9.00
3 310 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 12.81 8.00
4 90 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.90 7.00
5 1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.03 6.00
6 85 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.31 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 12.81 4.00
2 131 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 12.84 3.00
3 155 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 SB 12.89 2.00
4 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 12.98 1.00
5 201 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 13.28
6 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.40
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 22.78 11.00
2 342 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.94 9.00
3 44 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.03 8.00
4 187 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.58 4.00
5 124 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 23.85
6 107 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 24.15
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 23.04 7.00
2 213 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 23.38 5.00
3 202 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.90
4 101 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 23.99
5 31 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.24
6 220 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 23.33 6.00
2 192 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.68 2.00
3 341 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 24.02
4 20 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 25.69
97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
134 Vít VinduškaVít Vinduška 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.7.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.64 3.00
2 219 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 23.77 1.00
3 327 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 24.44
4 340 Matěj SeveraMatěj Severa 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 24.81
5 109 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 26.43
6 150 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 28.13
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 22.78 11.00
2 342 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.94 9.00
3 44 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.03 8.00
4 153 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 23.04 7.00
5 39 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 23.33 6.00
6 213 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 23.38 5.00
7 187 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 23.58 4.00
8 36 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.64 3.00
9 192 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.68 2.00
10 219 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 23.77 1.00
11 124 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 23.85
12 202 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.90
13 101 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 23.99
14 341 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 24.02
15 107 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 24.15
16 31 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.24
17 327 Jan BrátJan Brát 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 24.44
18 220 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.57
19 340 Matěj SeveraMatěj Severa 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 24.81
20 20 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 25.69
21 109 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 26.43
22 150 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 28.13
97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
134 Vít VinduškaVít Vinduška 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 25.14 11.00
2 76 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.35 9.00
3 309 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.63 8.00
4 89 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 26.21 7.00
5 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 26.41 5.00
306 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 26.34 6.00
2 131 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 26.46 4.00
3 1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 26.69 3.00
4 90 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.99 2.00
5 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 27.02 1.00
6 301 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 28.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 27.25
2 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 27.90
3 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 28.12
4 86 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 28.28
5 297 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 PB 28.30
6 78 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.96
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 27.79
2 130 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 28.27
3 312 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 28.74
4 116 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.86
5 164 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 29.29
6 58 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 30.02
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 4.7.2020 - 14:45) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 128 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.56
MS 315 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 28.03
MS 311 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 28.79
MS 278 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 30.11
MS Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 31.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 25.14 11.00
2 76 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.35 9.00
3 309 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.63 8.00
4 89 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 26.21 7.00
5 310 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 26.34 6.00
6 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 26.41 5.00
7 131 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 26.46 4.00
8 128 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.56
9 1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 26.69 3.00
10 90 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.99 2.00
11 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 27.02 1.00
12 81 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 27.25
13 88 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 27.79
14 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 27.90
15 315 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 28.03
16 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 28.12
17 130 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 28.27
18 86 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 28.28
19 297 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 PB 28.30
20 312 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 28.74
21 301 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 28.76
22 311 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 28.79
23 116 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.86
24 78 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.96
25 164 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 29.29
26 58 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 30.02
27 278 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 30.11
28 Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 31.75
306 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 50.30 11.00
2 344 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 50.62 9.00
3 337 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 51.17 8.00
4 345 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.98 7.00
5 341 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 52.25 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 53.68 5.00
2 338 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 55.51 4.00
3 217 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 56.76 3.00
4 198 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 58.90 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 50.30 11.00
2 344 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 50.62 9.00
3 337 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 51.17 8.00
4 345 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 51.98 7.00
5 341 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 52.25 6.00
6 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 53.68 5.00
7 338 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 55.51 4.00
8 217 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 56.76 3.00
9 198 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 58.90 2.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.71 11.00
2 133 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 60.43 9.00
3 202 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 60.82 8.00
4 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 62.20 7.00
306 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 62.33 6.00
2 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 62.73 5.00
3 163 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 65.99 4.00
4 300 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 66.94 3.00
MS Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 71.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.71 11.00
2 133 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 60.43 9.00
3 202 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 60.82 8.00
4 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 62.20 7.00
5 160 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 62.33 6.00
6 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 62.73 5.00
7 163 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 65.99 4.00
8 300 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 66.94 3.00
9 Markéta VaňáskováMarkéta Vaňásková 73 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 71.26
306 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 337 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:59.31 11.00
2 9 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 2:03.31 9.00
3 338 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:04.55 8.00
4 330 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:05.55 7.00
5 100 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:07.78 6.00
6 35 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:09.06 5.00
7 33 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:13.76 4.00
8 41 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:14.21 3.00
9 326 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 2:14.80 2.00
10 329 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:15.02 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 315 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 2:20.43 11.00
2 160 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:25.56 9.00
3 203 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:27.29 8.00
4 204 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:29.80 7.00
5 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:31.71 6.00
6 135 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 SB 2:33.70 5.00
7 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:34.63 4.00
8 129 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:40.33 3.00
9 295 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 PB 2:46.91 2.00
Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 4:10.84 11.00
2 149 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 4:12.15 9.00
3 339 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 4:13.37 8.00
4 35 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 4:14.54 7.00
5 330 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 4:25.35 6.00
6 147 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 4:26.97 5.00
7 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 4:40.45 4.00
8 5 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 4:42.27 3.00
9 33 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 5:26.58 2.00
MS Jiří KuldaJiří Kulda 02 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 12 4:12.78
6 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 DNS
145 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 159 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 4:58.04 11.00
2 163 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 5:14.65 9.00
3 302 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 5:21.61 8.00
4 285 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 5:37.26 7.00
5 126 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 SB 6:17.32 6.00
317 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
95 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 14.77 9.00
2 76 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.96 8.00
3 316 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 15.70 7.00
4 1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.48 5.00
312 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 14.75 11.00
2 2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 16.46 6.00
3 56 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 16.76 4.00
94 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 207 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.04 3.00
2 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.18 2.00
3 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.55 1.00
4 305 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 18.95
58 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 14.75 11.00
2 157 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 14.77 9.00
3 76 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.96 8.00
4 316 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 15.70 7.00
5 2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 16.46 6.00
6 1 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.48 5.00
7 56 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 16.76 4.00
8 207 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.04 3.00
9 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.18 2.00
10 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.55 1.00
11 305 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 18.95
312 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DQ
94 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNF
58 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Reinis KregersReinis Kregers 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.30 11.00
2 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 15.34 9.00
3 344 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 16.54 8.00
4 194 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.76 7.00
5 328 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 17.96 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 344 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 56.95 11.00
2 343 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.58 8.00
3 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 59.97 7.00
4 122 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 66.47 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 345 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.08 9.00
2 199 Petr SmolíkPetr Smolík 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 71.27 5.00
3 32 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 74.18 4.00
4 193 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 77.85 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 344 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 56.95 11.00
2 345 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.08 9.00
3 343 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.58 8.00
4 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 59.97 7.00
5 122 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 66.47 6.00
6 199 Petr SmolíkPetr Smolík 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 71.27 5.00
7 32 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 74.18 4.00
8 193 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 77.85 3.00

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 62.18 11.00
2 88 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 66.04 9.00
3 316 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 68.06 8.00
4 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 72.70 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 74.98 6.00
2 286 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 78.18 5.00
3 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 79.26 4.00
4 70 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 80.97 3.00
MS Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Dolar HajniceDolar Hajnice 5 69.22
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 62.18 11.00
2 88 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 66.04 9.00
3 316 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 68.06 8.00
4 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Dolar HajniceDolar Hajnice 5 69.22
5 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 72.70 7.00
6 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 74.98 6.00
7 286 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 78.18 5.00
8 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 79.26 4.00
9 70 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 80.97 3.00

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10:29.30 11.00
2 21 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10:34.16 9.00
3 5 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 10:34.99 8.00
4 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 10:51.72 7.00
5 121 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11:09.30 6.00
6 6 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 11:41.65 5.00
7 33 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12:05.83 4.00
8 184 Lukáš DrahnýLukáš Drahný 04 AC PardubiceAC Pardubice 9 12:21.48 3.00
9 32 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 13:09.38 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11:26.75 11.00
2 107 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 12:00.37 9.00
3 159 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12:04.83 8.00
4 117 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14:08.80 7.00
5 126 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 14:33.18 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Bolardt, Vítů, Šebík, Randus Bolardt, Vítů, Šebík, Randus PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 43.99 11.00
2 342 Tláskal, Pecha, Kešner, Lietavec Tláskal, Pecha, Kešner, Lietavec AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 44.89 9.00
3 197 Sádovský, Chudomel, Neumann, Kábele Sádovský, Chudomel, Neumann, Kábele AC PardubiceAC Pardubice 2 44.96 8.00
4 122 Tměj, Zikmund, Resl, Štěpánek Tměj, Zikmund, Resl, Štěpánek AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 45.70 7.00
101 Kreidl, Valo, Hykš, Novotný Kreidl, Valo, Hykš, Novotný SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DQ
154 Tringela, Baar, Jirout, Budig Tringela, Baar, Jirout, Budig TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Kořének, Krejčí, Krejčí, Vavrda Kořének, Krejčí, Krejčí, Vavrda TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 46.74 6.00
2 328 Čech, Perner, Boháč, Stehno Čech, Perner, Boháč, Stehno AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 48.59 5.00
3 1 Boháč, Vacek, Vebr, Vondra Boháč, Vacek, Vebr, Vondra TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 48.66 4.00
4 114 Valo, Kožina, Poděbradský, Ulrich Valo, Kožina, Poděbradský, Ulrich SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 49.25 3.00
5 14 Marek, Šmajzr, Winkler, Bureš Marek, Šmajzr, Winkler, Bureš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 49.42 2.00
6 198 Sedlák, Smolík, Outrata, Drahný Sedlák, Smolík, Outrata, Drahný AC PardubiceAC Pardubice 6 49.49 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Bolardt, Vítů, Šebík, Randus Bolardt, Vítů, Šebík, Randus PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 43.99 11.00
2 342 Tláskal, Pecha, Kešner, Lietavec Tláskal, Pecha, Kešner, Lietavec AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 44.89 9.00
3 197 Sádovský, Chudomel, Neumann, Kábele Sádovský, Chudomel, Neumann, Kábele AC PardubiceAC Pardubice 2 44.96 8.00
4 122 Tměj, Zikmund, Resl, Štěpánek Tměj, Zikmund, Resl, Štěpánek AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 45.70 7.00
5 16 Kořének, Krejčí, Krejčí, Vavrda Kořének, Krejčí, Krejčí, Vavrda TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 46.74 6.00
6 328 Čech, Perner, Boháč, Stehno Čech, Perner, Boháč, Stehno AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 48.59 5.00
7 1 Boháč, Vacek, Vebr, Vondra Boháč, Vacek, Vebr, Vondra TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 48.66 4.00
8 114 Valo, Kožina, Poděbradský, Ulrich Valo, Kožina, Poděbradský, Ulrich SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 49.25 3.00
9 14 Marek, Šmajzr, Winkler, Bureš Marek, Šmajzr, Winkler, Bureš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 49.42 2.00
10 198 Sedlák, Smolík, Outrata, Drahný Sedlák, Smolík, Outrata, Drahný AC PardubiceAC Pardubice 6 49.49 1.00
101 Kreidl, Valo, Hykš, Novotný Kreidl, Valo, Hykš, Novotný SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DQ
154 Tringela, Baar, Jirout, Budig Tringela, Baar, Jirout, Budig TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 DQ

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.7.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Horáčková Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Horáčková AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 48.84 11.00
2 76 Bartakovičová, Hezká, Hlávková, Kvasničková Bartakovičová, Hezká, Hlávková, Kvasničková AC PardubiceAC Pardubice 4 49.26 9.00
3 301 Beranová, Špániková, Supová, Slavíková Beranová, Špániková, Supová, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.55 7.00
4 130 Křížková, Nedvědová, Macháňová, Pourová Křížková, Nedvědová, Macháňová, Pourová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 52.44 6.00
5 20 Šimotová, Hájková, Tóthová, Potěšilová Šimotová, Hájková, Tóthová, Potěšilová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 53.16 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.7.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Čeřovská, Křivková, Moravcová, Urbanová Čeřovská, Křivková, Moravcová, Urbanová AC PardubiceAC Pardubice 4 50.15 8.00
2 78 Boháčková, Košťálová, Kováčová, Musílková Boháčková, Košťálová, Kováčová, Musílková AC PardubiceAC Pardubice 2 53.69 4.00
3 302 Havlíčková, Hroudová, Vejdělková, Kozlová Havlíčková, Hroudová, Vejdělková, Kozlová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 54.33 3.00
4 105 Ambrožová, Dreslerová, Zafarová, Votinská Ambrožová, Dreslerová, Zafarová, Votinská SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 55.28 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Horáčková Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Horáčková AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 48.84 11.00
2 76 Bartakovičová, Hezká, Hlávková, Kvasničková Bartakovičová, Hezká, Hlávková, Kvasničková AC PardubiceAC Pardubice 4 49.26 9.00
3 79 Čeřovská, Křivková, Moravcová, Urbanová Čeřovská, Křivková, Moravcová, Urbanová AC PardubiceAC Pardubice 4 50.15 8.00
4 301 Beranová, Špániková, Supová, Slavíková Beranová, Špániková, Supová, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.55 7.00
5 130 Křížková, Nedvědová, Macháňová, Pourová Křížková, Nedvědová, Macháňová, Pourová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 52.44 6.00
6 20 Šimotová, Hájková, Tóthová, Potěšilová Šimotová, Hájková, Tóthová, Potěšilová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 53.16 5.00
7 78 Boháčková, Košťálová, Kováčová, Musílková Boháčková, Košťálová, Kováčová, Musílková AC PardubiceAC Pardubice 2 53.69 4.00
8 302 Havlíčková, Hroudová, Vejdělková, Kozlová Havlíčková, Hroudová, Vejdělková, Kozlová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 54.33 3.00
9 105 Ambrožová, Dreslerová, Zafarová, Votinská Ambrožová, Dreslerová, Zafarová, Votinská SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 55.28 2.00

skok vysoký - Muži

(so, 4.7.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.701.751.801.851.881.911.941.972.00 Body
1 183 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC PardubiceAC Pardubice
98 12 SB 1.94 --ooooooxxx 11.00
2 42 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 16 1.94 --oooooxoxxx 9.00
3 189 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 14 1.91 -oooxooxxoxxx 8.00
4 190 Filip MarečekFilip Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
98 11 SB 1.88 -oooooxxx 7.00
5 115 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 8 1.80 oxooxxoxxx 6.00
6 199 Petr SmolíkPetr Smolík
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 1.80 -xxooxxoxxx 5.00
7 182 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 1.75 -ooxxx 4.00
8= 19 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 5 1.75 -xoxxoxxx 2.50
8= 185 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 1.75 oxoxxoxxx 2.50
10 187 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 SB 1.70 xooxxx 1.00
11 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 7 1.70 oxoxxx
12= 11 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3 1.60 oxx
12= 1 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 4 1.60 oxx
12= 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 1.60 o
200 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 6 NM xxx
201 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
AC PardubiceAC Pardubice
01 15 DNS
38 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 17 DNS
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.371.421.471.521.551.581.611.641.67 Body
1 132 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 9 PB 1.61 --ooooxoxx 11.00
2 116 Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 5 PB 1.55 oooxooxxx 9.00
3 205 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 8 PB 1.55 ooooxoxxx 8.00
4= 94 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 PB 1.52 oxoooxxx 6.50
4= 64 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 PB 1.52 ooxooxxx 6.50
6 92 Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 PB 1.52 oooxoxxx 5.00
7 289 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 4 PB 1.52 ooxxoxoxxx 4.00
8 297 Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 3 PB 1.37 oxxx 3.00
288 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 2 NM xx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 4.7.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.833.033.233.433.583.733.833.934.034.134.23 Body
1 115 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 11 PB 4.13 -----xo-xo-xxoxxx 11.00
2 189 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 3.93 -----oxooxxx 9.00
3 197 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 PB 3.93 ---xoooxooxxx 8.00
4 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 12 3.93 -----o-xoxxx 7.00
5 195 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 3.83 ---ooxxooxxx 6.00
6 114 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 3.43 --xoxoxxx 5.00
7 164 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 4 3.23 -ooxxx 4.00
8 14 Jakub MarekJakub Marek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
00 5 3.23 ooxoxxx 3.00
9 8 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 3 3.23 ooxxoxxx 2.00
10 328 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2 3.03 ooxxx 1.00
11 18 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 6 3.03 -xo-xxx
12 12 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1 PB 3.03 xoxxoxxx
186 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 8 NM ---xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.152.352.552.752.852.953.053.153.253.353.453.553.703.773.85 Body
1 56 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 PB 3.77 --------o-ooxxoxoxxx 11.00
2 81 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 SB 3.45 -------oo-xxoxxx 9.00
3 96 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.15 ----oxo-xoxx 8.00
4 60 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 2.85 --ooxoxx 7.00
5 70 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.55 ooxxoxxx 6.00
6 2 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 SB 2.35 oxoxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 189 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 19 PB 6.53 +1.2 m/s 6.53  +1.26.40  +1.2x6.53--- 11.00
2 185 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 20 6.46 +0.8 m/s 6.01  +2.36.46  +0.86.18  -0.56.466.26  +1.15.92  -0.15.91  +0.2 9.00
3 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 18 6.31 +1.0 m/s 6.04  +1.4x6.22  +0.36.226.31  +1.06.21  +0.16.17  +0.5 8.00
4 215 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 15 6.15 -1.4 m/s 6.15  -1.46.13  +0.6x6.156.05  +0.2x5.95  -0.2 7.00
5 187 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 17 6.15 +1.6 m/s x6.15  +1.65.92  -0.56.155.80  -0.1-- 6.00
6 197 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 14 6.11 5.79  -0.65.83  -0.46.046.046.04x6.11 5.00
7 101 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 11 PB 5.88 -0.1 m/s 5.47  +0.35.71  +0.55.47  -0.15.715.49  +0.7x5.88  -0.1 4.00
8 39 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 8 PB 5.68 +1.2 m/s 5.56  -0.15.45  +0.35.68  +1.25.680.00.00.0 3.00
9 176 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 5 PB 5.67 +1.8 m/s 5.39  +0.25.56  +2.15.67  +1.85.670.00.00.0 2.00
10 19 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 12 5.64 -0.6 m/s 5.64  -0.65.55  +1.05.62  -2.45.640.00.00.0 1.00
11 191 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 5.41 +2.7 m/s 5.34 +0.5 m/s 5.22  -0.35.34  +0.55.41  +2.75.410.00.00.0
12 8 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 6 5.41 -0.6 m/s 5.41  -0.6xx5.410.00.00.0
13 18 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 10 5.40 -0.2 m/s 5.40  -0.25.40  +0.53.55  -0.45.400.00.00.0
14 192 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 5.30 +0.9 m/s 5.30  +0.95.05  +0.35.16  +0.45.300.00.00.0
15 195 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 5.29 -1.4 m/s 5.16  -0.3x5.29  -1.45.290.00.00.0
16 12 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 2 PB 5.27 +1.7 m/s 5.02  +0.35.27  +1.74.58  +0.65.270.00.00.0
17 16 Jan KořénekJan Kořének
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 13 5.17 +0.2 m/s 5.150.00.05.150.00.00.0
18 122 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 3 5.09 +0.1 m/s 5.09  +0.14.57  +2.14.98  -1.45.090.00.00.0
19 214 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 16 3.42 -0.1 m/s x3.42  -0.1x3.420.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 20 PB 5.68 +1.5 m/s x4.86  -1.1x4.865.68  +1.55.23  +1.3x 11.00
2 89 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
AC PardubiceAC Pardubice
04 17 PB 5.43 +2.2 m/s 5.36 -1.2 m/s 5.18  +2.45.36  -1.25.22  -0.65.365.10  -1.15.23  +1.85.43  +2.2 9.00
3 201 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 19 PB 5.40 +0.2 m/s 5.40  +0.25.16  -0.5-5.405.22  +0.35.23  +1.3- 8.00
4 83 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 PB 5.35 +1.5 m/s x4.99  +0.35.35  +1.55.35xxx 7.00
5 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 11 PB 5.12 +1.5 m/s 4.65  +1.14.97  +2.15.12  +1.55.12x4.90  +1.3x 6.00
6 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 16 PB 4.99 +0.9 m/s 4.90  +1.54.99  +0.94.93  +0.64.994.93  +3.04.75  +0.2- 5.00
7 56 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 13 PB 4.96 +1.3 m/s x4.96  +1.34.83  -0.64.964.70  +0.9-- 4.00
8 128 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 9 PB 4.96 +0.7 m/s 4.96  +0.74.78  -0.44.80  +2.84.960.00.00.0 3.00
9 81 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 PB 4.82 +1.1 m/s 4.77  +0.94.82  +1.14.65  +2.24.820.00.00.0 2.00
10 207 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 18 PB 4.76 +3.4 m/s 4.70 +1.1 m/s 4.70  +1.14.51  +1.14.76  +3.44.760.00.00.0 1.00
11 289 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 6 PB 4.72 +1.0 m/s 4.72  +1.04.43  +1.04.58  +2.04.720.00.00.0
12 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 10 PB 4.66 +1.8 m/s 4.37  +0.04.66  +1.84.42  +1.14.660.00.00.0
13 116 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 15 PB 4.66 +0.2 m/s 4.66  +0.2x4.34  +1.64.660.00.00.0
14 65 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 PB 4.55 -0.6 m/s 4.36  +1.54.53  +0.04.55  -0.64.550.00.00.0
15 96 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 PB 4.55 +1.3 m/s 4.55  +1.34.23  +0.34.07  -1.64.550.00.00.0
16 303 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 7 PB 4.53 -1.3 m/s 4.44  +0.24.53  -1.34.39  +1.74.530.00.00.0
17 130 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 2 PB 4.50 -0.6 m/s x4.44  -2.04.50  -0.64.500.00.00.0
18 64 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 8 PB 4.37 +0.9 m/s 4.33  +0.64.274.37  +0.94.370.00.00.0
19 85 Klára KopejtkováKlára Kopejtková
AC PardubiceAC Pardubice
04 4 PB 4.22 -0.3 m/s 4.22  -0.3x4.13  +2.04.220.00.00.0
86 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
AC PardubiceAC Pardubice
04 12 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

trojskok - Muži

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 10 PB 13.34 +1.3 m/s 12.94  -1.213.11  +0.5-13.11--13.34  +1.3 11.00
2 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 11 13.19 +0.7 m/s 12.05  -0.512.48  +0.612.70  +0.512.7012.70  -1.213.06  +2.013.19  +0.7 9.00
3 214 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 PB 13.12 -0.1 m/s x12.14  -1.713.05  +1.413.05xx13.12  -0.1 8.00
4 215 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 8 PB 12.80 -1.2 m/s 12.03  -2.212.39  -1.9-12.3912.51  +0.612.60  -0.112.80  -1.2 7.00
5 182 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 12.47 +1.8 m/s 11.83  +0.912.26  +1.112.47  +1.812.4712.16  +0.6x- 6.00
6 345 Jiří LietavecJiří Lietavec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
96 5 12.11 +0.4 m/s 12.09  +0.8x11.80  -0.312.0912.11  +0.4-x 5.00
7 42 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 6 12.07 -0.9 m/s 12.07  -0.911.89  -0.812.03  +1.512.07--- 4.00
8 114 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 11.34 -1.3 m/s x11.34  -1.3x11.34-x- 3.00
9 199 Petr SmolíkPetr Smolík
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 11.11 +0.5 m/s xx11.11  +0.511.110.00.00.0 2.00
185 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 4.7.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 8 PB 11.71 +1.5 m/s 10.59  -0.8xx10.5911.71  +1.5x11.19  +0.1 11.00
2 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 PB 10.88 +1.2 m/s 10.53  +1.610.25  -1.110.79  +0.510.7910.78  +0.710.51  -1.310.88  +1.2 9.00
3 154 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3 PB 10.63 -0.3 m/s 09.54  -1.110.59  -0.5x10.5910.62  +1.4x10.63  -0.3 8.00
4 316 Tereza SupováTereza Supová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 6 PB 10.51 +0.8 m/s 10.12  +1.410.44  +1.410.51  +0.810.5109.03  +3.010.17  +0.010.45  +2.0 7.00
5 305 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 4 PB 10.20 +1.3 m/s 10.08  -1.0x10.14  +1.410.14x10.07  +0.410.20  +1.3 6.00
6 304 Vendula HroudováVendula Hroudová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 2 PB 10.07 +0.6 m/s 09.95  -1.309.75  -0.5x09.9509.59  -0.110.07  +0.610.00  +0.0 5.00
7 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 PB 09.68 +2.7 m/s 09.62 -0.3 m/s 09.38  -2.509.19  +1.209.68  +2.709.68x09.62  -0.309.41  +0.4 4.00
205 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 4.7.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 PB 10.78 10.78x10.2210.78xx10.48 11.00
2 206 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 PB 10.14 09.9009.8509.9109.9110.1409.97x 9.00
3 134 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 PB 09.96 x09.3009.6909.69x09.9609.34 8.00
4 279 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 PB 09.08 09.0808.8808.8609.0808.7908.5608.77 7.00
5 308 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 PB 08.77 08.7708.3108.5708.7708.2908.0807.91 6.00
6 21 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 PB 08.72 08.7808.4508.3408.7808.4808.5508.62 5.00
7 113 Karoline Ann NessmithKaroline Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 PB 08.57 07.7208.4108.5708.5708.0408.0008.16 4.00
8 74 Vladimíra JonášováVladimíra Jonášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 PB 08.36 08.3607.7808.2008.3607.71x07.70 3.00
9 289 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 PB 08.29 08.2708.2907.6108.290.00.00.0 2.00
10 60 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 PB 07.90 x07.2307.9007.900.00.00.0 1.00
11 307 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 PB 07.87 x07.6807.8407.840.00.00.0
93 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Reinis KregersReinis Kregers
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 11 PB 14.39 0.0 11.00
2 159 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 12 13.91 0.0 9.00
3 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 9 12.94 0.0 8.00
4 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 8 12.84 0.0 7.00
5 212 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 13 12.58 0.0 6.00
6 17 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 7 12.43 0.0 5.00
7 108 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 10 12.03 0.0 4.00
8 3 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 4 12.02 0.0 3.00
9 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 2 11.70 0.0 2.00
10 218 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 6 11.49 0.0 1.00
11 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 3 11.39 0.0
12 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 5 10.84 0.0
13 112 Jan UlrichJan Ulrich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
95 1 10.62 0.0
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 279 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 11 33.40 0.0 11.00
2 17 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 10 30.05 0.0 9.00
3 280 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 12 28.20 0.0 8.00
4 307 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 9 28.09 0.0 7.00
5 206 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 6 PB 27.93 0.0 6.00
6 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 8 26.20 0.0 5.00
7 120 Anna PotůčkováAnna Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
99 3 PB 24.07 0.0 4.00
8 308 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 7 22.29 0.0 3.00
9 134 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4 20.31 0.0 2.00
10 113 Karoline Ann NessmithKaroline Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 PB 19.42 0.0 1.00
11 58 Veronika KrauseVeronika Krause
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
97 1 PB 10.54 0.0
288 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 5 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 4.7.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 212 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 18 49.18 0.0 11.00
2 37 Reinis KregersReinis Kregers
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 16 PB 45.07 0.0 9.00
3 218 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 17 43.19 0.0 8.00
4 159 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 11 SB 40.34 0.0 7.00
5 17 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 14 40.18 0.0 6.00
6 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 13 40.10 0.0 5.00
7 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 12 39.20 0.0 4.00
8 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 10 38.93 0.0 3.00
9 216 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 9 36.40 0.0 2.00
10 34 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 15 36.07 0.0 1.00
11 186 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 5 PB 35.88 0.0
12 108 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 8 35.00 0.0
13 132 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 6 34.41 0.0
14 3 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 7 34.39 0.0
15 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 3 32.99 0.0
16 332 Petr HronPetr Hron
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4 30.79 0.0
17 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 2 29.47 0.0
18 115 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 1 20.66 0.0
Celkem 18 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 279 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 7 49.59 0.0 11.00
2 280 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 6 39.29 0.0 9.00
3 206 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 37.03 0.0 8.00
4 17 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 4 PB 36.63 0.0 7.00
5 307 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 3 PB 35.24 0.0 6.00
6 21 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 2 PB 34.54 0.0 5.00
7 120 Anna PotůčkováAnna Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
99 1 PB 18.30 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 8 PB 50.65 0.0 11.00
2 132 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 1 PB 44.40 0.0 9.00
3 218 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 6 42.85 0.0 8.00
4 216 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 5 40.13 0.0 7.00
5 17 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 3 SB 36.83 0.0 6.00
6 159 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 4 36.72 0.0 5.00
7 212 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 9 36.02 0.0 4.00
8 152 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 2 31.52 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 14 PB 40.19 0.0 11.00
2 134 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 11 PB 38.88 0.0 9.00
3 304 Vendula HroudováVendula Hroudová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 13 PB 38.84 0.0 8.00
4 83 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 35.20 0.0 7.00
5 93 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 15 34.51 0.0 6.00
6 94 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 PB 31.36 0.0 5.00
7 280 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 10 31.18 0.0 4.00
8 132 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 5 PB 30.87 0.0 3.00
9 20 Alžběta ŠimotováAlžběta Šimotová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 9 30.47 0.0 2.00
10 70 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3 PB 30.34 0.0 1.00
11 308 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 29.67 0.0
12 65 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 PB 29.15 0.0
13 116 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 7 28.55 0.0
14 17 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 8 27.30 0.0
164 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 1 DNF 0.0
MS Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 16 PB 41.12 0.0
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 15 59.27 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 132 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 14 PB 57.42 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 332 Petr HronPetr Hron
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 12 PB 48.49 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 211 Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 9 45.39 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 7 Michal ŠafářMichal Šafář
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 11 45.34 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 216 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 10 44.91 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 144 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 6 PB 42.58 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 108 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 13 42.51 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 15 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 8 40.44 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 5 39.73 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 197 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 37.52 0.00.00.00.00.00.00.0
12 200 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 4 34.88 0.00.00.00.00.00.00.0
13 186 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 3 31.34 0.00.00.00.00.00.00.0
14 22 Luboš VavrdaLuboš Vavrda
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1 PB 28.52 0.00.00.00.00.00.00.0
MS 335 Miloš LiškaMiloš Liška
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
66 2 PB 29.40 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 4.7.2020 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. PB NM 11.00
2 2 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... NM 9.00
3 4 Jan KapounJan Kapoun 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... NM 8.00
93 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 4.7.2020 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 126 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 11.00
2 Marcela NovákováMarcela Nováková 79 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 9.00
3 135 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 8.00
Celkem 3 závodníků